Rozwojownik – zrób sobie przerwęTytuł tego tekstu wcale nie jest przewrotny – zadanie polega na…przerwie.Nie za długiej, nie za krótkiej – tygodniowej.
Przerwy są istotnym elementem każdej aktywności – są niezbędne, kiedy trenujemy jakieś sporty, niezbędne w nauce i w pracy.  Przerwa pomaga na nabranie dystansu, regenerację i spokojną ocenę swoich postępów.

Jedyne o co Cię proszę, to wygospodarowanie w tym tygodniu chwili czasu na zapisanie wniosków z poprzednich ćwiczeń. A trochę tego było – pisałeś list do siebie, robiłeś dobre uczynki, zapisywałeś powody do wdzięczności…
Według statystyk, zdecydowana większość osób nie dotrzymuje noworocznych postanowień już w styczniu. Druga fala ma motywację tylko do lutego.
Obecnie mamy marzec i podejrzewam, że część osób straciła już trochę zapału i motywacji.
Namawiam do szczerej odpowiedzi na pytanie :
– Czy wystarczająco się przykładam?

Zapisz swoje wnioski. Zadanie ułatwi Ci przejrzenie teczki z arkuszami lub rozwojowego zeszytu. A jeśli oszukałeś siebie twierdząc, że :” wykonam ćwiczenia ustnie” – cóż, twój wybór, twoja strata ;-).

To także dobry czas na nadrobienie ewentualnych zaległości! Poprzednie zadania tutaj:

Niektóre teksty widzą tylko subskrybenci (nie lądują na „głównej”) –

 jeśli chcesz być na bieżąco, zostań obserwatorem w google lub na bloglovin 🙂 A jeśli dany tekst Ci pomógł, sprawisz mi przyjemność, jeśli klikniesz +1 w g+ pod tekstem 🙂

Follow on Bloglovin

Uściski, Ania
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous
Wilno – co mnie zaskoczyło w stolicy Litwy ?
Rozwojownik – zrób sobie przerwę

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x