Czy w Kijowie jest kijowo i ten stanik, który robi ładne cycki [TYGODNIK]


Kiedyś pisałam bardzo dużo na blogu i miałam taki moment, że było mi to potrzebne. Teraz chcę od życia czegoś innego.

Kilka dni temu szukałam czegoś na Youtube i przypomniało mi się to:


Z okazji tego filmu napisałam nawet tekst o tym, że idealny moment nie istnieje, a zrobione jest lepsze od doskonałego.

W momencie nagrywania powyższego byłam w innym miejscu życia. Chciałam tworzyć proste filmy z pigułką tego, o czym piszę, by dotrzeć do trochę innych ludzi. Tych, którzy nie czytają. Robiłam wtedy jednocześnie za dużo. Czytałam mnóstwo książek, ale niestety -  tylko publikacji naukowych. Robiłam ciekawe badania, tworzyłam koncepcję pracy doktorskiej, pisałam bloga, próbowałam to wszystko łączyć z podróżowaniem. Tworzyłam teksty dla klientów, zaliczałam przedmioty na studiach doktoranckich, uczyłam innych podczas szkoleń. Gdzieś w tym wszystkim jeszcze konferencje naukowe, wróciłam na chwilę (po siedmiu latach przerwy) na karate. 
A potem miałam małe załamanie zdrowotne. Moje oskrzela nie dały rady. Popłakałam się z bólu kilka razy. Stało się to gdzieś pomiędzy snapami. 
Nigdy nie zapomnę tych wszystkich wiadomości, które od Was dostałam tamtego dnia.

Część z nich zebrałam we wpisie o trudnym słowie dziękuję.
I chociaż poczułam ogromną wdzięczność za mnóstwo przyjaznych mi, kochanych osób, które dobrze mi życzą, to poczułam jeszcze większą presję. Jesteście tu, ufacie mi, piszecie wiadomości. Nie da się odpowiedzieć na wszystkie wiadomości i jednocześnie tworzyć nowych tekstów. A bardzo chciałam!

 Gdzieś między tym wszystkim niemal nabyłam działkę budowlaną i chciałam zacząć zbierać na dom pasywny.

You want a social life, with friends
to tytuł wiersza, który napisał Kenneth Koch.

Jeden z tych wierszy, które poruszają mnie gdzieś mocno. Nigdy nie będziesz mieć trzech. 

______
Pamiętam jak rozmawiałam kiedyś z Olą podczas babskich plotek o naszych typach faceta. Takie wiecie, gdyby ideały istniały, to jaki byłby twój? Jak znam siebie, ostatecznie w życiu potrzebuję zaskoczenia, ale pamiętam, jak wymieniłam zestaw konkretnych cech gdzieś przy drinku.


(Zdjęcie jest dokładnie z tego dnia, o którym piszę niżej).

Nie minęło wiele czasu, a wysiadając kiedyś na centralnym w Warszawie, podszedł do mnie właśnie taki facet. Bardzo przystojny młody Hiszpan, niezwykle uprzejmy, lekko zestresowany. Po dwóch minutach rozmowy wiedziałam, że też bardzo inteligentny.
Tak bardzo czekałam, aż palnie jakąś gafę, żebym miała powód aby powiedzieć mu grzecznie sorry ale nie! W końcu palnął, że jestem śliczna i zapytał czy jestem na pewno Polką, czy trochę "blend of Russian".
Poczułam się, jakbym znalazła brakujący element zagadki i mogła wydostać się z escape roomu. Powiedziałam, że nie lubię gdy ktoś bierze mnie za Rosjankę, bo to działo się cały czas w Tajlandii. Powiedziałam mu, że jest super, że życzę mu szczęścia i zwyczajnie - uciekłam.


A potem popłakałam się, że chyba coś jest ze mną nie tak. Nie wiedziałam czemu tak zrobiłam i czemu nie miałam ochoty na znajomość z tym chłopakiem. Naprawdę nie było najmniejszego powodu, aby nie iść z nim na piwo*.

Mam nadzieję, że nie popsułam mu dnia.

Z perspektywy czasu wiem, że musiało się to wydarzyć aby coś we mnie pękło. To totalnie nie był w moim życiu moment na spotykanie się z kimkolwiek. Ja potrzebowałam czasu dla siebie.
To była moja paląca potrzeba numer jeden.


*nie martwcie się, nie zamierzam rezygnować ze swojej zasady trzymania prywatności dla siebie. To po prostu było ważne dla narracji.

W krótkim czasie zdarzyło się jeszcze wiele takich rzeczy, przy których trochę "pękłam".


Proszę sta­rać się płakać. Nic tak nie przy­nosi ul­gi jak łzy.
Lew TołstojNiecały miesiąc po tym wydarzeniu rzuciłam doktorat, podjęłam decyzję o eksperymencie pod hasłem przeprowadzka. Podczas tego roku planowałam poznać lepiej siebie i zrozumieć, czego chcę od życia i dlaczego nie chcę już tego, co wcześniej chciałam. I czy chcę tego chcieć. 

Założyłam sobie budżet tego eksperymentu i już widzę, że podołałam, a nawet podróżowałam więcej niż chciałam.

Przez ten rok zaiste - poznałam siebie lepiej, także ze stron, których się nie spodziewałam.

Byłam we trzy razy we Włoszech, w Barcelonie, w Izraelu, na Karaibach, we Lwowie i teraz jeszcze w Kijowie. Jutro jadę do Pragi. Każda z tych podróży czegoś mnie nauczyła, chociaż czasami sporo można nauczyć się z rozmowy z kimś, z kim dzielisz przedział w pociągu.Bloguję dużo mniej.

Chcę pisać tylko wtedy, kiedy chcę.

Chciałam też zobaczyć, ze czym zatęsknię.

Tęsknię do takich chwil, kiedy po prostu muszę usiąść i coś napisać. Właśnie jest taka chwila.

Tęsknię też za nauczaniem. Dwa lata prowadziłam zajęcia na uniwersytecie, wcześniej zajęcia z dziećmi.

W tym roku byłam dwa razy częścią szkolenia z influencer marketingu, a także prelegentką dla zupełnie obcej mi branży. Po tym drugim wydarzeniu nie mogłam spokojnie wyjść z budynku, bo mnóstwo osób chciało ze mną porozmawiać, wymienić się wizytówkami, zadać dodatkowe pytania. To było naprawdę super.
Od pierwszych warsztatów, które prowadziłam w Sound Garden , cały czas słyszę "Ania, prowadź takie spotkania!" I to od uczestniczek, które dzisiaj tworzą wspaniałą grupę Kreatywnych dziewczyn od Ani i od managera hotelu i coraz częściej od firm czy instytucji (Karolina, Zuza - postaram się wygospodarować czas na prelekcje!).
Podobno umiem bardzo prosto przekazać trudne rzeczy.

W mojej głowie jest już plan takich spotkań. 

Chciałabym też chociaż raz w miesiącu robić coś na kształt tego wpisu o pułapce zaangażowania, czyli jak wyplątać się z czego, gdy jest to bardzo trudne.
 Klimat dawnego rozwojownika i wyzwania poszły na jakiś czas precz, bo ciężko było motywować do lepszego, pełniejszego życia, gdy mając je w garści i patrząc na pełną zielonych ptaszków listę życiowych celów czujesz, że masz to wszystko, ale jednak to nie było to, czego chcesz,  a jedynie to, co wydawało ci się, że chcesz.


Ta-daaam, potrzebowałam zawiesić wszystko i dać się życiu toczyć, by dojść do momentu, w którym wsłuchałam się w siebie i  mogę powiedzieć.

WIEM CZEGO CHCĘ.
Dobra, starczy tego przydługiego wstępu! Podrzucam skrawki ostatnich dni!


Odwiedziny u Basi Szmydt - niesamowicie ciepłej i gościnnej osoby. Uwielbiam Basię, jest wierna swoim wartościom, szczera i dobra. Świat byłby bardziej przyjazny, gdyby chodziło po nim więcej takich ludzi. U Basi znajdziecie przepisy na zdrowe lemoniady i obiady, zabawy z dziećmi i lumpeksowe zdobycze. Wzloty i upadki, błędy popełnione przy budowie domu i wiele innych rzeczy. Uwielbiam!


Kocham czytnik i kocham legimi. Na wzór telefonu z abonamentem na rozmowy, smsy i internet, tutaj kupujesz w abonamencie czytnik, a bez limitu są książki. I uwaga! jest ich cała masa, a dostęp do e-booków w ramach Legimi wykupiło także wiele bibliotek.

Ksiażka, którą ostatnio skończyłam nosi tytuł Żeby nie było zgorszenia.
To, że bulwersuje i oburza mnie pedofilia - wiecie. Ale oburza mnie jeszcze kilka innych rzeczy:
"we wsi wszyscy się śmiali, że ksiądz lubi młodych chłopców" - hehe, bardzo kurwa śmieszne. To nie był cytat z jednej historii ofiary, a przewinął się wśród różnych osób. Przerażające jest też to, że te sprawy trafiały do kurii a nie na prokuraturę i że ofiara (z racji pozycji sprawcy) zostawała z tym sama i to ona była wyszydzana.

Polecam do poczytania!


Ulubione zakupy to zakupy spożywcze. Kocham!Byłam na warsztatach dla blogerek urodowych (zgłosiłam się, bo nie mogłam spać w mieszkaniu tego dnia a następnego w hotelu były własnie te warsztaty :D). Tak uczesała mnie Justynka z elare.pl. Instrukcja wykonania tej fryzury od dawna znajduje się na moim blogu
Oszukany warkocz - pull through

Jeśli jesteśmy przy tematach włosowych - mam dla Was konkurs we wpisie moje włosy, moja sprawa - można wygrać kosmetyki do włosów
 Ja idę spać :D


Tu z Patką z patabloguje po pogaduchach.

Zrobiłyśmy późną porą live o niczym :D

Dzięki uprzejmości Kasi  usłyszałam o wielu miejscach godnych polecenia i dzień po tej średnio przespanej nocy, odwiedziłam Kijów.

Niesamowite miasto. Komplet o który pytacie to nie kombinezon, tylko zestaw, ale podciągnęłam spodnie bo nie chciałam ich zdeptać w płaskich butach. Link znajdziecie tutaj.
Kijów zaskoczył mnie swoją energią, rozmachem, gościnnością. Przyjaznymi ludźmi. Najbardziej eklektyczne miasto jakie kiedykolwiek widziałam. Fantastyczne metro (bilet kosztuje ok. 60 groszy!), wysoka kultura osobista ludzi, kościół ze złotą kopułą na każdym kroku, obok paskudny, szary blok z wielkiej płyty. Kijów to pierwsze miasto, któremu udało się wyciągnąć ze mnie najgłębsze emocje. W muzeum wielkiego głodu (Hołodomoru) popłakałam się konkretnie. Ludobójstwo którego dokonał w latach 1932-1933 Stalin pochłonęło 7-10 milionów ludzi. Dzieci poniżej jednego roku życia nikt nie liczył.


Kijów dostarczył mi masy przeróżnych wrażeń i jedno jest pewne - pokochałam to miasto. Kto nie oglądał stories z Kijowa, ten wiele stracił. To miasto jest jak bardzo śmieszny żart - zaskakuje.
Dobra, damn, to brzmi źle. Po prostu dostałam coś zupełnie innego niż dostać planowałam.
Sukienki ze zdjęcia podlinkować Wam nie mogę, bo dawno wyprzedana. Ale mam bardzo, bardzo podobną, tylko z lżejszego materiału. Dostępna jest na answear i jest prześliczna.

Mam kilka linków na deser

Na nowym, obiecującym blogu "co z tym seksem" pojawił się tekst rozwiewający mity na temat tego, czy masturbacja jest zdrowa. Będę kibicowała autorce w dalszych poczynaniach, ponieważ edukacja jest bardzo ważna (na jej braku bazowali pedofile z książki, którą czytałam. Łącząc cielesność z grzesznością można manipulować dziećmi...)

Kosmetyczka kosmetycznego nerda, czyli ulubione kosmetyki jednej z Was
Muzeum 3d Art w Malezji

Historia starszej pani z Kijowa, której nie stać na książki, więc codziennie od 15 lat przychodziła czytać je w markecie.

Piękne zdjęcia z Majorki, po których zapragnęłam tam być!

Moderatorka mojej grupy, Kinga i jej pracownia plastyczna - jeśli ktoś potrzebuje dekoracji na zakończenie roku, dzień matki w przedszkolu itp - Kinga szuka klientów.

Miałam dostać dla Was rabat na stronę Sephora, ale osoba z sieci afiliacyjnej która mi o tym napisała "pomyliła się".
Jest tylko -30% na wybrane produkty do 20.05 :<

Lifemanagerka o tym, czy skakanie na trampolinach jest zdrowe

Film który polecam:
La Cara oculta - o tym, jacy jesteśmy głupi "testując" innych ludzi.

No to byłoby na tyle.


Na zdjęciu pączek z dwoma rodzajami sera i bekonem, obok shake o smaku słonego karmelu, a wy pytaliście tylko o stanik.

Więc znalazłam go, do stanik do głębokich dekoltów. Ładnie zbiera biust, ale lojalnie uprzedzam - musi mieć co zebrać. W feedbackach są zdjęcia na klientkach (jeśli nie chcesz zobaczyć nagiego Borysa w rajstopach - nigdy nie otwieraj feedbacków rajstop na Ali). Link do stanika jest tutaj, tylko żeby potem nie było pretensji jak się okaże, że to nie stanik ☝.

No, to dobrej nocy! Mi został dzisiaj czas tylko na prysznic, spakowanie walizki na Pragę i ruszam dalej w świat :)


Bądź na bieżąco! 
  INSTAGRAM ❤ FACEBOOK 
❤ FACEBOOK MONIKI 
Niektóre teksty widzą tylko subskrybenci (nie lądują na "głównej") -
 jeśli chcesz być na bieżąco, zostań obserwatorem w google lub na bloglovin :) A jeśli dany tekst Ci pomógł, sprawisz mi przyjemność, jeśli klikniesz +1 w g+ pod tekstem :)
Follow on Bloglovin
Komentując oświadczasz, że znasz regulamin

COMMENTS

BLOGGER
Nazwa

-40% drogeria natura,2,-49% rossman,5,-50% na kosmetyki,1,#Koniecznie przeczytaj,16,100 dni bez spodni,3,15 hair project,3,2015,6,2016,11,2017,12,2018,9,2019,4,2020,1,218,1,4-godzinny tydzień pracy,1,5+,1,50 list,1,abody,1,afro,1,akceptacja,7,akcesoria,1,aktualizacja włosów,7,aktywne słuchanie,1,Alberobello,1,aliexpress,8,alkohol,1,aloes,1,Amalfi,1,Andrea,2,anemia,1,Angkor wat,1,Ania poleca,8,aniamaluje,2,anime,1,ankieta,1,aplikacja,2,aplikacje,3,apple,1,Apulia,1,asertywność,2,astor,1,ateizm,1,automistyfikacja,1,Avon,2,awokado,1,Azja,7,babcia,1,baczewski,1,bakterie,1,Barcelona,3,Bari,1,bataty,1,bądź duży,2,bez pieczenia,1,bezglutenowe,1,bezpieczeństwo,1,biała czekolada,1,biały laptop,1,biblia,1,bicie,1,bieganie,1,biel,1,bingo spa,2,biust,4,biustonosz,2,Black friday,1,bliskość,1,BLOG,582,blogi,3,blogowanie,4,blond,1,błędy,1,bob,5,boczek,2,body-shaming,1,bohaterki,1,bohemian rhapsody,1,botki,1,boty,1,boże narodzenie,1,ból ucha - naturalne metody,1,bridal hairstyles,1,bronde,1,brwi,5,buty,11,by nogi wydawały się dłuższe,1,cele,4,cele życiowe,1,celia,1,ceny w Tajlandii,1,cera,3,Cetaphil,1,Chiny,3,chwalenie się,1,ciało,41,ciastka,2,ciasto bez pieczenia,2,ciasto francuskie,1,ciasto kinder country,1,ciasto snicker,1,ciąża,1,Cicha noc,1,ciekawe blogi,4,cienie,1,cieniowane,1,ciepłe ubranie zimą,1,cinema city unlimited,1,Claudia Shiffer,1,co,1,co było,1,co jest za damo,1,co kupić babci,1,co kupić dziadkowi,1,co kupić na dzień matki,1,co kupić na promocji w rossmanie,3,co kupić na wieczór panieński,1,co na prezent,1,co powiedzą inni,1,co przywieźć z Ukrainy,1,co przywieźć ze Lwowa,1,co robić jesienią,3,co robić w grudniu,1,co robić w kwietniu,1,co robić w lipcu,1,co robić w listopadzie,1,co robić w lutym,1,co robić w maju,1,co robić w marcu,1,co robić w październiku,1,co robić w sierpniu,1,co robić w styczniu,1,co robić we wrześniu,1,co warto kupić na promocji rossman,1,co warto kupić na promocji w drogerii natura,1,co warto przeczytać,2,co warto zrobić na studiach,1,co zjeść w tajlandii,1,co zobaczyć w londynie,1,Co zrobić,1,co zrobić by rude włosy nie płowiały,1,co zrobić żeby włosy szybciej rosły,1,copywriter,1,creaclip,1,cruelty-free,2,curls,1,Cypr,2,cytaty,1,czarna rzepa,1,czas,4,czasopisma,6,czcionki,1,czekolada,1,czekolada z żelkami,1,czekoladki,1,czereśnie,1,czerwiec,2,czerwona królowa,1,czkawka,1,czosnek,2,czuciowiec,1,czy książki są drogie,1,czy można narzucać wiarę,1,czy można zmuszać do chodzenia na religię,1,czy można zmuszać dziecko do chodzenia do kościoła,1,czy warto lecieć na Cypr,1,czy warto obchodzić halloween,1,czy zapłacę cło,1,czytanie,3,czytnik,1,czytnik za złotówkę,1,ćwiczenia,6,daktyle,2,darmowe e-booki,1,darmowy planer,1,death note,1,decubal,1,delia,1,demakijaż,2,depilacja,5,depilacja laserowa,1,depilacja pach,1,depresja,1,Dermedic,1,Dermedic Capilarte,1,deser,1,desery,1,design,21,detoks,1,dieta,15,dieta śródziemnomorska,1,diy,15,dla dojrzałych kobiet,1,dlaczego nie piję mleka,1,dlaczego warto wyparzać i wymieniać szczoteczkę do zębów,1,długie nogi,1,do 100 zł,1,Dobre Bakterie,1,dobre nawyki,11,dobro,1,dochód,1,domodi,1,domowe sposoby,3,domowy sernik,1,dowody naukowe,1,drinki,1,duplo,1,dusza,14,dzieci,17,dzień babci,1,dzień matki,1,easy hairstyle,1,edukacja,2,edukacja seksualna,1,egzamin,1,egzaminy,1,eko,1,eksperci,1,eksperymenty,1,eld,1,elfen lied,1,emocje,6,energia,1,essence,1,etykiety,1,eyeliner,2,fanatyzm,1,FAQ,2,farbowanie,13,FAS,1,feminizm,1,fetysz stóp,1,fetyszysta stóp,1,figa,1,figi,1,figura,1,film,13,film o freddiem mercurym,1,filmy,11,filozofia,2,finanse,9,first7jobs,1,fit,13,Fitocell,1,freddie,3,Freddie Mercury,2,freelance,1,fryzura,6,fryzura na ślub,2,fryzury,29,fryzury ślubne,3,fryzury z grzywką,2,gadżety,10,gdańsk,2,gdy dasz plamę?,1,gdzie kupić biustonsz 65e,1,gdzie pojechać w maju,1,gdzie tanio kupować meble,1,girlpower,1,gliceryna,1,golden blonde,1,golden rose,1,gotowanie,2,granica,1,granica polska ukraina,1,Grecja,3,gronkowiec złocisty,1,gry,5,grzywka,1,gule podskórne,1,gwałt,1,gwiazda dnia,1,hair trends,1,hairstyles,3,halloween a wszystkich świętych,1,haloween,1,hejt,1,hemofobia,1,henna,5,historyjka motywacyjna,14,Horchata,1,Hot,135,hotel,1,hula-hoop,3,humor,1,hybrydy,3,ifluencer,1,ile idzie przesyłka z Aliexpress,1,imbir,1,impreza,5,infinity dress,1,influencerzy,1,inne,488,inne.,1,inni,1,innne,2,inspiracje,35,inspiracje tygodnia,34,instagram,2,instagram stories,1,inteligencja,1,iOS,1,iphone,1,iphone7,1,isadora,1,italia,3,Izrael,2,jackson,1,jajko w awokado,1,jak aplikować wcierki,2,jak być lepszym chrześcijaninem,1,jak być sobą,1,jak być szczęśliwym,2,jak dorobić,1,jak dostać się na Ukrainę,1,jak efektywnie czytać,1,Jak efektywniej korzystać z sieci,1,jak jeść figi,1,jak kupić idealną ramoneskę,1,jak kupować na aliexpress,3,Jak łatwiej się skupić i wyeliminować rozpraszacze?,1,jak mieć więcej przyjaciół,1,jak napisać pracę licencjacką,1,jak napisać pracę magisterską,1,jak naturalnie wyleczyć anemię,1,jak nauczyć się angielskiego,1,jak nie chorować,1,jak nie marnować czasu w sieci,1,jak nie przejmować się zdaniem innych,1,jak oszczędzać,1,jak oszczędzać.,1,jak ozdobić zeszyt,1,jak pobrać the sims 2 za darmo,1,jak pokonać strach przed tym,1,jak pomóc dziecku molestowanemu seksualnie?,1,jak poprawić koncentrację,2,jak poradzić sobie ze złym dniem,3,jak poszerzyć horyzonty,1,jak powiększyć biust,1,jak prawidłowo czyścić uszy,1,jak przyspieszyć porost włosów,5,jak radzić sobie z gniewem,2,jak radzić sobie z krytyką,1,jak radzić sobie ze stresem,1,jak realizować cele,1,jak rozładować napięcie,2,jak się nie przejmować,1,jak się skupić,1,jak się ubrać zimą,1,jak się uczyć,1,jak się wyspać,1,jak skutecznie notować,1,jak sprawić,1,jak sprawić by inni nas lubili,1,jak stać się bardziej lubianym,1,jak stać się lubianym,1,jak stać się optymistą,1,jak stosować olej kokosowy,1,jak stosować wcierki do włosów,1,jak szybko podejmować decyzje,1,jak szybko zapuścić włosy,2,jak tanio czytać książki,1,jak tanio podróżować,10,jak tanio zorganizować wakacje,4,Jak tanio zorganizować wycieczkę do Londynu,1,Jak tanio zorganizować wyjazd do Lwowa,1,jak uczyć się na własnych błędach,1,jak usprawnić mózg,1,jak utrzymać rudy kolor,1,jak uzyskać loki,2,jak wybrać tablet,1,Jak wykorzystać instagram w rozwoju,2,jak wypromować bloga,1,jak wzmocnić odporność,1,jak zacząć zmieniać swoje życie,1,jak zarobić,1,jak zarobić na monetach,1,jak zbudować dom z butelek,1,jak zdać maturę,1,jak zdobyć przyjaciół,1,jak zmotywować się do nauki,2,jak zmotywować się do pisania pracy,1,jak zmotywować się do sprzątania,1,jak znaleźć znajomych,1,jak znaleźć życiową pasję,1,jak zorganizować wypad na Maltę,1,jak zrobić frytki z batatów,1,jak zrobić loki,2,jak zrobić rosół,1,jak zrobić smoothie,1,jak zrobić tortillę,1,jak zrobić własną czekoladę,1,jak zwalczyć ból ucha,1,jak zwalczyć stres,3,jak zwiększyć poczucie własnej wartości,1,Jaka jest najlepsza dieta? Najzdrowsza dieta,1,jaką książkę przeczytać,1,jaką lokówkę wybrać,1,jaki blender wybrać,1,jaki film obejrzeć,1,Jakie buty kupić na wiosnę? Przegląd wiosna/lato 2015,1,jakie właściwości ma figa,1,jantar,2,january to do list,1,jednodniówka londyn,1,jedzenie,11,jej kosmetyczka,5,jesień,2,języki,1,joanna,4,kalendarz,1,kalendarz adwentowy,1,kalendarze,1,Kambodża,1,kampania,1,kampanie,1,kanapki,1,kapusta kiszona,1,karta LGBT,1,kasa,1,kasza,1,kasza jaglana,1,kaszel,2,kasztany,2,Katania,1,katar,1,kąpiel,1,Khao Sok,1,Kijów,4,kinestetyk,1,kino,3,klasyczny sernik,1,kler,1,kłos,1,kobiecość,2,kobiety,3,kochamżycie,1,komedia,1,kompleksy,9,koncentracja,1,konkurs,38,konkursy,1,kontrowersje,1,korektor,1,kosmetyki,73,koszule,1,kościół,1,kot,1,kotlety,1,kotlety z kaszy jaglanej,1,koty,1,kozi ser,1,kozieradka,1,kreatywność,13,kredki,1,kremy,1,krok po kroku,3,krótka piłka,2,krótkie fryzury,2,krótkie włosy,1,krytyka,3,krzywe nogi,2,książka,15,książka do przeżycia,1,książki,32,ksometyki,1,Kuala Lumpur,1,kuchnia,66,kultura,5,kupowanie lajków,1,kurki,1,kwiecień,1,kwiecień 2016,1,kwiecień 2017,1,lakier,21,laminowane,2,Langkawi,1,laptop,2,laptop do 2000 zł,1,Larnaka,1,lato,6,leaving neverland,1,leczenie,3,led,1,legimi,2,lek na kaca,1,lekcje,2,lemoniada,1,lęk przed ludźmi,1,lęk przed pobraniem krwi,1,licencjat,2,linki,5,linki tygodnia,147,lista,5,lista życzeń,2,listopad,1,lob,1,loczki,3,lody,1,loki,6,loki bez lokówki,2,loki bez użycia ciepła,1,lokówka z biedronki,1,Londyn,2,Lublin,1,ludzie,1,luksus,2,lumpeksy,1,lunchbox,2,luz,1,luźne,17,Lviv,1,Lwów,5,macbook,1,macbook air 13,1,Magia sprzątania,1,maj,1,majówka,1,makaron,1,makijaż,41,makijaż oczu,1,Malezja,3,maliny,1,Malta,1,mały biust,2,mam problem,1,Mani,24,manicure,1,marakuja,1,Marie Kondo,1,marzec,1,masaż,2,masaż stóp,1,mascarpone,1,maska,1,masło czosnkowe,1,masło z pieczonego czosnku,1,maść ichtiolowa,1,maść z witaminą A,1,matura,1,maxi,2,meble,1,meddiet,1,medycyna,1,medyka,1,medytacja,1,MEGAFON,3,metale ciężkie,1,meteoryty,1,męskie,1,miasta,2,miesiąc,3,migrena,1,mikrokamera,1,Mionetto,1,miód,1,miya,1,mleko,1,mleko kokosowe,1,mleko owsiane,1,młodzież,2,moda,30,modne,1,modne buty 2015,1,modne fryzury,3,modne fryzury 2015,4,modne fryzury 2016,8,modne fryzury 2017,4,modne fryzury 2018,8,modne fryzury 2019,1,modnef fryzury 2019,1,moja historia,4,moje cechy,1,moje ulubione produkty spożywcze,2,moment.pl,1,monety kolekcjonerskie,1,morze,1,morze martwe,1,motywaca,1,motywacja,27,mrożona kawa,1,muffinki,1,muzeum 3d art,1,muzyka,8,my secret,1,myśli,113,myśli rozwój,1,na co żel aloesowy,1,na oparzenia słoneczne,1,na porost włosów,1,na wesele na studniówkę,1,nails,2,najlepsza dieta,1,najlepsza zupa,1,NAJNOWSZE,7,najzdrowsza dieta,1,najzdrowszy olej świata,1,naked 3,1,naked 3 podróbka,1,naprawa zniszczonych włosów,2,naturalna pielęgnacja,1,naturalne metody,1,naturalny makijaż,1,nauka,15,nauka języków obcych,1,nawyki,4,nie lubię sprzątać,1,nieśmiałość,1,nocleg,1,nogi,2,notowanie,1,nowe,1,nuda,3,nudny wykład,1,nuggetsy,1,o mnie,20,obcasy,1,obiad,3,obiad w 10 minut,2,obuwie,1,oczy,2,oczyszczanie,4,odchudzanie,2,odkładanie marzeń na później,1,odrobaczanie,1,odżywianie,17,odżywienia,1,oferty,1,okazje,1,okulary,5,olej kokosowy,1,olej rycynowy,5,olejek,2,olejek z drzewa herbacianego,2,olejowanie,1,opadająca powieka,1,opakowania,1,opalanie topless,1,opieka,1,opinia,2,opinie,3,optymalizm,1,organizacja,14,orszada,1,osobiste,1,Ostuni,1,oszczędzanie,1,oszukiwanie samego siebie,1,oszustwa,1,owoce,3,pakowanie,1,paletka,1,pamiętniki z wakacji,2,pancakes,1,panieński,1,panini,1,party,1,Paryż,3,pasje,1,pastele,1,paznokcie,31,pedagogika,1,pedofilia,2,penne all' arrabbiata,1,perfumy,1,pewność siebie,1,pędzle,1,pielęgnacja,3,pieniądze,14,pieniądze na podróże,1,pierogi,1,piersi,2,pies,1,pilomax,2,pisanie,1,pizza,1,placenta,1,planer,1,planer pdf,1,planowanie,1,pobierz organizer,1,pobranie krwi,1,pocketbook louch lux 3,1,poczucie własnej wartości,1,podkład,1,podpłomyk,1,podróże,51,podsumowanie,51,podsumownaie,1,Pogoda,1,pokój,2,POLECANE,4,polecane książki,1,południowe włochy,1,pomidorowa,2,pomoc,4,Pompeje,1,pomysły,1,poniedziałkowy motywator,15,poradnik,2,porost włosów,2,post sponsorowany,1,post we współpracy z marką,6,postanowienia,1,postanowienia noworoczne,2,pot,2,potliwość,1,Poznań,1,PR,4,praca,5,praca zdalna,1,prawa człowieka,1,presja,1,prezenty,8,profile które warto śledzić na instagramie,1,prom,1,promocja,2,promocja rossman,4,promocja super pharm,1,promocje,2,Prosecco,1,proste,1,prostownica,1,prywata,1,przedłużane rzęsy,1,przedłużanie rzęs,1,przekąska,1,przekąski,4,przekąski do wódki,2,przekąski na imprezę,2,przekąski na urodziny,3,przemoc,3,przemoc psychiczna,1,przemoc symboliczna,1,przepis,33,przepis na pomidorówkę,1,przepis na sernik,1,przepis na tartę,1,przepis na tartę z białą czekoladą i mascarpone,1,przepis na zupę pomidorową,1,przepisy,10,przepisy na smoothie,1,przepisy z figami,1,przygody,1,przyrost,4,przysłiugi,1,przysmaki na imprezę,2,przytulanie,1,psychologia,7,pudelek,1,Puglia,1,pull through braid,1,pułapka zaangażowania,1,PUPA,2,pycha,3,pyszne,1,pytania,7,Qatar Airways,1,queen,1,quiz,1,rabaty,1,rady,1,recenzja,7,regeneracja,2,regulamin,1,reklamy,4,relacje,2,relaks,4,religia,4,remington,1,resentyment,1,retusz,1,rimmel,2,rok szkolny,1,rosół,1,rossmann,1,rozjaśnianie,6,rozkiminki,1,rozkminki,81,rozrywka,6,rozwoj,1,rozwojowe czwartki,74,rozwojownik,41,rozwój,166,równowaga,1,rtęć,1,ruch,1,rude,1,rude włosy,1,rzesy jedwabne,1,rzęsy,3,Rzęsy 1:!,1,rzęsy 2d,1,rzęsy metoda objętościowa Bydgoszcz,1,rzęsy przed i po,1,Safari,4,Salerno,3,samodoskonalenie,134,samoleczenie,7,samoocena,2,San Marino,1,sandwich,1,sandwicz,1,Seboradin,1,self-love,1,sen,3,Sensique,1,sephora,1,seriale,1,serki topione,1,sernik,1,sesja,1,shake,1,shareweek,1,Siem Reap,1,się działo,16,silikonowy lunchbox,1,siwe włosy,1,skąd brać pieniądze,1,skąd brać ruch na bloga,1,skorupki,1,skupienie,1,słoik z uchem i słomką,1,słowiański blond,1,smartfon,1,smoothie,3,snap,1,snapchat,1,softsticks,1,sok z kapusty,1,soraya,2,Soumda,1,spanie,1,społeczne,4,sport,3,sposoby na odporność,1,sposoby na wypadające włosy,1,sposób na pryszcze,1,sposób na tabliczkę mnożenia,1,spotkanie,7,sprytna dziewczyna,1,sprzątanie,1,sprzęt,7,ssanie oleju,1,stopy,1,strach,3,strach przed oceną,1,strach przed pobraniem krwi,1,stres,4,studia,6,studiowanie,1,studniówka,3,styl,9,suche włosy,1,sukces,1,sukienka,4,sukienki,2,suknie ślubne,1,suplement,1,Sycylia,1,syrop z pędów sosny,1,szacunek,1,szampon,3,szczęście,8,szczotka,1,szeginia,1,szkoła,10,szminka,7,szpilki,2,szpotawe kolana,1,sztuczki,1,sztutowo,1,szybkie przekąski,2,ślimaczki,1,Śliwki w boczku,1,ślub,2,śmiech,1,śniadanie,3,śniadanie we Lwowie,1,średnie włosy,4,święta,2,tablet,1,tablet do 500 zł,1,tablet na studia,1,tag,26,Tajlandia,7,tangle teezer,3,tani obiad,1,tania lokówka,1,tanie,3,tanie buty,1,tanie czytanie,1,tanie dodatki do mieszkania,1,tanie loty,1,tanie podróżowanie,1,tanie zwiedzanie,1,tarta,2,tarta snickers,1,tartinki,1,tech,7,Tekst powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Otwartym.,1,tekst sponsorowany,3,tekst we współpracy z marką GOSH,2,Tel awiw,1,telefon,1,telewizja,1,Tesori d'oriente,1,test,20,the sims,1,todo,1,topless,1,torebka,2,torebki,1,tortilla,1,toruń,1,trendy,7,triki,31,trolling,1,troska,1,trwałe loki,1,tusz,1,twarz,2,tydzień,19,tygodnik,183,tygodniowe love,12,ubrania,2,ubranie,1,uczucia,1,udawany warkocz,1,Ukraina,4,ulubieńcy,8,upał,1,updo,1,upięcia,1,upięcie,1,urban decay,1,urlop,2,uroda,207,urodzinowe menu,1,urodziny,3,usta,10,venita,3,vipera,1,w co się ubrać,4,w szystkie,1,w11,1,wady,1,wakacje,13,wakacje jesienią,1,walentynki,1,wanna,1,Warszawa,4,warsztaty,1,wartości,1,wazelina,1,ważne,2,wcierka,2,wdzięczność,3,wegańskie,2,wegetariańskie,3,weltschemerz,1,wiara,2,wiarygodni influencerzy,1,wibo,4,wieczór panieński,1,wiedza,1,więcej,1,wigilia,2,wilno,2,wino,1,wiosna,1,wishlist,8,własne pieniądze kobiety,1,Włochy,8,włosy,133,wnętrza,2,wob,1,woda,2,woda brzozowa,1,wolontariat,2,worth following instagram profiles for better life,1,wpływ,1,wrapy,1,wrażenia,1,Wrocław,1,wsparcie,1,współpraca,38,współprace,1,wszystkich świętych,1,wszystkie,512,wtyczki,1,wybór,1,wybrzeże amalfitańskie,1,wychowanie,1,wycieczka,4,wydatki,1,wydawnictwo,1,wygodne wałki,1,wymiary,1,wyniki,1,wypadanie włosów,4,wyszukiwania,2,wyzwania,5,wyzwanie,37,wyzwanie - bycie miłym,1,wyzwanie30dni,3,xiaomi,1,youtube,5,za darmo,3,za hajs matki baluj,1,zabawy,2,zaczrwienienia,1,zagęszczanie zupy,1,zakupy,17,zakupy na Ali,2,zalecenia WHO,1,zapach,1,zapalenie oskrzeli,1,zarabianie,1,zarobki,2,zawijaski,1,zawiść,1,zdejmowanie hybryd,1,zdjęcia,1,zdrowa dieta,1,zdrowie,71,zdupy,1,zero waste zerowaste,1,zerowaste,1,zeszyt,2,zima,1,zioła,1,złoty blond,1,zły humor,2,zmiana koloru włosów,1,zmysł dotyku,1,znajomi,1,zupa,5,zupa dyniowa,1,zupa krem,3,zupy,2,zwierzęta,5,zyski,1,źródła ruchu na bloga,1,żel aloesowy,1,żel aloesowy zastosowania,1,żenada,1,żółta sukienka,1,życzenia,1,życzenia noworoczne,1,
ltr
item
Aniamaluje - fajny blog ✅ Lifestyle ✅zdrowie ✅rozwój osobisty ✅uroda: Czy w Kijowie jest kijowo i ten stanik, który robi ładne cycki [TYGODNIK]
Czy w Kijowie jest kijowo i ten stanik, który robi ładne cycki [TYGODNIK]
Rozmawiałam z przyjaciółką o ideale faceta, a potem go spotkałam...
https://3.bp.blogspot.com/-PZzjCsTzToc/WwBeKg8nvdI/AAAAAAAAxPI/CkJCznpPnU09W-jFjSMH3gmidwBVN2thgCLcBGAs/s1600/collage.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-PZzjCsTzToc/WwBeKg8nvdI/AAAAAAAAxPI/CkJCznpPnU09W-jFjSMH3gmidwBVN2thgCLcBGAs/s72-c/collage.jpg
Aniamaluje - fajny blog ✅ Lifestyle ✅zdrowie ✅rozwój osobisty ✅uroda
https://www.aniamaluje.com/2018/05/czy-w-kijowie-jest-kijowo-i-ten-stanik.html
https://www.aniamaluje.com/
https://www.aniamaluje.com/
https://www.aniamaluje.com/2018/05/czy-w-kijowie-jest-kijowo-i-ten-stanik.html
true
3538531450758840466
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy