Ale się cieszę, że mogę pokazać Wam moją ulubioną część świata! Zieloną, barwną, zupełnie inną! Nabieram tutaj potrzebnego mi dystansu i pokory. Jest taka książka profesora Obuchowskiego „Galaktyka potrzeb” i oprócz tych znanych z klasycznej piramidy, opowiada właśnie o potrzebie dystansu. Mam dystans do siebie, do swoich wpadek, do życia. Bez niego bym zwariowała! Ale nigdzie nie nabieram takiego dystansu jak właśnie w Azji. Traktuję tutaj życie tak, że nie mam szczegółowego planu, mówię TAK! wszystkiemu, co do mnie przychodzi i na co moje ciało nie spięło się w obronnym NIE. Dziękuję, że śledzicie moje przygody, wkładam mnóstwo czasu w złożenie relacji, dlatego dziękuję za ich wyświetlanie! ♥️
I jaram się ogromnie, że jest Was już tutaj 50 TYSIĘCY🎈 dziękuję każdemu, kto podsyłał moje stories albo mój profil dalej - czuję radochę, że mogę pokazać Wam to, czego doświadczam i jeszcze większą na myśl, że powoli kończę ebooka ze wskazówkami jak zorganizować sobie do A do Z podróż na własną rękę. Wiem, że wielu z Was wybiera biura podróży bo nie wie jak. Pokażę! 
W końcu jestem pedagożką, moją życiową misją jest stawanie się tym mostem, po którym można przejść dalej, do przodu.
Tak mi kiedyś napisał Nietzsche, tego się trzymam!
Dzięki raz jeszcze, uwielbiam Was🥰
#redress #czerwonasukienka #aniamaluje #travelbloger #solofemaletraveler #bali #wakacje #podróże #podróżemałeiduże #blogerka #indonezja #azja #aniamaluje #szczerze_pisząc

Ale się cieszę, że mogę...

Ta #podróż jest fajna, bo nie wiem jaki będzie mój kolejny krok. Biorę, co daje mi życie. Nie oceniam, obserwuję. Jak zawsze założenia kompletnie rozjechały się z rzeczywistością - przez ten cały czas przeczytałam może ze 20 stron książki! Scenariusze pisane przez życie są ciekawsze. A ja jestem ciekawska. Pytam, dopytuję, wściubiam nos tam, gdzie nie powinnam. Szukam różnych perspektyw. Miałam odpocząć, a każdego dnia zasypiam kamiennym snem z nadmiaru wrażeń! I podoba mi się to bardzo. Jestem w Azji solo, bo chciałam wyjść poza swoją bańkę. Poznać ludzi z innych kultur, prowadzących inny styl życia niż ja, mających fajne pomysły. 
Często w DM-kach pytacie jak to jest, że poznaję tylu ludzi. Gdzie poznać przyjaciółkę, gdzie chłopaka.
Moja wskazówka? Wyjdź z tego domu sama, nie czekaj na towarzystwo. Jak wyjdziesz z koleżanką, to z dużym prawdopodobieństwem pozostaniesz w towarzystwie tej koleżanki. Pozbądź się tego myślenia „poszłabym na jogę, ale nie mam z kim” i idź! 
Ja idę!
#aniamamuje #szczerze_pisząc #podróże #podróżemałeiduże #blogerka #canggu #beach #plaża 
#solotraveler #travelblogger

Ta #podróż jest fajna, bo...

Wielu ludzi w moim wieku nie godzi się na scenariusz studia-kredyt na 30 lat- praca do śmierci i chce od życia czegoś innego. Taki scenariusz też jest bardzo ok, czasami sama bym chciała być w stanie wykonywać prostą pracę, o której nie będę myśleć jak z niej wyjdę! Mój mózg tak nie potrafi, zawsze coś kombinuję! W moim pokoleniu mnóstwo ludzi nie szuka mało uczęszczanych ścieżek. Tworzymy własne. Ja nigdy nie sądziłam, że będę mogła utrzymywać się z bycia Anią. Każdego dnia jestem za to wdzięczna!
To zdjęcie zrobił mi Varin. Blade Runner (kocham! Ale jeszcze bardziej ostre pióro Philipa K. Dicka) odcisnął na nim takie wrażenie, że zajął się fotografią, której motywem są neony. Podkłada lusterko pod obiektyw i bach - gotowe. Zabawa trwa godzinę, kosztuje ok. 150 zł. Ze mną był jeszcze chłopak ze Słowacji. Varin ma ok. 20 bookingów miesięcznie i jest w stanie utrzymać się w Bangkoku z takiego pstrykania. Oznaczam go wam na zdjęciu!
Gdyby można było utrzymywać się ze wszystkiego, za co chciałbyś otrzymywać wynagrodzenie? Ja zawsze chciałam żyć z pisania. Jestem szalenie wdzięczna, że sobie taką możliwość stworzyłam a XXI wiek mi to umożliwił. 
A Ty? Może wystawisz na Airbnb za 200 zł naukę lepienia pierogów dla turystów? Why not! #neonbangkok #neonphotography #aniamaluje #travelgirl #podróże #podróżemałeiduże

Wielu ludzi w moim wieku...

Dla kogoś być może kolejna instagramerka z dupą na wierzchu, dla mnie zdjęcie na pamiątkę zachwytu nad cudownym wodospadem💧Z ekscytacji drżała mi cały czas łydka! Natura potrafi być majestatyczna!🌱
Sama wyspa ma różne oblicza. Na razie doświadczyłam #Bali dla lekko aroganckich młodych ludzi z lepszego (finansowo) świata, bujających się po instagramowych knajpkach. Bali komercyjnego i turystycznego, Bali pełnego przepięknej, dzikiej przyrody, Bali cudownych miejscowych ludzi i Bali mistycznego. Z pewnością perspektyw jest dużo więcej! Staram się patrzeć na świat pod różnymi kątami i zadawać wiele (czasami może ciut zbyt wścibskich) pytań. Ile ja się podczas takich podróży uczę, to o jeju!

A odnośnie pupy w bikini, to nie wrzucając takiego zdjęcia sama bym przyznała, że kobieta w bikini popełnia jakiś grzech, w odróżnieniu od mężczyzn z gołymi klatami. Nie postrzegam tak świata!😉 Pięknego piątku🌸
Fot: @czula.kaminska (mały spoiler tego, co jutro na stories)
#podróże #podróżemałeiduże #blogerka #wodospad #waterfall #bali #travelgirl #travelblogger #aniamaluje #szczerze_pisząc

Dla kogoś być może kolejna...

Nie wszystkie zdjęcia muszą być wymuskane ;) 🌸Moja pogadanka na temat „chłopak by mnie nie puścił” wywołała spore zamieszanie! Opisujecie swoje toksyczne relacje z partnerami, którzy „zabraniali” wam przeróżnych rzeczy. Czasami toksyczne byłyście Wy, w ciągłym strachu, że partner zdradzi. Dzisiaj jesteście w innych relacjach i wiecie, że to nie powinno tak działać i wyglądać. I wspaniale! Lepiej przejrzeć na oczy późno, niż wcale!
Szkoda życia na kogoś, kto podcina Ci skrzydła. Jeśli masz coś, przed czym chcesz ostrzec inne dziewczyny - dawaj śmiało! Czasami zaczyna się od „nie podoba mi się jak chodzisz w sukienkach”
Pozdrowienia z #Bali! 
#aniamaluje #szczerze_pisząc #balibowlsandsmoothies #relacje

Nie wszystkie zdjęcia muszą być...

Wyprawa solo jak dotąd:
👉🏻Ani jednego dnia nie spędziłam zupełnie sama! Poznałam mnóstwo ludzi, z innymi polubiłam się bardziej, bo miałam okazję lepiej ich poznać. 👉🏻Popełniłam sporo błędów organizacyjnych. Np. teraz jestem na #Bali i już czuję, że bez skutera będzie ciężko (mam problem z błędnikiem, nie będę ryzykować), ale jestem dobrej myśli.
👉🏻Do tej pory nie udało mi się popracować! Spędziłam na pracy może godzinę, no chyba, że liczyć składanie relacji na insta, to wtedy pracowałam ze 3h dziennie. Byłaby to jednak najmniej płatna praca świata, bo nic nie zarobiłam🤣🙈
👉🏻Jestem zupełnie nieprzygotowana na #Wietnam! Poranki i wieczory są podobno chłodne (16 stopni). Z polskiej perspektywy to się wyda śmieszne, ale ja mam tu 35 stopni i takie właśnie ubrania.
👉🏻Możliwe więc, że zamiast 2 tygodni w Wietnamie zmyję się szybciej na jakąś wyspę w Tajlandii (Ko Chang albo Ko Samui) albo na Koh Rong w Kambodży :) Ogólnie mordka mi się śmieje cały czas, jest fajnie, jest dobrze!
Teraz pora się trochę opalić.
Mam nadzieję, że podobają Wam się moje przygody na stories! Wielu rzeczy i ludzi też nie pokazuję, ale może wykorzystam te historie w jakiś luźniejszy dzień. Dzisiaj np. chciałabym nagrać krótką pogadankę 😁

Uściski z Bali!

Wyprawa solo jak dotąd: 👉🏻Ani...

Wciąż nie mogę uwierzyć, że smakował mi wege boczek🤯
To były bardzo intensywne dni w Bangkoku, pora na kolejną przygodę - co powinnam zrobić na Bali?
Jakieś rekomendacje? Nie mogę prowadzić skutera, mój błędnik nie ogarnia, więc pewnie będzie ciężko, ale nastawiam się pozytywnie do całej przygody😊
Poleżałabym ze dwa dni na plaży z jakąś książką, bo z nadmiaru wrażeń i emocji moja czaszka dymi😁.
Zastanawiam się też, którego dnia dopadnie mnie kryzys tej podróży, ale czas pokaże!
Podrzućcie swoje rekomendacje a ja powalczę z walizką i idę spać 😘
#Bangkok #vege #foodie #podróże #podróżemałeiduże #aniamaluje

Wciąż nie mogę uwierzyć, że...

Jestem wkurzona. Że musimy udawać, że mamy mężów i nosić fejkowe obrączki, aby pozbyć się niechcianych adoratorów. Że samo „nie” nie wystarcza i żaden argument nie ma takiej mocy, jak bycie „przypisaną” do jakiegoś faceta. Jakbyśmy same się nie liczyły jako jednostki ludzkie.
Chciałabym mieć poczucie, że mogę robić swobodnie wszystko to, co mężczyźni.
Moim kolegom nikt nie radzi, by dla bezpieczeństwa wracali po ciemku w towarzystwie kobiety.
Nie zwraca uwagi, że przebijają im przez t-shirt sutki. Nie szukają w podróży hosteli z pokojami tylko dla mężczyzn, podczas gdy „female dormitory” to nie jest pomysł, który wziął się z powietrza, a realnej potrzeby.
Ja nie chcę pieprzonych przywilejów. Chcę mieć poczucie, że jesteśmy takimi samymi jednostkami ludzkimi. Ale jak się naczytałam o Waszych fejkowych obrączkach i pierścionkach, to zrobiło mi się naprawdę przykro łamane na jestem wkurzona.

Kobieto, co robisz dla swojego bezpieczeństwa i spokoju, czego nie robią mężczyźni? Wyjdźmy z priv, napisz tutaj!
#podróże #szczerze_pisząc #aniamaluje #kobieta #wkurw

Jestem wkurzona. Że musimy udawać,...

Śmiesznie tu stoję, ale mam nadzieję, że widzicie - jestem w Azji na maksa szczęśliwa, wszystko mnie cieszy! W tym klimacie oddycha mi się wspaniale (nawet w Bangkoku!) każda drobna rzecz jest przygodą! Mnóstwo nowych bodźców, smaków, tekstur, zapachów. Tym razem zamiast wygodnego mieszkania z dostępem do basenu i siłowni wybrałam hostel i zbieram inne przeżycia. Poznaję ludzi z taką samą zajawką na doświadczanie podróży jak ja. Wymieniam setki uśmiechów dziennie, próbuję mówić „dziękuję” po tajsku, unikać jednorazowego plastiku, zachwycać się myjącym pupę kibelkiem i cieszyć z masażu, po którym chodzę lekkim krokiem. Tak lekkim, że zrobiłam ich dzisiaj 25 tysięcy😊. Kocham #Bangkok, kocham tę część Azji, uwielbiam wieczorem składać dla Was relację z tego wszystkiego, co mnie spotyka. Moim marzeniem jest zachęcić innych do tego samego! Chcę rozwiać Twoje obawy i uprzedzenia, pokazać, że to jest proste i da się na własną rękę bez stresu!
#podróże #podróżemałeiduże #travelgirl #femalesolotraveler #solotravel #bangkok #wakacje #aniamaluje #blogerka #blogerkapodróżnicza #pieszopomieście

Śmiesznie tu stoję, ale mam...

Kiedyś miałam problem ze znalezieniem towarzystwa do podróżowania - ja pracuję skąd chcę, innych ogranicza urlop. Szybciutko się to zmieniło i teraz nie mam najmniejszego problemu z ogarnięciem towarzystwa. I co zabawne - gdy jest w zasięgu ręki, mam ogromną potrzebę podróży solo. To zupełnie inny vibe, inne przygody, inny rodzaj doświadczenia!
Kiedyś bardzo chciałam wydać książkę z wydawnictwem. Dzisiaj co miesiąc jakieś  mi to proponuje. Wolę sama. I bardzo często gdy podobał mi się jakiś chłopak i okazało się, że z wzajemnością - automatycznie traciłam nim zainteresowanie🙈. To okropny sposób życia, wiecznie chcę tego, czego nie mam, a gdy mam, to już nie chcę😏. Staram się z tym walczyć, ale tez obserwować bacznie z czego wynikają te moje pragnienia.
Wow, dzisiaj zaczyna się moja podróż. Spędzę w niej 35 dni, planuję odwiedzić 3 kraje, w których jeszcze nie byłam i do jednego wrócić. Jak wyjdzie? Czas pokaże. Jedno jest pewne - ja zawsze sobie poradzę i zawsze znajdę sposób by mieć to, czego chcę. Tutaj np. chciałam zjeść śniadanie z widokiem na morze, ale nie było sensownej knajpy więc... przytargałam z @aleksandranajda stół i krzesła z mieszkania. 
Najbliższe 24h spędzę pewnie offline, bo mam cholernie długą przesiadkę, którą zamierzam przeznaczyć na zwiedzanie... sami zgadnijcie jakiego miasta 😉 mam czas aby wykombinować w jaki sposób chcę zamieszczać relacje i jednocześnie zachować bezpieczeństwo nie oznaczając się w czasie rzeczywistym😊 
Trzymajcie za mnie kciuki! #podróże #girlswhotravel #solotravel #solofemaletraveler #aniamaluje #karaiby #podróżemałeiduże

Kiedyś miałam problem ze znalezieniem...

Się działo (2) + Konkurs Rimmel i szansa na cudowną pracę dla Ciebie!

Mam dla Ciebie kilka fajnych niespodzianek. Szansę na pracę marzeń, konkurs na Dzień Matki i inne pierdołki 🙂 Gotowy?Pod poprzednim podsumowaniem tygodnia pojawiły się głosy, że działo się dużo. W minionym tygodniu było równie produktywnie co… niewidocznie. Wszystko nad czym pracowałam jest mało namacalne, stąd brak zdjęć 😉 Jednak zapewniam, tydzień był bardzo owocny!

W poniedziałek byłam na zebraniu w pewnej podstawówce. Zapytałam nauczycielkę o powody dla których postępują tak, a nie inaczej. Nie miałam złych intencji, chciałam poznać schemat myślenia. Niestety, pani jest skłonna naginać prawo oświatowe “bo może”. Otóż nie może, a jako, że nie ma żadnej chęci zmiany swojego nastawienia, upewniłam się u wielkiego autorytetu [szczegóły] i dołożę wszelkich starań, aby sytuacja uległa zmianie. Zbyt wielu uczniów nienawidzi polskiego z powodu jednej kobiety. 

Był to też fajny pretekst do dyskusji na temat edukacji alternatywnej i tego, czy szkoła może być przyjazna. Wiele ciekawego wyczytałam w Waszych komentarzach 🙂

Opisałam też swoje wrażenia dotyczące wydania własnej książki. Mój case został zaprezentowany na Targach książki, pojawiła się tez informacja w magazynie branżowym [szczegóły]. A ja gnam do Was z informacją, że drzwi otwarte są otwarte do “końca wtorku”, czyli do 23:50 😉 Wciąż można czytać nowości książkowe za darmo. 

Na uczelni “jakoś” leci, chciałabym skończyć magisterkę, ale nie mam czasu na studia. Być może za dużo kształciłam się na licencjacie, być może za bardzo widzę rozbieżności między teorią a praktyką – zajęcia z dziećmi uczą mnie dużo więcej i studia są kulą u nogi… którą mimo wszystko, nadal chcę ciągnąć. Opóźniają realizację innych moich projektów, ale kolejny rok powinien być już trochę luźniejszy…

Była historyjka o Noblu i zaproszenie na ekskluzywne warsztaty . Wciąż jest aktualne, myślę, że wyniki pojawią się w okolicach środy.


O, było jeszcze o butach kupionych w skandalicznie niskiej cenie (klik w zdjęcie). Kupiłam też inną parę. Uwielbiam buty 😉

Jeśli już przy niskich cenach, to polecam Ci Westwing.pl – mają akcesoria do domu w przeróżnych stylach. Ja kupiłam ostatnio patelnie i rondle oraz młynek. No i silikonowy lunch-box. Szukałam takiego od dawna!

Kilka rzeczy które wpadły mi w oko, plus ciekawostka w postaci osobnego urządzenia do naleśników. To ma sens? 😉

Może coś ciekawego wpadnie Ci w oko 😉 


Mam nadzieję, że nie “martwisz się” o nikogo w ten sposób. To nic fajnego!

Wspominałam o pracy dla Ciebie. Jeśli lubisz kosmetyki, nie boisz się kamery, może chcesz spróbować swoich sił jako videoblogerka Avon? 

Wyngrodzenie wynosi do 4500 zł. 

Szczegóły w filmiku Hani:

Oraz na  http://www.avonmakeuptv.pl/ . Zgłoszenia tylko do 30 maja!


Jest jeszcze jedna sprawa związana z Avonem,którą chciałabym nagłośnić – Marsz różowej wstążki. 7 czerwca, godzina 12sta pod Kolumną Zygmunta. Nie wiem, czy uda mi się tam być (pracuję nad zmianą sobotnich planów), ale cytując za materiałami prasowymi, będą: 

 Agnieszka PopielewiczMałgorzata Pieczyńska oraz Beata ŚcibakównaPojawią się także Ambasadorki produktów marki AVON – Weronika Rosati i Małgorzata Socha oraz pierwszy męski Ambasador – Jarosław Bieniuk. W role prowadzących wcielą się Dorota Wellman oraz Filip Chajzer.  

Więcej informacji na Avonwalk.pl

Dużo tego wszystkiego dzisiaj, prawda? 🙂 Na koniec wspomnę tylko, że podsumowywałam dotychczasowe doświadczenia związane z wyzwaniem 100 dni bez spodni i zrobiłam wiele kluczowych dla własnego rozwoju rzeczy. Mam nadzieję, że niektóre z nich wkrótce będę mogła pokazać. mam dużo planów, jeszcze więcej pomysłów i – jak każdy – ograniczony czas na realizację.


No, to obiecany konkurs 😉  Pokazywałam kiedyś szminkę marki Rimmel. Z okazji Dnia Matki mam dla Ciebie konkurs. Do wygrania są – szminki Rimmel Moisture Renew oraz nowe róże do policzków Rimmel Stay Blushed. Niestety nie wiem w jakich kolorach i ilości, bo akcja nagrana na gorąco.
Zasady i całą akcję wymyślił Rimmel. Udostępniam informacje jakie dostałam w mailu :


REGULAMIN:

W konkursie udział mogą brać jedynie osoby pełnoletnie.

Aby uczestniczyć w konkursie należy:

– Zostać obserwatorem mojego bloga.
– Polubić  blog i stronę Rimmel na Facebooku.
– W komentarzu pod tym postem  podać swoje imię, adres email i dokończyć zdanie: „Moja mama jest najpiękniejsza kiedy…”
Czas trwania konkursu – do końca wtorku 27 maja, do godziny 23:59
Zwyzięzców jest dwóch, nagrody to szminki Rimmel Moisture Renew oraz nowe róże do policzków Rimmel Stay Blushed. Fundatorem nagród jest COTY Polska Sp. z o.o.
Zwycięzcę wybierze moja mama i zrobi to szybko 🙂 W końcu to konkurs z okazji Dnia Matki. Nagrody wysyła Rimmel, a ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo.

Trochę tych informacji się uzbierało 😉 
Poprzedni tekst, chociaż napisany w nocy, wywołał bardzo ciekawą dyskusję. Jestem już zbyt zmęczona, by odpowiadać na komentarze, ale zostawiam Ci link – warto na nie spojrzeć, są ciekawsze od samego tekstu 🙂 Czy dorosłeś do sukcesu? [tekst]
Niezmiernie cieszę się, że wśród moich czytelników są osoby, które każdego dnia udowadniają mi, że komentarze na blogach mogą być merytoryczne i nie ograniczać się do “wbij do mnie”. Dziękuję za to, że tworzysz ten blog – zaglądając, komentując, czasami wyrażając się krytycznie. Bez Ciebie nie ma tego miejsca!


Na koniec wycinek z branżowego pisma, w którym jest trochę o mnie:
To tak na dobry (dla mnie) początek obecnego tygodnia 😉 


Niektóre teksty widzą tylko subskrybenci (nie lądują na “głównej”) –

 jeśli chcesz być na bieżąco, zostan obserwatorem w google lub na bloglovin 🙂

 

Follow on Bloglovin

Lubisz – zalajkuj 😉

Uściski, Ania

56
Dodaj komentarz

avatar
33 Comment threads
23 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Melle CoccinelleAniamalujeAnonimowyparanoJaważki Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowy
Gość
Anonimowy

Czy jeśli lubi się Twój blog na facebooku, to jest się obserwatorem bloga?

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Moja mama jest najpiękniejsza kiedy przypominam ją sobie codziennie. W mojej głowie pojawia się obraz małej, spracowanej kobiety, kobiety, która usmaży Ci naleśniki o północy i posmaruje je masłem orzechowym, mimo, że obie zarzekałyście się, że rosną od niej boczki i nie będziecie jej jeść. Mama jest na nogach od zawsze, nawet nie wiem od której, bo nigdy nie udało mi się jej przyłapać na wstawaniu. Zawsze gotowa do podejmowania miliona zadań w minutę, przygotowana na każde pytanie i każdą sytuacje. Moja mama jest najpiękniejsza kiedy uśmiecha się każdego ranka mówiąc dzień dobry i całuje na dobranoc, kiedy kosi mokrą… Czytaj więcej »

Paulina Krakowska
Gość

źle się podpisałam.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Moja mama jest najpiękniejsza kiedy się uśmiecha!

Karolina Rusak rusalka.wodna@gmail.com

Karolina R.
Gość

Skoro ma być z konta to jeszcze raz.

Moja mama jest najpiękniejsza kiedy się uśmiecha!

Karolina Rusak rusalka.wodna@gmail.com

Anonimowy
Gość
Anonimowy

szminkę kupiłam pod Twoim poleceniu, róż na -49% w rossie więc nie skorzystam, chociaz jest super. Podoba mi się westwing, fajne obrusy mają 🙂 Gratuluję artykułu!

Krasulka
Gość

Moja mama jest najpiękniejsza kiedy kocha i wie, że jest kochana 🙂 Ewa M. kokokokoeurospoko8@o2.pl

Marta Kondratowicz
Gość

noo.. wystąpić tuż obok Kominka i Chodakowskiej 🙂 GRATULUJE! 😀

Anonimowy
Gość
Anonimowy

myslę, że ważniejszy jest tu nakład w którym książka się rozeszła, jak na nieznane nazwisko to duży sukces 🙂 gratuluję!

Justinee
Gość
Justinee

Ślicznie wyglądasz Aniu i znów dużo się działo, a w sprawie nauczycielki-szkoda, że to na pewno nie jest taki jedyny przypadek.. Życzę pomyślnego i jak najkorzystniejszego rozwiązania
sprawy! Moja mama jest najpiękniejsza kiedy się uśmiecha, piecze, testując nowe przepisy, wypełniając ich zapachem dom. Moja mama jest najpiękniejsza bez makijażu, z każdą zmarszczką,
cieniem pod zielonym okiem, zmęczeniem. Moja mama jest najpiękniejsza wtedy, kiedy robi dla mnie wszystko, kiedy się poświęca, kiedy mogę z nią porozmawiać. KOCHAJMY MAMY CAŁY ROK
I DAWAJMY IM RADOŚĆ, NIE TYLKO OD ŚWIĘTA! 🙂 Justyna (justynad3@gmail.com)

Necrotic Goddess
Gość

Świetne rzeczy są w tym sklepie, na lunch box sama się skuszę bo też rozglądałam się za takim już od bardzo dawna, dzięki! A specjalnie urządzenie do naleśników można często spotkać na festynach, śniadaniach w plenerze czy chociażby będąc na wakacjach w Chorwacji, tam mogłam się nimi objadać bez końca (wychodzą dużo cieńsze i delikatniejsze) jednak na potrzeby domowe takie cudo chyba nie jest nikomu potrzebne 😉

Anonimowy
Gość
Anonimowy

chyba już je wyprzedali, ale zazwyczaj po jakimś czasie mają znowu. Sama poluję na taki pojemnik 😉

Kana
Gość

Wszystkie posty czytam, ale nie wszystkie komentuję i myślę, że wielu Twoich czytelników podobnie postępuje. Ale chyba to lepsze niż komentarze nic niewnoszące do dyskusji. Sama mam dwa blogi i jeden właśnie jest w tematyce lifestylowej. Pod wpisami prawie zawsze pojawiają się komentarze merytoryczne, natomiast pod wpisami na blogu włosowym komentarze są, ale nie takiej jakości jak na drugim blogu 🙂 Gratuluję pojawienia się informacji na Twój temat w magazynie branżowym!:) odnosisz coraz większe sukcesy i słusznie. Ja niestety nie mogłam czytać książek na Drzwiach Otwartych w Legimi, bo nie mam Windowsa 8, ale mam nadzieję, że wkrótce będę mogła… Czytaj więcej »

Anonimowy
Gość
Anonimowy

fajna notka

zapraszam serdecznie do mnie na nowa notkę,
tym razem coś o wyborach i głosowaniu.
http://iamemilia.blogspot.com/2014/05/pomysc-wybierz-zagosuj.html

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Emilia, wiadomo, że fajna 😉 mogłabyś coś więcej od siebie dodawać, rozwijać wypowiedź, niż tylko wrzucać linka do bloga, chętnie poczytałybyśmy co masz do powiedzenia na dany temat. Jak czytam podobne treści to bezczelnie omijam ;D no sorry jaka treść taka reakcja …to już bardziej mnie ciekawią prowokacyjne komentarze, krytyczne a nawet i krytykanckie niż takie słodko-pierdzące "o jaka fajna, o jaka śliczna, byłam tu i cześć" powyższa treść również niczego nie wyraża z autentycznym zainteresowaniem, jest jedynie kurtuazyjnym zapisem bez jakichkolwiek emocji, wrażeń, kontrowersji, zaciekawienia. Żywcem nie zaciekawiłaś mnie 😉 pierwsze wrażenie ma znaczenie. Ad.

Mila
Gość

A może też spróbuję sił w konkursie 🙂Moja mama jest najpiękniejsza kiedy wstaje w sobotę po 12 ze słowami "już tak późno?" bo to przypomina mi, że mama nie musi być cały dzień zwarta i gotowa, jest najpiękniejsza kiedy się denerwuje na mnie i na moją siostrę Zuzię, bo to przypomina mi, że mama nie musi być zawsze cierpliwa i uśmiechnięta, żeby kochać swoje dzieci, jest najpiękniejsza kiedy nie wie jak zrobić przelew internetowy i prosi mnie o pomoc, bo to przypomina mi, że jest tylko człowiekiem i że potrzebujemy siebie nawzajem, jest najpiękniejsza w momentach siły i w chwilach… Czytaj więcej »

gosza
Gość

Czołem 🙂
Moja Mama jest najpiękniejsza kiedy śmieje się ze mną…"pełną gębą". 😀 Aż bolą nas policzki, łzy płyną, każdemu życzę takich ćwiczeń ze swoją Mamą, nie tylko w Dzień Mam 🙂
Gosia
malgorzata.jot@interia.eu

kubekczekolady
Gość

Moja mama jest najpiękniejsza kiedy nie chce się roześmiać, bo udaje wielką surowość i oburzenie, ale nie może się powstrzymać i wybucha śmiechem ;-))

Klaudia phideaux18@gmail.com

Anonimowy
Gość
Anonimowy

mam problem ze znalezieniem tego niebiesko – białego pudełka na lunch. W jakiej jest on cenie?

Marginesowa
Gość

Moja mama jest najpiękniejsza kiedy wraca do domu, po ciężkim dniu pracy i widzi, że czeka na nią pyszny obiadek i całe mieszkanie lśni, wtedy ten uśmiech i radość na jej twarzy jest po prostu bezcenna.

Ada, ada.adunia@gmail.com

lithiumowa
Gość

Moja mama jest najpiękniejsza kiedy spełniają się jej marzenia. Mama zawsze powtarzała, że jej największym marzeniem jest, aby jej dzieci były najszczęśliwsze na świecie. To kiedy mi i mojej siostrze coś się udaje, kiedy odnosimy sukcesy – ona jest radosna, szczęśliwa, uśmiechnięta. To wtedy z jej twarzy znikają troski, smutek, cierpienie czy zmęczenie. Wtedy widzę po jej oczach, że jest szczęśliwa, a gdy jest szczęśliwa – jest najpiękniejsza.

Klaudia, lithium39@wp.pl

ps zazdroszczę butów. Ja nie mam do nich szczęścia i każde zakupy kończą się nerwami. No i jeszcze jakoś nie potrafię wynajdywać tanich rzeczy 😀

Humorki Karolki
Gość

Świetnie Ci Aniu w takim rozwichrzonym koczku 🙂

A moja mama jest najpiękniejsza kiedy wstaje rano bez makijażu – jest rozespana ale za to z wieeeelkim uśmiechem na twarzy 🙂

Karolina, karoola95@gmail.com

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Nie masz ochoty na studiowanie ;D a pomyśl, że jako nauczyciel będziesz musiała się dokształcać przez całe życie, szkolenia, kursy, podyplomówka ciągle zdobywać nowe certyfikaty i uprawnienia, być stale na czasie dostosowywać się do reform oświatowych, wypełniać niezliczone formularze, scenariusze zajęć, plany na cały rok i w nerwach myśleć jak je zrealizować i nie być do tyłu, i nikt nie będzie się przejmował, że najbardziej lubisz zabawę z dziećmi, o ile nie pokażesz stosownych papierów 😉 takie życie. Ad.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Pamiętam że kilka lat temu kiedy wykryli u mnie guzy w piersiach i napisałam mejla do Różowej Wstążki z Avonu to odpisali mi bardzo miłego i pozytywnego mejla którego mam do dzisiaj bo naprawdę bardzo mnie podbudował więc potrafią nawet mejlem pobudzić do działania i ogólnie pozytywnie nastawić 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Zmiany póki co łagodne trzeba regularnie badać i jak zaczną rosnąć to wtedy można zacząć się bać, ale oby to nie nastąpiło 🙂

Seira
Gość

Aniu, ja mam takie osobne urządzenie do naleśników i jestem bardzo zadowolona, bo jak robiłam na patelni naleśniki a szczególnie omlety to wszystko mi się rozwalało, a na tym urządzeniu zawsze wszystko wychodzi, w dodatku nie trzeba lać oleju, wystarczy trochę do masy.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Nie biorę udziału w konkursie, ale nie mogę się powstrzymać, aby się nie wpisać :))Moja mama jest najpiękniejsza, gdy zmęczona wraca do domu, zastaje bałagan jaki widziała rano, w kuchni już piętrzą się brudne naczynia po obiedzie, ze stołu zwisa nitka makaronu, odkurzacz huczy głośniej niż zwykle……a ona mimo to ze szczerym uśmiechem na twarzy 🙂 spokojnie wykłada się na leżance chłonąc zapachy z ogrodu, widząc korzystające z życia radosne dzieci, które zrobiły jej pyszny obiad, zaraz ktoś zacznie sprzątać, ktoś inny pozmywa, a nawet jeśli nikomu nie będzie się chciało, to jeszcze nie koniec świata 😉 brud ma swoje… Czytaj więcej »

Amanda Z.
Gość

Moja mama jest najpiękniejsza za każdym razem, kiedy ją widzę.Najpiękniej uśmiecha się jednak, gdy widzi że mi i mojej siostrze coś się udało. Pomimo tego, że zmartwienia, choroby i wiek odmalowały na jej twarzy widoczne zmiany, to ja marzę o tym, aby być do niej podobna z wyglądu i charakteru. Kocham ją niesamowicie mocno, i mam nadzieję, że mnie przeżyje o 10 lat 🙂

Amanda Z.
Gość
Melle Coccinelle
Gość

We Francji takie urządzenia do naleśników są bardzo popularne 🙂 ale jeszcze lepsze jest do mini naleśników, bo stawiasz to na stole, siadasz z rodzinką, dajesz miskę z ciastem, jakieś farsze i każdy sobie robi mini naleśniczki, a czas wspólnie bardzo miło leci 🙂

Melle Coccinelle
Gość

Moim zdaniem warto, ale może właśnie bardziej takie do robienia kilku małych w tym samym czasie. W Polsce chyba też takie cuda powinny być, przykłady o co mi chodzi znajdziesz tutaj: http://www.darty.com/nav/achat/petit_electromenager/cuisson_conviviale/crepiere/index.html (są tam też takie duże). 🙂

Lucyna M
Gość

Lucyna, lucynam9@gmail.com
Moja mama jest najpiękniejsza, gdy się nie maluje. wtedy wygląda najkorzystniej, naturalnie i pięknie. Nie umie się malować, więc makijaż podkreśla jej wady a nie atuty. To tak pół żartem pół serio:-) Natomiast wygląda bardzo ładnie, gdy jest szczęśliwa, a najbardziej uszczęśliwia ją wizyta wnuczek:-)

Patrycja Małachowska
Gość

Moja mama jest najpiękniejsza wtedy gdy wstaje rano i zapomina o makijażu, biegnie do kuchni zrobić sobie kawę i delektuje się jej smakiem. Jest wtedy taka beztroska, uśmiechnięta i bardzo, bardzo wyjątkowa.

e-mail: patrycja.malachowska@wp.pl

Black Supay
Gość

marta.buchholc@gmail.com Marta,
Moja mama jest najpiękniejsza kiedy się uśmiecha! Kiedy po prostu jest przy mnie 🙂

trojka
Gość

„Moja mama jest najpiękniejsza kiedy ma przy sobie mojego tatę, brata i mnie. Nikt i nic nie jest w stanie sprawić, że jest tak szczęśliwa jak wtedy "

Ilona, gryzeldaszczurek@gmail.com

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Moja Mama jest najpiękniejsza, kiedy patrzy na mojego Tatę 🙂 To niesamowite, jak jedno uczucie jakim jest miłość może przetrwać wszystko i trwać i trwać i trwać już tyle lat 🙂

Sylwia, sylviae[malpa]poczta.fm

PS. Obserwuję Cię na fejsie i na Bloglovin- to o to chodzi, tak?

Wiolaaa
Gość

Moja mama jest najpiękniejsza kiedy po kąpieli wychodzi z łazienki w szlafroku, z maseczka na twarzy i z turbanem na głowie. Wtedy po całym dniu ciężkiej pracy widać ulgę na jej twarzy. Mimo zmęczenia uśmiecha się i widać, że jest szczęśliwą mamą czterech córek, które co wieczór zrobią jej herbatkę, kolacje, usiądą razem i będą plotkować z mamą i opowiadać cały dzień ze szczegółami śmiejąc się przy tym a czasem płacząc. Podziwiam ją za to, że mimo tylu obowiązków ma tyle radości z sobie. Mam nadzieje że będę równie kochaną i kochająca matką dla swoich dzieci tak jak Ona 🙂… Czytaj więcej »

Marta Szolc
Gość

Marta, mmszolc@gmail.com Moja Mama jest najpiękniejsza: kiedy się realizuje w pracy (po 20 latach miała odwagę zmienić kompletnie środowisko i otoczenie); kiedy się cieszy, gdy spełniam jej marzenie (w tę sobotę odbiorę dyplom magistra Politechniki Warszawskiej z rąk Rektora, co przyprawia ją o skrzydła!); kiedy smaży(ła) mi wieczorem placuszki z jabłkami (potrafi z 1 jabłka wyczarować górę palcuszków!); kiedy subtelnie ociera łzę, gdy muszę już wracać do swojego mieszkania (to już 2 lata samodzielnego życia, ale emocje wciąż są..);kiedy kosi trawnik u babci, nogi ma zielone od trawy, we włosach listki i płatki z pobliskiej czereśni, a buzię zarumienioną od… Czytaj więcej »

ważki
Gość

Dziękuję za info o warsztatach 🙂 pewnie jeszcze długo bym się nie zorientowała. Nie zgłaszałam się już u Ciebie, czy Natalii, bo jakoś tak stwierdziłam, że to tak głupio u wszystkich. Jak widać, czasem wystarczy raz a skutecznie 🙂
Bardzo się cieszę na to spotkanie!
Fajna fryzura, mam nadzieję, że polecone przeze mnie kanały też się przydały 😉

paranoJa
Gość

Milena, milena.lewinska@gmail.com

Moja mam jest najpiękniejsza, kiedy na mnie krzyczy 😉

Co do tej pracy, to wydaje się megafajną sprawą. Jednocześnie (niemalże dosłownie) uratowałaby mi życie. A i ja – choć to być może nie skromne – zdaję się mieć kilka cech, które byłyby do niej idealne. Niestety wpisanie adresu w polu do tego przeznaczonym, nie wywołało otrzymania "obiecanych" wskazówek, więc nie do konca wiem, co z tym zrobić.

PS. A po buty się w koncu nie wybrałam.

paranoJa
Gość

zrobiłam to już trzykrotnie, podając dwa różne adresy mailowe :<

Anonimowy
Gość
Anonimowy

więcej Twoich zdjęć:))))))

Previous
Czy dorosłeś do sukcesu? – Motywacyjny poniedziałek
Się działo (2) + Konkurs Rimmel i szansa na cudowną pracę dla Ciebie!