Większy biust i bezbolesne miesiączki - chińskie ćwiczenia, które stosuję

O tym, że wykonuję pewne ćwiczenia przebąkuję od dawna. Niosą one szereg korzyści - poprawiają wygląd biustu, zapewniają młody wygląd, lepsze życie seksualne oraz mogą pomóc kontrolować płodność.
Zawsze fascynowały mnie silne kobiety. Sprytne, bystre, inteligentne. Pisałam kiedyś tekst o tym, dlaczego nigdy nie chciałam być księżniczką, oraz czy takie zabawy są dobre dla dziewczynek. Ale chyba nigdy nie wspominałam, że inspirują mnie (rzeczywiste i fikcyjne) bohaterki takie jak Szeherezada, Kleopatra, Teodora (żona cesarza Justyniana) czy Aspazja, która wywołała wiele konfilktów zbrojnych :)).
Te kobiety stawiam w totalnej opozycji do takiej - dajmy na to - Marii Leszczyńskiej, żony Ludwika XV, który był w nią wpatrzony jak w obrazek a ona nie potrafiła ani go zatrzymać, ani wykorzystać najlepszych możliwych okoliczności w jakich się znalazła, zamieniając się w zdewociałą, przedwcześnie zestarzałą matkę-polkę.
Jak się pewnie niektórzy domyślają - te kobiety żyły w nieciekawych czasach i część z nich była kurtyzanami, ale w świecie w którym kobiety były tylko trofeum i kawałkiem mięsa wybiły się i wpływały na historię świata. No chyba, że były taką żoną Ludwika XV -.-.
Czytałam o takich kobietach zawsze z zaciekawieniem i podziwem. Nigdy nie umiałam oceniać ich źle, ze względu na profesję. Raczej fascynowało mnie to, że podczas gdy możni mężczyźni mogli przebierać w prywatnych prostytukach do woli, niektóre potrafiły ich usidlić i doprowadzić do mezaliasnu. Jak np. Teodora, żona cesarza Justyniana (swoją drogą - działała potem na rzecz praw kobiet, zakazła prostytucji itp.).
 Musiały mieć coś więcej niż ciało. Inteligencję. I wiem, że nie jestem jedyna z tą swoją ciekawością i zainteresowaniem, bo dzisiaj np. rekordy popularności wśród gospodyń domowych i kobiet siedzących w domu bije serial "Wspaniałe Stulecie", nomen omen - o kobiecie sprzedanej do haremu, która rozkochała w sobie Sulejmana.

Zdjęcie podchodzi z tekstu : kto jest największym wrogiem kobiety?

Nie zliczę ile razy ktoś mnie pytał co takiego robię, że mam biust mimo dość drobnej figury. Nie uważam aby był jakiś wielki, ale jak dla mnie - jest idealny. Nie muszę nosić stanika (jak wyżej) a znajduje się na tej wysokości co trzeba. Sekretem jest fakt, że buduje go głównie tkanka gruczołowa, a nie tłuszczowa. Zatem nie jest tak bardzo podatny na wahania wagi. Na zdjęciu tytułowym, pierwszym po lewej byłam grubsza a mój biust był w połowie wynikiem przybrania na wadze, stanika i pewnie ułożenia rąk, jednak bez przyglądania się widać, że był zupełnie inny kszatłatem i jakością.
Jeez, czuję się dziwnie pisząc tutaj takie rzeczy, ale próśb było bardzo wiele i pora spełnić Wasze życzenia :). Tyle osób mnie o to pytało, a wobec dzisiejszych debat o miejsce i prawa kobiet na świecie, czuję się w jakiś sposób zobowiązana do podzielenia się moimi największymi sekretami.
Nie wiem czy jesteście gotowi na "chińskie ćwiczenia".
Wschodnie podejście do zdrowia i ciała, całkowicie holistyczne jest również diametralnie inne od naszego. Moje ćwiczenia oddechowe ilustrowane są tak:

Krótko mówiąc - w odróżnieniu od pierwszej części, gdzie pisałam krok po kroku o tym co robię by być szczupłą , tym razem nie ma żadnych sekretów typu miksutra z imbirem, tylko wyłącznie ćwiczenia. Pomagające lepiej zrozumieć swoje ciało, ale też zaskakująco potężne.

Krążą anegdoty o tym, jak kurtyzany dostawały w ramach zapłaty tyle, ile były w stanie udźwignąć mięśniami pochwy. Były ponoć takie, które wynosiły tak rzeźby ze złota. Ale przedmiotem dzisiejszego tekstu nie jest kabazza, tylko inne ćwiczenie. (Ćwiczenia z ciężarkami też są opisane w książkach, które wam pokażę).

Mimo wielkich starań, nie znalazłam żadnych badań naukowych na temat skuteczności tych ćwiczeń. Nie ma też żadnych, które im zaprzeczają. Istnieją jedynie pozytywne relacje ćwiczących no i sam fakt, że te ćwiczenia dotrwały do dzisiaj, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Gdyby były nieskuteczne, zapewne nikt nie zadawałby sobie trudu w ich przekazywaniu.

Jak wiecie - bliskie jest mi podejście wschodnie. Znalazłam więc badania naukowe na to, że wierzący Chińczycy żyją dłużej od niewierzących (jeden, dwa), oraz badania pokazujące, że tradcyjna chińska medycyna (TCM) pomaga leczyć niepłodność (badania). Chciałam jedynie nadmienić, że ćwiczenia które opiszę są potężne i to nie jest zabawa.

Jednocześnie sam opis i filmik z ćwiczeniem bez podstaw teoretycznych jest zupełnie bezwartościowy.

Będę zachęcała do przeczytania całej książki o taoistycznym podejściu do seksualności (które różni się od modnej tantry). Niektóre rzeczy mogą wydać się lekko dziwne:
Np. tutaj autorzy przekonują, że obżarty lub pijany mężczyzna powinien stronić od seksu. W naszej kulturze rzecz dla wielu niepojęta. Z drugiej strony w tej kulturze istotne jest, że aby osiągnąć harmonię jin i jang obie strony muszą mieć orgazm. Kolejna różnica kulturowa ;-).

Albo tutaj, jedna z praktyk:

Ma to podstawy religijne. Dla mnie założenia taoizmu są logiczne, sensowne i wewnętrznie spójne na każdym poziomie. Z tego też powodu zachęcam do zapoznania się z całością.

Dlaczego?
Ćwiczenie, o którym opowiem pozwala naturalnie - zwiększyć lub zmniejszyć biust, poprawić życie seksualne, umożliwić szybki powrót do siebie po porodzie lub wcześniej - lekki poród, zachować młody wygląd, usunąć objawy menopauzy, zapobiegać ciąży, zmniejszyć bolesność miesiączek i wszystkie objawy PMS lub - zatrzymać menstruację w odwracalny sposób. Brzmi jak bajka i hokus-pokus. Ale to hokus-pokus nie jest.

Ponadto - jeśli powyższe nie jest zachętą, może kogoś zachęci to:

Jeśli zazwyczaj zatrzymujesz się na czwórce, rozważ ćwiczenia :).

Okej, zanim przejdziemy do sedna, chciałam też nadmienić że ponownie jak z całą figurą - o tym jaki wydaje się biust do reszty ciała decyduje talia. Warto więc generalnie ćwiczyć by ją mieć, a jak to robię - opisałam tutaj


Generalnie kluczem jest zdrowe podejście do swojego ciała. Kochanie go miłością bezwarunkową. Tak jak matka kocha brzydkie, pokryte krwią nowonarodzone dziecko i naprawdę jest dla niej idealne w każdym calu. Co do komórki. Stąd niezmiernie ważne jest podejście - ćwiczę nie dlatego, że nie lubię siebie (zobacz też: dlaczego nienawidzisz swojego ciała?), tylko dlatego, że chcę aby każda jedna komórka pełniła jak najlepiej swoją rolę. Miała uzasadnienie i wykorzystała swój potencjał. Ja ćwiczę, bo nie chcę być sobą. Chcę być najlepszą możliwą wersją siebie. Być możliwie najbardziej sprawna, mieć możliwie najlepsze ciało, na maksa wykorzystać swój potencjał.
Stąd szczerze uważam, że mały biust to nie jest problem, ale jeśli ma się naturalny potencjał na zdrowsze ciało - czemu nie?

Ćwiczenie można połączyć z samobadaniem piersi i poranną medytacją. Połowę można wykonywać przy okazji wszystkiego. Ja pracuję przed komputerem i bardzo często trenuję wykonując zwykłe obowiązki.

Pokażę to na filmiku:


Wideo nie pokazuje jednak całej zawiłości związanej z ćwiczeniem. Teoretycznie wystarczy usiąść na pięcie uciskając w ten sposób wejście pochwy, wyprostować się oraz nie myśląc o niczym (!) wykonać masaż piersi. Jednak zupełnie inny efekt daje masaż na zewnątrz. Istotne jest, by nie stymulować podczas ćwiczenia sutków. Zdaniem Chińczyków - ćwiczenie nie dokona cudów, a jedynie pomoże ustabilizować hormony i osiągnąć swój naturalnie zdefiniowany rozmiar.
Masowanie na zewnątrz zapobiega powstawaniu guzów, rakowi piersi oraz pomaga naturalnie zmniejszyć biust, który zrobił się za duży i zwiotczały. Z kolei masaż do środka stymuluje i pomaga naturalnie zwiększyć biust, który nie rozwinął się jak trzeba.

Zaleca się ćwiczenie dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Podobno historycznie to ćwiczenie wykonywały kobiety chcąc zachować młody wygląd oraz zdrowie, a także te, które urodziły już tyle dzieci ile chciały. Zdaniem autorów książek (o tym za moment) ćwiczenie działa w analogiczny sposób co karmienie piersią, zatrzymując płodność.
Ale!
36 powtórzeń rano i wieczorem działa normalnie, bez zatrzymania cyklu. Pomaga zachować zdrowie, złapać lepszy kontakt ze swoim ciałem a w czasie miesiączki złagodzić jej objawy (sprawdzone, działa). Natomiast często powtarzenie (300+ powtórzeń) potrafi zatrzymać miesiączki na dłużej.
Hmmm, tak, to brzmi tak samo wiarygodnie jak dieta zmieniająca rysy twarzy. Jeśli sa tutaj osoby, które czytają mojego bloga od dawna to wiedzą, że przez długi czas nie miałam miesiączek, za co winiłam (niesłusznie) sterydy. Mimo wzorowych wyników hormonów (Ćwiczenie jelenia ❤) okresu nie było. Mam spore zaufanie do Chińczyków, ale jednak niektóre rzeczy traktowałam z przymurżeniem oka i zupełnie  o tym efekcie zapomniałam. Dopóki nie kupiłam poduszki równoważnej, dzięki której chciałam wypracować prawidłową postawę kręgosłupa. Naturalnie przestałam wtedy siadać na pięcie (ja zawsze siedzę w ten sposób ;-). Okres wrócił. Potem pozbyłam się poduszki i znowu siadałam na pięcie i sytuacja znowu wróciła do poprzedniego stanu. Gdy w końcu połączyłam w głowie wszystkie kropki, zorientowałam się że to efekt ćwiczeń.
Ale bez obaw - trzeba naprawdę dużo i regularnie ćwiczyć, żeby pozbyć się okresu. Ogólnie nie umiem powiedzieć ile i jak często wykonuję ćwiczenie, ponieważ jest dokładnie tak, jak napisano - organizm doskonale wie ile estrogenu potrzebujesz.


Oto i mój sekret. Trochę mi z tym dziwnie, bo do tej pory nikt nie wiedział po co siadam na pięcie i nie zwracało to niczyjej uwagi...

Ponieważ to może brzmieć trochę dziwnie i niewiarygodnie, zalecam spróbowanie. Bo co ci szkodzi? W najgorszym razie nic się nie stanie (nie sądzę, aby najgorszy stan był możliwy). W lepszym - zrozumiesz lepiej swoje ciało, regularnie będziesz kontrolować piersi na obecność guzków oraz poprawisz ich jędrność.
Ćwiczenia nie moga wykonywać kobiety w ciąży. Ale dla nich jest kilka innych ćwiczeń.

Wszystkie grafiki na prawach cytatu wrzucam z książki doktora S.T.Changa " The Tao of sexuology. The book of infinite wisdom". Zupełnym przypadkiem znalazłam ją na czyimś koncie google w pliku .pdf. Takim samym przypadkiem znalazłam dwie słabsze, lecz również warte uwagi pozycje (jeden, dwa). Wiem, że takie rzeczy lubią znikać z sieci, więc zachęcam do tego, by korzystać z nich mądrze, a jeśli się sprawdzi...może warto kliknąć na amazonie?
W pierwszej książce (tej najbardziej wartościowej) opisano ćwiczenie znacznie bardziej szczegółowo, jest też cała masa innych technik oraz praktyk zapewniających zdrowie.  Jest też wiele dla mężczyzn. Wielki plus jest taki, że tutaj nie ma wymówek typu "nie mam czasu na ćwiczenia" bo spinanie mięśni można wykonywać zawsze i wszędzie, nawet robiąc coś przy dziecku czy gotując obiad. No excuses!

Jeszcze jedno - jestem pewna, że część z Was postukała się po czole albo zmarszczyła oczy z myślą, że jestem iodtką. Proponuję prosty test - w książce opisano przeróżne rzeczy, np. to jak poznać po palcach u dłoni jak będzie wyglądał penis mężczyzny. Można przyjerzeć się swojemu lub odpalić losowe 10 filmów porno i zweryfikować chińską mądrość.


Ja osobiście ćwiczenie jelenia szczerze polecam.
Zdaję sobie sprawę, że ciężko zalajkować taki materiał, ale lajki pozwalają zobaczyć go innym, np. cierpiącym na bolesne miesiączki. Z góry dziękuję odważnym oraz zachęcam do puszczenia linkiem choćby koleżance na priv ;).

A teraz biorę się odpowiadanie na komentarze pod pierwszą częścią :

Jak trzymam figurę bez wyrzeczeń? Mikstura z imbiru i inne sposoby 

edit: znalazłam też tłumaczenie na polski z innej książki Changa (klik), jednakże i tak uważam, że bez lektury całości nie jest to aż tak wartościowe :)

dopisek 2: przeciążyliście serwery LOL :D alternatywne linki do tłumaczenia (klik) (klik)


Bądź na bieżąco! 
  INSTAGRAM ❤ FACEBOOK 
❤ FACEBOOK MONIKI 
Niektóre teksty widzą tylko subskrybenci (nie lądują na "głównej") -
 jeśli chcesz być na bieżąco, zostań obserwatorem w google lub na bloglovin :) A jeśli dany tekst Ci pomógł, sprawisz mi przyjemność, jeśli klikniesz +1 w g+ pod tekstem :)
Follow on Bloglovin
Komentując oświadczasz, że znasz regulamin

COMMENTS

BLOGGER
Nazwa

-40% drogeria natura,2,-49% rossman,5,-50% na kosmetyki,1,#Koniecznie przeczytaj,16,100 dni bez spodni,3,15 hair project,3,2015,6,2016,11,2017,12,2018,9,2019,4,2020,1,218,1,4-godzinny tydzień pracy,1,5+,1,50 list,1,abody,1,afro,1,akceptacja,7,akcesoria,1,aktualizacja włosów,7,aktywne słuchanie,1,Alberobello,1,aliexpress,8,alkohol,1,aloes,1,Amalfi,1,Andrea,2,anemia,1,Angkor wat,1,Ania poleca,8,aniamaluje,2,anime,1,ankieta,1,aplikacja,2,aplikacje,3,apple,1,Apulia,1,asertywność,2,astor,1,ateizm,1,automistyfikacja,1,Avon,2,awokado,1,Azja,7,babcia,1,baczewski,1,bakterie,1,Barcelona,3,Bari,1,bataty,1,bądź duży,2,bez pieczenia,1,bezglutenowe,1,bezpieczeństwo,1,biała czekolada,1,biały laptop,1,biblia,1,bicie,1,bieganie,1,biel,1,bingo spa,2,biust,4,biustonosz,2,Black friday,1,bliskość,1,BLOG,583,blogi,3,blogowanie,4,blond,1,błędy,1,bob,5,boczek,2,body-shaming,1,bohaterki,1,bohemian rhapsody,1,botki,1,boty,1,boże narodzenie,1,ból ucha - naturalne metody,1,bridal hairstyles,1,bronde,1,brwi,5,buty,11,by nogi wydawały się dłuższe,1,cele,4,cele życiowe,1,celia,1,ceny w Tajlandii,1,cera,3,Cetaphil,1,Chiny,3,chwalenie się,1,ciało,41,ciastka,2,ciasto bez pieczenia,2,ciasto francuskie,1,ciasto kinder country,1,ciasto snicker,1,ciąża,1,Cicha noc,1,ciekawe blogi,4,cienie,1,cieniowane,1,ciepłe ubranie zimą,1,cinema city unlimited,1,Claudia Shiffer,1,co,1,co było,1,co jest za damo,1,co kupić babci,1,co kupić dziadkowi,1,co kupić na dzień matki,1,co kupić na promocji w rossmanie,3,co kupić na wieczór panieński,1,co na prezent,1,co powiedzą inni,1,co przywieźć z Ukrainy,1,co przywieźć ze Lwowa,1,co robić jesienią,3,co robić w grudniu,1,co robić w kwietniu,1,co robić w lipcu,1,co robić w listopadzie,1,co robić w lutym,1,co robić w maju,1,co robić w marcu,1,co robić w październiku,1,co robić w sierpniu,1,co robić w styczniu,1,co robić we wrześniu,1,co warto kupić na promocji rossman,1,co warto kupić na promocji w drogerii natura,1,co warto przeczytać,2,co warto zrobić na studiach,1,co zjeść w tajlandii,1,co zobaczyć w londynie,1,Co zrobić,1,co zrobić by rude włosy nie płowiały,1,co zrobić żeby włosy szybciej rosły,1,copywriter,1,creaclip,1,cruelty-free,2,curls,1,Cypr,2,cytaty,1,czarna rzepa,1,czas,4,czasopisma,6,czcionki,1,czekolada,1,czekolada z żelkami,1,czekoladki,1,czereśnie,1,czerwiec,2,czerwona królowa,1,czkawka,1,czosnek,2,czuciowiec,1,czy książki są drogie,1,czy można narzucać wiarę,1,czy można zmuszać do chodzenia na religię,1,czy można zmuszać dziecko do chodzenia do kościoła,1,czy warto lecieć na Cypr,1,czy warto obchodzić halloween,1,czy zapłacę cło,1,czytanie,3,czytnik,1,czytnik za złotówkę,1,ćwiczenia,6,daktyle,2,darmowe e-booki,1,darmowy planer,1,death note,1,decubal,1,delia,1,demakijaż,2,depilacja,5,depilacja laserowa,1,depilacja pach,1,depresja,1,Dermedic,1,Dermedic Capilarte,1,deser,1,desery,1,design,21,detoks,1,dieta,15,dieta śródziemnomorska,1,diy,15,dla dojrzałych kobiet,1,dlaczego nie piję mleka,1,dlaczego warto wyparzać i wymieniać szczoteczkę do zębów,1,długie nogi,1,do 100 zł,1,Dobre Bakterie,1,dobre nawyki,11,dobro,1,dochód,1,domodi,1,domowe sposoby,3,domowy sernik,1,dowody naukowe,1,drinki,1,duplo,1,dusza,14,dzieci,17,dzień babci,1,dzień matki,1,easy hairstyle,1,edukacja,2,edukacja seksualna,1,egzamin,1,egzaminy,1,eko,1,eksperci,1,eksperymenty,1,eld,1,elfen lied,1,emocje,6,energia,1,essence,1,etykiety,1,eyeliner,2,fanatyzm,1,FAQ,2,farbowanie,13,FAS,1,feminizm,1,fetysz stóp,1,fetyszysta stóp,1,figa,1,figi,1,figura,1,film,13,film o freddiem mercurym,1,filmy,11,filozofia,2,finanse,9,first7jobs,1,fit,13,Fitocell,1,freddie,3,Freddie Mercury,2,freelance,1,fryzura,6,fryzura na ślub,2,fryzury,29,fryzury ślubne,3,fryzury z grzywką,2,gadżety,10,gdańsk,2,gdy dasz plamę?,1,gdzie kupić biustonsz 65e,1,gdzie pojechać w maju,1,gdzie tanio kupować meble,1,girlpower,1,gliceryna,1,golden blonde,1,golden rose,1,gotowanie,2,granica,1,granica polska ukraina,1,Grecja,3,gronkowiec złocisty,1,gry,5,grzywka,1,gule podskórne,1,gwałt,1,gwiazda dnia,1,hair trends,1,hairstyles,3,halloween a wszystkich świętych,1,haloween,1,hejt,1,hemofobia,1,henna,5,historyjka motywacyjna,14,Horchata,1,Hot,135,hotel,1,hula-hoop,3,humor,1,hybrydy,3,ifluencer,1,ile idzie przesyłka z Aliexpress,1,imbir,1,impreza,5,infinity dress,1,influencerzy,1,inne,489,inne.,1,inni,1,innne,2,inspiracje,35,inspiracje tygodnia,34,instagram,2,instagram stories,1,inteligencja,1,iOS,1,iphone,1,iphone7,1,isadora,1,italia,3,Izrael,2,jackson,1,jajko w awokado,1,jak aplikować wcierki,2,jak być lepszym chrześcijaninem,1,jak być sobą,1,jak być szczęśliwym,2,jak dorobić,1,jak dostać się na Ukrainę,1,jak efektywnie czytać,1,Jak efektywniej korzystać z sieci,1,jak jeść figi,1,jak kupić idealną ramoneskę,1,jak kupować na aliexpress,3,Jak łatwiej się skupić i wyeliminować rozpraszacze?,1,jak mieć więcej przyjaciół,1,jak napisać pracę licencjacką,1,jak napisać pracę magisterską,1,jak naturalnie wyleczyć anemię,1,jak nauczyć się angielskiego,1,jak nie chorować,1,jak nie marnować czasu w sieci,1,jak nie przejmować się zdaniem innych,1,jak oszczędzać,1,jak oszczędzać.,1,jak ozdobić zeszyt,1,jak pobrać the sims 2 za darmo,1,jak pokonać strach przed tym,1,jak pomóc dziecku molestowanemu seksualnie?,1,jak poprawić koncentrację,2,jak poradzić sobie ze złym dniem,3,jak poszerzyć horyzonty,1,jak powiększyć biust,1,jak prawidłowo czyścić uszy,1,jak przyspieszyć porost włosów,5,jak radzić sobie z gniewem,2,jak radzić sobie z krytyką,1,jak radzić sobie ze stresem,1,jak realizować cele,1,jak rozładować napięcie,2,jak się nie przejmować,1,jak się skupić,1,jak się ubrać zimą,1,jak się uczyć,1,jak się wyspać,1,jak skutecznie notować,1,jak sprawić,1,jak sprawić by inni nas lubili,1,jak stać się bardziej lubianym,1,jak stać się lubianym,1,jak stać się optymistą,1,jak stosować olej kokosowy,1,jak stosować wcierki do włosów,1,jak szybko podejmować decyzje,1,jak szybko zapuścić włosy,2,jak tanio czytać książki,1,jak tanio podróżować,10,jak tanio zorganizować wakacje,4,Jak tanio zorganizować wycieczkę do Londynu,1,Jak tanio zorganizować wyjazd do Lwowa,1,jak uczyć się na własnych błędach,1,jak usprawnić mózg,1,jak utrzymać rudy kolor,1,jak uzyskać loki,2,jak wybrać tablet,1,Jak wykorzystać instagram w rozwoju,2,jak wypromować bloga,1,jak wzmocnić odporność,1,jak zacząć zmieniać swoje życie,1,jak zarobić,1,jak zarobić na monetach,1,jak zbudować dom z butelek,1,jak zdać maturę,1,jak zdobyć przyjaciół,1,jak zmotywować się do nauki,2,jak zmotywować się do pisania pracy,1,jak zmotywować się do sprzątania,1,jak znaleźć znajomych,1,jak znaleźć życiową pasję,1,jak zorganizować wypad na Maltę,1,jak zrobić frytki z batatów,1,jak zrobić loki,2,jak zrobić rosół,1,jak zrobić smoothie,1,jak zrobić tortillę,1,jak zrobić własną czekoladę,1,jak zwalczyć ból ucha,1,jak zwalczyć stres,3,jak zwiększyć poczucie własnej wartości,1,Jaka jest najlepsza dieta? Najzdrowsza dieta,1,jaką książkę przeczytać,1,jaką lokówkę wybrać,1,jaki blender wybrać,1,jaki film obejrzeć,1,Jakie buty kupić na wiosnę? Przegląd wiosna/lato 2015,1,jakie właściwości ma figa,1,jantar,2,january to do list,1,jednodniówka londyn,1,jedzenie,11,jej kosmetyczka,5,jesień,2,języki,1,joanna,4,kalendarz,1,kalendarz adwentowy,1,kalendarze,1,Kambodża,1,kampania,1,kampanie,1,kanapki,1,kapusta kiszona,1,karta LGBT,1,kasa,1,kasza,1,kasza jaglana,1,kaszel,2,kasztany,2,Katania,1,katar,1,kąpiel,1,Khao Sok,1,Kijów,4,kinestetyk,1,kino,3,klasyczny sernik,1,kler,1,kłos,1,kobiecość,2,kobiety,3,kochamżycie,1,komedia,1,kompleksy,9,koncentracja,1,konkurs,38,konkursy,1,kontrowersje,1,korektor,1,kosmetyki,74,koszule,1,kościół,1,kot,1,kotlety,1,kotlety z kaszy jaglanej,1,koty,1,kozi ser,1,kozieradka,1,kreatywność,13,kredki,1,kremy,1,krok po kroku,3,krótka piłka,2,krótkie fryzury,2,krótkie włosy,1,krytyka,3,krzywe nogi,2,książka,15,książka do przeżycia,1,książki,32,ksometyki,1,Kuala Lumpur,1,kuchnia,66,kultura,5,kupowanie lajków,1,kurki,1,kwiecień,1,kwiecień 2016,1,kwiecień 2017,1,lakier,21,laminowane,2,Langkawi,1,laptop,2,laptop do 2000 zł,1,Larnaka,1,lato,6,leaving neverland,1,leczenie,3,led,1,legimi,2,lek na kaca,1,lekcje,2,lemoniada,1,lęk przed ludźmi,1,lęk przed pobraniem krwi,1,licencjat,2,linki,5,linki tygodnia,147,lista,5,lista życzeń,2,listopad,1,lob,1,loczki,3,lody,1,loki,6,loki bez lokówki,2,loki bez użycia ciepła,1,lokówka z biedronki,1,Londyn,2,Lublin,1,ludzie,1,luksus,2,lumpeksy,1,lunchbox,2,luz,1,luźne,17,Lviv,1,Lwów,5,macbook,1,macbook air 13,1,Magia sprzątania,1,maj,1,majówka,1,makaron,1,makijaż,41,makijaż oczu,1,Malezja,3,maliny,1,Malta,1,mały biust,2,mam problem,1,Mani,24,manicure,1,marakuja,1,Marie Kondo,1,marzec,1,masaż,2,masaż stóp,1,mascarpone,1,maska,1,masło czosnkowe,1,masło z pieczonego czosnku,1,maść ichtiolowa,1,maść z witaminą A,1,matura,1,maxi,2,meble,1,meddiet,1,medycyna,1,medyka,1,medytacja,1,MEGAFON,3,metale ciężkie,1,meteoryty,1,męskie,1,miasta,2,miesiąc,3,migrena,1,mikrokamera,1,Mionetto,1,miód,1,miya,1,mleko,1,mleko kokosowe,1,mleko owsiane,1,młodzież,2,moda,30,modne,1,modne buty 2015,1,modne fryzury,3,modne fryzury 2015,4,modne fryzury 2016,8,modne fryzury 2017,4,modne fryzury 2018,8,modne fryzury 2019,1,modnef fryzury 2019,1,moja historia,4,moje cechy,1,moje ulubione produkty spożywcze,2,moment.pl,1,monety kolekcjonerskie,1,morze,1,morze martwe,1,motywaca,1,motywacja,27,mrożona kawa,1,muffinki,1,muzeum 3d art,1,muzyka,8,my secret,1,myśli,113,myśli rozwój,1,na co żel aloesowy,1,na oparzenia słoneczne,1,na porost włosów,1,na wesele na studniówkę,1,nails,2,najlepsza dieta,1,najlepsza zupa,1,NAJNOWSZE,7,najzdrowsza dieta,1,najzdrowszy olej świata,1,naked 3,1,naked 3 podróbka,1,naprawa zniszczonych włosów,2,naturalna pielęgnacja,1,naturalne metody,1,naturalny makijaż,1,nauka,15,nauka języków obcych,1,nawyki,4,nie lubię sprzątać,1,nieśmiałość,1,nocleg,1,nogi,2,notowanie,1,nowe,1,nuda,3,nudny wykład,1,nuggetsy,1,o mnie,20,obcasy,1,obiad,3,obiad w 10 minut,2,obuwie,1,oczy,2,oczyszczanie,4,odchudzanie,2,odkładanie marzeń na później,1,odrobaczanie,1,odżywianie,17,odżywienia,1,oferty,1,okazje,1,okulary,5,olej kokosowy,1,olej rycynowy,5,olejek,2,olejek z drzewa herbacianego,2,olejowanie,1,opadająca powieka,1,opakowania,1,opalanie topless,1,opieka,1,opinia,2,opinie,3,optymalizm,1,organizacja,14,orszada,1,osobiste,1,Ostuni,1,oszczędzanie,1,oszukiwanie samego siebie,1,oszustwa,1,owoce,3,pakowanie,1,paletka,1,pamiętniki z wakacji,2,pancakes,1,panieński,1,panini,1,party,1,Paryż,3,pasje,1,pastele,1,paznokcie,31,pedagogika,1,pedofilia,2,penne all' arrabbiata,1,perfumy,1,pewność siebie,1,pędzle,1,pielęgnacja,3,pieniądze,14,pieniądze na podróże,1,pierogi,1,piersi,2,pies,1,pilomax,2,pisanie,1,pizza,1,placenta,1,planer,1,planer pdf,1,planowanie,1,pobierz organizer,1,pobranie krwi,1,pocketbook louch lux 3,1,poczucie własnej wartości,1,podkład,1,podpłomyk,1,podróże,51,podsumowanie,51,podsumownaie,1,Pogoda,1,pokój,2,POLECANE,4,polecane książki,1,południowe włochy,1,pomidorowa,2,pomoc,4,Pompeje,1,pomysły,1,poniedziałkowy motywator,15,poradnik,2,porost włosów,2,post sponsorowany,1,post we współpracy z marką,6,postanowienia,1,postanowienia noworoczne,2,pot,2,potliwość,1,Poznań,1,PR,4,praca,5,praca zdalna,1,prawa człowieka,1,presja,1,prezenty,8,profile które warto śledzić na instagramie,1,prom,1,promocja,2,promocja rossman,4,promocja super pharm,1,promocje,2,Prosecco,1,proste,1,prostownica,1,prywata,1,przedłużane rzęsy,1,przedłużanie rzęs,1,przekąska,1,przekąski,4,przekąski do wódki,2,przekąski na imprezę,2,przekąski na urodziny,3,przemoc,3,przemoc psychiczna,1,przemoc symboliczna,1,przepis,33,przepis na pomidorówkę,1,przepis na sernik,1,przepis na tartę,1,przepis na tartę z białą czekoladą i mascarpone,1,przepis na zupę pomidorową,1,przepisy,10,przepisy na smoothie,1,przepisy z figami,1,przygody,1,przyrost,4,przysłiugi,1,przysmaki na imprezę,2,przytulanie,1,psychologia,7,pudelek,1,Puglia,1,pull through braid,1,pułapka zaangażowania,1,PUPA,2,pycha,3,pyszne,1,pytania,7,Qatar Airways,1,queen,1,quiz,1,rabaty,1,rady,1,recenzja,7,regeneracja,2,regulamin,1,reklamy,4,relacje,2,relaks,4,religia,4,remington,1,resentyment,1,retusz,1,rimmel,2,rok szkolny,1,rosół,1,rossmann,1,rozjaśnianie,6,rozkiminki,1,rozkminki,81,rozrywka,6,rozwoj,1,rozwojowe czwartki,74,rozwojownik,41,rozwój,166,równowaga,1,rtęć,1,ruch,1,rude,1,rude włosy,1,rzesy jedwabne,1,rzęsy,3,Rzęsy 1:!,1,rzęsy 2d,1,rzęsy metoda objętościowa Bydgoszcz,1,rzęsy przed i po,1,Safari,4,Salerno,3,samodoskonalenie,134,samoleczenie,7,samoocena,2,San Marino,1,sandwich,1,sandwicz,1,Seboradin,1,self-love,1,sen,3,Sensique,1,sephora,1,seriale,1,serki topione,1,sernik,1,sesja,1,shake,1,shareweek,1,Siem Reap,1,się działo,16,silikonowy lunchbox,1,siwe włosy,1,skąd brać pieniądze,1,skąd brać ruch na bloga,1,skorupki,1,skupienie,1,słoik z uchem i słomką,1,słowiański blond,1,smartfon,1,smoothie,3,snap,1,snapchat,1,softsticks,1,sok z kapusty,1,soraya,2,Soumda,1,spanie,1,społeczne,4,sport,3,sposoby na odporność,1,sposoby na wypadające włosy,1,sposób na pryszcze,1,sposób na tabliczkę mnożenia,1,spotkanie,7,sprytna dziewczyna,1,sprzątanie,1,sprzęt,7,ssanie oleju,1,stopy,1,strach,3,strach przed oceną,1,strach przed pobraniem krwi,1,stres,4,studia,6,studiowanie,1,studniówka,3,styl,9,suche włosy,1,sukces,1,sukienka,4,sukienki,2,suknie ślubne,1,suplement,1,Sycylia,1,syrop z pędów sosny,1,szacunek,1,szampon,3,szczęście,8,szczotka,1,szeginia,1,szkoła,10,szminka,7,szpilki,2,szpotawe kolana,1,sztuczki,1,sztutowo,1,szybkie przekąski,2,ślimaczki,1,Śliwki w boczku,1,ślub,2,śmiech,1,śniadanie,3,śniadanie we Lwowie,1,średnie włosy,4,święta,2,tablet,1,tablet do 500 zł,1,tablet na studia,1,tag,26,Tajlandia,7,tangle teezer,3,tani obiad,1,tania lokówka,1,tanie,4,tanie buty,1,tanie czytanie,1,tanie dodatki do mieszkania,1,tanie loty,1,tanie podróżowanie,1,tanie zwiedzanie,1,tarta,2,tarta snickers,1,tartinki,1,tech,7,Tekst powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Otwartym.,1,tekst sponsorowany,3,tekst we współpracy z marką GOSH,2,Tel awiw,1,telefon,1,telewizja,1,Tesori d'oriente,1,test,20,the sims,1,todo,1,topless,1,torebka,2,torebki,1,tortilla,1,toruń,1,trendy,7,triki,31,trolling,1,troska,1,trwałe loki,1,tusz,1,twarz,2,tydzień,19,tygodnik,183,tygodniowe love,12,ubrania,2,ubranie,1,uczucia,1,udawany warkocz,1,Ukraina,4,ulubieńcy,8,upał,1,updo,1,upięcia,1,upięcie,1,urban decay,1,urlop,2,uroda,207,urodzinowe menu,1,urodziny,3,usta,10,venita,3,vipera,1,w co się ubrać,4,w szystkie,1,w11,1,wady,1,wakacje,13,wakacje jesienią,1,walentynki,1,wanna,1,Warszawa,4,warsztaty,1,wartości,1,wazelina,1,ważne,2,wcierka,2,wdzięczność,3,wegańskie,2,wegetariańskie,3,weltschemerz,1,wiara,2,wiarygodni influencerzy,1,wibo,4,wieczór panieński,1,wiedza,1,więcej,1,wigilia,2,wilno,2,wino,1,wiosna,1,wishlist,8,własne pieniądze kobiety,1,Włochy,8,włosy,133,wnętrza,2,wob,1,woda,2,woda brzozowa,1,wolontariat,2,worth following instagram profiles for better life,1,wpływ,1,wrapy,1,wrażenia,1,Wrocław,1,wsparcie,1,współpraca,38,współprace,1,wszystkich świętych,1,wszystkie,512,wtyczki,1,wybór,1,wybrzeże amalfitańskie,1,wychowanie,1,wycieczka,4,wydatki,1,wydawnictwo,1,wygodne wałki,1,wymiary,1,wyniki,1,wypadanie włosów,4,wyszukiwania,2,wyzwania,5,wyzwanie,37,wyzwanie - bycie miłym,1,wyzwanie30dni,3,xiaomi,1,youtube,5,za darmo,3,za hajs matki baluj,1,zabawy,2,zaczrwienienia,1,zagęszczanie zupy,1,zakupy,17,zakupy na Ali,2,zalecenia WHO,1,zapach,1,zapalenie oskrzeli,1,zarabianie,1,zarobki,2,zawijaski,1,zawiść,1,zdejmowanie hybryd,1,zdjęcia,1,zdrowa dieta,1,zdrowie,71,zdupy,1,zero waste zerowaste,1,zerowaste,1,zeszyt,2,zima,1,zioła,1,złoty blond,1,zły humor,2,zmiana koloru włosów,1,zmysł dotyku,1,znajomi,1,zupa,5,zupa dyniowa,1,zupa krem,3,zupy,2,zwierzęta,5,zyski,1,źródła ruchu na bloga,1,żel aloesowy,1,żel aloesowy zastosowania,1,żenada,1,żółta sukienka,1,życzenia,1,życzenia noworoczne,1,
ltr
item
Aniamaluje - fajny blog ✅ Lifestyle ✅zdrowie ✅rozwój osobisty ✅uroda: Większy biust i bezbolesne miesiączki - chińskie ćwiczenia, które stosuję
Większy biust i bezbolesne miesiączki - chińskie ćwiczenia, które stosuję
Jak naturalnie powiększyć biust za pomocą Chińskich ćwiczeń? Naturalne sposoby na bezbolesne miesiączki oraz zatrzymanie płodności. Ćwiczenie jelenia.
https://2.bp.blogspot.com/-59hTcWsE-Uw/WBY2CbpuW_I/AAAAAAAAqOY/LkMgO_xmw9c2Vs6xfoRsMdomDNhxgrqLgCLcB/s1600/chinskie.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-59hTcWsE-Uw/WBY2CbpuW_I/AAAAAAAAqOY/LkMgO_xmw9c2Vs6xfoRsMdomDNhxgrqLgCLcB/s72-c/chinskie.jpg
Aniamaluje - fajny blog ✅ Lifestyle ✅zdrowie ✅rozwój osobisty ✅uroda
https://www.aniamaluje.com/2016/10/wiekszy-biust-i-bezbolesne-miesiaczki.html
https://www.aniamaluje.com/
https://www.aniamaluje.com/
https://www.aniamaluje.com/2016/10/wiekszy-biust-i-bezbolesne-miesiaczki.html
true
3538531450758840466
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy