A tak sobie beztrosko chodziłam po bardziej dzikiej północy Bali😁Nocleg w bańce w dżungli przy wodospadzie to totalny sztos! 
Myślę, że można przyjechać na Bali, być tu i... w ogóle Bali nie doświadczyć. Widzę to rozmawiając z ludźmi, młodzi chłopcy z Australii przyjeżdzają tutaj surfować - siedzą cały czas w tym Canggu, nie mają żadnej ciekawości świata, jeżdżą jak kretyni bez kasków, cieszą się, że tu jest luźniej, że wszystko kosztuje dla nich „jakieś śmieszne pieniądze”, chociaż sami hajs mają od rodziców i nic o zarabianiu nie wiedzą😉O tym, że są chłopcami nie świadczy wiek, a sposób życia. Totalna beztroska.
Nie mówię, że to źle! Raz na jakiś czas sama mam ochotę nasmarować tyłek olejekiem i poleżeć nad basenem, ale świat jest taki ciekawy!!! Na Bali można robić wiele rzeczy. To jak go doświadczamy zależy bardziej od nas samych niż tego, jaka jest wyspa. Jeden będzie jadł codziennie tosty z awokado w fancy knajpkach i opowie, że wyspa jest turystyczna i komercyjna, drugi będzie biegać po szamanach i powie, że magiczna. W mojej ocenie Bali jest jak lustro, zobaczysz w nim to, co jest w Tobie☺️
Ja ledwie liznęłam wyspę, a już trzeba powoli pakować walizkę dalej. Mogłabym tu zrobić jeszcze mnóstwo rzeczy, ale wyrosłam z tego „jestem tu raz w życiu, muszę jeszcze to, to i to”. Nie muszę, może jeszcze wrócę, kto wie!
#indonezja #bali #aniamaluje #podróże #podróżemałeiduże #wakacje #solofemaletraveler #szczerze_pisząc #infinitydress #multiwaydress #dżungla

A tak sobie beztrosko chodziłam...

Ale się cieszę, że mogę pokazać Wam moją ulubioną część świata! Zieloną, barwną, zupełnie inną! Nabieram tutaj potrzebnego mi dystansu i pokory. Jest taka książka profesora Obuchowskiego „Galaktyka potrzeb” i oprócz tych znanych z klasycznej piramidy, opowiada właśnie o potrzebie dystansu. Mam dystans do siebie, do swoich wpadek, do życia. Bez niego bym zwariowała! Ale nigdzie nie nabieram takiego dystansu jak właśnie w Azji. Traktuję tutaj życie tak, że nie mam szczegółowego planu, mówię TAK! wszystkiemu, co do mnie przychodzi i na co moje ciało nie spięło się w obronnym NIE. Dziękuję, że śledzicie moje przygody, wkładam mnóstwo czasu w złożenie relacji, dlatego dziękuję za ich wyświetlanie! ♥️
I jaram się ogromnie, że jest Was już tutaj 50 TYSIĘCY🎈 dziękuję każdemu, kto podsyłał moje stories albo mój profil dalej - czuję radochę, że mogę pokazać Wam to, czego doświadczam i jeszcze większą na myśl, że powoli kończę ebooka ze wskazówkami jak zorganizować sobie do A do Z podróż na własną rękę. Wiem, że wielu z Was wybiera biura podróży bo nie wie jak. Pokażę! 
W końcu jestem pedagożką, moją życiową misją jest stawanie się tym mostem, po którym można przejść dalej, do przodu.
Tak mi kiedyś napisał Nietzsche, tego się trzymam!
Dzięki raz jeszcze, uwielbiam Was🥰
#redress #czerwonasukienka #aniamaluje #travelbloger #solofemaletraveler #bali #wakacje #podróże #podróżemałeiduże #blogerka #indonezja #azja #aniamaluje #szczerze_pisząc

Ale się cieszę, że mogę...

Ta #podróż jest fajna, bo nie wiem jaki będzie mój kolejny krok. Biorę, co daje mi życie. Nie oceniam, obserwuję. Jak zawsze założenia kompletnie rozjechały się z rzeczywistością - przez ten cały czas przeczytałam może ze 20 stron książki! Scenariusze pisane przez życie są ciekawsze. A ja jestem ciekawska. Pytam, dopytuję, wściubiam nos tam, gdzie nie powinnam. Szukam różnych perspektyw. Miałam odpocząć, a każdego dnia zasypiam kamiennym snem z nadmiaru wrażeń! I podoba mi się to bardzo. Jestem w Azji solo, bo chciałam wyjść poza swoją bańkę. Poznać ludzi z innych kultur, prowadzących inny styl życia niż ja, mających fajne pomysły. 
Często w DM-kach pytacie jak to jest, że poznaję tylu ludzi. Gdzie poznać przyjaciółkę, gdzie chłopaka.
Moja wskazówka? Wyjdź z tego domu sama, nie czekaj na towarzystwo. Jak wyjdziesz z koleżanką, to z dużym prawdopodobieństwem pozostaniesz w towarzystwie tej koleżanki. Pozbądź się tego myślenia „poszłabym na jogę, ale nie mam z kim” i idź! 
Ja idę!
#aniamamuje #szczerze_pisząc #podróże #podróżemałeiduże #blogerka #canggu #beach #plaża 
#solotraveler #travelblogger

Ta #podróż jest fajna, bo...

Wielu ludzi w moim wieku nie godzi się na scenariusz studia-kredyt na 30 lat- praca do śmierci i chce od życia czegoś innego. Taki scenariusz też jest bardzo ok, czasami sama bym chciała być w stanie wykonywać prostą pracę, o której nie będę myśleć jak z niej wyjdę! Mój mózg tak nie potrafi, zawsze coś kombinuję! W moim pokoleniu mnóstwo ludzi nie szuka mało uczęszczanych ścieżek. Tworzymy własne. Ja nigdy nie sądziłam, że będę mogła utrzymywać się z bycia Anią. Każdego dnia jestem za to wdzięczna!
To zdjęcie zrobił mi Varin. Blade Runner (kocham! Ale jeszcze bardziej ostre pióro Philipa K. Dicka) odcisnął na nim takie wrażenie, że zajął się fotografią, której motywem są neony. Podkłada lusterko pod obiektyw i bach - gotowe. Zabawa trwa godzinę, kosztuje ok. 150 zł. Ze mną był jeszcze chłopak ze Słowacji. Varin ma ok. 20 bookingów miesięcznie i jest w stanie utrzymać się w Bangkoku z takiego pstrykania. Oznaczam go wam na zdjęciu!
Gdyby można było utrzymywać się ze wszystkiego, za co chciałbyś otrzymywać wynagrodzenie? Ja zawsze chciałam żyć z pisania. Jestem szalenie wdzięczna, że sobie taką możliwość stworzyłam a XXI wiek mi to umożliwił. 
A Ty? Może wystawisz na Airbnb za 200 zł naukę lepienia pierogów dla turystów? Why not! #neonbangkok #neonphotography #aniamaluje #travelgirl #podróże #podróżemałeiduże

Wielu ludzi w moim wieku...

Dla kogoś być może kolejna instagramerka z dupą na wierzchu, dla mnie zdjęcie na pamiątkę zachwytu nad cudownym wodospadem💧Z ekscytacji drżała mi cały czas łydka! Natura potrafi być majestatyczna!🌱
Sama wyspa ma różne oblicza. Na razie doświadczyłam #Bali dla lekko aroganckich młodych ludzi z lepszego (finansowo) świata, bujających się po instagramowych knajpkach. Bali komercyjnego i turystycznego, Bali pełnego przepięknej, dzikiej przyrody, Bali cudownych miejscowych ludzi i Bali mistycznego. Z pewnością perspektyw jest dużo więcej! Staram się patrzeć na świat pod różnymi kątami i zadawać wiele (czasami może ciut zbyt wścibskich) pytań. Ile ja się podczas takich podróży uczę, to o jeju!

A odnośnie pupy w bikini, to nie wrzucając takiego zdjęcia sama bym przyznała, że kobieta w bikini popełnia jakiś grzech, w odróżnieniu od mężczyzn z gołymi klatami. Nie postrzegam tak świata!😉 Pięknego piątku🌸
Fot: @czula.kaminska (mały spoiler tego, co jutro na stories)
#podróże #podróżemałeiduże #blogerka #wodospad #waterfall #bali #travelgirl #travelblogger #aniamaluje #szczerze_pisząc

Dla kogoś być może kolejna...

Nie wszystkie zdjęcia muszą być wymuskane ;) 🌸Moja pogadanka na temat „chłopak by mnie nie puścił” wywołała spore zamieszanie! Opisujecie swoje toksyczne relacje z partnerami, którzy „zabraniali” wam przeróżnych rzeczy. Czasami toksyczne byłyście Wy, w ciągłym strachu, że partner zdradzi. Dzisiaj jesteście w innych relacjach i wiecie, że to nie powinno tak działać i wyglądać. I wspaniale! Lepiej przejrzeć na oczy późno, niż wcale!
Szkoda życia na kogoś, kto podcina Ci skrzydła. Jeśli masz coś, przed czym chcesz ostrzec inne dziewczyny - dawaj śmiało! Czasami zaczyna się od „nie podoba mi się jak chodzisz w sukienkach”
Pozdrowienia z #Bali! 
#aniamaluje #szczerze_pisząc #balibowlsandsmoothies #relacje

Nie wszystkie zdjęcia muszą być...

Wyprawa solo jak dotąd:
👉🏻Ani jednego dnia nie spędziłam zupełnie sama! Poznałam mnóstwo ludzi, z innymi polubiłam się bardziej, bo miałam okazję lepiej ich poznać. 👉🏻Popełniłam sporo błędów organizacyjnych. Np. teraz jestem na #Bali i już czuję, że bez skutera będzie ciężko (mam problem z błędnikiem, nie będę ryzykować), ale jestem dobrej myśli.
👉🏻Do tej pory nie udało mi się popracować! Spędziłam na pracy może godzinę, no chyba, że liczyć składanie relacji na insta, to wtedy pracowałam ze 3h dziennie. Byłaby to jednak najmniej płatna praca świata, bo nic nie zarobiłam🤣🙈
👉🏻Jestem zupełnie nieprzygotowana na #Wietnam! Poranki i wieczory są podobno chłodne (16 stopni). Z polskiej perspektywy to się wyda śmieszne, ale ja mam tu 35 stopni i takie właśnie ubrania.
👉🏻Możliwe więc, że zamiast 2 tygodni w Wietnamie zmyję się szybciej na jakąś wyspę w Tajlandii (Ko Chang albo Ko Samui) albo na Koh Rong w Kambodży :) Ogólnie mordka mi się śmieje cały czas, jest fajnie, jest dobrze!
Teraz pora się trochę opalić.
Mam nadzieję, że podobają Wam się moje przygody na stories! Wielu rzeczy i ludzi też nie pokazuję, ale może wykorzystam te historie w jakiś luźniejszy dzień. Dzisiaj np. chciałabym nagrać krótką pogadankę 😁

Uściski z Bali!

Wyprawa solo jak dotąd: 👉🏻Ani...

Wciąż nie mogę uwierzyć, że smakował mi wege boczek🤯
To były bardzo intensywne dni w Bangkoku, pora na kolejną przygodę - co powinnam zrobić na Bali?
Jakieś rekomendacje? Nie mogę prowadzić skutera, mój błędnik nie ogarnia, więc pewnie będzie ciężko, ale nastawiam się pozytywnie do całej przygody😊
Poleżałabym ze dwa dni na plaży z jakąś książką, bo z nadmiaru wrażeń i emocji moja czaszka dymi😁.
Zastanawiam się też, którego dnia dopadnie mnie kryzys tej podróży, ale czas pokaże!
Podrzućcie swoje rekomendacje a ja powalczę z walizką i idę spać 😘
#Bangkok #vege #foodie #podróże #podróżemałeiduże #aniamaluje

Wciąż nie mogę uwierzyć, że...

Jestem wkurzona. Że musimy udawać, że mamy mężów i nosić fejkowe obrączki, aby pozbyć się niechcianych adoratorów. Że samo „nie” nie wystarcza i żaden argument nie ma takiej mocy, jak bycie „przypisaną” do jakiegoś faceta. Jakbyśmy same się nie liczyły jako jednostki ludzkie.
Chciałabym mieć poczucie, że mogę robić swobodnie wszystko to, co mężczyźni.
Moim kolegom nikt nie radzi, by dla bezpieczeństwa wracali po ciemku w towarzystwie kobiety.
Nie zwraca uwagi, że przebijają im przez t-shirt sutki. Nie szukają w podróży hosteli z pokojami tylko dla mężczyzn, podczas gdy „female dormitory” to nie jest pomysł, który wziął się z powietrza, a realnej potrzeby.
Ja nie chcę pieprzonych przywilejów. Chcę mieć poczucie, że jesteśmy takimi samymi jednostkami ludzkimi. Ale jak się naczytałam o Waszych fejkowych obrączkach i pierścionkach, to zrobiło mi się naprawdę przykro łamane na jestem wkurzona.

Kobieto, co robisz dla swojego bezpieczeństwa i spokoju, czego nie robią mężczyźni? Wyjdźmy z priv, napisz tutaj!
#podróże #szczerze_pisząc #aniamaluje #kobieta #wkurw

Jestem wkurzona. Że musimy udawać,...

Śmiesznie tu stoję, ale mam nadzieję, że widzicie - jestem w Azji na maksa szczęśliwa, wszystko mnie cieszy! W tym klimacie oddycha mi się wspaniale (nawet w Bangkoku!) każda drobna rzecz jest przygodą! Mnóstwo nowych bodźców, smaków, tekstur, zapachów. Tym razem zamiast wygodnego mieszkania z dostępem do basenu i siłowni wybrałam hostel i zbieram inne przeżycia. Poznaję ludzi z taką samą zajawką na doświadczanie podróży jak ja. Wymieniam setki uśmiechów dziennie, próbuję mówić „dziękuję” po tajsku, unikać jednorazowego plastiku, zachwycać się myjącym pupę kibelkiem i cieszyć z masażu, po którym chodzę lekkim krokiem. Tak lekkim, że zrobiłam ich dzisiaj 25 tysięcy😊. Kocham #Bangkok, kocham tę część Azji, uwielbiam wieczorem składać dla Was relację z tego wszystkiego, co mnie spotyka. Moim marzeniem jest zachęcić innych do tego samego! Chcę rozwiać Twoje obawy i uprzedzenia, pokazać, że to jest proste i da się na własną rękę bez stresu!
#podróże #podróżemałeiduże #travelgirl #femalesolotraveler #solotravel #bangkok #wakacje #aniamaluje #blogerka #blogerkapodróżnicza #pieszopomieście

Śmiesznie tu stoję, ale mam...

KONKURS! Wygraj cienie PUPA HOT TROPICS!

Mam dla Was mały konkurs 🙂 Zasady bardzo proste, nagrody atrakcyjne. Mam nadzieję 🙂
W zeszłym roku firma PUPA wypuściła na rynek kolekcję HOT TROPICS

PR marki wysłał mi w prezencie kilka produktów które mogłam zrecenzować, ale nie musiałam. No i właśnie – 2 cienie wciąż leżą w pudełku.
Powód może śmieszny, ale ja rzadko korzystam z cieni, nie mam do tego odwagi no i… nie czuję się makijażowo godna. Piszę serio! 🙂 
Z moimi umiejętnościami jakość cieni by się zmarnowała. Więc nawet ich nie otworzyłam 😉
Robiąc porządki zawsze było mi głupio na ich widok i obiecywałam sobie, że podszkolę się w makijażu i kiedyś ich użyję.
Ale czas płynie, a ja wciąż nie czuję się na tyle “kompetentna” 😉

 Do wygrania są 2 cienie HOT TROPICS

Numerek 02 : Water Lily Amethyst
Numerek 04: Tropical Temptation Metallic Gold

Producent ustalił cenę każdego z cieni na 58 zł. Podobno trzymają się 16 godzin.

Odsyłam do swatchy u jednej z blogerek (klik). Coż, mnie te cienie onieśmielają 🙂

Zasady są banalne :
1. Polub ten blog na facebooku (klik)
2. Dołącz do obserwatorów
3. Napisz krótko dlaczego Ty. Zrób to w komentarzu 🙂 Napisz też jak obserwujesz na facebooku (FB:Imię, Pierwsza litera nazwiska) oraz pod jakim nickiem obserwujesz bloga (GFC: Nick)

Czas macie do 15 lipca, godzina 23:59
Nie wysyłajcie komentarza po kilka razy – mam moderację przy wpisach starszych niż 3 dni. Dodam wszystkie komentarze z wyjątkiem reklam i spamu.
Wysyłam tylko do Polski.
Zwycięzca jest tylko jeden i
 wybierze  go moja 11-letnia siostra 🙂 Wiem, że sama nie byłabym w stanie całkowicie odrzucić swoich subiektywnych sympatii do niektórych blogerek dlatego ją w to zaangażowałam 🙂


No to : start 🙂

Follow on Bloglovin
Uściski, Ania

32
Dodaj komentarz

avatar
27 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
KarolinaAniamalujefuggitivoanna sikoraJoanna Pyzik Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowy
Gość
Anonimowy

Nie wiem czym mogłabym oczarować Twoja siostrę, moje siostra ma 9 lat i gra w Superbie, wiec jak wygram będą mogły razem pograć przez Internet hah 😀
A teraz tak serio 😉 Mam duże oczy i długie rzęsy i makijaż oka to jest to od czego zaczęłam moją przygodę z makijażem. Zawsze je podkreślam i uważam je za swój największy atut 😉 A cóż by ich nie podkreśliło bardziej niż piękny i połyskujący się cień na oku?
Pozdrawiam i uwielbiam 😉
FB: Paulina Ś.
obserwuje: paaauliska

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Przepraszam nie chciałam urazić Twojej siostry jeśli tak to odebrałaś

resetowa
Gość

Mam listę 100 celów, jednym z nich jest umiejętność wykonania dobrego makijażu. Mam opadającą powiekę więc ciężko coś z moich oczu wyczarować 🙁 akurat te kolorki pasują do moich oczu, już mam wybrane filmiki instruktażowe w sieci, brakuje tylko cieni 😉 dlatego wysyłam pozytywną energię do świata i przyciągam w myśli te cienie do mojej kosmetyczki, może się uda 😀

obserwuje : resetowa
fb : Anna Ś.

Iv
Gość

A mnie by się przydały te cienie, bo już nie długo będę podążać za swoją pasją i mam nadzieję pracować jako wizażystka, więc kompletuję pomału potrzebne wyposażenie;)
FB: Iwona N.
obserwuję jako Iv

Dominika Fudalińska
Gość

Mam oczy jak taka porcelanowa lalka- tak przynajmniej twierdzą znajomi którzy im się przyglądają. Duże, niebieskie, jasne białka. Uwielbiam kolory! Ubieram się zawsze kontrastowo – więc ludzie śmieją się, że wyglądam często jak mały, uroczy cyrkowiec. Kolory mi się przydadzą, sama prawdę mówiąc nie kupiłabym fioletowego cienia, i już na pewno nie w takiej cenie. No cóż. liczą się chęci, a ja lubię szaleć!
Dominika F.
Misia

bruneteczka01
Gość

Dlaczego właśnie ja-oto jest pytanie..;)
Zaraz krótko i zwięźle na nie odpowiem.
Pomimo przekroczonej dwudziestki nie jestem ekspertką w dziedzinie makijażu.
Nie wiem czy nie umiem,czy po prostu nie mam weny do robienia efektownego oka.
Z racji nadejścia pięknej pogody chciałabym trochę poszaleć z kolorami,
pokazać sobie i całemu światu jak to jest być i czuć się młodo:)
A skoro cienie Pupa są tak zachwalane to na pewno nauczą mnie kunsztownego makijażu 🙂

P.S Droga Siostro!Pozdrawiam Cię :D:D

Na FB lubię jako Agnieszka B.
Obserwuję jako bruneteczka01

Booklover
Gość

Moje umiejętności używania cieni są tak samo duże jak Twoje więc życzę tylko powodzenia biorącym udział 😉

Dorota Gargas
Gość

1.Dorotka G.
2.Dorota G.
3.Cienie inspirowane tropikami nie są mi znane… Czy one zagwarantują zaskakujące uwodzenie bądź subtelne powiek podkreślenie? Chcę to sprawdzić podczas wykonywania makijażu…

Anonimowy
Gość
Anonimowy

taki konkurs, pomimo że nie wezmę w nim udziału, jest ogromną ironią dla mnie dziś. Wakacyjne szaleństwo obrzuciło moje włosy marchewkową rudością z przodu. Co więcej- w nietypowe paski! Jakie cudowne byłoby zgranie fioletowego cienia z marchwią. I soczyste. Można by pomyśleć, że pajac nadchodzi 😉 Pozdrawiam, miłego wyboru zwycięzcy 🙂

Magdalena M
Gość

FB: Aniela M
Blog: Magdalena M
magdamus@gazeta.pl

Lato to doskonała okazja na eksperymenty i radosną twórczość :)To świetna okazja, by otulić swoje spojrzenie "żarem tropików' i uwodzić nie tylko promiennym uśmiechem 🙂
Lilia w złotej oprawie – brzmi inspirująco ….

coraz-mniej
Gość

Lubię jako: Agnieszka Wer…a
Obserwuję jako: Agnieszka Wer…a

Dlaczego ja? Ponieważ rozpoczęłam parę miesięcy temu moją przygodę z makijażem i bardzo mi się podoba! Szukam nowych, ciekawych odcieni i bardzo chętnie wypróbowałabym te ponieważ są śliczne!

zaplatane siostry
Gość

Lubię jako: Jolanta H…dObserwuję jako: zaplatane siostryDlaczego Ja? P-upowskie cienie przetestować bym bardzo chciałaU- aniamaluje wygrana by się zatem przydała.P-iękne odcienie idealnie do mej tęczówki by pasowały,A- nawet jej kolor, myślę, idealnie podbijały. O-d pierwszego zobaczenia wiedziałam, że moje być muszą,D-latego, że tak bardzo mnie nowości kuszą. A- kiedy coś kusi, nęci, woła "mamo" do mnieN-ocami i dniami rozpoczynam o nie staranie.I- patrzę, macam, słocze na dłoniach robięA-portfel się powoli pogrąża w żałobie.M-usi być zatem wyjście jakieś inne,A-ż tu ania maluje podsuwa mi je niewinnie.L-ub mnie na fejsbuku, obserwuj na blogu,U- mojej siostry wołaj od progu:J-a chcę, ja chcę, wygrać… Czytaj więcej »

Marthe Tischendorf
Gość

Lubię jako: Marthe Tischendorf
Obserwuję jako: Różowy świat Marthe

Dlaczego ja ?
Pytanie dość trudne, ale postaram się na nie odpowiedzieć 🙂
O kosmetykach PUPA słyszałam wiele dobrego, ale sama nie miałam jeszcze okazji przetestować nic z asortymentu firmy.
Kolekcja HOT TROPICS sprawiła, że moje oczka które kochają piękne kosmetyki zaczęły marzyć o warstewce na powiekach z cieniami PUPA.

Paradoxa Raz
Gość

Lubię Iwona b
obserwuje paradoxa raz
odp: U mnie takie cienie nie leżały by bezużytecznie w szufladzie. Czym prędzej zamalowałabym nimi jakiś bajkowy makijaż. Chętnie podzielę się nim z Wami

Szczypta Magii
Gość

1. lubię Kinga M.
2. szczypta Magii
3. Dlaczego ja? Nie mam bladego pojęcia 🙂 uwielbiam malować, rysować i tworzyć. Moją pasją są aniołki i przedmioty ręcznie robione z masy solnej, które możecie u mnie podziwiać. Kocham kolory dlatego nie zmarnuję ich i będą często pojawiać się na moich oczach. Do odważnych świat należny odważyłam się nosić dredy odważę się uzywać tych kolorów!!

dobiezka
Gość

Obserwuję jako dobiezka
Lubię jako Marta D.

Dlaczego? Posiadam w swojej kolekcji jakieś tam cienie, nawet nie wiem jakiej firmy. Gdy się nimi maluję po 3-4 godzinach rozmazują się i kruszą, dlatego przestałam ich używać. Zastanawia mnie trwałość tych, które można u Ciebie wygrać:)) chciałabym je wypróbować, może wtedy wrócę do malowania się cieniami:))) uwielbiam złote i brązowe refleksy 😉 wyglądają ładnie i naturalnie;)
Pozdrawiam

Martzuza Z
Gość

1. lubię : Marta J
2. gfc : Martzuza Z

Dzisiaj z rana patrzę w lustro,
lecz nie patrzy na mnie bóstwo,
tylko zmora roczochrana,
potrzebująca makijażu z rana,
no więc kto mnie uratuje,
może "Ania maluje" cienie podaruje,
te piękne fioletowe za serce mnie chwyciły,
i może urodę mą by przywróciły,
mąż i świat ucieszą się za to,
że już ich nie straszę facjatą. 🙂

Edyta Szymańska
Gość

Dlaczego ja? Ponieważ od długiego czasu poluję na te cienie, gdy zobaczyłam, że są do wygrania w Twoim konkursie, bez zastanowienia zastosowałam się do punktu nr 45 w Jednym z Twoich postów:) Mam nadzieję, że Twoja siostra przyczyni się do spełnienia jednego z moich minimarzeń:) A poza tym, na tą okazję, zrobiłam make-up inspirowany jednym z kolorów do wygrania 🙂
FB: Edyta, S.
Edyta Szymańska

Edyta Szymańska
Gość

Dlaczego ja? Ponieważ od dawna poluje na te rewelacyjne cienie, a gdy zobaczyłam, że są do wygrania na Twoim blogu, bez zastanowienia zastosowałam się do punktu nr 45 z jednego z Twoich postów:) Mam nadzieję, że Twoja siostra przyczyni się do spełnienia jednego z moich minimarzeń!:) (serdeczne pozdrowienia:) Dodatkowo, zrobiłam makeup inspirowany jednym z kolorów cieni do wygrania – powinien już być na Twoim mailu:D
FB: Edyta, S.
Edyta Szymańska

Edyta Szymańska
Gość

Umieszczam link również tutaj:)
http://files.tinypic.pl/i/00414/b21af8d4g4c2.jpg

(Ps. myślałam, że pojawił się błąd i przez przypadek wstawiłam 2 komentarze, wybacz;)

Joanna Kopeć
Gość

Chciałabym wygrać te cienie, bo jestem mądra, fajna, inteligentna, przebojowa, piękna, miła, kochana, troskliwa, niska, wcale nie idealna, radosna, oczytana, twarda, wytrwała, oryginalna, czasami samolubna, zakochana w Ryanie Goslingu, w gotowaniu, Gordonie Ramsay'u, uczciwa i w ogóle cudowna. I moje oczy potrzebują podkreślenia…
http://img96.imageshack.us/img96/3496/jfxg.jpg

Pozdrawiam!
FB: Asia K.
GFC: Joanna Kopeć

Marginesowa
Gość

A ja napiszę króciutko 🙂 Chce troszkę poeksperymentować z malowaniem oczu więc nowe cienie idealnie się do tego sprawdzą 🙂

FB : Ada K.
Obserwuję : Marginesowa

jask-olka
Gość

kusi mnie, by wziąć udział w tym konkursie, ale sama nie wiem co ja bym później zrobiła z tymi cieniami… mam podobnie do ciebie. poza tuszem do rzęs właściwie nie maluję oczu, czasem, od święta położę sobie jakiś cień ale zawsze mam wrażenie, że to wygląda tak, jakby nakładała go pięciolatka. za to moje młodsze siostry (bliźniaczki) na pewno by się ucieszyły, dlatego jeśli wygram, przekażę te cienie im 🙂
na fb lubię jako Aleksandra R
obserwuję jako jask-olka (niesłychane!) ;p

Florentyna
Gość

Witaj.
Myślę, że warto było by mieć takie cienie;-)
Pozdrawiam.

Joanna Pyzik
Gość

Marzy mi się pawie oko, marzy mi się tęcza na powiekach, aby zwierciadło mej duszy Wam powiedziało jak kolorową jestem kobietą! Ubrać się w cienie, przeistoczyć się jak kameleon czy przerodzić się w księżniczkę z bajki. To wszystko dzięki cieniom się stanie nr 2 i 4 zapamiętajcie, bo marzenia się spełniają, a bajki zmieniają się w kolorową rzeczywistość.

Na FB jako Joanna P.
Obserwuje jako Joanna Pyzik

Serdecznie Pozdrawiam 🙂

anna sikora
Gość

FB: Ania S.
GFC: anna sikora

Moja siostra stwierdziła ostatnio, że powinnam się w końcu ogarnąć. Taki mam więc zamiar, a nic tak nie dodaje pewności siebie jak pięknie podkreślone oczy. A jeśli mam przekonać Twoją siostrę to napiszę, ze mam dwie siostrzenice w wieku 9 i 7 lat. Mimo młodego wieku, zdarza im się już podkradać mi jakieś rzeczy. Obiecuję więc, że jeśli wygramy użyczę im cienie i super wystrzałowej pomaluje im oczy na zabawę karnawałową.

fuggitivo
Gość

Obserwuje jako fuggitivo
Na FB Magda Pacholska
magdus1171@wp.pl

Uczę się techniki makijażu, a nie mam jeszcze dobrych cieni, więc coś tak cudnego by się przydało!!:)

Karolina
Gość
Karolina

Zainspirował mnie Twoj wpis "45 rzeczy które mozesz robic za darmo". Ostatni punkt – wez udzial w moim konkursie, wiec jestem! 🙂 Poza tym uszczesliwilas mnie tym wpisem. Why? Jest przepelniony pozytywnym mysleniem, energia ktora jeszcze bardziej mi sie udziela 🙂 W trakcie czytania uswiadomilam sobie, ze wiele rzeczy z listy zrealizowalam/zaczelam realizowac… dzieki Twojemu blogowi. Wroc! Dzieki Tobie i Twojej pozytywnej energii 🙂– wyprzedaj niepotrzebne ubrania– ucz sie nowych rzeczy– podaruj cos innym– zostan wolontariuszem– idz na spacer, zbieraj jagody,-nawet utnij sobie drzemke 😀 haha, do tego tez mnie zainspirowalas 😀 To tylko kilka punktow, moge ich wymieniac wiele… Czytaj więcej »

Karolina
Gość
Karolina

hahahaha, 😀 w koncu zmobilizowalam sie zeby napisac do Ciebie kilka słow, to nic ze pod postem sprzed roku. Pozdrawiam! 🙂

Previous
Czerwiec w zdjęciach :)
KONKURS! Wygraj cienie PUPA HOT TROPICS!