Ale się cieszę, że mogę pokazać Wam moją ulubioną część świata! Zieloną, barwną, zupełnie inną! Nabieram tutaj potrzebnego mi dystansu i pokory. Jest taka książka profesora Obuchowskiego „Galaktyka potrzeb” i oprócz tych znanych z klasycznej piramidy, opowiada właśnie o potrzebie dystansu. Mam dystans do siebie, do swoich wpadek, do życia. Bez niego bym zwariowała! Ale nigdzie nie nabieram takiego dystansu jak właśnie w Azji. Traktuję tutaj życie tak, że nie mam szczegółowego planu, mówię TAK! wszystkiemu, co do mnie przychodzi i na co moje ciało nie spięło się w obronnym NIE. Dziękuję, że śledzicie moje przygody, wkładam mnóstwo czasu w złożenie relacji, dlatego dziękuję za ich wyświetlanie! ♥️
I jaram się ogromnie, że jest Was już tutaj 50 TYSIĘCY🎈 dziękuję każdemu, kto podsyłał moje stories albo mój profil dalej - czuję radochę, że mogę pokazać Wam to, czego doświadczam i jeszcze większą na myśl, że powoli kończę ebooka ze wskazówkami jak zorganizować sobie do A do Z podróż na własną rękę. Wiem, że wielu z Was wybiera biura podróży bo nie wie jak. Pokażę! 
W końcu jestem pedagożką, moją życiową misją jest stawanie się tym mostem, po którym można przejść dalej, do przodu.
Tak mi kiedyś napisał Nietzsche, tego się trzymam!
Dzięki raz jeszcze, uwielbiam Was🥰
#redress #czerwonasukienka #aniamaluje #travelbloger #solofemaletraveler #bali #wakacje #podróże #podróżemałeiduże #blogerka #indonezja #azja #aniamaluje #szczerze_pisząc

Ale się cieszę, że mogę...

Ta #podróż jest fajna, bo nie wiem jaki będzie mój kolejny krok. Biorę, co daje mi życie. Nie oceniam, obserwuję. Jak zawsze założenia kompletnie rozjechały się z rzeczywistością - przez ten cały czas przeczytałam może ze 20 stron książki! Scenariusze pisane przez życie są ciekawsze. A ja jestem ciekawska. Pytam, dopytuję, wściubiam nos tam, gdzie nie powinnam. Szukam różnych perspektyw. Miałam odpocząć, a każdego dnia zasypiam kamiennym snem z nadmiaru wrażeń! I podoba mi się to bardzo. Jestem w Azji solo, bo chciałam wyjść poza swoją bańkę. Poznać ludzi z innych kultur, prowadzących inny styl życia niż ja, mających fajne pomysły. 
Często w DM-kach pytacie jak to jest, że poznaję tylu ludzi. Gdzie poznać przyjaciółkę, gdzie chłopaka.
Moja wskazówka? Wyjdź z tego domu sama, nie czekaj na towarzystwo. Jak wyjdziesz z koleżanką, to z dużym prawdopodobieństwem pozostaniesz w towarzystwie tej koleżanki. Pozbądź się tego myślenia „poszłabym na jogę, ale nie mam z kim” i idź! 
Ja idę!
#aniamamuje #szczerze_pisząc #podróże #podróżemałeiduże #blogerka #canggu #beach #plaża 
#solotraveler #travelblogger

Ta #podróż jest fajna, bo...

Wielu ludzi w moim wieku nie godzi się na scenariusz studia-kredyt na 30 lat- praca do śmierci i chce od życia czegoś innego. Taki scenariusz też jest bardzo ok, czasami sama bym chciała być w stanie wykonywać prostą pracę, o której nie będę myśleć jak z niej wyjdę! Mój mózg tak nie potrafi, zawsze coś kombinuję! W moim pokoleniu mnóstwo ludzi nie szuka mało uczęszczanych ścieżek. Tworzymy własne. Ja nigdy nie sądziłam, że będę mogła utrzymywać się z bycia Anią. Każdego dnia jestem za to wdzięczna!
To zdjęcie zrobił mi Varin. Blade Runner (kocham! Ale jeszcze bardziej ostre pióro Philipa K. Dicka) odcisnął na nim takie wrażenie, że zajął się fotografią, której motywem są neony. Podkłada lusterko pod obiektyw i bach - gotowe. Zabawa trwa godzinę, kosztuje ok. 150 zł. Ze mną był jeszcze chłopak ze Słowacji. Varin ma ok. 20 bookingów miesięcznie i jest w stanie utrzymać się w Bangkoku z takiego pstrykania. Oznaczam go wam na zdjęciu!
Gdyby można było utrzymywać się ze wszystkiego, za co chciałbyś otrzymywać wynagrodzenie? Ja zawsze chciałam żyć z pisania. Jestem szalenie wdzięczna, że sobie taką możliwość stworzyłam a XXI wiek mi to umożliwił. 
A Ty? Może wystawisz na Airbnb za 200 zł naukę lepienia pierogów dla turystów? Why not! #neonbangkok #neonphotography #aniamaluje #travelgirl #podróże #podróżemałeiduże

Wielu ludzi w moim wieku...

Dla kogoś być może kolejna instagramerka z dupą na wierzchu, dla mnie zdjęcie na pamiątkę zachwytu nad cudownym wodospadem💧Z ekscytacji drżała mi cały czas łydka! Natura potrafi być majestatyczna!🌱
Sama wyspa ma różne oblicza. Na razie doświadczyłam #Bali dla lekko aroganckich młodych ludzi z lepszego (finansowo) świata, bujających się po instagramowych knajpkach. Bali komercyjnego i turystycznego, Bali pełnego przepięknej, dzikiej przyrody, Bali cudownych miejscowych ludzi i Bali mistycznego. Z pewnością perspektyw jest dużo więcej! Staram się patrzeć na świat pod różnymi kątami i zadawać wiele (czasami może ciut zbyt wścibskich) pytań. Ile ja się podczas takich podróży uczę, to o jeju!

A odnośnie pupy w bikini, to nie wrzucając takiego zdjęcia sama bym przyznała, że kobieta w bikini popełnia jakiś grzech, w odróżnieniu od mężczyzn z gołymi klatami. Nie postrzegam tak świata!😉 Pięknego piątku🌸
Fot: @czula.kaminska (mały spoiler tego, co jutro na stories)
#podróże #podróżemałeiduże #blogerka #wodospad #waterfall #bali #travelgirl #travelblogger #aniamaluje #szczerze_pisząc

Dla kogoś być może kolejna...

Nie wszystkie zdjęcia muszą być wymuskane ;) 🌸Moja pogadanka na temat „chłopak by mnie nie puścił” wywołała spore zamieszanie! Opisujecie swoje toksyczne relacje z partnerami, którzy „zabraniali” wam przeróżnych rzeczy. Czasami toksyczne byłyście Wy, w ciągłym strachu, że partner zdradzi. Dzisiaj jesteście w innych relacjach i wiecie, że to nie powinno tak działać i wyglądać. I wspaniale! Lepiej przejrzeć na oczy późno, niż wcale!
Szkoda życia na kogoś, kto podcina Ci skrzydła. Jeśli masz coś, przed czym chcesz ostrzec inne dziewczyny - dawaj śmiało! Czasami zaczyna się od „nie podoba mi się jak chodzisz w sukienkach”
Pozdrowienia z #Bali! 
#aniamaluje #szczerze_pisząc #balibowlsandsmoothies #relacje

Nie wszystkie zdjęcia muszą być...

Wyprawa solo jak dotąd:
👉🏻Ani jednego dnia nie spędziłam zupełnie sama! Poznałam mnóstwo ludzi, z innymi polubiłam się bardziej, bo miałam okazję lepiej ich poznać. 👉🏻Popełniłam sporo błędów organizacyjnych. Np. teraz jestem na #Bali i już czuję, że bez skutera będzie ciężko (mam problem z błędnikiem, nie będę ryzykować), ale jestem dobrej myśli.
👉🏻Do tej pory nie udało mi się popracować! Spędziłam na pracy może godzinę, no chyba, że liczyć składanie relacji na insta, to wtedy pracowałam ze 3h dziennie. Byłaby to jednak najmniej płatna praca świata, bo nic nie zarobiłam🤣🙈
👉🏻Jestem zupełnie nieprzygotowana na #Wietnam! Poranki i wieczory są podobno chłodne (16 stopni). Z polskiej perspektywy to się wyda śmieszne, ale ja mam tu 35 stopni i takie właśnie ubrania.
👉🏻Możliwe więc, że zamiast 2 tygodni w Wietnamie zmyję się szybciej na jakąś wyspę w Tajlandii (Ko Chang albo Ko Samui) albo na Koh Rong w Kambodży :) Ogólnie mordka mi się śmieje cały czas, jest fajnie, jest dobrze!
Teraz pora się trochę opalić.
Mam nadzieję, że podobają Wam się moje przygody na stories! Wielu rzeczy i ludzi też nie pokazuję, ale może wykorzystam te historie w jakiś luźniejszy dzień. Dzisiaj np. chciałabym nagrać krótką pogadankę 😁

Uściski z Bali!

Wyprawa solo jak dotąd: 👉🏻Ani...

Wciąż nie mogę uwierzyć, że smakował mi wege boczek🤯
To były bardzo intensywne dni w Bangkoku, pora na kolejną przygodę - co powinnam zrobić na Bali?
Jakieś rekomendacje? Nie mogę prowadzić skutera, mój błędnik nie ogarnia, więc pewnie będzie ciężko, ale nastawiam się pozytywnie do całej przygody😊
Poleżałabym ze dwa dni na plaży z jakąś książką, bo z nadmiaru wrażeń i emocji moja czaszka dymi😁.
Zastanawiam się też, którego dnia dopadnie mnie kryzys tej podróży, ale czas pokaże!
Podrzućcie swoje rekomendacje a ja powalczę z walizką i idę spać 😘
#Bangkok #vege #foodie #podróże #podróżemałeiduże #aniamaluje

Wciąż nie mogę uwierzyć, że...

Jestem wkurzona. Że musimy udawać, że mamy mężów i nosić fejkowe obrączki, aby pozbyć się niechcianych adoratorów. Że samo „nie” nie wystarcza i żaden argument nie ma takiej mocy, jak bycie „przypisaną” do jakiegoś faceta. Jakbyśmy same się nie liczyły jako jednostki ludzkie.
Chciałabym mieć poczucie, że mogę robić swobodnie wszystko to, co mężczyźni.
Moim kolegom nikt nie radzi, by dla bezpieczeństwa wracali po ciemku w towarzystwie kobiety.
Nie zwraca uwagi, że przebijają im przez t-shirt sutki. Nie szukają w podróży hosteli z pokojami tylko dla mężczyzn, podczas gdy „female dormitory” to nie jest pomysł, który wziął się z powietrza, a realnej potrzeby.
Ja nie chcę pieprzonych przywilejów. Chcę mieć poczucie, że jesteśmy takimi samymi jednostkami ludzkimi. Ale jak się naczytałam o Waszych fejkowych obrączkach i pierścionkach, to zrobiło mi się naprawdę przykro łamane na jestem wkurzona.

Kobieto, co robisz dla swojego bezpieczeństwa i spokoju, czego nie robią mężczyźni? Wyjdźmy z priv, napisz tutaj!
#podróże #szczerze_pisząc #aniamaluje #kobieta #wkurw

Jestem wkurzona. Że musimy udawać,...

Śmiesznie tu stoję, ale mam nadzieję, że widzicie - jestem w Azji na maksa szczęśliwa, wszystko mnie cieszy! W tym klimacie oddycha mi się wspaniale (nawet w Bangkoku!) każda drobna rzecz jest przygodą! Mnóstwo nowych bodźców, smaków, tekstur, zapachów. Tym razem zamiast wygodnego mieszkania z dostępem do basenu i siłowni wybrałam hostel i zbieram inne przeżycia. Poznaję ludzi z taką samą zajawką na doświadczanie podróży jak ja. Wymieniam setki uśmiechów dziennie, próbuję mówić „dziękuję” po tajsku, unikać jednorazowego plastiku, zachwycać się myjącym pupę kibelkiem i cieszyć z masażu, po którym chodzę lekkim krokiem. Tak lekkim, że zrobiłam ich dzisiaj 25 tysięcy😊. Kocham #Bangkok, kocham tę część Azji, uwielbiam wieczorem składać dla Was relację z tego wszystkiego, co mnie spotyka. Moim marzeniem jest zachęcić innych do tego samego! Chcę rozwiać Twoje obawy i uprzedzenia, pokazać, że to jest proste i da się na własną rękę bez stresu!
#podróże #podróżemałeiduże #travelgirl #femalesolotraveler #solotravel #bangkok #wakacje #aniamaluje #blogerka #blogerkapodróżnicza #pieszopomieście

Śmiesznie tu stoję, ale mam...

Kiedyś miałam problem ze znalezieniem towarzystwa do podróżowania - ja pracuję skąd chcę, innych ogranicza urlop. Szybciutko się to zmieniło i teraz nie mam najmniejszego problemu z ogarnięciem towarzystwa. I co zabawne - gdy jest w zasięgu ręki, mam ogromną potrzebę podróży solo. To zupełnie inny vibe, inne przygody, inny rodzaj doświadczenia!
Kiedyś bardzo chciałam wydać książkę z wydawnictwem. Dzisiaj co miesiąc jakieś  mi to proponuje. Wolę sama. I bardzo często gdy podobał mi się jakiś chłopak i okazało się, że z wzajemnością - automatycznie traciłam nim zainteresowanie🙈. To okropny sposób życia, wiecznie chcę tego, czego nie mam, a gdy mam, to już nie chcę😏. Staram się z tym walczyć, ale tez obserwować bacznie z czego wynikają te moje pragnienia.
Wow, dzisiaj zaczyna się moja podróż. Spędzę w niej 35 dni, planuję odwiedzić 3 kraje, w których jeszcze nie byłam i do jednego wrócić. Jak wyjdzie? Czas pokaże. Jedno jest pewne - ja zawsze sobie poradzę i zawsze znajdę sposób by mieć to, czego chcę. Tutaj np. chciałam zjeść śniadanie z widokiem na morze, ale nie było sensownej knajpy więc... przytargałam z @aleksandranajda stół i krzesła z mieszkania. 
Najbliższe 24h spędzę pewnie offline, bo mam cholernie długą przesiadkę, którą zamierzam przeznaczyć na zwiedzanie... sami zgadnijcie jakiego miasta 😉 mam czas aby wykombinować w jaki sposób chcę zamieszczać relacje i jednocześnie zachować bezpieczeństwo nie oznaczając się w czasie rzeczywistym😊 
Trzymajcie za mnie kciuki! #podróże #girlswhotravel #solotravel #solofemaletraveler #aniamaluje #karaiby #podróżemałeiduże

Kiedyś miałam problem ze znalezieniem...

-50% na kolorówkę w ROSSMANIE! Co warto kupić?

No dobra, nie 50, a 49% ale i tak wychodzi niemalże na to samo. Pierwsza myśl? WOW! Druga – kurczę, ale ja już wszystko mam! Co warto kupić? I jaki jest rozkład jazdy promocji? 🙂 uwaga, aktualizacja o promocję kwiecień-maj 2015 tutaj:
https://www.aniamaluje.com/2015/04/promocja-2015-49-na-kosmetyki-rossman-i.html
jest też promocja -40% w drogerii natura.


Podkład : prkatycznie nie stosuję. Zrobiłam sobie swój własny “BB” który baaaaardzo delikatnie kryje. Tyle, żeby przyczepił się do niego róż i żeby korektor się nie odcinał. Jednak korzystając z promocji chętnie spróbowałabym czegoś na większe wyjścia. Taki podkład powinien być dość jasny i nie zostawiać perfekcyjnie matowego krycia – nie znoszę tego! Pudry…moim ideałem z drogeryjnych jest puder transparentny z my secret, ale najlepszy generalnie jest ryżowy 🙂 Róże – chyba skuszę się w końcu na kultowe róże z bourjois – polecisz mi jakieś odcień? Te z wibo są dla mnie przereklamowane 😉 Bronzery* – polecaliście mi je na facebooku, być może zrobię drugi resarch, bo lato idzie 🙂 Swój ulubiony korektor już pokazywałam, ale wpadł mi w oko lumi magique.

A zresztą – to wszystko wpadło mi w oko :

Puder i korektor lumi magique, czekoladka i roż z bourjois, podkład Rimmel i eliksiry wibo – tym razem czaję się na czerwień 🙂 
Warto kupić też zielony tusz z wibo – dla mnie najlepszy na świecie, ale mam zapas i dwa inne, jeszcze nieodpakowane. Kredek też trochę mam, na uwagę zasługują nowe z Lovely 
 pokazywałam je tutaj.
Bardzo fajne Kajale wprowdziło ostatnio Maybelline, a jeśli ktoś nie ma, polecam świetną cielistą kredkę Max factor natural glaze.
Jeśli chodzi o szminki, będę mieć okazję do kupienia innego odcienia Moisture Renew


Czy jest jakiś hit, który każdy powinien kupić? 🙂 A może coś, co powinnam omijać szerokim łukiem?


PS.Napisałam post w wyprzedzeniem i po drodze na autobus zajrzałam do rossmana. Promocja obejmuje tylko produkty z szaf. Widziałam bardzo zaskoczoną przy kasie panią, która chciała kupić 3 podkłady AA w promocyjnej cenie.
W komentarzach pojawiła się informacja, że od 14:00 22 kwietnia promocja zaczęła obejmować  także kolorówkę która nie znajduje się w szafach 😉
*Pisząc bronzery/brązery (obie wersje poprawne) mam na myśli produkty oznaczonej jako puder brązujący. Na tej samej zasadzie promocją objęte są rozświetlacze (pudry rozświetlające). Czekoladka z Bourjois jest dla mnie o całą galaktykę za ciemna, więc nie sprawdzałam, czy łapie się na promocję.

A tak na marginesie, to stojąc przed szafami stwierdziłam że… nic nie potrzebuję. Wszystko to zachcianki, nie potrzeby 😉

PS. 28 kwiecień to pierwszy dzień promocji -40% na kosmetyki do makijażu w Drogeriach Natura. Zerknij co obejmuje promocja!

Będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz mnie na :

 

Follow on Bloglovin

lub polubisz na fejsie 😉

Uściski, Ania

60
Dodaj komentarz

avatar
34 Comment threads
26 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
AnonimowyJezulaNatashaToyad MordovnickEwelina K Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowy
Gość
Anonimowy

Róż w kremie z rimmela jest zaskakująco dobry. 🙂

Betinka
Gość

Dokładnie. Jestem mile zaskoczona jego jakością. Mam Touch of Berry 002

Ewelina K
Gość

A ja sie właśnie nad nim zastanawiam..,

Anonimowy
Gość
Anonimowy

co to znaczy: produkty z szaf?

Skarletka
Gość

Z szafy, czyli tych miejsc, gdzie znajdują się produkty poszczególnych firm: pudry, cienie, kredki itp. Chodzi o to, że na pudry wzięte z półki, np. te z AA, nie ma promocji 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

dokładnie tak, szafy, to te regały z wielkim banerem z logo danej marki. zawierają ładnie wyeksponowane produkty konkretnej firmy, np. rimmel, maybelline, wibo 😉

Remedy
Gość

Ja planuję kupić pomadkę błyszczkową z Lovely (najprawdopodobniej czerwoną) i fioletową kredkę do oczu z Maybelline. Na podkład się nie skusze mimo tego że chce jakiś kupić, bo chwilowo nie mam kasy, poza tym zanim bym wybrała odcień to minąłby rok i dziewczyny zdążyłyby wykupić wszystkie 😀 Albo znając mojego pecha nie dobrałabym koloru, bo mam ten problem, że mam bardzo jasną i żółtawą cerę z lekkimi oliwkowymi tonami. Do tego jeszcze szyję mam ciut jaśniejszą od buźki więc dobieranie podkładu to jakaś masakra ( nie wspominając o marnych próbach ukrycia lekko czerwonych policzków i nosa :D) O teraz mi… Czytaj więcej »

Marginesowa
Gość

Byłam o 12 – praktycznie połowy już nie było. Na dodatek podnieśli ceny (choć i tak -49% to jedna jest dużo). Kupiłam jedynie puder, chciałam podkład – oczywiście same ciemne. Od 28 jest -40% w naturze, tam pojadę od razu na 10 może załapię się na parę fajnych rzeczy z essence 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

a ja własnie wróciłam bo weszłam po pracy i wszystko pełne 😀

margaritum
Gość

Jak głosi hasło – pragnienia i potrzeby ;))
Moją potrzebą jest dobra baza pod cienie, ale czy znajdę coś takiego w szafach? I don't know.

Fanaberie Polki
Gość

Ja uzupełniłam sobie podkłady do kufra 😉 Szczególnie Photoready z Revlonu i Rimmel Wake me up. Ale myślę czy nie wrócić po tę czekoladkę z bourjois, tylko nie wiem jak z kolorami bo nigdy się im nie przyglądałam… hmmm. 😉

mssunflower
Gość

ja na luzaku kupiłam dzisiaj podkład. tylko, bo mi się kończy, szafy pełne i lajt ogólnie 😉

pudru lumi magique nie polecam. chała jakich mało, nie matuje a roznosi po całej twarzy drobinki. no i ten środeczek błyszczący bardzo szybko się ściera.

Ania
Gość

Co do eliksirów się zgadzam, są genialne. Ten podkład Rimmela niezbyt mi podszedł, jest trochę za "tłusty", dlatego czaję się na Healthy mix Bourjois 🙂

Karolina W
Gość

Ja od siebie mogę polecić pomadki Wibo Eliksir, są świetne. Tym razem na promocji trzymam emocje na wodzy a pieniądze w portfelu i nie wydam nic. Wszystko mam, na razie kończy mi się tylko krem do stóp. Chciałabym cień Color Tattoo, ale na razie mam masę innych i kolejny nie jest konieczny, więc na razie się powstrzymam 🙂

Optymistyczna
Gość

Od pewnego czasu miałam ogromna ochotę na rozświetlacz z L'Oreal, który pokazujesz. Potem trafiłam na recenzję u kogoś na blogu i autorka pokazywała zdjęcia i efekty, pisała, że to raczej puder niż rozświetlacz, że praktycznie znikomy efekt, dlatego zrezygnowałam. Nie wiem, co inni o nim sądzą, jestem ciekawa 😉 Mam róż z Bourjois, początkowo był świetny, ale jak zeszła już ta pierwsza warstewka to został… kamień. Nijak nie da się go zaaplikować, no chyba, że trochę go zeskrobię i dopiero na pędzel. Może nie każdy kolor tak ma, choć niedawno spotkałam się z opiniami dziewczyn, że miały podobnie. Na promocji… Czytaj więcej »

Sylwia
Gość

Ostatnio malowałam przyjaciółkę i jej róż z Bourjois też skamieniał, coś musi być na rzeczy.

Dziękuję Aniu za tego posta, lecę jutro do Rossmanna bo właśnie jestem na etapie kompletowania kufra 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

A ja wlasnie jestem bardzo zadowolona z rozow bourjois.Od LAT je uzywam i nigdy nie mialam problemow z "kamieniem". Nie pamietam jaki konkretnie mam teraz kolor, a pisze z lozka wiec juz nie bede szukac. Generalnie bardzo polecam, roz naklada sie wygodnie, zostawia delikatne, naturalne "rumience". Byle tylko nie uzywac dolaczonego mikropedzelka, zawsze od razu go wywalam bo za duzo naraz nabiera koloru i juz nie jest tak naturalnie na buzi 😉

Anonimowy
Gość
Anonimowy

nie jestem Anonimem z 00:14 ale ja polecam 95 Rose de Jaspe, też jestem blada i jest piękny, również ładnie rozświetla

Beauty_Station
Gość

Także polecam odcień Rose de Jaspe. Sama mam jasną karnację i ciemne blond wlosy i ten kolor pięknie podreśla taki typ urody. Myślę, że będziesz Aniu zadowolona 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

do mojej bladej cery i średnich blond włosów też idealnie pasuje rose de jaspe <3

Anonimowy
Gość
Anonimowy

To ja. Anonim z 00.14 😉 (…moze juz czas sie zarejestrowac ?)
Co do odcieni to b.indywidualna sprawa…ja jestem blada blondynka z niebieskimi oczami, kolor rose de jaspe jak dla mnie zbyt rozowy. Wygladalabym jak jakas swinka piggy! Zaleznie od humoru i pory roku zmieniam sobie te odcienie, ale zdexydowanie moja twarz woli barwy morelowo-brazowe. Jednak tobie Aniu, przy ciemniejszych oczach i wlosach taki wlasnie rozowy roz moze spasowac. Aha, zawsze wybieram te roze bez drobinek, w koncu chodzi o dzienny makijaz a Nie wyjscie na bal 😉

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Mam róż od prawie 2 lat, a używam go sporo.
Nadal jest idealny, najlepszy jaki kiedykolwiek mialam, no i jest mega wydajny

ona
Gość

Na pewno zapoluje za tydzień na żółty tusz, może jakiś lakier do paznokci, ale już teraz widziałam, że przed tą promocją wyprzedawali z karteczką na do widzenia. Na podkłady mam alergię, ale możliwe, że to jednak filtry uv mnie uczulają, we wszelkich kosmetykach, pomadek też się boję używać, ale może spróbuje tej z wibo ?

Niemoralna
Gość

A mi się kończył puder i podkład – promocja trafiła się jak znalazł. Kupiłam ten podkład z Rimmel, na który masz ochotę (normalnie bym nie dała za niego 38zł, bo nie lubię takich drogich podkładów, które używam i tak wyłącznie na strefę "T") i kosztował mnie 19zł, sprawdzony puder również z Rimmel (Stay Matte) i właśnie przereklamowany róż w Lovely, który zagościł po raz pierwszy w mojej kosmetyczce. 🙂

illonky
Gość

Dla mnie takue promocje to istne tortury,niby wszystko mam a w szafach produkty sie usmiechaja i szepcz kuszaco "wez mnie,jest promocja" :). Ale z produktow,ktore uwazam za godne polecenia na pewno spojrzalabym na podklady i tusze Loreal (trur match jest swietny zarowno podklad jak pudel czy roz), cienie kremowe maybellin oraz cienie z serii infallible od Loreal. Slyszalam ze kredki do oczu Rimmela sa fajne,ale jakos nie mialam i nie kusza. Dzis za to nabylam korektor maybelline afinitone i to jest wszystko,czego potrzebowalam. Podobno pomadki maybelline sa swietne,ale znowu-nie mialam wiec nie wiem. Powodzenia w nuszowaniu po Rossie 😉

Słonecznik
Gość

Kusicielko 😉 Dobrze, że Rossmann mam dość daleko, więc pojadę dopiero zapolować na lakiery 😉

Isztarin M
Gość

Ja się załapałam na kilka podkładów z Rimmel'a i kilka korektorów…. i już czekam na następny poniedziałek 🙂 W pierwszej kolejności złapię za następne Color Tattoo do kolekcji 🙂

Nixfado
Gość

dziewczyny, więc sprzedam Wam "njusa", przecenione są również produkty nie-z-szaf, ja dorwałam dwa podkłady z Lirene, jeden wyniósł mnie 7, a drugi 11 zł:) z tym, że promocja na produkty nie-z-szaf weszła ok 14 :):)

Anonimowy
Gość
Anonimowy

hahahah właśnie, zachcianki, one wszystkie tak kuszą kolorami, ale są też takie sztuczne, że mi się odechciewa. Używam moich naturalnych i cenię je najbardziej na świecie.

Karalajn
Gość

Ja nic nie kupię 🙂 wszystko mam a na zapas czy tylko dla widzi mi się nie lubię kupować 😀

Aleksandra Anna
Gość

ja zdecydowanie czekam na lakiery 🙂

Justinee
Gość
Justinee

Eliksiry Wibo<3 Mam zachciankę na kredkę do oczu z Lovely, tym razem jakiś bardziej zdecydowany odcień niż beż.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Eeee, dokładasz się już do kieszeni testujących koncernów? Głosujemy swoim portfelem:D jakbym miała rossmana bliżej to bym się rzuciła bo to przecież 50%…ale po dłuższym namyślę, wszystko mam ( i nie wszystko to dobrze dobrane produkty – a właśnie takie promocje są przyczyną kupowania czegoś co może nie do końca okazać się sprawdzone)
Ania, a tak z innej beczki zrobiłaś to prawko?

Seldirima
Gość

No bo idąc tym tropem musielibyśmy się ubierać w koszule z konopi uprawianych przez nas samych (ewentualnie w drodze wymiany towarów ;P) i nosić łapcie z rodzimego łyka. O elektronice zapomnij 😉

Anonimowy
Gość
Anonimowy

rozwiń troche wypowiedź, to lepiej nie robić nic? bo ja też dzieckiem już nie jestem jednak staram się unikać tych wielkich koncernów wykupujących wszystkie małe i lokalne. Przeczytałam czarną listę firm, niestety nie wszystkich firm unikam, jednak jeśli chodzi o testy na zwierzętach to staram sie jednak unikać tych kolosów i nawet to nie jest trudne. Dlatego pytam:)Moje śmieci pewnie nie tylko eletro:D trafiają do Afryki albo Italii i jak zobaczyłam ile tego produkuje to też staram się ograniczać, nie kupować tylu rzeczy pakowanych w pięć plastikowych opakowań…trudne to, ale staram się robić cokolwiek. I pierwszy raz spotkałam się z… Czytaj więcej »

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Tak, masz racje. Ja zaoszczędzone pieniądze wolę przekazać jakiejś małej organizacji niż wielkim i popularnym walczącym w obronie praw zwierząt np. peta. Body shopa też nie kupuje, a firmy sprawdzam tu http://ekologicznie.wordpress.com/
Jednak wydaje mi się, że lepiej jest robić cokolwiek niż nic

K. Kasieńka
Gość

Róż Bourjois w odcieniu rose de jaspe! Delikatny, rozświetlający- pasuje praktycznie każdemu. Będzie idealny na lato! 😉

M.
Gość

Cream puff Max Factor i cc cream z Bourjois są już moje 🙂 Jeszcze jakiś róż i zapasy porobione 🙂
Takie promocje są fajne na eksperymenty z produktami z wyższej półki cenowej 🙂
W moim Rossmannie była wizażystka z Max Factor i fajnie doradzała 🙂

Avenindra Rosjaneczka
Gość

Ja nabyłam róż Bourjois nr 34. Jest to delikatny, subtelnie rozświetlający róż – idealny na ciepłe dni. Pigmentacja średnia, więc trzeba się wysilić, by zrobić sobie placki. Co do podkładu to sama kupiłam Bourjois Healthy Mix i najjaśniejszy kolor dla mnie okazał się idealny, więc dla Ciebie może być trochę za ciemny, chociaż na lato.. kto wie? 😉 A podkład ma krycie średnie w kierunku lekkiego i bardzo ładnie wtapia się w skórę, wykończenie satynowe. Ten Rimmel, którego zdjęcie pokazałaś też może się okazać dla Ciebie niezły, ale kryje już słabiej, no ale Ty dużego krycia nie potrzebujesz, szczęściaro 🙂… Czytaj więcej »

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Byłam dzisiaj po południu i było dosłownie wszystko, mało ludzi i to jeszcze trafiłam do ŚWIETNIE wyposażonego Rossa (jest nawet szafa Eveline!). Kupiłam róż Bourjois Rose de Jaspe (nr 95 chyba), jestem zachwycona! Z 50 na 25zł. I jeszcze korektor 2w1 art scenic z Eveline, wygląda w porządku, ale na razie nie mogę ocenić 😀
Jeszcze mam ochotę na tusz, ale to w przyszłym tygodniu. Albo coś z Maybelline albo może żółty z Lovely wypróbuję. 🙂
Kupuj róż z Bourjois!! 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

to mam nadzieję że mój nie skamienieje, ale na razie super się go aplikuje, gdzieś czytałam (nie wiem czy to prawda oczywiście) że zmienili formułę na mniej kamienną i może faktycznie tak jest. pożyjemy, zobaczymy 😉

Toyad Mordovnick
Gość

Mój stary Lune D'or lekko skamieniał pod koniec, ale to jest TAK ekstremalnie wydajny produkt, że spokojnie można co jakiś czas go poskrobać z wierzchu i jest spoko. Wczoraj kupiłam Rose D'or i jest jakby w ogóle "miększy", może faktycznie zmienili formułę. Jednak ten twardy miał tę zaletę, że nie dało się, nawet jaskrawym odcieniem, zrobić intensywnej plamy na poliku, bo po prostu na pędzlu było tyle produktu, ile trzeba, nawet bez dodatkowego otrzepywania 🙂

paranoJa
Gość

to ja się może w końcu skuszę na bourjois 123, muszę go sprawdzić, a za regularną cenę mi się nie uśmiecha. a w przyszłym tygodniu upoluję jakiś fajny niebieski tusz do rzęs!

no i wciąż czekam na przepis na krem BB :>

Toyad Mordovnick
Gość

Polecam rękami i nogami róże Bourjois, dają cudny delikatny woal, są MEGA wydajne (wręcz nie do zajechania…), odcieni jest multum do wyboru. Miałam właśnie zamawiać z Allegro, a tu proszę, bardziej się opłaca w Rossmannie… 🙂

Marta Sieniawska
Gość

Mam bardzo podobne typy odnośnie tego co warto kupić, ale zgadzam się z tym, że większość produktów, które obecnie są na promocji to nie nasze potrzeby tylko zachcianki, ale dzięki nim świat jest piękny i można sobie poprawić humor po ciężkim dni w pracy 😉

Cinnamonn'es Beauty Corner
Gość

Ja "niestety" też nic nie potrzebuję… Parę rzeczy chciałabym wypróbować, np. podkłady z L'Oreal, ale mam zapas podkładów na rok jak nie dłużej. I teraz pytanie: czy kupić mimo to, bo tanio czy zużywać to, co mam i kupić kiedyś? (bo przecież zawsze będą jakieś promocje 🙂 Kiedy tak o tym myślę, to wiem, że zrobiłabym zbędne wydatki, ale kiedy jestem tam i widzę to wszystko, to brałabym i brała 🙂 Ale jednak jestem z siebie dumna: wczoraj byłam w dwóch Rossmannach po produkty dla Małej i nie kupiłam NIC dla siebie (nie licząc wacików:) Chyba po prostu sobie daruję… Czytaj więcej »

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Gdyby nie Twój blog nie wiedziałabym o promocji w rossmanie, dziekuje 🙂Bardzo lubię czytać Twoje wpisy, jednak sama nie wiem dlaczego nigdy nie komentowałam.Mogłabyś wsiąść pod uwagę napisanie o nauce języków obcych, szczególnie interesował by mnie język niemiecki. Od września będę mieszkać i pracować w niemczech, jednak nigdy nie uczyłam się tego języka w szkole. Chce zacząć naukę języka niemieckiego od razu po napisaniu matury więc już niedługo 🙂 Niestety nie mam pojęcia od czego zacząć, nie mam w domu żadnej książki do nauki tego języka, widziałam wiele stron internetowych które mogłyby mi pomóc się uczyć jednak nie mam pojęcia… Czytaj więcej »

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Dziękuje 🙂
Nie spodziewałam się tak szybkiej odpowiedzi 🙂
Magda.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Póki co kupiłam tylko bronzer w celu nauki konturowania twarzy. Większe zakupy będą jak ruszy promocja z kolorówką na oczy i usta 🙂

Natasha
Gość

Ja kupiłam sobie korektor i podkład z rimmela, bo tego potrzebowałam 🙂

Jezula
Gość

Dziękuję Ci za ten wpis 🙂 Wczoraj przez przypadek przeczytałam ten o Naturze i jakoś zauważyłam też o Rossmannie. A akurat zastanawiałam się, kiedy będzie promocja, bo mi podkład się skończył… I tak oto szybciutko poleciałam do Focusa na zakupy 🙂

Previous
Jak i dlaczego jeść pokrzywę?
-50% na kolorówkę w ROSSMANIE! Co warto kupić?