Rząd chce zabić moją czytelniczkę Kasię [TYGODNIK]


No teraz mam zagadkę, jak nowym czytelnikom wytłumaczyć, czym jest "tygodnik".
Nie wiem jak powiedzieć, że to taki cykl o mydle i powidle z całego tygodnia. Że nie na poważnie. Kiedyś czytelnik mi napisał, że mój blog jest jak dobry, polski bigos - sporo w nim różnych dziwnych rzeczy, ale to połączenie zaskakująco dobrze smakuje.

Inna osoba mi kiedyś powiedziała, że jestem jedyną osobą na świecie, która potrafi przejść gładko od pedofilii do przepisu na ciastka.

Ja właśnie uważam, że tak wygląda życie. Jest w nim mnóstwo dziwnych zdarzeń i emocji zaprzątających nasze głowy.

Znowu nuci mi się "Wonderwall" i There are many things that I Would like to say to you but I don't know how.Moja czytelniczka, a jednocześnie znajoma, Kasia,napisała na swoim fejsie:


Jeśli możecie coś dla mnie zrobić, to bardzo proszę o podpisanie tej petycji. Leczenie w miastenii praktycznie nie istnieje, bo obecnie jedyna opcja to zażywanie trucizn. W dodatku w od marca rząd wstrzymał refundację immunoglobulin, które w miastenii są podawane na ratunek życia, w momencie przełomu. Teraz ich nie będzie... Tylko w ciągu ostatniego roku były potrzebne mi 3 razy.

Za każdy podpis będę serdecznie wdzięczna <3

Petycja jest tutaj


Kasia mogła umrzeć (!) już 3 razy tylko w zeszłym roku, ale dostała lek. Teraz rząd stwierdził, że płacić za leczenie nie będzie. 


(Ale 60 tysięcy na kampanię dezinformacyjną w sprawie pensji nauczycieli oczywiście miał).

To jest bardzo, bardzo ważne. Rzadko korzystam z baitów (w sumie bait nie spełnia obietnicy, a tutaj w tekście jest tytułowe zagadnienie), ale zamieściłam taki tytuł tylko dlatego, by poprosić was o podpisanie petycji i przyciągnąć uwagę.
Bardzo polubiłam Kasię! Chcę, żeby żyła!

Petycja nie dotyczy leku, który rząd przestał refundować, a środka, który sprawdza się na zachodzie, ale u nas się go nie stosuje.

Kasia napisała mi tak:Refundacja na lek "na ratunek życia" została wstrzymana, więc szukamy alternatywy do leczenia sterydami i chemią, która będzie miała mniejsze skutki uboczne, trzeba zażywać ogromne dawki sterydów a one i tak nie powstrzymują przełomów. Calcort jest stosowany za granicą.W tym tygodniu byłam w Gdańsku w beauty busie pewnej marki, której wyjątkowo nie wymienię z nazwy, bo nie chciałabym aby wyskakiwała w google gdzieś koło hasła "pedofilia". A jest bardzo fajna! Spotkałam się też ze znajomymi z Trójmiasta (za zdjęcie dziękuję mojej imienniczce i autorce książki o wizerunku w social mediach, Annie Marii Wiśniewskiej ;). Spotkałam wiele swoich czytelniczek i to było bardzo miłe, chociaż:
- było bardzo zimno, a ja byłam ekstremalnie zmęczona.


Społeczność jaka utworzyła się wokół mojego bloga jest naprawdę niesamowita. Zawsze czuję się onieśmielona i wzruszona, gdy ktoś ma ochotę przyjść w swoim wolnym czasie na spotkanie ze mną. I to są zawsze bardzo fajne osoby. Zaangażowane, działające w różnych projektach! Zdjęcie po lewej stronie - po środku dziewczyna, która opowiadała mi o konferencji podróżników "Kolosy". Chwilę wcześniej w pociągu dosiadł się do mnie chłopak, któremu kazała to zrobić dziewczyna, gdy napisał jej wiadomość "ej, chyba jadę w jednym wagonie z taką blogerką!". Też jechał na "Kolosy" :). 

Dziwię się, że mnie rozpoznajecie, ostatnio wyglądałam jak cień siebie. Ryjąc w artykułach o pedofilii i seksualizacji dzieci siedziałam przed komputerem do trzeciej w nocy. A może nad ranem?

Karta LGBT, Standardy WHO. Dokumenty dostępne za darmo w internecie. Nikogo nie interesuje ich rzeczywista zawartość - ludzie wierzą w propagandę mediów publicznych.

Zabolało mnie to. Znam wiele osób, które nie są hetero. To zupełnie normalni ludzie. Tymczasem w ich stronę zaczęła być kierowana nienawiść, bo "geje chcą masturbować 4-letnie dzieci". Przerażenie ideą nauczania czterolatków masturbacji rodzice podawali info dalej. Problem w tym, że nikt nie chciał nikogo masturbować, a właśnie chronić. Uświadomić dziecko, że nikt nie ma prawa zaglądać mu w majtki ani nic w nie wkładać. I że jego ciało jest tylko jego. Uczyć jak wzywać pomoc, jak reagować. 
Bronić, przed pedofilią.

Słyszałeś o czymś takim jak mental bandwith? To taka "przestrzeń w głowie", która jest w pewien sposób ograniczona. Każdego dnia stykamy się z wieloma bodźcami i mamy wiele myśli na różne tematy, ale nie jest możliwym skupienie się na wszystkim. Ta przestrzeń jest ograniczona. Nie dziwię się rodzicom, którzy podawali fałszywe informacje dalej. Praca, ogarnianie domu, zajmowanie się dziećmi. Po to płacimy w podatkach na media, aby nas rzetelnie i przy udziale ekspertów informowały o ważnych wydarzeniach, zmianach prawnych, protestach.
Problem w tym, że media siały dezinformację i szkodliwą propagandę. Dlatego właśnie poświęciłam tydzień, na zapoznanie się z najnowszymi badaniami oraz opinią seksuologa i napisałam  potoczny, łatwy w odbiorze, ale wciąż oparty na twardych danych tekst:

I tutaj najserdeczniejsze podziękowania dla Was, podających ten tekst dalej. I nie piszcie proszę "obserwuje mnie mało osób, przepraszam", bo nie ma za co przepraszać! Ja jestem szalenie wdzięczna za każde udostępnienie. Nie wierzę, że w XXI wieku musimy wciąż dyskutować na takie tematy. Jestem przerażona, że rząd daje w ten sposób nieme przyzwolenie na szykanowanie ludzi nieheteronormatywnych, bo zrównuje się ich z pedofilami :(

A wiecie co jest najbardziej szalone? Mój tekst skomentował (pisząc, że jest niewiarygodny) szef TVP info. Dzięki temu komentarzowi wpis wyświetlił się ludziom, którzy go obserwują. I ci ludzie zaczęli mi pisać wiadomości, że dziękują za tekst, że nie wierzyli do końca, ale zerknęli sami w standardy i są zdziwieni, że nikt nie chce wcale masturbować dzieci, a chronić je przed pedofilami. Pamiętajcie proszę, że sporo przypadków pedofilii, to pedofilia w rodzinach (matka, wujek, ojciec, ojczym...). Jeśli dziecko nie wie, że to jest złe, pomyśli, że trzeba zacisnąć zęby jak wtedy, gdy przełyka się niesmaczne lekarstwo albo idzie na operację wycięcia wyrostka robaczkowego. Rzetelna edukacja może uratować te dzieci i sprawić, że poproszą o pomoc.


Nie piszcie tylko, że wstyd wam, że uwierzyliście w propagandę. Wstyd powinno być propagandzistom.

Wspomniałam właśnie, że pan Samuel pozwolił mi niechcący trafić do grona odbiorców TVP? 

Czasami mając jakieś określone intencje, przypadkiem robimy odwrotnie. Czytałam ostatnio o tym, że rozdawanie ubrań mieszkańcom krajów rozwijających się, zabiło lokalny przemysł tekstylny. Te małe pracownie krawieckie i szwalnie. Kto kupi lokalne produkty, gdy w darach przyjdą europejskie?

Spektakularne akcje wykupywania koni przeznaczn
onych na rzeź sprawiły, że właściciele tych koni celowo zaczęli je zabiedzać, by zainteresowały się nimi fundacje. Szerzej pisałam o tym w tekście

Chcąc pomóc - psujesz, czyli jak uwolnione norki wpadły pod samochody


Lubimy pomagać osobiście. To daje większe poczucie sprawstwa. Te nieszczęsne cukierki rozdawane ubogim dzieciom na Zanzibarze, które dają nam natychmiastową gratyfikację w postaci szczerego uśmiechu są łatwym sposobem na poprawienie sobie humoru i poczucie się lepszym człowiekiem. My widzimy uśmiech, nie widzimy potem bolących, zepsutych zębów w miejscu bez dostępu do opieki dentystycznej.

Właśnie dlatego jestem fanką modelu, w którym mimo wszystko - pomagają osoby znające realne potrzeby danej społeczności.
Dlatego zdecydowałam się wspierać "Solistów", którzy osobiście znają ludzi do których kierują paczki z pomocą. Znając ich realne potrzeby. Bardzo zachęcam do wpłacania choćby symbolicznych 10 zł, ja zdecydowałam się na program za 89 zł,czyli 7,50 zł miesięcznie. Za te pieniądze sadzone są drzewa, budowane ule oraz kierowana jest pomoc w postaci paczek z naprawdę  potrzebnymi rzeczami.Chciałabym zmienić temat na lżejszy, ale dzisiejsza konferencja kościoła na temat pedofilii wywołała moje oburzenie. Po pierwsze, raport to żaden raport. Naprawdę czekam na szczere rozliczenie. Po drugie... kościół nazwał mówienie o pedofilii "atakiem" a gwałcicieli i pedofili porównał do atakowanych w czasie Holokaustu Żydów. Opadło mi wszystko.

Mam wielu wierzących znajomych. Takich prawdziwie wierzących. I widzę, jak bardzo boli ich czarny PR wynikający z wypowiedzi kilku starych, cynicznych dziadków. W kościele jest wiele wspaniałych księży i im też zależy na oczyszczeniu się z czarnych owiec. 
Patrzcie, jaką mądrą mam czytelniczkę Weronikę! Zgadzam się z nią całkowicie. Jeśli hierarchowie kościoła naprawdę wierzą w nauki Chrystusa, powinni stawać na rzęsach by winni ponieśli konsekwencje i zostali wydaleni ze stanu duchownego. To kolejna konferencja na której nie padło ani słowo "gwałt"ani "zadośćuczynienie" :(. Jest mi po ludzku przykro.Zmieniając temat na lżejszy. Bardzo często słyszałam, że mam długie nogi. Nie mam! Ale umiem je podkreślić odpowiednim ubraniem.


 Wpis oraz film o tym jak dobrać buty i ubranie by nogi wydawały się dłuższe, znajdziesz tutaj 

Jaki buty by nogi wyglądały na dłuższe?

Celowo zamieszczam takie rzeczy w tygodniku. Głos kobiet jest bardzo często bagatelizowany, gdy wyglądają młodo albo nie noszą spódniczek do połowy łydki i obszernych golfów. Tymczasem ubiór nie wpływa w żaden sposób na wiedzę i kompetencje. Mam na imię Ania, lubię czasami posiedzieć w raportach i artykułach naukowych, ale lubię też szpilki.Kilka poleceń:

- Gloria i jej instaglories na instagramie  - bardzo fajny cykl o insta

- Asia z madebygigi i jej instaprasówka
Oba cykle polecam na równi :) No i trochę rozbawiło mnie ostatnio jak padł instagram i mnóstwo osób żyjących tylko z tego wpadło w panikę :)

Polecam dywersyfikację! i w finansach, i w życiu - zobacz mój tekst z 2013 - filary życia

Zostałam poporszona o udział w materiale o kobiecej solidarności


Za zaproszenie dziękuję :)

U mnie na kanale skrócona wersja tekstu o edukacji seksualnej
No i na moim instagramie jest Q&A dotyczące pielęgnacji rzęs przedłużanych, wypowiedziała się w nim w Julia z may eye

A ja zostawiam Wam z życzeniami miłych snów i po więcej odsyłam właśnie na instagram aniamaluje, gdzie najczęściej wchodzę z Wami w interakcje. Dzisiaj lawinę komentarzy wywołała pokazana na stories metamorfoza mojego brzucha ;).

Znowu zepsuł się disquss. Widzę wasze komentarze, ale nie mogę ich zaakceptować :(
COMMENTS

BLOGGER
Nazwa

-40% drogeria natura,2,-49% rossman,5,-50% na kosmetyki,1,#Koniecznie przeczytaj,16,100 dni bez spodni,3,15 hair project,3,2015,6,2016,11,2017,12,2018,9,2019,4,2020,1,218,1,4-godzinny tydzień pracy,1,5+,1,50 list,1,abody,1,afro,1,akceptacja,7,akcesoria,1,aktualizacja włosów,7,aktywne słuchanie,1,Alberobello,1,aliexpress,8,alkohol,1,aloes,1,Amalfi,1,Andrea,2,anemia,1,Angkor wat,1,Ania poleca,8,aniamaluje,2,anime,1,ankieta,1,aplikacja,2,aplikacje,3,apple,1,Apulia,1,asertywność,2,astor,1,ateizm,1,automistyfikacja,1,Avon,2,awokado,1,Azja,7,babcia,1,baczewski,1,bakterie,1,Barcelona,3,Bari,1,bataty,1,bądź duży,2,bez pieczenia,1,bezglutenowe,1,bezpieczeństwo,1,biała czekolada,1,biały laptop,1,biblia,1,bicie,1,bieganie,1,biel,1,bingo spa,2,biust,4,biustonosz,2,Black friday,1,bliskość,1,BLOG,593,blogi,3,blogowanie,4,blond,1,błędy,1,bob,5,boczek,2,body-shaming,1,bohaterki,1,bohemian rhapsody,1,botki,1,boty,1,boże narodzenie,1,ból ucha - naturalne metody,1,bridal hairstyles,1,bronde,1,brwi,5,buty,11,by nogi wydawały się dłuższe,1,cele,4,cele życiowe,1,celia,1,ceny w Tajlandii,1,cera,3,Cetaphil,1,Chiny,3,chwalenie się,1,ciało,41,ciastka,2,ciasto bez pieczenia,2,ciasto francuskie,1,ciasto kinder country,1,ciasto snicker,1,ciąża,1,Cicha noc,1,ciekawe blogi,4,cienie,1,cieniowane,1,ciepłe ubranie zimą,1,cinema city unlimited,1,Claudia Shiffer,1,co,1,co było,1,co jest za damo,1,co kupić babci,1,co kupić dziadkowi,1,co kupić na dzień matki,1,co kupić na promocji w rossmanie,3,co kupić na wieczór panieński,1,co na prezent,1,co powiedzą inni,1,co przywieźć z Ukrainy,1,co przywieźć ze Lwowa,1,co robić jesienią,3,co robić w grudniu,1,co robić w kwietniu,1,co robić w lipcu,1,co robić w listopadzie,1,co robić w lutym,1,co robić w maju,1,co robić w marcu,1,co robić w październiku,1,co robić w sierpniu,1,co robić w styczniu,1,co robić we wrześniu,1,co warto kupić na promocji rossman,1,co warto kupić na promocji w drogerii natura,1,co warto przeczytać,2,co warto zrobić na studiach,1,co zjeść w tajlandii,1,co zobaczyć w londynie,1,Co zrobić,1,co zrobić by rude włosy nie płowiały,1,co zrobić żeby włosy szybciej rosły,1,copywriter,1,creaclip,1,cruelty-free,2,curls,1,Cypr,2,cytaty,1,czarna rzepa,1,czas,4,czasopisma,6,czcionki,1,czekolada,1,czekolada z żelkami,1,czekoladki,1,czereśnie,1,czerwiec,2,czerwona królowa,1,czkawka,1,czosnek,2,czuciowiec,1,czy książki są drogie,1,czy można narzucać wiarę,1,czy można zmuszać do chodzenia na religię,1,czy można zmuszać dziecko do chodzenia do kościoła,1,czy warto lecieć na Cypr,1,czy warto obchodzić halloween,1,czy zapłacę cło,1,czytanie,3,czytnik,1,czytnik za złotówkę,1,ćwiczenia,6,daktyle,2,darmowe e-booki,1,darmowy planer,1,death note,1,decubal,1,delia,1,demakijaż,2,depilacja,5,depilacja laserowa,1,depilacja pach,1,depresja,1,Dermedic,1,Dermedic Capilarte,1,deser,1,desery,1,design,21,detoks,1,dieta,15,dieta śródziemnomorska,1,diy,15,dla dojrzałych kobiet,1,dlaczego nie piję mleka,1,dlaczego warto wyparzać i wymieniać szczoteczkę do zębów,1,długie nogi,1,do 100 zł,1,Dobre Bakterie,1,dobre nawyki,11,dobro,1,dochód,1,domodi,1,domowe sposoby,3,domowy sernik,1,dowody naukowe,1,drinki,1,duplo,1,dusza,14,dzieci,17,dzień babci,1,dzień matki,1,easy hairstyle,1,edukacja,2,edukacja seksualna,1,egzamin,2,egzaminy,1,eko,1,eksperci,1,eksperymenty,1,eld,1,elfen lied,1,emocje,6,energia,1,essence,1,etykiety,1,eyeliner,2,fanatyzm,1,FAQ,2,farbowanie,13,FAS,1,feminizm,1,fetysz stóp,1,fetyszysta stóp,1,figa,1,figi,1,figura,1,film,13,film o freddiem mercurym,1,filmy,11,filozofia,2,finanse,9,first7jobs,1,fit,13,Fitocell,1,freddie,3,Freddie Mercury,2,freelance,1,fryzura,6,fryzura na ślub,2,fryzury,29,fryzury ślubne,3,fryzury z grzywką,2,gadżety,10,gdańsk,2,gdy dasz plamę?,1,gdzie kupić biustonsz 65e,1,gdzie pojechać w maju,1,gdzie tanio kupować meble,1,girlpower,1,gliceryna,1,golden blonde,1,golden rose,1,gotowanie,2,granica,1,granica polska ukraina,1,Grecja,3,gronkowiec złocisty,1,gry,5,grzywka,1,gule podskórne,1,gwałt,1,gwiazda dnia,1,hair trends,1,hairstyles,3,halloween a wszystkich świętych,1,haloween,1,hejt,1,hemofobia,1,henna,5,historyjka motywacyjna,14,Horchata,1,Hot,135,hotel,1,hula-hoop,3,humor,1,hybrydy,3,ifluencer,1,ile idzie przesyłka z Aliexpress,1,imbir,1,impreza,5,infinity dress,1,influencerzy,1,inne,495,inne.,1,inni,1,innne,2,inspiracje,35,inspiracje tygodnia,35,instagram,3,instagram stories,2,inteligencja,1,iOS,1,iphone,1,iphone7,1,isadora,1,italia,3,Izrael,2,jackson,1,jajko w awokado,1,jak aplikować wcierki,2,jak być lepszym chrześcijaninem,1,jak być sobą,1,jak być szczęśliwym,2,jak dorobić,1,jak dostać się na Ukrainę,1,jak efektywnie czytać,1,Jak efektywniej korzystać z sieci,1,jak jeść figi,1,jak kupić idealną ramoneskę,1,jak kupować na aliexpress,3,Jak łatwiej się skupić i wyeliminować rozpraszacze?,1,jak mieć więcej przyjaciół,1,jak napisać pracę licencjacką,1,jak napisać pracę magisterską,1,jak naturalnie wyleczyć anemię,1,jak nauczyć się angielskiego,1,jak nie chorować,1,jak nie marnować czasu w sieci,1,jak nie przejmować się zdaniem innych,1,jak oszczędzać,1,jak oszczędzać.,1,jak ozdobić zeszyt,1,jak pobrać the sims 2 za darmo,1,jak pokonać strach przed tym,1,jak pomóc dziecku molestowanemu seksualnie?,1,jak poprawić koncentrację,2,jak poradzić sobie ze złym dniem,3,jak poszerzyć horyzonty,1,jak powiększyć biust,1,jak prawidłowo czyścić uszy,1,jak przyspieszyć porost włosów,5,jak radzić sobie z gniewem,2,jak radzić sobie z krytyką,1,jak radzić sobie ze stresem,1,jak realizować cele,1,jak rozładować napięcie,2,jak się nie przejmować,1,jak się skupić,1,jak się ubrać zimą,1,jak się uczyć,1,jak się wyspać,1,jak skutecznie notować,1,jak sprawić,1,jak sprawić by inni nas lubili,1,jak stać się bardziej lubianym,1,jak stać się lubianym,1,jak stać się optymistą,1,jak stosować olej kokosowy,1,jak stosować wcierki do włosów,1,jak szybko podejmować decyzje,1,jak szybko zapuścić włosy,2,jak tanio czytać książki,1,jak tanio podróżować,10,jak tanio zorganizować wakacje,4,Jak tanio zorganizować wycieczkę do Londynu,1,Jak tanio zorganizować wyjazd do Lwowa,1,jak uczyć się na własnych błędach,1,jak usprawnić mózg,1,jak utrzymać rudy kolor,1,jak uzyskać loki,2,jak wybrać tablet,1,Jak wykorzystać instagram w rozwoju,2,jak wypromować bloga,1,jak wzmocnić odporność,1,jak zacząć zmieniać swoje życie,1,jak zarobić,1,jak zarobić na monetach,1,jak zbudować dom z butelek,1,jak zdać maturę,1,jak zdobyć przyjaciół,1,jak zmotywować się do nauki,2,jak zmotywować się do pisania pracy,1,jak zmotywować się do sprzątania,1,jak znaleźć znajomych,1,jak znaleźć życiową pasję,1,jak zorganizować wypad na Maltę,1,jak zrobić frytki z batatów,1,jak zrobić loki,2,jak zrobić rosół,1,jak zrobić smoothie,1,jak zrobić tortillę,1,jak zrobić własną czekoladę,1,jak zwalczyć ból ucha,1,jak zwalczyć stres,3,jak zwiększyć poczucie własnej wartości,1,Jaka jest najlepsza dieta? Najzdrowsza dieta,1,jaką książkę przeczytać,1,jaką lokówkę wybrać,1,jaki blender wybrać,1,jaki film obejrzeć,1,Jakie buty kupić na wiosnę? Przegląd wiosna/lato 2015,1,jakie właściwości ma figa,1,jantar,2,january to do list,1,jednodniówka londyn,1,jedzenie,11,jej kosmetyczka,5,jesień,2,języki,1,joanna,4,kalendarz,1,kalendarz adwentowy,1,kalendarze,1,Kambodża,1,kampania,1,kampanie,1,kanapki,1,kapusta kiszona,1,karta LGBT,1,kasa,1,kasza,1,kasza jaglana,1,kaszel,2,kasztany,2,Katania,1,katar,1,kąpiel,1,Khao Sok,1,Kijów,4,kinestetyk,1,kino,3,klasyczny sernik,1,kler,1,kłos,1,kobiecość,2,kobiety,3,kochamżycie,1,komedia,1,kompleksy,9,koncentracja,1,konkurs,38,konkursy,1,kontrowersje,1,korektor,1,kosmetyki,74,koszule,1,kościół,1,kot,1,kotlety,1,kotlety z kaszy jaglanej,1,koty,1,kozi ser,1,kozieradka,1,kreatywność,13,kredki,1,kremy,1,krok po kroku,3,krótka piłka,2,krótkie fryzury,2,krótkie włosy,1,krytyka,3,krzywe nogi,2,ksiądz,1,książka,15,książka do przeżycia,1,książki,32,ksometyki,1,Kuala Lumpur,1,kuchnia,66,kultura,5,kupowanie lajków,1,kurki,1,kwiecień,1,kwiecień 2016,1,kwiecień 2017,1,lakier,21,laminowane,2,Langkawi,1,laptop,2,laptop do 2000 zł,1,Larnaka,1,lato,6,leaving neverland,1,leczenie,3,led,1,legimi,2,lek na kaca,1,lekcje,2,lemoniada,1,lęk przed ludźmi,1,lęk przed pobraniem krwi,1,licencjat,2,linki,5,linki tygodnia,149,lista,5,lista życzeń,2,listopad,1,lob,1,loczki,3,lody,1,loki,6,loki bez lokówki,2,loki bez użycia ciepła,1,lokówka z biedronki,1,Londyn,2,Lublin,1,ludzie,1,luksus,2,lumpeksy,1,lunchbox,2,luz,1,luźne,17,Lviv,1,Lwów,5,macbook,1,macbook air 13,1,Magia sprzątania,1,maj,1,majówka,1,makaron,1,makijaż,41,makijaż oczu,1,Malezja,3,maliny,1,Malta,1,mały biust,2,mam problem,1,Mani,24,manicure,1,marakuja,1,Marie Kondo,1,marzec,1,masaż,2,masaż stóp,1,mascarpone,1,maska,1,masło czosnkowe,1,masło z pieczonego czosnku,1,maść ichtiolowa,1,maść z witaminą A,1,matura,2,matury,1,maxi,2,meble,1,meddiet,1,medycyna,1,medyka,1,medytacja,1,MEGAFON,3,metale ciężkie,1,meteoryty,1,męskie,1,miasta,2,miesiąc,3,migrena,1,mikrokamera,1,Mionetto,1,miód,1,miya,1,mleko,1,mleko kokosowe,1,mleko owsiane,1,młodzież,2,moda,30,modne,1,modne buty 2015,1,modne fryzury,3,modne fryzury 2015,4,modne fryzury 2016,8,modne fryzury 2017,4,modne fryzury 2018,8,modne fryzury 2019,1,modnef fryzury 2019,1,moja historia,4,moje cechy,1,moje ulubione produkty spożywcze,2,moment.pl,1,monety kolekcjonerskie,1,morze,1,morze martwe,1,motywaca,1,motywacja,27,mrożona kawa,1,muffinki,1,muzeum 3d art,1,muzyka,8,my secret,1,myśli,114,myśli rozwój,1,na co żel aloesowy,1,na oparzenia słoneczne,1,na porost włosów,1,na wesele na studniówkę,1,nails,2,najlepsza dieta,1,najlepsza zupa,1,NAJNOWSZE,7,najzdrowsza dieta,1,najzdrowszy olej świata,1,naked 3,1,naked 3 podróbka,1,naprawa zniszczonych włosów,2,naturalna pielęgnacja,1,naturalne metody,1,naturalny makijaż,1,nauczyciel,1,nauka,15,nauka języków obcych,1,nawyki,4,nie lubię sprzątać,1,nieśmiałość,1,noc na pustyni,1,nocleg,1,nogi,2,notowanie,1,nowe,1,nuda,3,nudny wykład,1,nuggetsy,1,o mnie,20,obcasy,1,obiad,3,obiad w 10 minut,2,obuwie,1,oczy,2,oczyszczanie,4,odchudzanie,2,odkładanie marzeń na później,1,odrobaczanie,1,odżywianie,17,odżywienia,1,oferty,1,okazje,1,okulary,5,olej kokosowy,1,olej rycynowy,5,olejek,2,olejek z drzewa herbacianego,2,olejowanie,1,opadająca powieka,1,opakowania,1,opalanie topless,1,opieka,1,opinia,2,opinie,3,optymalizm,1,organizacja,14,orszada,1,osobiste,1,Ostuni,1,oszczędzanie,1,oszukiwanie samego siebie,1,oszustwa,1,owoce,3,pakowanie,1,paletka,1,pamiętniki z wakacji,2,pancakes,1,panieński,1,panini,1,party,1,Paryż,3,pasje,1,pastele,1,paznokcie,31,pedagogika,1,pedofilia,3,penne all' arrabbiata,1,perfumy,1,pewność siebie,1,pędzle,1,pielęgnacja,3,pieniądze,14,pieniądze na podróże,1,pierogi,1,piersi,2,pies,1,pilomax,2,pisanie,1,pizza,1,placenta,1,planer,1,planer pdf,1,planowanie,1,pobierz organizer,1,pobranie krwi,1,pocketbook louch lux 3,1,poczucie własnej wartości,1,podkład,1,podpłomyk,1,podróże,54,podsumowanie,51,podsumownaie,1,Pogoda,1,pokój,2,POLECANE,4,polecane książki,1,południowe włochy,1,pomidorowa,2,pomoc,4,Pompeje,1,pomysły,1,poniedziałkowy motywator,15,poradnik,2,porost włosów,2,post sponsorowany,1,post we współpracy z marką,6,postanowienia,1,postanowienia noworoczne,2,pot,2,potliwość,1,Poznań,1,PR,4,praca,5,praca zdalna,1,prawa człowieka,2,prawa ucznia,1,presja,1,prezenty,8,profile które warto śledzić na instagramie,1,prom,1,promocja,2,promocja rossman,4,promocja super pharm,1,promocje,2,Prosecco,1,proste,1,prostownica,1,prywata,1,przedłużane rzęsy,1,przedłużanie rzęs,1,przekąska,1,przekąski,4,przekąski do wódki,2,przekąski na imprezę,2,przekąski na urodziny,3,przemoc,3,przemoc psychiczna,1,przemoc symboliczna,1,przepis,33,przepis na pomidorówkę,1,przepis na sernik,1,przepis na tartę,1,przepis na tartę z białą czekoladą i mascarpone,1,przepis na zupę pomidorową,1,przepisy,10,przepisy na smoothie,1,przepisy z figami,1,przygody,1,przyrost,4,przysłiugi,1,przysmaki na imprezę,2,przytulanie,1,psychologia,7,pudelek,1,Puglia,1,pull through braid,1,pułapka zaangażowania,1,PUPA,2,Pustynia,1,pycha,3,pyszne,1,pytania,7,Qatar Airways,1,queen,1,quiz,1,rabaty,1,rady,1,recenzja,7,regeneracja,2,regulamin,1,reklamy,4,relacje,2,relaks,4,religia,5,remington,1,resentyment,1,retusz,1,rimmel,2,rok szkolny,1,rosół,1,rossmann,1,rozjaśnianie,6,rozkiminki,1,rozkminki,81,rozrywka,6,rozwoj,1,rozwojowe czwartki,74,rozwojownik,41,rozwój,166,równowaga,1,rtęć,1,ruch,1,rude,1,rude włosy,1,rzesy jedwabne,1,rzęsy,3,Rzęsy 1:!,1,rzęsy 2d,1,rzęsy metoda objętościowa Bydgoszcz,1,rzęsy przed i po,1,Safari,4,Sahara,1,Salerno,3,samodoskonalenie,134,samoleczenie,7,samoocena,2,San Marino,1,sandwich,1,sandwicz,1,Seboradin,1,Sekielski,1,self-love,1,sen,3,Sensique,1,sephora,1,seriale,1,serki topione,1,sernik,1,sesja,1,shake,1,shareweek,1,Siem Reap,1,się działo,16,silikonowy lunchbox,1,siwe włosy,1,skąd brać pieniądze,1,skąd brać ruch na bloga,1,skorupki,1,skupienie,1,słoik z uchem i słomką,1,słowiański blond,1,smartfon,1,smoothie,3,snap,1,snapchat,1,softsticks,1,sok z kapusty,1,soraya,2,Soumda,1,spanie,1,społeczne,4,sport,3,sposoby na odporność,1,sposoby na wypadające włosy,1,sposób na pryszcze,1,sposób na tabliczkę mnożenia,1,spotkanie,7,sprytna dziewczyna,1,sprzątanie,1,sprzęt,7,ssanie oleju,1,stopy,1,stories,1,strach,3,strach przed oceną,1,strach przed pobraniem krwi,1,stres,4,studia,6,studiowanie,1,studniówka,3,styl,9,suche włosy,1,sukces,1,sukienka,4,sukienki,2,suknie ślubne,1,suplement,1,Sycylia,1,syrop z pędów sosny,1,szacunek,1,szampon,3,szczęście,8,szczotka,1,szeginia,1,szkoła,11,szminka,7,szpilki,2,szpotawe kolana,1,sztuczki,1,sztutowo,1,szybkie przekąski,2,ślimaczki,1,Śliwki w boczku,1,ślub,2,śmiech,1,śniadanie,3,śniadanie we Lwowie,1,średnie włosy,4,święta,2,tablet,1,tablet do 500 zł,1,tablet na studia,1,tag,26,Tajlandia,7,tangle teezer,3,tani obiad,1,tania lokówka,1,tanie,4,tanie buty,1,tanie czytanie,1,tanie dodatki do mieszkania,1,tanie loty,1,tanie podróżowanie,1,tanie zwiedzanie,1,tarta,2,tarta snickers,1,tartinki,1,tech,7,Tekst powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Otwartym.,1,tekst sponsorowany,3,tekst we współpracy z marką GOSH,2,Tel awiw,1,telefon,2,telewizja,1,Tesori d'oriente,1,test,20,the sims,1,todo,1,topless,1,torebka,2,torebki,1,tortilla,1,toruń,1,trendy,7,triki,31,trolling,1,troska,1,trwałe loki,1,Tunezja,2,tusz,1,twarz,2,tydzień,19,tygodnik,185,tygodniowe love,12,Tylko nie mów nikomu,1,ubrania,2,ubranie,1,uczucia,1,udawany warkocz,1,Ukraina,4,ulubieńcy,8,upał,1,updo,1,upięcia,1,upięcie,1,urban decay,1,urlop,2,uroda,207,urodzinowe menu,1,urodziny,3,usta,10,venita,3,vipera,1,w co się ubrać,4,w szystkie,1,w11,1,wady,1,wakacje,14,wakacje jesienią,1,walentynki,1,wanna,1,Warszawa,4,warsztaty,1,wartości,1,wazelina,1,ważne,2,wcierka,2,wdzięczność,3,wegańskie,2,wegetariańskie,3,weltschemerz,1,wiara,2,wiarygodni influencerzy,1,wibo,4,wieczór panieński,1,wiedza,1,więcej,1,wigilia,2,wilno,2,wino,1,wiosna,1,wishlist,8,własne pieniądze kobiety,1,Włochy,8,włosy,133,wnętrza,2,wob,1,woda,2,woda brzozowa,1,wolontariat,2,worth following instagram profiles for better life,1,wpływ,1,wrapy,1,wrażenia,1,Wrocław,1,wsparcie,1,współpraca,38,współprace,1,wszystkich świętych,1,wszystkie,512,wtyczki,1,wybór,1,wybrzeże amalfitańskie,1,wychowanie,1,wycieczka,4,wydatki,1,wydawnictwo,1,wygodne wałki,1,wymiary,1,wyniki,1,wypadanie włosów,4,wyszukiwania,2,wyzwania,5,wyzwanie,37,wyzwanie - bycie miłym,1,wyzwanie30dni,3,xiaomi,1,youtube,5,za darmo,3,za hajs matki baluj,1,zabawy,2,zaczrwienienia,1,zagęszczanie zupy,1,zakupy,17,zakupy na Ali,2,zalecenia WHO,1,zapach,1,zapalenie oskrzeli,1,zarabianie,1,zarobki,2,zawijaski,1,zawiść,1,zdejmowanie hybryd,1,zdjęcia,1,zdrowa dieta,1,zdrowie,71,zdupy,1,zero waste zerowaste,1,zerowaste,1,zeszyt,2,zima,1,zioła,1,złoty blond,1,zły humor,2,zmiana koloru włosów,1,zmysł dotyku,1,znajomi,1,zupa,5,zupa dyniowa,1,zupa krem,3,zupy,2,zwierzęta,5,zyski,1,źródła ruchu na bloga,1,żel aloesowy,1,żel aloesowy zastosowania,1,żenada,1,żółta sukienka,1,życie,1,życzenia,1,życzenia noworoczne,1,
ltr
item
Aniamaluje - fajny blog ✅ Lifestyle ✅zdrowie ✅rozwój osobisty ✅uroda: Rząd chce zabić moją czytelniczkę Kasię [TYGODNIK]
Rząd chce zabić moją czytelniczkę Kasię [TYGODNIK]
Chciałabym,żeby to był bait, ale nie jest.
https://3.bp.blogspot.com/-fiF-hmHKwEA/XIqnrGXhtbI/AAAAAAAAz_w/UsqZMEasQAgJ_2DJ5AnX7W_LdIoy2c2LgCLcBGAs/s1600/collage.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-fiF-hmHKwEA/XIqnrGXhtbI/AAAAAAAAz_w/UsqZMEasQAgJ_2DJ5AnX7W_LdIoy2c2LgCLcBGAs/s72-c/collage.jpg
Aniamaluje - fajny blog ✅ Lifestyle ✅zdrowie ✅rozwój osobisty ✅uroda
https://www.aniamaluje.com/2019/03/rzad-chce-zabic-moja-czytelniczke-kasie.html
https://www.aniamaluje.com/
https://www.aniamaluje.com/
https://www.aniamaluje.com/2019/03/rzad-chce-zabic-moja-czytelniczke-kasie.html
true
3538531450758840466
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy