Rozkładanie nóg, wypinanie tyłka – tego uczy poradnik dla młodzieży

“Dobra bibka to taka, kiedy najlepsze laski gubią nie tylko skrzydełka, ale także majtki”

Jak dowiedziałam się o książce od czytelniczki, pomyslałam, że to nie może być AŻ TAK. Że na pewno wybrano najgorsze smaczki i pewnie wyrwane z kontekstu.

I kto do cholery używa jeszcze słowa “bibka”?!

Kupiłam książkę i muszę przyznać -to jest jednak stuprocentowy rak.

Zobaczcie sami, nagrałam film o arcydziele jakim jest “Za hajs matki baluj


Bądź na bieżąco! 

  INSTAGRAM ❤ FACEBOOK 
❤ FACEBOOK MONIKI 

Niektóre teksty widzą tylko subskrybenci (nie lądują na “głównej”) –

 jeśli chcesz być na bieżąco, zostań obserwatorem w google lub na bloglovin 🙂 A jeśli dany tekst Ci pomógł, sprawisz mi przyjemność, jeśli klikniesz +1 w g+ pod tekstem 🙂

Komentując oświadczasz, że znasz regulamin

0 0 vote
Article Rating
Uściski, Ania
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kosmetolog Marta
1 rok temu

Co kasa robi z ludźmi…

Sakurakotoo
1 rok temu

Szczerze, nie mogę sobie wyobrazić czym kierowało się wydawnictwo wydając tą książkę…no i takie uciekanie od odpowiedzialności to naprawdę nieładne zagranie i jest mega słabe. Widziałam ją ostatnio nawet w Empiku -.-

butosfera
1 rok temu

Nie wiem, co mam powiedzieć. Dzisiaj na mojej prywatnej tablicy kilka osób już o tym pisało i udostępniało jakieś treści na temat tego “poradnika”, ale ja cały czas myślałam, że to jakiś bait… Nie chce mi się wierzyć, że ktoś na poważnie uznał, że wydanie tego “czegoś” będzie dobrym pomysłem. W czasach, gdy mamy problem z edukacją seksualną, taki poradnik nie jest głupi i bezsensowny – jest po prostu szkodliwy!

Patussa Abramowska
1 rok temu

Zastanawiałam się czy się śmiać, ale nawet z tym byłoby mi głupio. Sprawdziłam ich sttone na FB i mam nadzieję, że nikt nie kupił jej pod wpływem reklamy świątecznej, albo chociaż nie daje książek, których przynajmniej nie przejrzał. Nie wiem co bym sobie pomyślała. W każdym razie, mądrzejsze wydaje się już szukanie diagnozy w wyszukiwarce, bo nie wiem czy jej poziom można do czegoś porównać. Nie mam pojęcia jak wyglądał jej proces tworzenia, ale chętnie dowiedziałabym się więcej na ten temat.

Jagoda Ol
Jagoda Ol
1 rok temu

Jeszcze nie obejrzałam, ale już wiem z czym będę mieć do czynienia – jak Ania mówi”rak”, to na pewno jest level hard, a nie pierdoła do podkręcania szumu : / Tylko czy mnie to zdziwi….
Btw. za równie wspaniałe, socjologiczne zajawki – piątka Patussa ; )

Ola
Ola
1 rok temu

Właśnie widziałam na FB wydawnictwa, że wstrzymują nakład. Wiem, że wprowadzenie jakiegoś rodzaju cenzury na zasadzie “szkodliwe społecznie” jest bardzo skomplikowane i może nie koniecznie to jest to ten kawałek wolności, który chcemy oddać ale trafiając na takie pozycje człowiek się poważnie zastanawia.

Ewelina J.
1 rok temu

Faktycznie musi to być raczysko level hard. Najgorsze, że ktoś może wziąć te rady na serio.

Karolina
Karolina
1 rok temu

To jest straszne, jako matka jestem przerażona. Przyjdzie taki czas, że nie będę w stanie kontrolować wszystkiego co ona czyta. I co wtedy? Dziękujemy Aniu za nagłośnienie tej sprawy.

Gulnar
Gulnar
1 rok temu

Dawno temu ten poradnik miał ekranizację pt “American Pie”.

Previous
✏️Lęk przed porażką? Sprawdź metodę zielonego ołówka [FILM]
Rozkładanie nóg, wypinanie tyłka – tego uczy poradnik dla młodzieży

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x