Dziewczyno, jeśli czekasz jak na szpilkach czy chłopak odpisze- wyłącz te cholerne powiadomienia! Za każdym razem jak słyszysz charakterystyczny dźwięk🔔, uwalnia się kortyzol a ty masz reakcję stresową. A potem i tak jesteś rozczarowana, że to 20% rabatu na sandały, a nie książę z tindera💁🏻‍♀️ PLUM-stres-PLUM-stres-PLUM-stres - zwariować można!
Plus może warto przemyśleć, czy to właściwa relacja? Nie fajniej dostawać niespodziewane wiadomości od których się rumienisz, niż czekać aż ktoś odpisze?
Oczywiście dotyczy to relacji nazwijmy to... romantycznych, nie takich bez zobowiązań!😉 Piszę o tym przy okazji zadania numer 16 w ramach wyzwania. Dopóki nie oddałam tej działki mojemu przyjacielowi i menadżerowi @troyann (takie 2w1 bywa wygodne!), cały czas byłam w trybie stand-by czekając na umowę, ustalenia, akcept, dalsze negocjacje. Piątkowy wieczór, daleka podróż - wieczny podryg na dźwięk powiadomienia, bo może to akurat to, na które czekam... Zawsze na jakieś czekałam!😏
Maciek przekonał mnie w Gruzji, bym się ich pozbyła. Na bieżąco migają mi tylko podczas korzystania z instagrama, co jest wygodne, szczególnie gdy odpowiadam na pytania do wyzwania. Ale uwolniłam się od maila! Lubię kontakt z Wami, ale z umiarem!
Prawie w ogóle nie odpowiadam już na messengerze, jeśli mam do kogoś coś pilnego - dzwonię lub piszę SMS. Wiem, że jeśli ktoś będzie miał coś pilnego do mnie - też wybierze taką formę!
I jasne, pierwszą rzeczą, którą kupię w Bangkoku będzie karta SIM i internet (ostatnio też tak było🙈), ale zrobię to by ogarnąć transport i nocleg, a nie by sprawdzić czy przez moją nieobecność w sieci świat czasem nie spłonął ;) Jeśli nie jesteś gotowa na krok o którym mówię, pomyśl o tych wszystkich razach, gdy czekałaś na kuriera z paczką i specjalnie nie wychodziłaś z domu, a on cię olał i zostawił paczkę w punkcie, albo napisał, że przyjedzie jutro🙄
Dziewczyno! Życie Ci przelatuje przez palce na tym czekaniu!
Napisałam to pod wpływem wiadomości z uczestniczką wyzwania, której smartfon przyrósł do ręki bo wiecznie czeka! ;) zdjęcie zrobiłam 3 lata temu po Azji, kojarzy mi się z wolnością!
#szczerze_pisząc #motywacja #wyzwanie #aniamaluje #powiadomienia #stres

Dziewczyno, jeśli czekasz jak na...

Nie wiem jak szybki musiałby być aparat, aby uchwycić ten uśmiech na mojej twarzy😅 niestety mam domyślny bitch face, co nie znaczy, że odpowiada on temu co dzieje się u mnie w środku ;). Faktem jest jednak, że ludzie zawsze zauważają „ty się uśmiechasz” gdy się uśmiecham, bo jak ten uśmiech długo jest na mojej twarzy, to znaczy, że jest mi dobrze i błogo.
Ale dzisiaj to się śmieję cały dzień🤣 Nie dość, że wszystko mi fajnie wyszło, to jeszcze rozbawiły mnie do łez wasze wiadomości o tym, co dziwnego zrobiłyście podczas PMS🤪. Chodźcie na stories, jest fajnie! (Serio ten uśmiech jest rzadki, nie umiem się tak uśmiechnąć sztucznie, musi być totalnie autentyczny!)
#aniamaluje #szczerze_pisząc #zamioculcas #plantlady #crazyplantlady #pms #blogerka #uśmiech #radocha #frajda

Nie wiem jak szybki musiałby...

Ależ ja miałam od kilku dni podły humor! Niczym kiepski detektyw chwytałam się banalnych tropów, jak osłabienie i rozdrażnienie po chorobie, ciśnienie, pełnia księżyca, zły stan powietrza... Ten stan narastał od kilku dni, a ja miałam takie „wtf, o co ci chodzi dziewczyno?” Wszystko w życiu idzie jak trzeba, niektóre rzeczy nawet lepiej, skąd ten nastrój?
Zrzuciłam wszystko co mi leżało na wątrobie i co mnie gniotło w różnych sytuacjach, ale nie pomogło.
W życiu bym nie wpadła na to, że z opóźnieniem trzepnęła mnie książka i czytanie o szalenie skomplikowanej sytuacji w Myanmarze (Birmie).
Tak już czasami mam, że reaguję z opóźnieniem. 
Czasami zadziwia mnie z jaką lekkością jednego dnia przeżywam frustrację, bo w żaden sposób nie mogę spuścić napięcia, a drugiego mam wyborny humor, uśmiecham się szeroko i zaśmiewam z prymitywnych memów.
Tylko czemu zawsze to uwolnienie przychodzi wtedy, gdy pozwolę sobie na te brzydkie emocje i przestanę z nimi walczyć?
Pewnie z tego samego powodu, dla którego ludziom wychodzi podryw gdy odpuszczą, a nie desperacko próbują bardziej.
Ale mi teraz dobrze po pozbyciu się tego dziwnego ładunku! Uczucie jak zdjęcie niewygodnych butów po całym dniu! Albo jak dobiegnięcie do domu i zrobienie siusiu po godzinie wstrzymywania resztką woli🙃

Super ważna lekcja dla mnie: bardziej poddawać się falom, nie walczyć z nimi, bo się utopię!

#tajlandia #thailand #podróże #podróżemałeiduże #aniamaluje #szczerze_pisząc

Ależ ja miałam od kilku...

Którą Anią dzisiaj jesteś? 1 czy 2? I tak się zawsze kończy z nogami na ścianie🤣, ale taka mała refleksja, którą chcę się podzielić - jestem z siebie dumna! Kiedy bardziej chorowałam, wymyśliłam sobie, że muszę mieć w życiu coś, co da mi niezależność i pozwoli zarabiać nawet wtedy, gdy ja nie będę w stanie pracować. Aż do wczoraj nawalało mnie gardło, więc napakowałam czas spotkaniami towarzyskimi i nawet wciągnęłam serial, bo z pracką mimo chęci to jakoś nie szło. I super czuję się z tym, że:
- MOGŁAM.
Nie żyję bez poduszki finansowej, mogę powiedzieć sobie - Ania, teraz nie pracujesz, zluzuj
- nic nie robiąc* i tak zarabiałam. Moja wydana w 2013 książka, której w ogóle nie promuję bo mi się już nie podoba(!) jak co roku złapała się w styczniowe flow i dała mi hajs. 
I to jest super rzecz, za którą jestem bardzo wdzięczna, bo i tak pozwalam sobie na miesiąc w Azji (podczas którego nikt nie zwolni mnie z płacenia za mieszkanie itp), a tutaj niemiłe niespodzianki nie niszczą mojego komfortu.
Ogromnie mnie to cieszy, bo wiem, że wiele osób „nie może sobie pozwolić na L4” z grypą, bo niższa pensja oznacza kłopoty finansowe a normalnie jest na styk😪O ile w ogóle są ubezpieczonymi szczęśliwcami na etacie!
Cieszę się, że udało mi się od tego uchronić! *przesadziłam z tym „nic nie robiąc” bo believe me or not - pytania do wyzwania i wyzwanie sprawiają, że siedzę na IG 5h dziennie😰 ale robię to za darmo i od siebie, nigdy nie prosiłam o patronite itp, więc still - nie robię w styczniu nic zarobkowo.

Cholernie mnie to cieszy, że mam komfort życia bez strachu i chociaż nie zarabiam bardzo dużo, to mogę sobie pozwolić na luksus chorowania.
I przeraża mnie, że w 2020 chorowanie stało się luksusem. 
Strasznie! 
#aniamaluje #szczerze_pisząc #książka #czytam 
#parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #theparisguru #frenchvibes #parismood #modeaparis  #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily

Którą Anią dzisiaj jesteś? 1...

Czy nie możemy próbować być TROSZKĘ lepsi bez tej całej napinki?
Bez zawstydzania nastolatek na utrzymaniu rodziców, że nie mają każdej jednej rzeczy eko i zero waste i w ogóle instagramowa policja approved?
Bez wytykania komuś lotu na chrzciny kuzynki, bo ślad węglowy i straszne zło?
Komuś, kto zaczął przygodę z byciem wege, że robi za mało?
 Nie podoba mi się napinka wyzwalająca poczucie, że jeśli stać cię tylko na malutki kroczek, to jesteś ZŁY I NIEDOBRY. Nie jesteś!
Wrzucając  jakieś linki do swoich starych tekstów (powiedzmy do 2016) często zaznaczam: dzisiaj napisałabym to inaczej. Dlaczego? Bo jestem bardziej empatyczna i rozumiejąca, złagodniałam. Nie lubię rewolucji, wolę łagodną ewolucję i dojrzewanie do zmian. Dlatego chociaż sercem jestem np. za bardziej eko, tańszymi i zdrowszymi (może za rok ukażą się badania, że jednak nie!) kubeczkami menstruacyjnymi, to nie wyobrażam sobie zawstydzania kobiet, dla których ten krok to za dużo. Bo mogę edukować i wyjaśniać, ale jestem za wyborem. I rozumiem gdy jest inny niż mój!
Tak samo jak rozumiem, że ktoś kupi bikini za 50 zł, na aliexpress zamiast takiego samego za 150 w sieciówce, bo ma ogólnie po opłaceniu wszystkiego 400 zł w budżecie i o takim szytym w Polsce w duchu eko to może pomarzyć. 
Chciałabym abyśmy bardziej próbowali się rozumieć, a mniej oceniać i osądzać. Pokaz innym jak żyjesz, zainspiruj do czegoś fajnego, ale nie wywołuj poczucia, że jest gorszym człowiekiem. Po co?
Nie zawsze da się wybrać idealnie, warto pomyśleć, że inni dokonują najlepszych wyborów jakich potrafią.
#noshame #aniamaluje #szczerze_pisząc #piesek #dogsofinstagram #wakacje #lato #toniemojpies #niestety

Czy nie możemy próbować być...

Jakiś czas temu wróciłam do robienia sobie autoportretów. Kiedyś dawało mi to frajdę, potem uznałam za dziecinne i głupie. Dzisiaj uważam, że dziecinne to jest nazywanie rzeczy przynoszących frajdę dziecinnymi🙃

Gdyby nie samowyzwalacz i kilka serii, to pośród kilku całkiem niezamierzonych sexy póz, nie znalazłabym tej! Perełka🤣
Mama całe dzieciństwo mi mówiła: usiądź jak człowiek! 
Dzisiaj to samo mówi mi fizjoterapeuta. A moje nogi plączą się na przedziwne sposoby i na krześle i na tym legowisku, które zrobiłam sobie do czytania😅
Co jest ironiczne, bo mam szeroki parapet o którym zawsze marzyłam, że czytanie z kubkiem gorącej czekolady w oknie... kupiłam nawet piankę tapicerską na ten parapet by było miękko w tyłek i co? W ogóle na nim nie siadam! 
Fun fact: kiedyś potrafiłam założyć sobie nogi za głowę, ale raz nie mogłam się z tego potem rozplątać😅
Czy są tu jakieś osoby dzielące mój problem z nogami? Odezwijcie się, może moja mama zrozumie, że to nie jest moja złośliwość, że przy obiedzie zdarzyło mi się siedzieć po turecku🤦🏻‍♀️ #aniamaluje  #szczerze_pisząc #czytanie #książka #nogi #autoportret #interiordesign #zamioculcas #plants

Jakiś czas temu wróciłam do...

No i jak, miała być realizacja postanowień „od nowego roku” a jakoś kacyk i zmęczenie nie sprzyjają treningowi a ze zdrowym odżywianiem też ciężko?
Startuję z czymś banalnym, bo cóż może być bardziej oklepanego niż wyzwanie styczniowe?🤪Ale na zachętę powiem, że miało wystartować rok temu, ale uznałam, że jest niedopracowane. Dałam je dziesięciu osobom, które przesłały mi swoje uwagi, podzieliły się trudnościami i je ulepszyłam.
UWAGA! To nie jest jedno z tych pięknych wyzwań, gdzie zapisujesz swoje wyniki w ślicznym notesie brokatowymi cienkopisami. Tu trzeba trochę pozasuwać w realu, nie w marzeniach!
Nie chciałam, by było jak te wszystkie rzeczy z pinteresta albo filmiki z pięciominutowymi DIY, które oglądasz, mówisz pod nosem, że fajne (a może nawet zapisujesz w zakładkach!) ale nigdy nie realizujesz🤫
Ono jest po prostu skuteczne.
30 zadań, na które jest 45 dni.
Lżejsze i trudniejsze.
Codziennie na stories! 
Aha, oczywiście wystartowałam z wyzwaniem, ale nie wymyśliłam nazwy, więc przygarnę propozycje 
#wyzwanie #nowyrok #motywacja #aniamaluje #szczerze_pisząc #nogi #nylons #rajstopy #kropki #kropeczki #polkadot #zamioculcas

No i jak, miała być...

Nadchodzi fala podsumowań  od tych, którym wszystko się udało (i fajnie!👏🏻) a przyznam, że nie zrealizowałam żadnego kluczowego celu na 2019🤪
I nie jestem zła! Ani trochę!😲
Miałam jakieś założenia odnośnie tego, co bym chciała osiągnąć.
A potem poczułam, że sama kasa jest dla mnie za małą motywacja i mogę to zrobić, ale nie czuję z tego radochy. 
W 2019 dałam sobie plaska w twarz i zastanowiłam się , czego NAPRAWDĘ CHCĘ. Nie zawsze to były fajne myśli! ✅przestałam uciszać ten głos, który mówił czego pragnę, a który uciszałam, bo nie pasował mi do moich wyobrażeń o mnie samej.
Ale kiedy ich posłuchałam, to o jeju! Zaczęło mi być fajniej w życiu. ✅ Np. niedziele tylko dla mnie (dzisiaj to święto ruchome). Nie zdawałam sobie sprawy jak ja bardzo potrzebuję przestrzeni TYLKO dla siebie! ✅ Jestem asertywna bez poczucia winy i strachu przed tym, że ktoś uzna mnie za niemiłą (nie muszę być miła!)✅ Piszę bloga znowu dla przyjemności, bo choć Wasze propozycje tematów są super, to ja muszę czuć moment i dać myślom dojrzeć, nie jestem wyrobnikiem tworzącym na zawołanie. Nie chcę być!
✅ Przestałam patrzeć  na liczby i zastanowiłam się, czy w ogóle chcę być instagramerką i blogerką. Nie chcę. Chcę być Anią, która ma bloga i instagrama.

To był naprawdę dobry rok, chociaż nie postawię spektakularnych ptaszków na kartce z celami! Jak ja mogłam w ogóle mieć cele, nie wiedząc czego chcę?🙈
To był mój taki gap year, w którym przypadkiem zarobiłam najwiecej w życiu (i większość przehulałam!) ale niczego nie żałuję!

#aniamaluje #szczerze_pisząc #barcelona #parkguell #sukienka #podróże #podróżemałeiduże #catalunya #cele #podsumowanieroku #podsumowanie2019 #motywacja

Nadchodzi fala podsumowań od tych,...

Święta święta i po świętach😅 zawsze chciałam wcisnąć gdzieś to  zdanie🤭
Gdy powiedziałam, że spędzam sylwestra w wannie, zetknęłam się z dwoma typami reakcji:
👉🏻 zapraszam do mnie/do nas, co będziesz sama siedzieć!
👉🏻 też bym tak chciała, ale jakoś nie umiem odmówić i się wykręcić 
Ja akurat z odmawianiem czegoś, czego nie chcę, NIGDY nie miałam problemu. Dziadek mnie nauczył, że mam nie uszczęśliwiać nikogo swoim kosztem i jestem mu za to wdzięczna. 
Inna sprawa, że odmawiałam w tak fatalnym stylu, że o jeju. Dzisiaj nie szukam wymówek, nie mam problemu by zamiast wymyślać pogrzeb ciotki albo zapalenie gardła powiedzieć „dzisiaj mam potrzebę poczytać książkę, ale dzięki za zaproszenie”.
I tyle.
Więc tak zupełnie szczerze, to ja naprawdę nie kumam tych wszystkich tekstów o kulturowej presji by coś robić, bo ja nigdy nie pozwoliłam jej wejść na głowę🙈 Nie  piszcie proszę, że wymaga to ode mnie jakiejś odwagi, bo co to za odwaga, gdy się nie boisz?🤪
Jestem jak ten egipski kapłan, który wiedział czym jest zaćmienie słońca, więc nie padał przestraszony na kolana. Zbyt wiele złych rzeczy na świecie dzieje się z powodu argumentu „bo tradycja”, bym uważała go za argument sensowny (niech obrzezanie dziewczynek tępymi żyletkami będzie przykładem).
Ciekawe jest też to, że wiele osób uważa, że ja będę w Sylwestra smutna i samotna😂 jeju, miałam w życiu kilka fajnych imprez, w tym zabawę na tajskiej plaży, po której wsiadłam w samolot i obudziłam się w Katarze. Ale nic nie przebije sylwestra z zeszłego roku, gdy leżałam w wannie z tak gorącą wodą, że aż parzyło, a po 5 minutach dolałam sobie jeszcze gorętszej. Cały dzień traktowałam się jak księżniczkę i rozkoszowałam się czasem ze sobą. Ale nie tak, że przeglądałam memy i chodziłam w rozciągniętym dresie, tylko jadłam pyszne rzeczy, paliłam pachnące świeczki, nałożyłam maseczkę na twarz i na włosy, delektowałam się książką.
Każdy ma swoją definicję radochy!
#grudzień #december #sukienka #sylwester #2020 #aniamaluje #szczerze_pisząc #presja #motywacja #radość #starezdjecie

Święta święta i po świętach😅...

Tak szczerze, to nigdy nie praktykowałam w sercu tej religijnej części świąt, bo najpierw byłam za mała, a potem mój dziecięcy umysł nie mógł uwierzyć w Boga, który pozwala mojemu dziadkowi umierać właśnie na raka.
Jeny, ja to umiem zrujnować atmosferę! 🤭
Więc tak wyszło, że ja się po prostu nigdy nie wkręciłam w religię i to się nie zmieniło. Trochę dziwią mnie te pytania o to, czy obchodzę święta. Robię tak jak zawsze! Lepię pierogi, robię sałatkę jarzynową, one nie mają wyznania😉 nie widzę powodu aby sprawić tego dnia przykrość babci i się z tego całkiem wymiksować. Podobnie jak wierzący ludzie chodzą przecież do lekarza, zamiast się jedynie modlić😊.
Jeśli dla kogoś święta to czas podziałów i rzuconego z pogardą „niewierzący nie powinni mieć wolnego”, to chyba źle zrozumiał coś z nauk Jezusa🤪
W każdym razie, ja mam wolne kiedy sobie wymyślę, bo taki sobie wykombinowałam styl pracy🤣

Dobra, wracając do milszych aspektów! Cieszycie się z małych rzeczy? Ostatnio widziałam filmik jak dziecko cieszyło się z zapakowanego w świąteczny papier banana🍌😅 jeju ja też taka byłam! Mój kochany dziadek dawał mi badziewne figurki albo paczkę żelków, a ja miałam radochę cały dzień. Dawał mi je z taką radością i całą celebracją, tym „zgaduj zgadula, w której ręce złota kula” albo „ence pence w której ręce”, że po prostu mordka sama się śmiała. 
Napisz mi tu proszę jaki prezent sprawił Ci największą radość w dzieciństwie.
Lubię czytać takie rzeczy!♥️
#święta #prezenty #radość #choinka #xmass #dzieciństwo #dziecko #aniamaluje #dziewczynka #dzieci

Tak szczerze, to nigdy nie...

Piękne hamaki

Ci, którzy śledzą mnie dłużej wiedzą, że mam małą obsesję na punkcie hamaków. Uwielbiam wiszące łóżka i poświęciłam i kiedyś nawet osobny post 🙂 Co urzekło mnie tym razem?Kiedy Westwing.pl zaproponowało mi przejrzenie ich asortymentu byłam początkowo na nie. Nie chciało mi się rejestrować, żeby wszystko zobaczyć 🙂 A jak już zobaczyłam – przepadłam:


Mają dosłownie wszystko. Od minimalistycznych mebli, po te rodem z Prowansji. Nie brakuje także projektów młodych designerów. Problem (lub cały dreszczyk emocji w tym) że czas trwania poszczególnych kampanii jest ograniczony do kilku dni. Z tego powodu ominie mnie przyjemność posiadania jednego z tych pięknych hamaków ;-)) Zanim dostałam zgodę na użycie zdjęć, skończyła się kampania na nietypowe silikonowe akcesoria kuchenne. Była bardzo pomysłowa forma do smażenia omletów którą wystarczy zgiąć by przewrócić omlet. Często jem omlety na śniadanie a mimo to, co trzeci się rozpada :)). Mam nadzieję, że akcesoria kuchenne jeszcze powrócą, bo były tak świetne, że pokazałabym Wam wszystkie 🙂


Źródła zdjęć : 1, 2, 3, 4, 5, 6

Niektóre teksty widzą tylko subskrybenci (nie lądują na “głównej”) –

 jeśli chcesz być na bieżąco, zostan obserwatorem w google lub na bloglovin 🙂

 

Follow on Bloglovin

Lubisz – zalajkuj 😉

Uściski, Ania

46
Dodaj komentarz

avatar
30 Comment threads
16 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
AnonimowySzczypta MagiiBlingAlleynika88Karolina W Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowy
Gość
Anonimowy

Marzę o ogródku i hamaku 🙂

Patrycja P
Gość

Uwielbiam wylegiwać się w upalne dni w cieniu na hamaku 😉

Daisy K
Gość

Aż mi się zamarzył teraz taki hamak z ogrodem. 🙂

Toyad Mordovnick
Gość

A ja marzę o podwieszanym floating bed w domu, ale pewnie bym się z niego każdorazowo zglebiła, bom straszne wiertło i kradziej kołder 😛

Kangarooo
Gość

wooow ekstra! coś myślę, że Tobie jeden hamak nie wystarczy, będziesz musiała mieć parę 😛

Rodzynki Sułtańskie. Lifestyle, podróże, kultura i coś jeszcze.
Gość

Hamak w domu? Mi się marzy wspinaczka i spanie o, takie:
http://funstuffcafe.com/img/cool-amazing/climbing/climbing10.jpg
http://allimckee.files.wordpress.com/2011/03/dougie1.jpg
Niestety wpinacz ze mnie żaden, ale w przyszłym roku szykuję się na Ararat (w tym niestety już się nie wyrobię), a później – kto wie? 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

dlaczego muszę Cię obserwować na bloglovin? Już lubię Cię na fejsbuku, czy to nie wystarczy dla tych postów które wrzucasz dla subskrybentów?

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Dziękuję bardzo za odpowiedź 🙂 Trochę się martwiłam że ominie mnie coś ciekawego :/

aGwer
Gość

Kurcze, pode mną każdy hamak by się zarwał 😀
aczkolwiek za dzieciaka uwielbiałam hamak u dziadków, który wieszał mi dziadek między drzewami ;P

Anonimowy
Gość
Anonimowy

No i co w związku z tym? Jakby brakowało puenty… ;D ahaaa puenta będzie kiedy westwing podaruje ci hamak! 🙂 czemu nie. w końcu za taką promocję na blogu kto by nie chciał. Marzy mi się podwieszane łóżko na ganek albo jakkolwiek inaczej nazywa się to co nazywam gankiem 🙂 na amerykańskich blogach często widuję i nawet projekty do zrobienia samemu. Sama to chyba sobie kiedyś zrobię podwieszany fotel bujany…. kiedyś.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

W biedronce byly ostatnio takie przyrządy kuchenne silikonowe. Jakoś nie mam przekonania choćby mi przedstawiali certyfikaty o bezpieczeństwie. Dreszcz mnie przeszedł jak je zobaczyłam, takie gumowe w zetknięciu z jedzeniem.

Agnieszka Karolina
Gość

Moja sąsiadka miała hamak, jednak używanie go było bardzo niebezpieczne ;p

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Aniu a jak Ci się podobają podwieszane kosze a la kokony? 🙂
Nie chcę spamować więc nie podaję linka czy linków. Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi.

Pozytywka

Ola W
Gość

Marzę od hamaku od zawsze, mam w ogrodzie trzy drzewa ale i tak nie mam jak go zawiesić 🙁

gorzkakokoszka
Gość

Ja używam hamaka w turystyce, taki survivalowy 🙂 bardzo Ci polecam jest malutki po zlożeniu, wazy tylko 250 gramów 🙂 Cos takiego http://archiwum.allegro.pl/oferta/mini-hamak-turystyczny-kieszonkowy-oliv-z-etui-i3332861408.html

gorzkakokoszka
Gość

Potrzebujesz najlepiej dwoch drzew i przywiązujesz go po prostu 🙂

Patrycja eM
Gość

…Wracając z pracy wymarzyłam sobie hamak, wracam do domu, wchodzę na twojego bloga a tu… bingo:)

paranoJa
Gość

taki hamak z jedyneczki zainstalował mi kiedyś były facet na tarasie w swoim domku. prawie z niego nie schodziłam. 🙂

LotsOfSources
Gość

Za dzieciaka była walka z siostrą o hamak, który przy naszym intensywnym uzytkowaniu wytrzymal kilka lat- dobre stare czasy 🙂

Pauline
Gość

Marzy mi się hamak 🙂 Relaks z książką w takim miejscu byłby czymś mega.

Karolina W
Gość

Strasznie chciałabym mieć hamak w ogrodzie i takie podwieszane pod sufit hamakopodobne siedzonko gdzieś w cichym kącie w domu żeby móc poczytać książkę. Super sprawa 😉

nika88
Gość

Oj chętnie bym sobie poleżała na hamaku, ale u mnie w ogrodzie nie mam drzew blisko siebie by jakikolwiek rozwiesić. Ale mam za to huśtawkę, jednak ona drewniana, nie jest już taka wygodna jakby był hamak 🙂 Na Westwing cuda można czasem wyszukać 🙂

BlingAlley
Gość

Sama miałam kiedyś hamak na podwórku i to całkiem fajna sprawa tylko teraz nie byłoby go gdzie zawiesić. 🙁

Szczypta Magii
Gość

Ohh kochana!!! Hamak to moje marzenie z dzieciństwa!!

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Some sites can turn out to be scams to cheat you away from your money.Of course, you can dress like a celebrity if you want to,but you need to remember that celebrity fashions regularly change; therefore, there is no need for you to go broke trying to afford the hottest,trends that may only last for a few weeks. Even better news is that you can take the dress that you choose back to the store so that it can be purchased again and you can get some or all of your money back. Feel free to visit my web-site …… Czytaj więcej »

Anonimowy
Gość
Anonimowy

What will be the tax benefits for these loans and when can one enjoy these benefits.

When making these accounts please make sure that you:.

Automobile registration and submitting differ from region to region.

Visit my weblog … john miller cpa boca raton florida

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Fօrmed in 1997 by Һigh ѕchool friends Ƭom Higgenson and Ken FletсҺeг, the group had a mostly
underground following in Chicago basements, clubs, annd
bars in its early years, and underwent numerous personnell changes.
This wіll help you figure out what your baby's cres
are telping yоu. What is ϲertain is that things have changed beyod all meassuгe inn the Wesst
iin the last half century or ѕo to the extent that in 2010,
the age-olddream of political and artistic radicals, and their alies within the rеalms of religion, philosophy, psychology, science etc.

Ϲheck outt my blog – landmark riqqa hotel in dubai

Anonimowy
Gość
Anonimowy

is a fߋrm oof popuoar musiϲ with a prominent vocal melody accompanied byʏ guitar, drums, and bass.Drunk at the time aas I recall,I'd sat nexxt to a beаսtiful blonde woman of about 55 whoom I later discovered to be a sսccеssful actress whoo at the height of herr career inn tҺe sixties haad appeared іn television cult clwssics "The Avengers" and "The Prisoner".Wɦat is certain is that things have changed beyond all meaure in the West in the lastt Һalf centrу or sso to thhe extent that іn 2010, the age-old drеam of political and artistic radicals, and theiг allies… Czytaj więcej »

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Another way you can update your site is to regularly check and improve upon your website's SEO status.
When executed properly, it can build your websites exposure, increase
your traffic and improve your conversion rate. The major challenge of SEO is that there
are billions of pages in the search engine indexes and your position in the SERPS is dependent on a constantly
changing algorithm which is not published.

my web page; internet marketing school virginia beach

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Finally, something which works as well as the "FDA" want people
to not do it. Weight loss products are everywhere,
in television and radio commercials, newspaper and magazine advertisements and on hoardings and pillars.
Many women report that their breasts become very tender and feel full and heavy.

my webpage :: Hcg Weight Loss Graph

Anonimowy
Gość
Anonimowy

In time the daughter grows old, but within her there is always a deep longing for her father.If your moving company charges by the hour, make sure that you have everything ready to go long before they show up. Executive personal assistants help accomplish tasks efficiently.You can find companies offering packing services and this means that you have less to worry about when moving. Therefore, if you have unstoppable mould growth in your home, it's a sign of excess moisture and you need to take preventive measures against it.The 24 buttons can be customized to meet the needs of different… Czytaj więcej »

Anonimowy
Gość
Anonimowy

It is also supposed to encourage your hypothalamus to "reset" your system's metabolic process making it easier for you to digest and process the foods
that you eat. And likewise, simply eating Muscle
Builder Foods And doing Bodybuilding Workouts won’t add inches to your chest, arms, and shoulders, if you aren’t regularly
pumping iron. Tacoma HCG weight loss has become
the first choice of many Physicians and individuals seeking permanent weight reduction.

Also visit my site – best Hcg oral Drops

Previous
Moje największe wady
Piękne hamaki