Zrób coś nowego

Przepraszam za opóźnienia w nadawaniu rozwojownika, ale miałam ostatnio sporo na głowie , co pewnie niektórzy z Was wiedzą z instragrama :).  W tym tygodniu chciałam gorąco zachęcić do ćwiczenia, które mocno zmienia podejście do życia. jest ono banalne w swej prostocie, ale dość potężne, jeśli chodzi o efekty jakie można dzięki niemu uzyskać :).

Nie jestem ostatnio dobra w tworzeniu zagadkowych czy też intrygujących tytułów, więc pewnie wszyscy już wiedzą o co chodzi. A chodzi o to, by nie zdziadzieć i wciąż próbować nowych rzeczy. Warto ustanowić sobie np. miesiąc próbowania nowych rzeczy. Stali czytelnicy odnotowali pewnie obecność wzmianek na temat takich moim wyzwań już w 2012 roku :).
Czym mogą być te nowe rzeczy? Wszystkim!
Nową potrawą, owocem, napojem, drinkiem, miejscem, sposobem wykonywania jakiegoś zadania, pokonywania drogi do pracy, nieznaną wcześniej muzyką i tak dalej.
Możliwości są nieskończone, dajemy się zaskoczyć rzeczom, którym mówiliśmy nie, bo jednak kusiła stabilna pewność i znajomość innych, oczywistych, przetestowanych.
Warto sobie te wszystkie #pierwszerazy jakoś odnotowywać, np. w rozwojowniku, albo utworzyć sobie listę w google keep, czy też tagować zdjęcia na instagramie (np. tagiem #pierwszerazy :))
Jestem pewna, że wpłynie to na bardziej aktywne podejście do życia i wytworzy duże poczucie sprawczości. Warto się przyłożyć i nie oszukiwać, np. wybierając wciąż ten sam, dobrze znany smak lodów w ulubionej lodziarni. Bardzo często okazuje się, że tkwiąc przy starych wyborach, omijamy dużo lepsze… :).
Uściski!

Niektóre teksty widzą tylko subskrybenci (nie lądują na „głównej”) –

 jeśli chcesz być na bieżąco, zostań obserwatorem w google lub na bloglovin 🙂 A jeśli dany tekst Ci pomógł, sprawisz mi przyjemność, jeśli klikniesz +1 w g+ pod tekstem 🙂

Follow on Bloglovin

Komentując oświadczasz, że znasz regulamin

Uściski, Ania

Podziel się

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x