Relacja z Warsztatów


6 czerwca 2014 - tę datę zapamiętam na długo. To właśnie tego dnia miałam wielką przyjemność prowadzenia razem z Dorotą z Olfaktoria.pl i Natalią z Blondhaircare.com warsztaty dla Czytelniczek naszych blogów.  Zapraszam na relację  z tego wydarzenia :)
Trwające ponad 4 godziny warsztaty, odbyły się w Pure Sky Club w samym centrum Warszawy. Sceną całego wydarzenia była sala Venus :)
Spotkanie podzielone było na 4 moduły.
Pierwszym były warsztaty dot. makijażu, prowadzone przez Jacka Włodarskiego,National Make-Up Artist marki Lancôme  oraz prezentacja prowadzona przez bardzo profesjonalnych Natalię i Kamila
Ekipa Lancome to cała trójca od prawej strony zdjęcia ;-) Natalia, Kamil, Jacek, Dorota, Natalia i ja.

Mam nadzieję, że się nie mylę, ale odniosłam wrażenie, że ta część bardzo przypadła czytelniczkom do gustu. Prezentacja kultowych kosmetyków marki, możliwość przetestowania na swojej skórze wszystkich perełek i oddania się w ręce mistrza wizażu nie zdarza się wszak codziennie :) 
Wielki zachwyt wywołał ultralekki podkład  Miracle Air De Teint, który dozuje się pipetą. Zdaniem głównego wizażysty Lancôme, jest on idealny na lato jak alternatywa dla kremów BB. Przyznam, że widziałam takie cudo po raz pierwszy i zachwyciła mnie jego formuła.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się tusze Lancôme Hypnôse w różnych wariantach, oraz Lip Lovery - bardzo soczyste błyszczyki do ust. Warto poszukać ich w perfumariach :)

Lancôme było tak miłe, że ufundowało uczestnikom warsztatów ekskluzywne upominki.
A nawet specjalną nagrodę konkursową w postaci perfum :

Jeśli już w temacie upominków, to pozostali partnerzy także bardzo się postarali :)  


Drugi moduł prowadziła Dorota. Dotyczył on perfum i był prowadzony tak interesująco, że wszystkie oczy wpatrzone były w prowadzącą :)

 Szczerze mówiąc, nigdy nie zastanawiałam się nad tym, jak wiele mówi o nas zapach, a część Doroty pokazała mi, że mówi bardzo wiele ;-) Był to najbardziej pachnący moduł, w pomieszczeniu unosiło się tyle zapachów, że moje oskrzela zaczęły odmawiać posłuszeństwa. Wszystko pachniało oczywiście cudownie, ale zaprocentowało mocno podkrążonymi oczami na kolejnych częściach, za co bardzo przepraszam. Plus za zmęczoną fryzurę, która nie wytrzymała mojego kaszlu :(

Mój moduł dotyczył kreatywnego myślenia. Starałam skupić się na warsztatowej części, więc ograniczyłam się krótkiego wstępu. 
Za bazę do rozważań nad cechami osoby kreatywnej, posłużyła mi historia wynalezienia stetoskopu :) Wspólnymi siłami zweryfikowaliśmy, jakie cechy sprzyjają twórczości, a jakie niekoniecznie. Między innymi wielki mit, że IQ ma duży wpływ na twórczość. Uczestniczki były bardzo aktywne, praca w takim zespole to prawdziwa przyjemność :) Następnie udało mi się przeprowadzić bardzo fajny test 30 okręgów. Uczestniczki mogły przetestować swoją kreatywność i chociaż zadanie było bardzo trudne, poradziły sobie doskonale :) 

Dużo emocji dostarczyło także ćwiczenie na płynność i gibkość myślenia, niecodzienne zastosowania słoika i ołówka całkowicie mnie zaskoczyły! Na koniec udało nam się przeprowadzić jeszcze jedno ćwiczenie - uczestniczki podzieliłam na małe zespoły w których opracowywały alternatywną wersję Czerwonego Kapturka, opowiedzianą z perspektywy Wilka. Żałujcie, że nie miałyście okazji posłuchać tych opowieści, były niesamowite!
 Ostatni moduł prowadziła Natalia - dotyczył on świadomej pielęgnacji włosów

Natalia ma ogromną wiedzę i dziewczyny chętnie podpytywały Ją o różne szczegóły. Natalia także skupiła się na części warsztatowej, ale poprzedziła ją bardzo merytorycznym wykładem zawierającym podstawy dbania o włosy w świetnie podanej pigułce.

Po każdym module odbywał się krótki konkurs, nagrodziłyśmy też najbardziej aktywną uczestniczkę całych warsztatów :)
Specjalne podziękowania należą się:

  • Dorocie, za organizację całego wydarzenia, prowadzenie rozmów, negocjacji, zorganizowanie upominków i za pomysł.
  • Fotografom, panu Mirkowi i pani Kamili. Wkrótce pojawi się także film z warsztatów :) 
  • Wszystkim uczestniczkom warsztatów
Oraz partnerom wydarzenia, czyli :
  • Lancôme -  za merytoryczną prezentację, udostępnienie nowości i poświęcony czas.Za bezcenne wskazówki makijażowe i pielęgnacyjne oraz ogromną wiedzę przedstawicieli w osobie Jacka Włodarskiego, Natalii Sałek i Kamila  Andrzejewskiego
  • Kérastase – za udostępnienie produktów do pielęgnacji włosów oraz materiałów niezbędnych do przeprowadzenia warsztatów, a także za wsparcie przedstawicielek marki:  Anny Lawendy i Klaudii Kasperskiej
  • Perfumerii Mon Credo - za dostarczenie perfum do zapachowej części warsztatów
  • Sklepowi Nuvialab.pl
  • Wydawnictwu Świat Książki - za upominki dla uczestniczek
  • Pure Sky Club 

  • oraz partnerowi medialnemu - Fashion Magazine. Relacja  z warsztatów ukaże się na stronie internetowej i facebooku magazynu. 
Opinie o warsztatach: 
Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Było to dla nas ciekawe doświadczenie i mamy nadzieję że niebawem będziemy mogli wrócić z ciekawymi pomysłami na kontynuację współpracy.

Gratulujemy wiedzy o pielegnacji włosów jaką przedstawiła Pani Natalia. Napewno przy okazji kolejnych tego typu eventow warto żebyśmy sie spotkały bo moglibyśmy przekazać wiele ciekawych informacji, które byłyby ciekawe zarówno dla Pań jak i czytelniczek blogów.

Klaudia Kasperska & Anna Lawenda, Kerastase


Z radością wzięliśmy udział warsztatach z wiernymi Czytelniczkami prowadzonych przez Was blogów. Dzielenie się wiedzą na temat produktów marki Lancôme zawsze daje nam dużo satysfakcji, dlatego bardzo cieszyły nas dociekliwe pytania oraz chęć testowania nowych produktów. Pozytywnie zaskoczył nas również wysoki poziom świadomości w zakresie makijażu oraz pielęgnacji wśród Uczestniczek warsztatów.

Jacek Włodarski, National Make-Up Artist Lancôme

Warsztaty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Najważniejszą częścią było poznanie mnóstwa niesamowitych ludzi oraz miło spędzony z nimi czas zarówno w czasie trwania spotkania, jak i tuż po. Warsztaty były świetnie zorganizowane, nie opierały się jedynie na teorii, ale również na praktycznej części. Mogłyśmy poznać piękne perfumy, po które w perfumerii raczej bym nie sięgnęła, ze względu, że sam pobyt w perfumerii mnie za bardzo przytłacza wybuchową mieszanką zapachów. Bardzo ciekawą częścią była próba rozszyfrowania jaką osobą jest posiadaczka danych perfum czy zbioru różnych flakoników. Ania pobudziła nas do kreatywnego myślenia i, mimo że kiepsko sobie w tym radziłam, to ta część warsztatów podobała mi się najbardziej. Ostatnim zagadnieniem była pielęgnacja włosów oraz dobór odpowiednich kosmetyków do ich pielęgnacji, aby skutecznie poprawić ich kondycję, czego uważnie słuchałam jako włosomaniaczka. Świetnie spędzony czas w dobrym towarzystwie, co chętnie bym powtórzyła nieraz.

Dziękuję jeszcze raz za zaproszenie :)

Pozdrawiam,

Sylwia Sajchta

Niesamowita sprawa!

Było to zdecydowanie najbardziej interesujące popołudnie w tym miesiącu! Cztery godziny, które w tak wspaniałym towarzystwie minęły niewiarygodnie szybko!

Doskonała organizacja i bardzo mili prowadzący.

Jako nowicjusz w sferze zapachowej i pielęgnacji włosów dowiedziałam się bardzo ciekawych i przydanych rzeczy! Jednak najbardziej zainteresowała mnie część dotycząca rozwoju osobistego. Ania jest wspaniałym wykładowcą, warsztaty przeprowadziła w bardzo ciekawy sposób, angażując w ćwiczenia każdą z nas.

Gdybym miała możliwość na pewno powtórzyłabym to!

Pozdrawiam wszystkich prowadzących oraz przemiłe uczestniczki warsztatów!

Dziękuję za zaproszenie!

Agata Przybyszewska

Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu do Warszawy. Dowiedziałam się sporo nowych rzeczy o makijażu, a że w temacie tym nie siedzę zbyt głęboko, to wiedza ta, na pewno mi się przyda. Atmosfera na warsztatach była bardzo fajna i przyjemnie współpracowało mi się z innymi czytelniczkami. Prezentacja Ani zachęciła mnie do ćwiczenia swojej kreatywności i myślenia dywergencyjnego. Podobało mi się to, że dziewczyny wybrały formę warsztatową, dzięki czemu dużo więcej wyniosłam z całego spotkania.

Ania Kania 

Kiedy dotarłam na miejsce moją uwagę w sali warsztatów zwrócił ogromny czarny stół w kształcie elipsy. Było to genialnym pomysłem, ponieważ świetnie integrowało grupę, a dodatkowo, każda z nas oddzielona blatem, miała pewien komfort.  

Warsztaty rozpoczęła grupa przedstawicieli Lancome, w ciekawy sposób przedstawili nam swoje produkty, jednak ja czekałam na część warsztatów prowadzony przez dziewczyny. Pierwsza była Dorota ze swoimi zapachami, ta część była dla mnie niezwykła, bo niemal każda informacja była dla mnie nowością, ponieważ nie znam się kompletnie na perfumach. Żałuję trochę, że nie miałam okazji zapytać Doroty jak dopasować do siebie perfumy, bo niestety nadal mam z tym trudność. Następna była Ania, jej proste, ale skuteczne pomysły na rozwinięcie kreatywnego myślenia z przyjemnością zastosuję na sobie, jak i na dzieciach, z którymi pracuję. Ostatnia, jednak nie najmniej ważna była Natalia, której przyjemny głos pozytywnie mnie zaskoczył – Natalii chce się słuchać! Cieszę się, że podeszła do każdej z nas indywidualnie, i choć ograniczał nas czas udzieliła nam kilku wskazówek jak poprawić kondycję naszych włosów. Żałuję, że dziewczyny nie zrobiły cyklu warsztatów, zamiast jednorazowego eventu, z przyjemnością powtórzyłabym wyjazd do Warszawy, bo było bardzo inspirująco.  
Agnieszka Zyśk 

Warsztaty były świetne! Po pierwsze bardzo dobrze zorganizowane, atmosfera, ktora panowała, sprawiła, ze czulam sie jak wsród 'swoich' część "pachnąca" przybliżyła mi pojęcie perfum niszowych, Dorota tryskała niesamowitą energią, zagadka konkursowa zaskoczyła mnie całkowicie

Część włosowa pozwoliła mi dowiedziec się, że tak naprawdę mam porowate włosy co z pewnością wpłynie na moja obecna pielęgnację. Natalia ma poza tym bardzo uroczy głosik:-)

I moja najbardziej wyczekiwana czesc o rozwoju osobistym, prowadzona przez Anię - super! Bardzo dziękuję za rozrzuszenie sposobem 'tak nie tak nie', po powrocie do domu od razu wdrożyłam go w życie!

poza tym, nie znałam wczesniej ćwiczenia na 30(?jesli dobrze pamietam) kół, ktore udowodniło mi, ze faktycznie moj mozg zbyt czesto działa schematowo! Postaram sie to zmienic, bo gdy przyszło do ćwiczenia, o wykorzystaniu słoika i ołówka doszłam do wniosku, ze zycie byłoby łatwiejsze gdybym nie myślała jednym schematom!

Jesli chodzi o czesc makijazowa(na ktora sie spóźniłam) to jestem bardzo zadowolona bo dowiedziałam sie jakie kolory królują i do jakiej twarzy jakie odcienie pasują.  

Jestem mega pozytywnie zaskoczona, zwłaszcza, ze główne bohaterki zrobiły na mnie świetne wrazenie i były idealnie przygotowane i zgrane. Powtórzyłabym to z miłą chęcią!  
Agata Tarkowska 

O tym,ze było sympatycznie, świadczą miny uczestniczek :) I fakt, że po warsztatach przeniosłyśmy się na mojito ;)  Więcej zdjęć i relację z części, którą prowadziła Dorota, znajdziecie na blogu Olfaktoria. Zdjęcia z części Natalii ukażą się na Blondhaircare.com. Dam Wam też znać, gdy pojawi się film z wydarzenia.
Jeszcze raz wszystkim dziękuję! :)

Niektóre teksty widzą tylko subskrybenci (nie lądują na "głównej") -
 jeśli chcesz być na bieżąco, zostan obserwatorem w google lub na bloglovin :)
  Follow on Bloglovin
Lubisz - zalajkuj ;-)

COMMENTS

BLOGGER: 33
Loading...
Nazwa

-40% drogeria natura,2,-49% rossman,5,-50% na kosmetyki,1,#Koniecznie przeczytaj,16,100 dni bez spodni,3,15 hair project,3,2015,6,2016,11,2017,12,2018,9,2019,4,2020,1,218,1,4-godzinny tydzień pracy,1,5+,1,50 list,1,abody,1,afro,1,akceptacja,7,akcesoria,1,aktualizacja włosów,7,aktywne słuchanie,1,Alberobello,1,aliexpress,8,alkohol,1,aloes,1,Amalfi,1,Andrea,2,anemia,1,Angkor wat,1,Ania poleca,8,aniamaluje,2,anime,1,ankieta,1,aplikacja,2,aplikacje,3,apple,1,Apulia,1,asertywność,2,astor,1,ateizm,1,automistyfikacja,1,Avon,2,awokado,1,Azja,7,babcia,1,baczewski,1,bakterie,1,Barcelona,3,Bari,1,bataty,1,bądź duży,2,bez pieczenia,1,bezglutenowe,1,bezpieczeństwo,1,biała czekolada,1,biały laptop,1,biblia,1,bicie,1,bieganie,1,biel,1,bingo spa,2,biust,4,biustonosz,2,Black friday,1,bliskość,1,BLOG,592,blogi,3,blogowanie,4,blond,1,błędy,1,bob,5,boczek,2,body-shaming,1,bohaterki,1,bohemian rhapsody,1,botki,1,boty,1,boże narodzenie,1,ból ucha - naturalne metody,1,bridal hairstyles,1,bronde,1,brwi,5,buty,11,by nogi wydawały się dłuższe,1,cele,4,cele życiowe,1,celia,1,ceny w Tajlandii,1,cera,3,Cetaphil,1,Chiny,3,chwalenie się,1,ciało,41,ciastka,2,ciasto bez pieczenia,2,ciasto francuskie,1,ciasto kinder country,1,ciasto snicker,1,ciąża,1,Cicha noc,1,ciekawe blogi,4,cienie,1,cieniowane,1,ciepłe ubranie zimą,1,cinema city unlimited,1,Claudia Shiffer,1,co,1,co było,1,co jest za damo,1,co kupić babci,1,co kupić dziadkowi,1,co kupić na dzień matki,1,co kupić na promocji w rossmanie,3,co kupić na wieczór panieński,1,co na prezent,1,co powiedzą inni,1,co przywieźć z Ukrainy,1,co przywieźć ze Lwowa,1,co robić jesienią,3,co robić w grudniu,1,co robić w kwietniu,1,co robić w lipcu,1,co robić w listopadzie,1,co robić w lutym,1,co robić w maju,1,co robić w marcu,1,co robić w październiku,1,co robić w sierpniu,1,co robić w styczniu,1,co robić we wrześniu,1,co warto kupić na promocji rossman,1,co warto kupić na promocji w drogerii natura,1,co warto przeczytać,2,co warto zrobić na studiach,1,co zjeść w tajlandii,1,co zobaczyć w londynie,1,Co zrobić,1,co zrobić by rude włosy nie płowiały,1,co zrobić żeby włosy szybciej rosły,1,copywriter,1,creaclip,1,cruelty-free,2,curls,1,Cypr,2,cytaty,1,czarna rzepa,1,czas,4,czasopisma,6,czcionki,1,czekolada,1,czekolada z żelkami,1,czekoladki,1,czereśnie,1,czerwiec,2,czerwona królowa,1,czkawka,1,czosnek,2,czuciowiec,1,czy książki są drogie,1,czy można narzucać wiarę,1,czy można zmuszać do chodzenia na religię,1,czy można zmuszać dziecko do chodzenia do kościoła,1,czy warto lecieć na Cypr,1,czy warto obchodzić halloween,1,czy zapłacę cło,1,czytanie,3,czytnik,1,czytnik za złotówkę,1,ćwiczenia,6,daktyle,2,darmowe e-booki,1,darmowy planer,1,death note,1,decubal,1,delia,1,demakijaż,2,depilacja,5,depilacja laserowa,1,depilacja pach,1,depresja,1,Dermedic,1,Dermedic Capilarte,1,deser,1,desery,1,design,21,detoks,1,dieta,15,dieta śródziemnomorska,1,diy,15,dla dojrzałych kobiet,1,dlaczego nie piję mleka,1,dlaczego warto wyparzać i wymieniać szczoteczkę do zębów,1,długie nogi,1,do 100 zł,1,Dobre Bakterie,1,dobre nawyki,11,dobro,1,dochód,1,domodi,1,domowe sposoby,3,domowy sernik,1,dowody naukowe,1,drinki,1,duplo,1,dusza,14,dzieci,17,dzień babci,1,dzień matki,1,easy hairstyle,1,edukacja,2,edukacja seksualna,1,egzamin,2,egzaminy,1,eko,1,eksperci,1,eksperymenty,1,eld,1,elfen lied,1,emocje,6,energia,1,essence,1,etykiety,1,eyeliner,2,fanatyzm,1,FAQ,2,farbowanie,13,FAS,1,feminizm,1,fetysz stóp,1,fetyszysta stóp,1,figa,1,figi,1,figura,1,film,13,film o freddiem mercurym,1,filmy,11,filozofia,2,finanse,9,first7jobs,1,fit,13,Fitocell,1,freddie,3,Freddie Mercury,2,freelance,1,fryzura,6,fryzura na ślub,2,fryzury,29,fryzury ślubne,3,fryzury z grzywką,2,gadżety,10,gdańsk,2,gdy dasz plamę?,1,gdzie kupić biustonsz 65e,1,gdzie pojechać w maju,1,gdzie tanio kupować meble,1,girlpower,1,gliceryna,1,golden blonde,1,golden rose,1,gotowanie,2,granica,1,granica polska ukraina,1,Grecja,3,gronkowiec złocisty,1,gry,5,grzywka,1,gule podskórne,1,gwałt,1,gwiazda dnia,1,hair trends,1,hairstyles,3,halloween a wszystkich świętych,1,haloween,1,hejt,1,hemofobia,1,henna,5,historyjka motywacyjna,14,Horchata,1,Hot,135,hotel,1,hula-hoop,3,humor,1,hybrydy,3,ifluencer,1,ile idzie przesyłka z Aliexpress,1,imbir,1,impreza,5,infinity dress,1,influencerzy,1,inne,494,inne.,1,inni,1,innne,2,inspiracje,35,inspiracje tygodnia,35,instagram,3,instagram stories,2,inteligencja,1,iOS,1,iphone,1,iphone7,1,isadora,1,italia,3,Izrael,2,jackson,1,jajko w awokado,1,jak aplikować wcierki,2,jak być lepszym chrześcijaninem,1,jak być sobą,1,jak być szczęśliwym,2,jak dorobić,1,jak dostać się na Ukrainę,1,jak efektywnie czytać,1,Jak efektywniej korzystać z sieci,1,jak jeść figi,1,jak kupić idealną ramoneskę,1,jak kupować na aliexpress,3,Jak łatwiej się skupić i wyeliminować rozpraszacze?,1,jak mieć więcej przyjaciół,1,jak napisać pracę licencjacką,1,jak napisać pracę magisterską,1,jak naturalnie wyleczyć anemię,1,jak nauczyć się angielskiego,1,jak nie chorować,1,jak nie marnować czasu w sieci,1,jak nie przejmować się zdaniem innych,1,jak oszczędzać,1,jak oszczędzać.,1,jak ozdobić zeszyt,1,jak pobrać the sims 2 za darmo,1,jak pokonać strach przed tym,1,jak pomóc dziecku molestowanemu seksualnie?,1,jak poprawić koncentrację,2,jak poradzić sobie ze złym dniem,3,jak poszerzyć horyzonty,1,jak powiększyć biust,1,jak prawidłowo czyścić uszy,1,jak przyspieszyć porost włosów,5,jak radzić sobie z gniewem,2,jak radzić sobie z krytyką,1,jak radzić sobie ze stresem,1,jak realizować cele,1,jak rozładować napięcie,2,jak się nie przejmować,1,jak się skupić,1,jak się ubrać zimą,1,jak się uczyć,1,jak się wyspać,1,jak skutecznie notować,1,jak sprawić,1,jak sprawić by inni nas lubili,1,jak stać się bardziej lubianym,1,jak stać się lubianym,1,jak stać się optymistą,1,jak stosować olej kokosowy,1,jak stosować wcierki do włosów,1,jak szybko podejmować decyzje,1,jak szybko zapuścić włosy,2,jak tanio czytać książki,1,jak tanio podróżować,10,jak tanio zorganizować wakacje,4,Jak tanio zorganizować wycieczkę do Londynu,1,Jak tanio zorganizować wyjazd do Lwowa,1,jak uczyć się na własnych błędach,1,jak usprawnić mózg,1,jak utrzymać rudy kolor,1,jak uzyskać loki,2,jak wybrać tablet,1,Jak wykorzystać instagram w rozwoju,2,jak wypromować bloga,1,jak wzmocnić odporność,1,jak zacząć zmieniać swoje życie,1,jak zarobić,1,jak zarobić na monetach,1,jak zbudować dom z butelek,1,jak zdać maturę,1,jak zdobyć przyjaciół,1,jak zmotywować się do nauki,2,jak zmotywować się do pisania pracy,1,jak zmotywować się do sprzątania,1,jak znaleźć znajomych,1,jak znaleźć życiową pasję,1,jak zorganizować wypad na Maltę,1,jak zrobić frytki z batatów,1,jak zrobić loki,2,jak zrobić rosół,1,jak zrobić smoothie,1,jak zrobić tortillę,1,jak zrobić własną czekoladę,1,jak zwalczyć ból ucha,1,jak zwalczyć stres,3,jak zwiększyć poczucie własnej wartości,1,Jaka jest najlepsza dieta? Najzdrowsza dieta,1,jaką książkę przeczytać,1,jaką lokówkę wybrać,1,jaki blender wybrać,1,jaki film obejrzeć,1,Jakie buty kupić na wiosnę? Przegląd wiosna/lato 2015,1,jakie właściwości ma figa,1,jantar,2,january to do list,1,jednodniówka londyn,1,jedzenie,11,jej kosmetyczka,5,jesień,2,języki,1,joanna,4,kalendarz,1,kalendarz adwentowy,1,kalendarze,1,Kambodża,1,kampania,1,kampanie,1,kanapki,1,kapusta kiszona,1,karta LGBT,1,kasa,1,kasza,1,kasza jaglana,1,kaszel,2,kasztany,2,Katania,1,katar,1,kąpiel,1,Khao Sok,1,Kijów,4,kinestetyk,1,kino,3,klasyczny sernik,1,kler,1,kłos,1,kobiecość,2,kobiety,3,kochamżycie,1,komedia,1,kompleksy,9,koncentracja,1,konkurs,38,konkursy,1,kontrowersje,1,korektor,1,kosmetyki,74,koszule,1,kościół,1,kot,1,kotlety,1,kotlety z kaszy jaglanej,1,koty,1,kozi ser,1,kozieradka,1,kreatywność,13,kredki,1,kremy,1,krok po kroku,3,krótka piłka,2,krótkie fryzury,2,krótkie włosy,1,krytyka,3,krzywe nogi,2,ksiądz,1,książka,15,książka do przeżycia,1,książki,32,ksometyki,1,Kuala Lumpur,1,kuchnia,66,kultura,5,kupowanie lajków,1,kurki,1,kwiecień,1,kwiecień 2016,1,kwiecień 2017,1,lakier,21,laminowane,2,Langkawi,1,laptop,2,laptop do 2000 zł,1,Larnaka,1,lato,6,leaving neverland,1,leczenie,3,led,1,legimi,2,lek na kaca,1,lekcje,2,lemoniada,1,lęk przed ludźmi,1,lęk przed pobraniem krwi,1,licencjat,2,linki,5,linki tygodnia,149,lista,5,lista życzeń,2,listopad,1,lob,1,loczki,3,lody,1,loki,6,loki bez lokówki,2,loki bez użycia ciepła,1,lokówka z biedronki,1,Londyn,2,Lublin,1,ludzie,1,luksus,2,lumpeksy,1,lunchbox,2,luz,1,luźne,17,Lviv,1,Lwów,5,macbook,1,macbook air 13,1,Magia sprzątania,1,maj,1,majówka,1,makaron,1,makijaż,41,makijaż oczu,1,Malezja,3,maliny,1,Malta,1,mały biust,2,mam problem,1,Mani,24,manicure,1,marakuja,1,Marie Kondo,1,marzec,1,masaż,2,masaż stóp,1,mascarpone,1,maska,1,masło czosnkowe,1,masło z pieczonego czosnku,1,maść ichtiolowa,1,maść z witaminą A,1,matura,2,matury,1,maxi,2,meble,1,meddiet,1,medycyna,1,medyka,1,medytacja,1,MEGAFON,3,metale ciężkie,1,meteoryty,1,męskie,1,miasta,2,miesiąc,3,migrena,1,mikrokamera,1,Mionetto,1,miód,1,miya,1,mleko,1,mleko kokosowe,1,mleko owsiane,1,młodzież,2,moda,30,modne,1,modne buty 2015,1,modne fryzury,3,modne fryzury 2015,4,modne fryzury 2016,8,modne fryzury 2017,4,modne fryzury 2018,8,modne fryzury 2019,1,modnef fryzury 2019,1,moja historia,4,moje cechy,1,moje ulubione produkty spożywcze,2,moment.pl,1,monety kolekcjonerskie,1,morze,1,morze martwe,1,motywaca,1,motywacja,27,mrożona kawa,1,muffinki,1,muzeum 3d art,1,muzyka,8,my secret,1,myśli,113,myśli rozwój,1,na co żel aloesowy,1,na oparzenia słoneczne,1,na porost włosów,1,na wesele na studniówkę,1,nails,2,najlepsza dieta,1,najlepsza zupa,1,NAJNOWSZE,7,najzdrowsza dieta,1,najzdrowszy olej świata,1,naked 3,1,naked 3 podróbka,1,naprawa zniszczonych włosów,2,naturalna pielęgnacja,1,naturalne metody,1,naturalny makijaż,1,nauczyciel,1,nauka,15,nauka języków obcych,1,nawyki,4,nie lubię sprzątać,1,nieśmiałość,1,noc na pustyni,1,nocleg,1,nogi,2,notowanie,1,nowe,1,nuda,3,nudny wykład,1,nuggetsy,1,o mnie,20,obcasy,1,obiad,3,obiad w 10 minut,2,obuwie,1,oczy,2,oczyszczanie,4,odchudzanie,2,odkładanie marzeń na później,1,odrobaczanie,1,odżywianie,17,odżywienia,1,oferty,1,okazje,1,okulary,5,olej kokosowy,1,olej rycynowy,5,olejek,2,olejek z drzewa herbacianego,2,olejowanie,1,opadająca powieka,1,opakowania,1,opalanie topless,1,opieka,1,opinia,2,opinie,3,optymalizm,1,organizacja,14,orszada,1,osobiste,1,Ostuni,1,oszczędzanie,1,oszukiwanie samego siebie,1,oszustwa,1,owoce,3,pakowanie,1,paletka,1,pamiętniki z wakacji,2,pancakes,1,panieński,1,panini,1,party,1,Paryż,3,pasje,1,pastele,1,paznokcie,31,pedagogika,1,pedofilia,3,penne all' arrabbiata,1,perfumy,1,pewność siebie,1,pędzle,1,pielęgnacja,3,pieniądze,14,pieniądze na podróże,1,pierogi,1,piersi,2,pies,1,pilomax,2,pisanie,1,pizza,1,placenta,1,planer,1,planer pdf,1,planowanie,1,pobierz organizer,1,pobranie krwi,1,pocketbook louch lux 3,1,poczucie własnej wartości,1,podkład,1,podpłomyk,1,podróże,54,podsumowanie,51,podsumownaie,1,Pogoda,1,pokój,2,POLECANE,4,polecane książki,1,południowe włochy,1,pomidorowa,2,pomoc,4,Pompeje,1,pomysły,1,poniedziałkowy motywator,15,poradnik,2,porost włosów,2,post sponsorowany,1,post we współpracy z marką,6,postanowienia,1,postanowienia noworoczne,2,pot,2,potliwość,1,Poznań,1,PR,4,praca,5,praca zdalna,1,prawa człowieka,2,prawa ucznia,1,presja,1,prezenty,8,profile które warto śledzić na instagramie,1,prom,1,promocja,2,promocja rossman,4,promocja super pharm,1,promocje,2,Prosecco,1,proste,1,prostownica,1,prywata,1,przedłużane rzęsy,1,przedłużanie rzęs,1,przekąska,1,przekąski,4,przekąski do wódki,2,przekąski na imprezę,2,przekąski na urodziny,3,przemoc,3,przemoc psychiczna,1,przemoc symboliczna,1,przepis,33,przepis na pomidorówkę,1,przepis na sernik,1,przepis na tartę,1,przepis na tartę z białą czekoladą i mascarpone,1,przepis na zupę pomidorową,1,przepisy,10,przepisy na smoothie,1,przepisy z figami,1,przygody,1,przyrost,4,przysłiugi,1,przysmaki na imprezę,2,przytulanie,1,psychologia,7,pudelek,1,Puglia,1,pull through braid,1,pułapka zaangażowania,1,PUPA,2,Pustynia,1,pycha,3,pyszne,1,pytania,7,Qatar Airways,1,queen,1,quiz,1,rabaty,1,rady,1,recenzja,7,regeneracja,2,regulamin,1,reklamy,4,relacje,2,relaks,4,religia,5,remington,1,resentyment,1,retusz,1,rimmel,2,rok szkolny,1,rosół,1,rossmann,1,rozjaśnianie,6,rozkiminki,1,rozkminki,81,rozrywka,6,rozwoj,1,rozwojowe czwartki,74,rozwojownik,41,rozwój,166,równowaga,1,rtęć,1,ruch,1,rude,1,rude włosy,1,rzesy jedwabne,1,rzęsy,3,Rzęsy 1:!,1,rzęsy 2d,1,rzęsy metoda objętościowa Bydgoszcz,1,rzęsy przed i po,1,Safari,4,Sahara,1,Salerno,3,samodoskonalenie,134,samoleczenie,7,samoocena,2,San Marino,1,sandwich,1,sandwicz,1,Seboradin,1,Sekielski,1,self-love,1,sen,3,Sensique,1,sephora,1,seriale,1,serki topione,1,sernik,1,sesja,1,shake,1,shareweek,1,Siem Reap,1,się działo,16,silikonowy lunchbox,1,siwe włosy,1,skąd brać pieniądze,1,skąd brać ruch na bloga,1,skorupki,1,skupienie,1,słoik z uchem i słomką,1,słowiański blond,1,smartfon,1,smoothie,3,snap,1,snapchat,1,softsticks,1,sok z kapusty,1,soraya,2,Soumda,1,spanie,1,społeczne,4,sport,3,sposoby na odporność,1,sposoby na wypadające włosy,1,sposób na pryszcze,1,sposób na tabliczkę mnożenia,1,spotkanie,7,sprytna dziewczyna,1,sprzątanie,1,sprzęt,7,ssanie oleju,1,stopy,1,stories,1,strach,3,strach przed oceną,1,strach przed pobraniem krwi,1,stres,4,studia,6,studiowanie,1,studniówka,3,styl,9,suche włosy,1,sukces,1,sukienka,4,sukienki,2,suknie ślubne,1,suplement,1,Sycylia,1,syrop z pędów sosny,1,szacunek,1,szampon,3,szczęście,8,szczotka,1,szeginia,1,szkoła,11,szminka,7,szpilki,2,szpotawe kolana,1,sztuczki,1,sztutowo,1,szybkie przekąski,2,ślimaczki,1,Śliwki w boczku,1,ślub,2,śmiech,1,śniadanie,3,śniadanie we Lwowie,1,średnie włosy,4,święta,2,tablet,1,tablet do 500 zł,1,tablet na studia,1,tag,26,Tajlandia,7,tangle teezer,3,tani obiad,1,tania lokówka,1,tanie,4,tanie buty,1,tanie czytanie,1,tanie dodatki do mieszkania,1,tanie loty,1,tanie podróżowanie,1,tanie zwiedzanie,1,tarta,2,tarta snickers,1,tartinki,1,tech,7,Tekst powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Otwartym.,1,tekst sponsorowany,3,tekst we współpracy z marką GOSH,2,Tel awiw,1,telefon,2,telewizja,1,Tesori d'oriente,1,test,20,the sims,1,todo,1,topless,1,torebka,2,torebki,1,tortilla,1,toruń,1,trendy,7,triki,31,trolling,1,troska,1,trwałe loki,1,Tunezja,2,tusz,1,twarz,2,tydzień,19,tygodnik,185,tygodniowe love,12,Tylko nie mów nikomu,1,ubrania,2,ubranie,1,uczucia,1,udawany warkocz,1,Ukraina,4,ulubieńcy,8,upał,1,updo,1,upięcia,1,upięcie,1,urban decay,1,urlop,2,uroda,207,urodzinowe menu,1,urodziny,3,usta,10,venita,3,vipera,1,w co się ubrać,4,w szystkie,1,w11,1,wady,1,wakacje,14,wakacje jesienią,1,walentynki,1,wanna,1,Warszawa,4,warsztaty,1,wartości,1,wazelina,1,ważne,2,wcierka,2,wdzięczność,3,wegańskie,2,wegetariańskie,3,weltschemerz,1,wiara,2,wiarygodni influencerzy,1,wibo,4,wieczór panieński,1,wiedza,1,więcej,1,wigilia,2,wilno,2,wino,1,wiosna,1,wishlist,8,własne pieniądze kobiety,1,Włochy,8,włosy,133,wnętrza,2,wob,1,woda,2,woda brzozowa,1,wolontariat,2,worth following instagram profiles for better life,1,wpływ,1,wrapy,1,wrażenia,1,Wrocław,1,wsparcie,1,współpraca,38,współprace,1,wszystkich świętych,1,wszystkie,512,wtyczki,1,wybór,1,wybrzeże amalfitańskie,1,wychowanie,1,wycieczka,4,wydatki,1,wydawnictwo,1,wygodne wałki,1,wymiary,1,wyniki,1,wypadanie włosów,4,wyszukiwania,2,wyzwania,5,wyzwanie,37,wyzwanie - bycie miłym,1,wyzwanie30dni,3,xiaomi,1,youtube,5,za darmo,3,za hajs matki baluj,1,zabawy,2,zaczrwienienia,1,zagęszczanie zupy,1,zakupy,17,zakupy na Ali,2,zalecenia WHO,1,zapach,1,zapalenie oskrzeli,1,zarabianie,1,zarobki,2,zawijaski,1,zawiść,1,zdejmowanie hybryd,1,zdjęcia,1,zdrowa dieta,1,zdrowie,71,zdupy,1,zero waste zerowaste,1,zerowaste,1,zeszyt,2,zima,1,zioła,1,złoty blond,1,zły humor,2,zmiana koloru włosów,1,zmysł dotyku,1,znajomi,1,zupa,5,zupa dyniowa,1,zupa krem,3,zupy,2,zwierzęta,5,zyski,1,źródła ruchu na bloga,1,żel aloesowy,1,żel aloesowy zastosowania,1,żenada,1,żółta sukienka,1,życie,1,życzenia,1,życzenia noworoczne,1,
ltr
static_page
Aniamaluje - fajny blog ✅ Lifestyle ✅zdrowie ✅rozwój osobisty ✅uroda: Relacja z Warsztatów
Relacja z Warsztatów
Aniamaluje - fajny blog ✅ Lifestyle ✅zdrowie ✅rozwój osobisty ✅uroda
https://www.aniamaluje.com/p/relacja-z-warsztatow.html
https://www.aniamaluje.com/
https://www.aniamaluje.com/
https://www.aniamaluje.com/p/relacja-z-warsztatow.html
true
3538531450758840466
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy