3 sposoby jak obejrzeć czyjeś stories, żeby się nie dowiedział

Tak szybkiego wpisu dawno nie było, ale staram się pamiętać po co założyłam tego bloga – miałam tworzyć treści, jakich potrzebowałaby młodsza Ania. No to tworzę! Jesteś ciekawy jak obejrzeć czyjeś stories żeby się nie dowiedział? Zapraszam!

3 proste sposoby na to, jak obejrzeć czyjeś stories, żeby się nie dowiedział. Dwa bez logowania, jeden wymaga konta. I hej, nie jestem tu, żeby cię oceniać. Chcesz sprawdzić jak z perspektywy kogoś, kogo nie znasz wygląda impreza na której bawi się twoja siostra i nie chce ci się bawić w fejki? Chcesz zerknąć, co u byłego? Rozumiem, nie oceniam, pokazuję jak to zrobić! Ja osobiście nie czuję takiej potrzeby i wręcz dbam o to, aby wycinać tego typu myśli ze swojej głowy, ale hej – nie od moralizowania tu jestem!

jak obejrzeć czyjeś stories, żeby się nie dowiedział

3 sposoby na obejrzenie stories tak, by się ten ktoś nie dowiedział:

  1. Wchodzisz na stronę https://www.picuki.com/ – wpisujesz nazwę konta, wciskasz enter lub na lupkę. Wybierasz właściwe konto a u góry wyświetlą Ci się stories tej osoby.
  2. Postępujesz tak samo, tylko korzystasz ze strony https://www.storieswatch.com/ – efekt ten sam, tylko masz dokładne daty publikacji każdego kafelka
  3. https://iqhashtags.com/auth/login – tu trzeba mieć konto (jest bezpłatne). Z menu po prawej wybierasz: „pobierz instagram stories”, wpisujesz login tej osoby i zaznaczasz, że nie jesteś robotem. Czasami trzeba odświeżyć, ale też działa jak złoto.

Podałam 3 sposoby, bo czasami któraś strona nie działa. Enjoy 🙂

dopisek 5.09.2020 – ponieważ te 3 strony czasami nie działają, podrzucam też czwartą:
https://insta-stories.ru/

Z przyczyn oczywistych nie trafiła do filmu na youtube, ale też działa!

Dokładnie jak to działa pokazuję w wersji video:

No dobra, to tyle praktyki. Mam nadzieję, że chwilowo udało Ci się zaspokoić ciekawość i zobaczyć co chciałaś. Albo chciałeś. Ale zachęcam do tego, by pozwolić sobie iść dalej. Przestać obserwować byłego. Albo 3 poprzednie dziewczyny twojego chłopaka. Po co ci to? Zajmuje mnóstwo przestrzeni w głowie, a ona jest bardzo cenna. Napisałam o tym tekst – zajmowanie swojej przestrzeni w głowie pierdołami sprawia, że ludzie tkwią w biedzie albo nieszczęściu. Chcesz nowego związku? Uwolnij w swojej głowie przestrzeń, którą zajmuje były chłopak, warto!

To by było na tyle, może zainteresują cię inne moje teksty? 🙂

Uściski, Ania

Podziel się

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ela
Ela
3 lat temu

a to zagadka 😀 nie wiedziałam że tak można 😀 a przyda się z pewnością od czasu do czasu ten trik 😀 dzięki 😀

Ilona
3 lat temu

Pierwszy działa na 100 %. Właśnie sprawdziłam 🙂

Ania
Ania
3 lat temu

to teraz chcę wiedzieć, jak obejrzeć zdjęcia na prywatnym instagramie. znasz może jakiś sposób? 😉

z-dusza.pl
3 lat temu

Ja też nie wiedziałam, że są takie sposoby 😉 Ale jak widać, potrzeba matką wynalazku 🙂

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x