Please enter an Access Token

Zrób coś miłego. Bezinteresownie

Zadanie trzecie
Tak jak się spodziewałam nauczona doświadczeniem – zawsze gdzieś o te zadania rozwojowe najbardziej prosicie (lub narzekacie, że jest ich za mało) a potem teksty z tego cyklu mają najmniej odsłon. Mniej nawet niż przepis na makaron z sosem 😀
Dzisiejsze zadanie jest proste i nie wymaga wielkiego wysiłku, ale takie małe drobnostki pięknie później procentują. Najbardziej cenię sobie ludzi, których stać dzisiaj na bezinteresowne odruchy. I o dziwo – zazwyczaj są to osoby bardzo zapracowane, zajęte, rozchwytywane. I to właśnie one pomagają innym. Tak po prostu. Jedną z takich osób jest Kasia Ogórek.
Zadanie na dzisiaj jest krótkie. Zakładam, że wciąż wykonujesz dwa poprzednie kroki 🙂 Moim słowem na dziś jest Inia, różowy delfin o którego istnieniu dowiedziałam się dziś w pociągu od Hani z Niezły Ananas.
Przechodząc do sedna – chciałabym aby w trakcie wyzwania udało Ci się zrobić BEZINTERESOWNIE  przynajmniej 5 miłych rzeczy dla innych. 
I tyle.
Moje propozycje:
1. Wypełnij komuś ankietę, np. Patce do pracy magisterskiej  (przy tej ankiecie dobrze się bawiłam).
2. Pomóż komuś z torbami, walizką, sięgnięciem czegoś z wyższej półki w sklepie. Nigdy nie zapomnę uśmiechu starszej pani, która stała przed półką i próbowała odgadnąć czy to szampon czy odżywka. Wystarczyło się zainteresować i jej przeczytać :).
3. Życz komuś miłego dnia-pisała o tym kiedyś Ania Kania w tekście – dlaczego warto życzyć miłego dnia?
4. Przepuść kogoś w kolejce, jeśli się nie spieszysz a wygląda na chorego/zmęczonego/jest w ciąży/z małymi dziećmi. Bo czemu nie?
5. Zrób zdjęcie turystom, którzy gimnastykują się z selfie 😉
5 kolejnych pomysłów na naszej grupie Kreatywne dziewczyny od Ani
Buziak!

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue’; color: #454545}
p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue’; color: #454545; min-height: 14.0px}Bądź na bieżąco! 

  INSTAGRAM ❤ FACEBOOK 
❤ FACEBOOK MONIKI 


Niektóre teksty widzą tylko subskrybenci (nie lądują na „głównej”) –

 jeśli chcesz być na bieżąco, zostań obserwatorem w google lub na bloglovin 🙂 A jeśli dany tekst Ci pomógł, sprawisz mi przyjemność, jeśli klikniesz +1 w g+ pod tekstem 🙂

Follow on Bloglovin

Komentując oświadczasz, że znasz regulamin

Uściski, Ania
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous
Penne all’ arrabbiata – pyszny obiad w 10 minut :)
Zrób coś miłego. Bezinteresownie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x