A tak sobie beztrosko chodziłam po bardziej dzikiej północy Bali😁Nocleg w bańce w dżungli przy wodospadzie to totalny sztos! 
Myślę, że można przyjechać na Bali, być tu i... w ogóle Bali nie doświadczyć. Widzę to rozmawiając z ludźmi, młodzi chłopcy z Australii przyjeżdzają tutaj surfować - siedzą cały czas w tym Canggu, nie mają żadnej ciekawości świata, jeżdżą jak kretyni bez kasków, cieszą się, że tu jest luźniej, że wszystko kosztuje dla nich „jakieś śmieszne pieniądze”, chociaż sami hajs mają od rodziców i nic o zarabianiu nie wiedzą😉O tym, że są chłopcami nie świadczy wiek, a sposób życia. Totalna beztroska.
Nie mówię, że to źle! Raz na jakiś czas sama mam ochotę nasmarować tyłek olejekiem i poleżeć nad basenem, ale świat jest taki ciekawy!!! Na Bali można robić wiele rzeczy. To jak go doświadczamy zależy bardziej od nas samych niż tego, jaka jest wyspa. Jeden będzie jadł codziennie tosty z awokado w fancy knajpkach i opowie, że wyspa jest turystyczna i komercyjna, drugi będzie biegać po szamanach i powie, że magiczna. W mojej ocenie Bali jest jak lustro, zobaczysz w nim to, co jest w Tobie☺️
Ja ledwie liznęłam wyspę, a już trzeba powoli pakować walizkę dalej. Mogłabym tu zrobić jeszcze mnóstwo rzeczy, ale wyrosłam z tego „jestem tu raz w życiu, muszę jeszcze to, to i to”. Nie muszę, może jeszcze wrócę, kto wie!
#indonezja #bali #aniamaluje #podróże #podróżemałeiduże #wakacje #solofemaletraveler #szczerze_pisząc #infinitydress #multiwaydress #dżungla

A tak sobie beztrosko chodziłam...

Ale się cieszę, że mogę pokazać Wam moją ulubioną część świata! Zieloną, barwną, zupełnie inną! Nabieram tutaj potrzebnego mi dystansu i pokory. Jest taka książka profesora Obuchowskiego „Galaktyka potrzeb” i oprócz tych znanych z klasycznej piramidy, opowiada właśnie o potrzebie dystansu. Mam dystans do siebie, do swoich wpadek, do życia. Bez niego bym zwariowała! Ale nigdzie nie nabieram takiego dystansu jak właśnie w Azji. Traktuję tutaj życie tak, że nie mam szczegółowego planu, mówię TAK! wszystkiemu, co do mnie przychodzi i na co moje ciało nie spięło się w obronnym NIE. Dziękuję, że śledzicie moje przygody, wkładam mnóstwo czasu w złożenie relacji, dlatego dziękuję za ich wyświetlanie! ♥️
I jaram się ogromnie, że jest Was już tutaj 50 TYSIĘCY🎈 dziękuję każdemu, kto podsyłał moje stories albo mój profil dalej - czuję radochę, że mogę pokazać Wam to, czego doświadczam i jeszcze większą na myśl, że powoli kończę ebooka ze wskazówkami jak zorganizować sobie do A do Z podróż na własną rękę. Wiem, że wielu z Was wybiera biura podróży bo nie wie jak. Pokażę! 
W końcu jestem pedagożką, moją życiową misją jest stawanie się tym mostem, po którym można przejść dalej, do przodu.
Tak mi kiedyś napisał Nietzsche, tego się trzymam!
Dzięki raz jeszcze, uwielbiam Was🥰
#redress #czerwonasukienka #aniamaluje #travelbloger #solofemaletraveler #bali #wakacje #podróże #podróżemałeiduże #blogerka #indonezja #azja #aniamaluje #szczerze_pisząc

Ale się cieszę, że mogę...

Ta #podróż jest fajna, bo nie wiem jaki będzie mój kolejny krok. Biorę, co daje mi życie. Nie oceniam, obserwuję. Jak zawsze założenia kompletnie rozjechały się z rzeczywistością - przez ten cały czas przeczytałam może ze 20 stron książki! Scenariusze pisane przez życie są ciekawsze. A ja jestem ciekawska. Pytam, dopytuję, wściubiam nos tam, gdzie nie powinnam. Szukam różnych perspektyw. Miałam odpocząć, a każdego dnia zasypiam kamiennym snem z nadmiaru wrażeń! I podoba mi się to bardzo. Jestem w Azji solo, bo chciałam wyjść poza swoją bańkę. Poznać ludzi z innych kultur, prowadzących inny styl życia niż ja, mających fajne pomysły. 
Często w DM-kach pytacie jak to jest, że poznaję tylu ludzi. Gdzie poznać przyjaciółkę, gdzie chłopaka.
Moja wskazówka? Wyjdź z tego domu sama, nie czekaj na towarzystwo. Jak wyjdziesz z koleżanką, to z dużym prawdopodobieństwem pozostaniesz w towarzystwie tej koleżanki. Pozbądź się tego myślenia „poszłabym na jogę, ale nie mam z kim” i idź! 
Ja idę!
#aniamamuje #szczerze_pisząc #podróże #podróżemałeiduże #blogerka #canggu #beach #plaża 
#solotraveler #travelblogger

Ta #podróż jest fajna, bo...

Wielu ludzi w moim wieku nie godzi się na scenariusz studia-kredyt na 30 lat- praca do śmierci i chce od życia czegoś innego. Taki scenariusz też jest bardzo ok, czasami sama bym chciała być w stanie wykonywać prostą pracę, o której nie będę myśleć jak z niej wyjdę! Mój mózg tak nie potrafi, zawsze coś kombinuję! W moim pokoleniu mnóstwo ludzi nie szuka mało uczęszczanych ścieżek. Tworzymy własne. Ja nigdy nie sądziłam, że będę mogła utrzymywać się z bycia Anią. Każdego dnia jestem za to wdzięczna!
To zdjęcie zrobił mi Varin. Blade Runner (kocham! Ale jeszcze bardziej ostre pióro Philipa K. Dicka) odcisnął na nim takie wrażenie, że zajął się fotografią, której motywem są neony. Podkłada lusterko pod obiektyw i bach - gotowe. Zabawa trwa godzinę, kosztuje ok. 150 zł. Ze mną był jeszcze chłopak ze Słowacji. Varin ma ok. 20 bookingów miesięcznie i jest w stanie utrzymać się w Bangkoku z takiego pstrykania. Oznaczam go wam na zdjęciu!
Gdyby można było utrzymywać się ze wszystkiego, za co chciałbyś otrzymywać wynagrodzenie? Ja zawsze chciałam żyć z pisania. Jestem szalenie wdzięczna, że sobie taką możliwość stworzyłam a XXI wiek mi to umożliwił. 
A Ty? Może wystawisz na Airbnb za 200 zł naukę lepienia pierogów dla turystów? Why not! #neonbangkok #neonphotography #aniamaluje #travelgirl #podróże #podróżemałeiduże

Wielu ludzi w moim wieku...

Dla kogoś być może kolejna instagramerka z dupą na wierzchu, dla mnie zdjęcie na pamiątkę zachwytu nad cudownym wodospadem💧Z ekscytacji drżała mi cały czas łydka! Natura potrafi być majestatyczna!🌱
Sama wyspa ma różne oblicza. Na razie doświadczyłam #Bali dla lekko aroganckich młodych ludzi z lepszego (finansowo) świata, bujających się po instagramowych knajpkach. Bali komercyjnego i turystycznego, Bali pełnego przepięknej, dzikiej przyrody, Bali cudownych miejscowych ludzi i Bali mistycznego. Z pewnością perspektyw jest dużo więcej! Staram się patrzeć na świat pod różnymi kątami i zadawać wiele (czasami może ciut zbyt wścibskich) pytań. Ile ja się podczas takich podróży uczę, to o jeju!

A odnośnie pupy w bikini, to nie wrzucając takiego zdjęcia sama bym przyznała, że kobieta w bikini popełnia jakiś grzech, w odróżnieniu od mężczyzn z gołymi klatami. Nie postrzegam tak świata!😉 Pięknego piątku🌸
Fot: @czula.kaminska (mały spoiler tego, co jutro na stories)
#podróże #podróżemałeiduże #blogerka #wodospad #waterfall #bali #travelgirl #travelblogger #aniamaluje #szczerze_pisząc

Dla kogoś być może kolejna...

Nie wszystkie zdjęcia muszą być wymuskane ;) 🌸Moja pogadanka na temat „chłopak by mnie nie puścił” wywołała spore zamieszanie! Opisujecie swoje toksyczne relacje z partnerami, którzy „zabraniali” wam przeróżnych rzeczy. Czasami toksyczne byłyście Wy, w ciągłym strachu, że partner zdradzi. Dzisiaj jesteście w innych relacjach i wiecie, że to nie powinno tak działać i wyglądać. I wspaniale! Lepiej przejrzeć na oczy późno, niż wcale!
Szkoda życia na kogoś, kto podcina Ci skrzydła. Jeśli masz coś, przed czym chcesz ostrzec inne dziewczyny - dawaj śmiało! Czasami zaczyna się od „nie podoba mi się jak chodzisz w sukienkach”
Pozdrowienia z #Bali! 
#aniamaluje #szczerze_pisząc #balibowlsandsmoothies #relacje

Nie wszystkie zdjęcia muszą być...

Wyprawa solo jak dotąd:
👉🏻Ani jednego dnia nie spędziłam zupełnie sama! Poznałam mnóstwo ludzi, z innymi polubiłam się bardziej, bo miałam okazję lepiej ich poznać. 👉🏻Popełniłam sporo błędów organizacyjnych. Np. teraz jestem na #Bali i już czuję, że bez skutera będzie ciężko (mam problem z błędnikiem, nie będę ryzykować), ale jestem dobrej myśli.
👉🏻Do tej pory nie udało mi się popracować! Spędziłam na pracy może godzinę, no chyba, że liczyć składanie relacji na insta, to wtedy pracowałam ze 3h dziennie. Byłaby to jednak najmniej płatna praca świata, bo nic nie zarobiłam🤣🙈
👉🏻Jestem zupełnie nieprzygotowana na #Wietnam! Poranki i wieczory są podobno chłodne (16 stopni). Z polskiej perspektywy to się wyda śmieszne, ale ja mam tu 35 stopni i takie właśnie ubrania.
👉🏻Możliwe więc, że zamiast 2 tygodni w Wietnamie zmyję się szybciej na jakąś wyspę w Tajlandii (Ko Chang albo Ko Samui) albo na Koh Rong w Kambodży :) Ogólnie mordka mi się śmieje cały czas, jest fajnie, jest dobrze!
Teraz pora się trochę opalić.
Mam nadzieję, że podobają Wam się moje przygody na stories! Wielu rzeczy i ludzi też nie pokazuję, ale może wykorzystam te historie w jakiś luźniejszy dzień. Dzisiaj np. chciałabym nagrać krótką pogadankę 😁

Uściski z Bali!

Wyprawa solo jak dotąd: 👉🏻Ani...

Wciąż nie mogę uwierzyć, że smakował mi wege boczek🤯
To były bardzo intensywne dni w Bangkoku, pora na kolejną przygodę - co powinnam zrobić na Bali?
Jakieś rekomendacje? Nie mogę prowadzić skutera, mój błędnik nie ogarnia, więc pewnie będzie ciężko, ale nastawiam się pozytywnie do całej przygody😊
Poleżałabym ze dwa dni na plaży z jakąś książką, bo z nadmiaru wrażeń i emocji moja czaszka dymi😁.
Zastanawiam się też, którego dnia dopadnie mnie kryzys tej podróży, ale czas pokaże!
Podrzućcie swoje rekomendacje a ja powalczę z walizką i idę spać 😘
#Bangkok #vege #foodie #podróże #podróżemałeiduże #aniamaluje

Wciąż nie mogę uwierzyć, że...

Jestem wkurzona. Że musimy udawać, że mamy mężów i nosić fejkowe obrączki, aby pozbyć się niechcianych adoratorów. Że samo „nie” nie wystarcza i żaden argument nie ma takiej mocy, jak bycie „przypisaną” do jakiegoś faceta. Jakbyśmy same się nie liczyły jako jednostki ludzkie.
Chciałabym mieć poczucie, że mogę robić swobodnie wszystko to, co mężczyźni.
Moim kolegom nikt nie radzi, by dla bezpieczeństwa wracali po ciemku w towarzystwie kobiety.
Nie zwraca uwagi, że przebijają im przez t-shirt sutki. Nie szukają w podróży hosteli z pokojami tylko dla mężczyzn, podczas gdy „female dormitory” to nie jest pomysł, który wziął się z powietrza, a realnej potrzeby.
Ja nie chcę pieprzonych przywilejów. Chcę mieć poczucie, że jesteśmy takimi samymi jednostkami ludzkimi. Ale jak się naczytałam o Waszych fejkowych obrączkach i pierścionkach, to zrobiło mi się naprawdę przykro łamane na jestem wkurzona.

Kobieto, co robisz dla swojego bezpieczeństwa i spokoju, czego nie robią mężczyźni? Wyjdźmy z priv, napisz tutaj!
#podróże #szczerze_pisząc #aniamaluje #kobieta #wkurw

Jestem wkurzona. Że musimy udawać,...

Śmiesznie tu stoję, ale mam nadzieję, że widzicie - jestem w Azji na maksa szczęśliwa, wszystko mnie cieszy! W tym klimacie oddycha mi się wspaniale (nawet w Bangkoku!) każda drobna rzecz jest przygodą! Mnóstwo nowych bodźców, smaków, tekstur, zapachów. Tym razem zamiast wygodnego mieszkania z dostępem do basenu i siłowni wybrałam hostel i zbieram inne przeżycia. Poznaję ludzi z taką samą zajawką na doświadczanie podróży jak ja. Wymieniam setki uśmiechów dziennie, próbuję mówić „dziękuję” po tajsku, unikać jednorazowego plastiku, zachwycać się myjącym pupę kibelkiem i cieszyć z masażu, po którym chodzę lekkim krokiem. Tak lekkim, że zrobiłam ich dzisiaj 25 tysięcy😊. Kocham #Bangkok, kocham tę część Azji, uwielbiam wieczorem składać dla Was relację z tego wszystkiego, co mnie spotyka. Moim marzeniem jest zachęcić innych do tego samego! Chcę rozwiać Twoje obawy i uprzedzenia, pokazać, że to jest proste i da się na własną rękę bez stresu!
#podróże #podróżemałeiduże #travelgirl #femalesolotraveler #solotravel #bangkok #wakacje #aniamaluje #blogerka #blogerkapodróżnicza #pieszopomieście

Śmiesznie tu stoję, ale mam...

Rimmel 60 seconds nr 203 Lose your Lingerie + LEGALNY sposób na SIMS 2 za darmo ze wszystkimi dodatkami ;-)

Rita Ora Rimmel rozbielony róż, pudrowy róż

 W dzisieszym odcinku : Ulubiony lakier do paznokci i sposób na to, jak legalnie pobrać darmowe The Sims 2…z wszystkimi dodatkami. 🙂 Zapraszam dalej!


Zacznę od lakieru. Bardzo rzadko zdarza się, abym pomalowała paznokcie dwa razy pod rząd tym samym lakierem.  Wyobraźcie sobie zatem, jaka to niespotykana rzadkość malować tym samym od… dwóch miesięcy. Z dziennymi przerwami na regenerację paznokci.

Na poparcie swoich słów linkuję do zdjęć z instagrama w różnym świetle jeden, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć, siedem.
Przy okazji polecam też poprzedni tekst: Jak wykorzystać Instagram do rozwoju osobistego 😉


Do tej pory jarałam się lakierem tylko raz w życiu i był to tani lakier Butterfly. Myślałam, że to mój kolor, dopóki nie spróbowałam Rimmela.


Rimmel 60 seconds nr 203 Lose your Lingerie zaprojektowany przez Ritę Orę stał się ulubieńcem z trzech powodów.

Pierwszym jest niesamowity kolor, rozbielony róż, który cudownie współgra z opalenizną. Jest niesamowicie napigmentowany i kryje po nałożeniu jednej warstwy. Przy takich kolorach to naprawdę wyczyn 🙂

Drugim powodem jest szeroki, bardzo wygodny pędzelek, a trzecim czas wysychania – ekspresowy. No i trwałość – 10 dni :)) 

Minusem jest gęstość – ja musiałam skorzystać ze swojego sposobu opisanego w tekście Jak naprawić zgęstniały lakier do paznokci. Podziałało ;-)) Dla mnie lakier był za ciężki i łatwo było o grudki. Po rozcieńczeniu jest idealny.

No i kosztuje ok. 10 zł. 

Oczywiście kto jak to, ale Ania ma pecha i kiedy postanowiłam zrobić zdjęcia, to połamałam paznokcie :)) Na Insta widać, ze były dłuższe. Problem którego z tego wyniknął jest taki, że musiałam zmyć i opiłować, a zmywacz zawsze masakruje mi skórki, więc wyglądają jak wyglądają.

 Zdjęcia:

pale pink nail polish

Chyba muszę zainwestować w photoshopa, żeby poprawiać skórki 😀

A jeśli już przy programach, to z okazji powstania The Sims 4, EA postanowiło, że przestanie wspierać dwójkę. Z tej okazji producent udostępnia całkowicie za darmo The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami.

Są to:

 • The Sims 2: Na studiach
 • The Sims 2: Nocne życie
 • The Sims 2: Własny biznes
 • The Sims 2: Zwierzaki
 • The Sims 2: Cztery pory roku
 • The Sims 2: Podróże
 • The Sims 2: Czas wolny
 • The Sims 2: Osiedlowe życie

Akcesoria

 • The Sims 2: Zestaw świąteczny
 • The Sims 2: Rozrywka rodzinna
 • The Sims 2: Szyk i elegancja
 • The Sims 2: Na święta
 • The Sims 2: Impreza!
 • The Sims 2: Moda z H&M
 • The Sims 2: Młodzieżowy styl
 • The Sims 2: Kuchnia i łazienka. Wystrój Wnętrz
 • The Sims 2: IKEA urządza dom
 • The Sims 2: Rezydencje i ogrody

Kompilacje

 • The Sims 2 Holiday Edition (2005)
 • The Sims 2 Holiday Edition (2006)
 • The Sims 2 Deluxe
 • The Sims 2 Double Deluxe
 • The Sims 2 University Life Collection
 • The Sims 2 Best of Business Collection
 • The Sims 2 Fun with Pets Collection
Cała akcja ma jeden, jedyny haczyk : jest aktywna do końca lipca. Tzn. gra będzie aktywna cały czas, ale pobrać ją można tylko do końca lipca. Obawiam się, że jak wieść rozniesie się po internecie, serwery mogą tego nie wytrzymać. O wszystkim wiem od swojej młodszej siostry Zuzi. Nie tak dawno kupowała trójkę z jakimiś dodatkami, teraz bawi się dwójką.
Odsyłam do Zuzi po instrukcję Jak legalnie pobrać The Sims 2 z dodatkami.
Podsyłajcie tę wiadomość znajomym ;-)) 

Buziak!

Niektóre teksty widzą tylko subskrybenci (nie lądują na “głównej”) –

 jeśli chcesz być na bieżąco, zostań obserwatorem w google lub na bloglovin 🙂

Follow on Bloglovin
Uściski, Ania

98
Dodaj komentarz

avatar
50 Comment threads
48 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
AniamalujeSłonecznikBarbarazmiennaAnonimowy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowy
Gość
Anonimowy

Miałam skomentować, że boski lakier, że cudo i w ogóle, ale kiedyś tydzień walczyłam jak ściągnąć simsy z neta a i tak nie szło, a teraz spadasz mi z nieeeeeeeeeba, biegne ściągać, oby mój komputer udźwignął 🙂 :* Jak się uda, wyściskam Cię wirtualnie za wszystkie czasy!

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Ściągałam te simsy dzisiaj pół dnia, raz się zacięło, ale można kliknąć znowu. Śmiga wszystko jak ta lala.
Za to lakier obłędnie piękny 🙂 Mi też zmywacz wysusza skórki, mimo oliwki 🙁

Seldirima
Gość

Olej skórki. Śmieszy mnie, kiedy dziewczyny, prezentując lakier, piszą "przepraszam za skórki" 😉

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Czemu śmieszny? Dla mnie Ok ze wspomniała,bo chciałam zasugerować oliwne,ale widzę ze na insta wygląda to lepiej,wiec kwestia zmywacza. Wdobie tak pięknych blogów jak pshiiit nails dbanie o skórki to wymóg 🙂
Przy okazji dzięki za simsy,zarywam nocne ściągając 🙂 ale juz nie wytrzymać i chyba się klade a rano program bo dopiero 67% 🙁

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Przepraszam,że nie w temacie, ale coś we mnie pękło. Zaglądam tu często i stosunkowo często widzę Twoje komentarze Selidirima. Zawsze masz jakieś ale, wszstko co rozwojowe na pewno u Ciebie nie zadziała i tak dalej. Przerażasz mnie na tyle, że poświęcam Ci mój pierwszy komentarz tutaj 😐
Asia

Seldirima
Gość

Ale co ci nie pasuje? To chyba akurat pozytywne, żeby Ania się nie przejmowała swoimi skórkami, dostosowując się do jakiś wydumanych blogowo-wizażowych wymogów idealnego wyglądu prezentowanych paznokci?

zmienna
Gość

ale po cholerę pokazywać brzydko pomalowane paznokcie?

zmienna
Gość

przecież to wygląda strasznie niechlujnie

Dosya
Gość

Jedna warstwa? wow zaskoczyłaś mnie:) muszę na niego zapolować:)

Monika
Gość

To ja chyba jakaś oferma paznokciowa jestem. Mam ten lakier i jak dla mnie to totalna klapa. Musze nalozyc 2-3 warstwy zeby krycie było satysfakcjonujące. Faktem jednak jest że kolor ma piękny.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

2? niemożliwe! U mnie każdy Rimmel z tej serri to jedna warstwa… może felerny egzemplarz?

Anonimowy
Gość
Anonimowy

niestety ale u mnie też jedna warstwa jest niewystarczająca:( i też nie podzielam zachwytów nad tym lakierem, wręcz powiem że jest to jeden z moich najgorszych lakierów. NIESTETY – bo kolor CUDOWNY! no ale właśnie jest gęsty, smuży, długo schnie i pojawiają się bąbelki po drugiej warstwie…. no nie wiem nie wiem….może sprawdzę z tym patentem na gęstość…mam na niego sposób mimo wszystko, bo tak mi się podoba – a więc maluję jakimś białym niesmużącym lakierem (ja akurat ten biały z sensique – nie taki kredowy a bardziej śmietankowy – i na to jedną warstwę nakładam tego z rimmel, i… Czytaj więcej »

lifemanagerka
Gość

To ja tez mam felerny egzemplarz, bo i ten różowy i mietowy muszę nakładać co najmniej podwójnie. Ogólnie dla mnie te lakiery to totalna porażka jeśli chodzi o jakość (smugi, grudki, bąbelki – kilka osob pisalo mi na insta lub na blogu ze mają podobnie, wiec chyba sporo tych felernych egzemplarzy), ale mistrzostwo jeśli chodzi o kolor – takiego jak ten różowy dluuuugo szukałam, a teraz też jestem mu wierna od wielu tygodni. Idealny na lato 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Dla mnie to budżetowa wersja Essie Fiji, który miałam i nosiłam cały czas. Gdy dowiedziałam się o tym lakierze, kupiłam dwie buteleczki. I odniosę się do grudek – jeden z lakierów też musiałam rozcieńczyć, nałożenie cienkiej warstwy było niemożliwe, jest jedna gruba. Pluse jest to, że i tak szybko schnie i szybko kryje, ale grudki się zdarzają. Bez rozcieńczenia krył jak korektor. Drugi egzemplarz z tego samego rossmana (!) wymaga ode mnie dwóch warstw do pełengo krycia i grudek nie robi. Mimo to, dla mnie minimalnie różni się tonacją od Fiji i ta minimalna zmiana sprawia, że jest moim ulubionym… Czytaj więcej »

Anonimowy
Gość
Anonimowy

widzę że u innych patnet z rozcieńczaniem tez się sprawdza http://skybluevelvet-nailart.blogspot.com/2014/07/o-tym-jak-okieznaam-lose-your-lingerie.html
zatem rocieńczalnik 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Ja mam sposób na takie skórki – wystarczy po całkowitym wyschnięciu i utwardzeniu lakieru trochę poszorować je szczoteczą do paznokci 🙂 wszystko ze skórek pięknie schodzi 🙂

Pozdrawiam serdecznie, Bogna.

bognyprogram
Gość

Ja też jestem Bogna i też mam sposób! Pędzelkiem do eyelinera zamoczonym w zmywaczu można zrobić cudną linię wokół wału like a pro:) Jest szeroki bardzo łatwo się nim manipuluje,

Anonimowy
Gość
Anonimowy

O kurczaki, genialne! 🙂 Następnym razem wypróbuję 🙂

Pozdrawiam imienniczkę, Bogna 😉

Kawaii Mama
Gość

bardzo dobre krycie , jestem pod wrazeniem !

Anonimowy
Gość
Anonimowy

U mnie ten Rimmel odpryskuje po 1 dniu:(
A i schnie niewiele szybciej niż inne.

Artinowy Świat
Gość

Szkoda, że masz gródki w tym lakierze bo kolor sam w sobie ładny 😉 I zazdroszczę opalenizny ;D
a co do gry, boże jak ja dawno nie grałam <3

the Cieniu
Gość

Haha to idealny post dla mnie 🙂 ten lakier jest bardzo popularny, ale zebrał dużo niepochlebnych opinii na swój temat. Dlatego nazwet sie za nim nie rozglądam w sklepie, za to kupiłam opodobnym odcieniu Colour Alike "Maniurka", choć jeszcze go nie testowałam na paznokciach, ale na wzorniku wypadł super ^^
Dzisiaj ściągam Simsy! Jeny, dzięki za info! 😀

Anonimowy
Gość
Anonimowy

a gdzie można kupić stacjonarnie colour alike maniurka? bo w necie to wiem, wiem że w krk ale nie znalazłam …

Anonimowy
Gość
Anonimowy

kolor lakieru ładny, ale brzydkie wykonanie, nie prezentuje się dobrze, zbyt amatorskie pomalowanie

the Cieniu
Gość

Idealna notka dla mnie 😛
Lakier rzeczywiście bardzo ładny, ale zebrał dużo niepochlebnych opinii, dlatego nawet się za nim nie rozglądam w sklepie. Za to kupiłam sobie podobny odcień – Colour Alike "Maniurka" i jest super 🙂
I dzięki za info o Simsach, już sciągam! 😀

MatMaja
Gość

Aniu, przed zmywaniem, a potem po, machnij skórki zwykłą apteczną maścią z witaminą A. Ładnie zabezpiecza, zmywacz wyszoruje maść, a nie skórki. Możesz też przed, a jeśli masz czas, to często, smarować skórki jakimkolwiek olejkiem. A kolor lakieru boski.

bloo.
Gość

Aniu, widzę że też masz prążki na paznokciach, a przynajmniej na niektórych zdjęciach tak wyglądają. Też ostatnio mi się takie pojawiły i zastanawiam się jak się ich pozbyć. Kiedyś czytałam, że to tak zwane pszeniczne paznokcie i są wynikiem nieodpowiedniej diety. Co o tym uważasz?

almondcake
Gość

Nie wiem, czy to wina lakieru czy twoja, ale twoje dłonie nie wyglądają najlepiej. Myślę, ze warto byłoby smarować czymś tłustym skórki (choćby balsamem do ust albo maścią witaminową). A przy tak jasnym odcieniu widać wszystkie niedociągnięcia, w tym też te nieszczęsne pomalowane suche skórki.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Przecież napisała że to zmywacz przesuszył, na instagramie jest lepiej, mam tak samo olejki,wazlona,maści i krem dzień w dzień, ale wystarczy użyć zmywacza i mam na 4-5 dni paskudne skórki :/

Karolina Apanasewicz
Gość

Aaaaa Simsy! <3

piguła
Gość

znawcy wszystkiego =] dajcie sobie na luz, prawie w każdym komentarzu "skórki"

Magda Lena
Gość

hahah Simsy – smak dzieciństwa :P! I jaki pożeracz czasu! Lakier super na lato 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Może i nie są idealnie pomalowane ale i tak zazdroszcze paznokci Chciałabym pomalowac swoje ale póki co nawet ich niemam Są tak krótkie i w tak tragicznym stanie ze niemoge na nie patrzeć ;(

Zakrecony Kot
Gość

a ja nie znosze simsów 🙂

wielokropka
Gość

Simsyyy… Ubolewam, bo na pieruńskim Windows 8 mało co chce dobrze działać… Ostatnio odpuściłam sobie lakiery, coś nie mogę dojść do ładu z paznokciami.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

na bezużytecznej też jest o simsach 2

Justinee
Gość
Justinee

Widziałam zdjęcia na insta i bardzo, bardzo podoba mi się ten odcień:) A, że jest teraz na nie promocja(7,99) to tym bardziej zachęca do zakupu:) pozdrawiam!

Seira
Gość

Jak ktoś się nie załapie to polecam obserwować https://www.humblebundle.com/home Można za niezłą cenę wychaczyć fajne gry za nieduże pieniądze (a kasa idzie na cele charytatywne). W jednym pakiecie raz miałam jeden dodatek do Simsów 3.

A co do Simsów 2 to grało mi się w nie lepiej niż w trójkę, mniej błędów i komputer nie wymiękał, niestety przy wielu dodatkach do Sims 3 nie da rady grać bo jeden dodatek często nie współgra z drugim :/

Pozdrawiam 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Można pobrać tą grę na tableta z androidem? :p android 4.0 czy coś tam 😀

Anonimowy
Gość
Anonimowy

To chyba wersja komputerowa 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

szkoda ;/
chociaż mam też komputer w domu, ale nie mój :/

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Ja gralam w simsy jak bylam mala. No i najbardziej lubialam projektowac dom, urzadzac i zabijac simsy.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

ja tam robiłam dzieci xd

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Też grałam za młodu i też zabijałam simsy, zazwyczaj stawiając wokół nich żywopłot. Nie wiem skąd u mnie takie mordercze instynkty ,ale pamiętam, że miałam przy tym niezły ubaw :p. Dziś jednak się wstrzymam ,bo za dużo spraw na głowie, a pewnie by mnie wciągnęło na amen :).

Ale

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Aniu, gdzie znalazłaś ten plastikowy, hmmm nie wiem jak to nazwać…, próbnik (? :D) do lakierów? Ten, który znajduje się na jednym ze zdjęć. Długo takiego poszukuje, także byłabym wdzięczna za informację 😉
Pozdrawiam, Maryann

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Maryann. . Nie wiem czy wiesz,ale jest cos takiego jak google. Tam wpisujesz probnik lakierow i szukaj. Od razu wyskoczy ci allegro i tam mozesz sobie to kupic. .

The music of me
Gość

Kurcze, simsy za darmo? Jeden komputer ma zawalony dysk a drugi będę musiała oddać do formatowania bo grat ledwo działa więc kiedy ja to zrobię? 🙁 Mój komputer chyba nie wytrzymałby tylu dodatków 😀
Ale super info, dziękuję bardzo bo sama nigdy bym się nie dowiedziała 😀

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Niedokładnie pomalowane, dokładnie tak samo jak ja sobie maluje paznokcie :), bo robię to raz na ruski rok 😉

I am Emilia
Gość

fajny lakier , muszę zobaczyć co z tymi simsami

zapraszam do mnie http://www.iamemilia.blogspot.com/

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Lubie Cię ale muszę to napisać – już dawno nie widziałam tak brzydko pomalowanych paznokci…

MatMaja
Gość

Pokaż swoje :>

Anonimowy
Gość
Anonimowy

wydawałaś mi się profesjonalistką w wielu kwestiach i nie przyszłoby mi do głowy, że takie brzydkie paznokcie będziesz pokazywać i to w takich zbiżeniach. skórki tragiczne to tego niezbyt dobrz rozprowadzony lakier. tym lakierem jeszcze bardziej podkreśliłaś zaniedbania. ja wole mieć je w dobrym stanie, a później dopiero malować cokolwiek. to tak jakbym ubrała sukienke, a nie goliła nóg 2 miesiące.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Będę bronić,bo mam tak samo mimo odzywki i olejowania skórek zmywacz zabija mi paznokcie. Aparat pewnie to podbił, na instagramie efekt mi się podoba. Atopowcy i ludzie o suchej skórze juz tak niestety maja,ze robi im się ze skorek po zmywaczu krokodyl:( tego się nie da potem zmyć zmywaczem ani wyciąć,bo twarde zadziorki są:( tez celuje w lakiery które trzymają się kilka dni,bo wtedy po 2 dniach skórki się zregenruja i na wyjście pazurki wyglądają już ładnie 🙂 Łącze się w bólu 🙁

MatMaja
Gość

Polecam:
1. wyluzować, skórki mają lepsze i gorsze dni, co się będziesz zamartwiać.
2. do kiepskiego zmywacza dodać kropelkę gliceryny, do tej porcji, co się będzie zmywać na raz ()glicerynę daję się kupić zwyczajnie w aptece)
3. polubić używać i nosić ze sobą w te najgorsze skórkowe dni maść z wit A "Retimax", też z apteki
4. jeszcze raz wyluzować i olać Anonimy, które krytykują, a swoich paznokci nie pokazują.
To w końcu twoje skórki, nie ich 🙂 i mogą wyglądać, jak im się podoba.
Przesyłam buziaki

almondcake
Gość

ad 4 argument "jak uważasz, że jest brzydkie, to pokaż swoje"
rany, przeciez można zauważyć że cudze paznokcie nie wyglądają najlepiej nawet jak się swoich nie maluje…
może i skórki mogą wyglądać, jak im się podoba, ale w towarzystwie jasnego lakieru po prostu nie wyglądają dobrze. Kwestia estetyczna, niby nie jakaś ważna ale warto na to zwracać uwagę jak się chce, by dłonie dobrze się prezentowały. Bez spiny, taka uwaga po prostu 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

matmaja- jeśli koniecznie chcesz to mogę Ci pokazać moje paznokcie. nie rozumiem tego argumentu, że krytykują, a swoich nie pokażą. nie prowadze bloga to niby w jaki sposób ma pokazać swoje paznokcie. poza tym jakbym pokazała swoje paznokcie to większość ludzi powiedziałoby, że to na pewno nie są moje paznokcie tylko wzięłam zdjęcie z internetu, albo byłyby komentarze, że są sztuczne, bo mam tak długie, że ludzie którzy widzą je na żywo nie wierzą, że to moje prawdziwe.

MatMaja
Gość

Anonimie z 27 lipca 2014 15:07 – To super! Zawsze się cieszę, że ktoś ma mocne włosy, paznokcie, ładną skórę, brak cellulitu itd 🙂 Im więcej osób czuje się dobrze ze sobą, tym świat jest lepszy. Trochę mnie poniosło z tym "pokaż swoje", ale ostatnio osoba niezadbana zwracała uwagę dziewczynie w pracy właśnie na skórki (w sumie w nienajgorszym stanie), a sama miała połamane, brudne, zwyczajnie brudne paznokcie i właśnie zmasakrowane skórki. No po co? I stąd mój komentarz 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

nic konkretnego nie robie 🙂 chyba dobre geny i największy wpływ na moje paznokcie ma dieta. pod koniec czerwca przez sesje, prace i prywatne sprawy zaniedbałam się z jedzeniem i paznokcie od razu się trochę oslabily. teraz znowu odżywiam się dobrze i wrocily do normy 🙂

Karolina
Gość

Bardzo ładny kolor. Mam identyczny z Avonu, ale schnie całe wieki :/
Jak na jedną warstwe to efekt świetny 😉

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Aniu, mogę mieć małe pytanie techniczne do czytelników, którzy pobierali simsy? 🙂 czy jeśli usunę konto na Origin nadal będę miała The Sims 2 na swoim komputerze czy jest to ze sobą powiązane? może to pytanie jest głupię, ale wychodzę z założenia, że jeżeli czegoś nie wiem, to pytam mądrzejszych ludzi:)

almondcake
Gość

O ile je pobierzesz, nadal będziesz je mieć.

Karolina
Gość

Tak bardzo mam ochotę ściągnąć simsy…ale tak bardzo nie chcę tracić na nie czas. Jak już zacznę w nie grać to mogę bez przerwy 24h na dobe 😀

Anonimowy
Gość
Anonimowy

a czy te simsy można ściągnąc na komputer a potem przegrać na płytkę ? bo na swoim komputerze nie mam wystarczająco dużo miejsca…..:(((( Bożeee, jak ja chcę móc zagrac w nie…..od wczoraj o tym słyszałam w necie..

Alicja Kowalewska
Gość

ściągałam te simsy 5h i wyczerpałam cały limit internetu, jak pech to pech ;//

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Kurcze cała blogosfera chuczy o simsach xD Ja mam 3,wiec już dwójka mnie tak nie jara, ale fajnie,że zrobili dla graczy taki miły prezent. Moja młodsza siostra też od razu mi powiedziała, patrze,a to aż 12 gb,a skoro mam 3 to stwierdziłąm,żeto za dużo 🙂

Patrycja Malinowska
Gość

Odcień może i fajny, ale ja się nie przekonam do zwykłych lakierów. Jedynie Inglot mnie jeszcze przekonuje i Ekert nails. Ten Ekert nails dostałam jako gratis do bielizny. Jak ja się zdziwiłam. Najlepszy lakier, wytrzymały, świetnie się rozprowadza i ma bardzo dobre krycie, ale jakość wykonania hybrydą jest o niebo lepsza, nie odpryskuje, ma świetny połysk a paznokcie są dodatkowo utwardzone. Wadą jest jedynie czas wykonania- znacznie dłuższy, ale w przyszłym tygodniu wypróbuję lakier hybrydowy all in one. Zobaczymy 🙂

Murphose
Gość

A ja nie przepadam za simsami :/

AnjaG
Gość

jesli chodzi o kolor lakieru to zdecydowanie nie moje klimaty, ale ogolnie bardzo fajny blog, a co do simsow to kiedys mialam kupic, dawno, dawno temu, ale nigdzie nie moglam ich znalezc a w empiku tymczasowo nie bylo i wkoncu nigdy ich nie kupilam, Pozdrawiam i zapraszam do mnie http://run-out-of-breath.blogspot.com/

paranoJa
Gość

Z tych 60s Rimmela mam tylko ciemny fiolet, ale przez Ciebie chyba muszę kupić też ten. Świetnie wygląda, a ja mam ostatnio fazę na takie jasne kolory. A co do Simsow, to jednak czasem fajnie mieć faceta gracza, dowiaduje się o takich rzeczach jako jedna z pierwszych 😀

Agnieszka Karolina
Gość

Ja od wczoraj już jestem szczęśliwą posiadaczką Simsów 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

to ja chyba zgłupiałam bo ja nie widzę brzydkich skórek!! jeśli już to najechane gdzieniegdzie lakierem po bokach np. a tak to jest super, wręcz sama bym takie chciała mieć, a powiedz Aniu, czy tak wygladają Twoje skórki po odsunięciu/wycięciu ich czy nic nie robisz z nimi?

Panna Licho
Gość

Z tej serii Rimmela mam kolor biały i go uwielbiam. Wcześniej kupiłam trzy różne biały lakiery innych firm i nie dawały rady, ten daje 😀
A Simsy już mam na swoim komputerze, niestety ludzie z Windows 8 mogę mieć problem bo sa bugi. No przynajmniej ja miałam, ale dzięki swojemu facetowi dałam radę 😀

Anna Ewelina Wilczyńska
Gość

O matko, a kiedyś simsy były takie drogie…!

Barbara
Gość

O The Sims 2 na originie powiadomił mnie mój TŻ i… już chyba nigdy nie wyrosnę z tej gry 😉

Słonecznik
Gość

Skórki można poprawić też w darmowej Picassie albo Photoscape 😉 A co do zmywacza to spróbuj zmywacz z Avonu – dla mnie jest idealny, nic nie wysusza i paznokcie nie są potem takie tępe!

Previous
Jak wykorzystać instagram do rozwoju osobistego?
Rimmel 60 seconds nr 203 Lose your Lingerie + LEGALNY sposób na SIMS 2 za darmo ze wszystkimi dodatkami ;-)