A tak sobie beztrosko chodziłam po bardziej dzikiej północy Bali😁Nocleg w bańce w dżungli przy wodospadzie to totalny sztos! 
Myślę, że można przyjechać na Bali, być tu i... w ogóle Bali nie doświadczyć. Widzę to rozmawiając z ludźmi, młodzi chłopcy z Australii przyjeżdzają tutaj surfować - siedzą cały czas w tym Canggu, nie mają żadnej ciekawości świata, jeżdżą jak kretyni bez kasków, cieszą się, że tu jest luźniej, że wszystko kosztuje dla nich „jakieś śmieszne pieniądze”, chociaż sami hajs mają od rodziców i nic o zarabianiu nie wiedzą😉O tym, że są chłopcami nie świadczy wiek, a sposób życia. Totalna beztroska.
Nie mówię, że to źle! Raz na jakiś czas sama mam ochotę nasmarować tyłek olejekiem i poleżeć nad basenem, ale świat jest taki ciekawy!!! Na Bali można robić wiele rzeczy. To jak go doświadczamy zależy bardziej od nas samych niż tego, jaka jest wyspa. Jeden będzie jadł codziennie tosty z awokado w fancy knajpkach i opowie, że wyspa jest turystyczna i komercyjna, drugi będzie biegać po szamanach i powie, że magiczna. W mojej ocenie Bali jest jak lustro, zobaczysz w nim to, co jest w Tobie☺️
Ja ledwie liznęłam wyspę, a już trzeba powoli pakować walizkę dalej. Mogłabym tu zrobić jeszcze mnóstwo rzeczy, ale wyrosłam z tego „jestem tu raz w życiu, muszę jeszcze to, to i to”. Nie muszę, może jeszcze wrócę, kto wie!
#indonezja #bali #aniamaluje #podróże #podróżemałeiduże #wakacje #solofemaletraveler #szczerze_pisząc #infinitydress #multiwaydress #dżungla

A tak sobie beztrosko chodziłam...

Ale się cieszę, że mogę pokazać Wam moją ulubioną część świata! Zieloną, barwną, zupełnie inną! Nabieram tutaj potrzebnego mi dystansu i pokory. Jest taka książka profesora Obuchowskiego „Galaktyka potrzeb” i oprócz tych znanych z klasycznej piramidy, opowiada właśnie o potrzebie dystansu. Mam dystans do siebie, do swoich wpadek, do życia. Bez niego bym zwariowała! Ale nigdzie nie nabieram takiego dystansu jak właśnie w Azji. Traktuję tutaj życie tak, że nie mam szczegółowego planu, mówię TAK! wszystkiemu, co do mnie przychodzi i na co moje ciało nie spięło się w obronnym NIE. Dziękuję, że śledzicie moje przygody, wkładam mnóstwo czasu w złożenie relacji, dlatego dziękuję za ich wyświetlanie! ♥️
I jaram się ogromnie, że jest Was już tutaj 50 TYSIĘCY🎈 dziękuję każdemu, kto podsyłał moje stories albo mój profil dalej - czuję radochę, że mogę pokazać Wam to, czego doświadczam i jeszcze większą na myśl, że powoli kończę ebooka ze wskazówkami jak zorganizować sobie do A do Z podróż na własną rękę. Wiem, że wielu z Was wybiera biura podróży bo nie wie jak. Pokażę! 
W końcu jestem pedagożką, moją życiową misją jest stawanie się tym mostem, po którym można przejść dalej, do przodu.
Tak mi kiedyś napisał Nietzsche, tego się trzymam!
Dzięki raz jeszcze, uwielbiam Was🥰
#redress #czerwonasukienka #aniamaluje #travelbloger #solofemaletraveler #bali #wakacje #podróże #podróżemałeiduże #blogerka #indonezja #azja #aniamaluje #szczerze_pisząc

Ale się cieszę, że mogę...

Ta #podróż jest fajna, bo nie wiem jaki będzie mój kolejny krok. Biorę, co daje mi życie. Nie oceniam, obserwuję. Jak zawsze założenia kompletnie rozjechały się z rzeczywistością - przez ten cały czas przeczytałam może ze 20 stron książki! Scenariusze pisane przez życie są ciekawsze. A ja jestem ciekawska. Pytam, dopytuję, wściubiam nos tam, gdzie nie powinnam. Szukam różnych perspektyw. Miałam odpocząć, a każdego dnia zasypiam kamiennym snem z nadmiaru wrażeń! I podoba mi się to bardzo. Jestem w Azji solo, bo chciałam wyjść poza swoją bańkę. Poznać ludzi z innych kultur, prowadzących inny styl życia niż ja, mających fajne pomysły. 
Często w DM-kach pytacie jak to jest, że poznaję tylu ludzi. Gdzie poznać przyjaciółkę, gdzie chłopaka.
Moja wskazówka? Wyjdź z tego domu sama, nie czekaj na towarzystwo. Jak wyjdziesz z koleżanką, to z dużym prawdopodobieństwem pozostaniesz w towarzystwie tej koleżanki. Pozbądź się tego myślenia „poszłabym na jogę, ale nie mam z kim” i idź! 
Ja idę!
#aniamamuje #szczerze_pisząc #podróże #podróżemałeiduże #blogerka #canggu #beach #plaża 
#solotraveler #travelblogger

Ta #podróż jest fajna, bo...

Wielu ludzi w moim wieku nie godzi się na scenariusz studia-kredyt na 30 lat- praca do śmierci i chce od życia czegoś innego. Taki scenariusz też jest bardzo ok, czasami sama bym chciała być w stanie wykonywać prostą pracę, o której nie będę myśleć jak z niej wyjdę! Mój mózg tak nie potrafi, zawsze coś kombinuję! W moim pokoleniu mnóstwo ludzi nie szuka mało uczęszczanych ścieżek. Tworzymy własne. Ja nigdy nie sądziłam, że będę mogła utrzymywać się z bycia Anią. Każdego dnia jestem za to wdzięczna!
To zdjęcie zrobił mi Varin. Blade Runner (kocham! Ale jeszcze bardziej ostre pióro Philipa K. Dicka) odcisnął na nim takie wrażenie, że zajął się fotografią, której motywem są neony. Podkłada lusterko pod obiektyw i bach - gotowe. Zabawa trwa godzinę, kosztuje ok. 150 zł. Ze mną był jeszcze chłopak ze Słowacji. Varin ma ok. 20 bookingów miesięcznie i jest w stanie utrzymać się w Bangkoku z takiego pstrykania. Oznaczam go wam na zdjęciu!
Gdyby można było utrzymywać się ze wszystkiego, za co chciałbyś otrzymywać wynagrodzenie? Ja zawsze chciałam żyć z pisania. Jestem szalenie wdzięczna, że sobie taką możliwość stworzyłam a XXI wiek mi to umożliwił. 
A Ty? Może wystawisz na Airbnb za 200 zł naukę lepienia pierogów dla turystów? Why not! #neonbangkok #neonphotography #aniamaluje #travelgirl #podróże #podróżemałeiduże

Wielu ludzi w moim wieku...

Dla kogoś być może kolejna instagramerka z dupą na wierzchu, dla mnie zdjęcie na pamiątkę zachwytu nad cudownym wodospadem💧Z ekscytacji drżała mi cały czas łydka! Natura potrafi być majestatyczna!🌱
Sama wyspa ma różne oblicza. Na razie doświadczyłam #Bali dla lekko aroganckich młodych ludzi z lepszego (finansowo) świata, bujających się po instagramowych knajpkach. Bali komercyjnego i turystycznego, Bali pełnego przepięknej, dzikiej przyrody, Bali cudownych miejscowych ludzi i Bali mistycznego. Z pewnością perspektyw jest dużo więcej! Staram się patrzeć na świat pod różnymi kątami i zadawać wiele (czasami może ciut zbyt wścibskich) pytań. Ile ja się podczas takich podróży uczę, to o jeju!

A odnośnie pupy w bikini, to nie wrzucając takiego zdjęcia sama bym przyznała, że kobieta w bikini popełnia jakiś grzech, w odróżnieniu od mężczyzn z gołymi klatami. Nie postrzegam tak świata!😉 Pięknego piątku🌸
Fot: @czula.kaminska (mały spoiler tego, co jutro na stories)
#podróże #podróżemałeiduże #blogerka #wodospad #waterfall #bali #travelgirl #travelblogger #aniamaluje #szczerze_pisząc

Dla kogoś być może kolejna...

Nie wszystkie zdjęcia muszą być wymuskane ;) 🌸Moja pogadanka na temat „chłopak by mnie nie puścił” wywołała spore zamieszanie! Opisujecie swoje toksyczne relacje z partnerami, którzy „zabraniali” wam przeróżnych rzeczy. Czasami toksyczne byłyście Wy, w ciągłym strachu, że partner zdradzi. Dzisiaj jesteście w innych relacjach i wiecie, że to nie powinno tak działać i wyglądać. I wspaniale! Lepiej przejrzeć na oczy późno, niż wcale!
Szkoda życia na kogoś, kto podcina Ci skrzydła. Jeśli masz coś, przed czym chcesz ostrzec inne dziewczyny - dawaj śmiało! Czasami zaczyna się od „nie podoba mi się jak chodzisz w sukienkach”
Pozdrowienia z #Bali! 
#aniamaluje #szczerze_pisząc #balibowlsandsmoothies #relacje

Nie wszystkie zdjęcia muszą być...

Wyprawa solo jak dotąd:
👉🏻Ani jednego dnia nie spędziłam zupełnie sama! Poznałam mnóstwo ludzi, z innymi polubiłam się bardziej, bo miałam okazję lepiej ich poznać. 👉🏻Popełniłam sporo błędów organizacyjnych. Np. teraz jestem na #Bali i już czuję, że bez skutera będzie ciężko (mam problem z błędnikiem, nie będę ryzykować), ale jestem dobrej myśli.
👉🏻Do tej pory nie udało mi się popracować! Spędziłam na pracy może godzinę, no chyba, że liczyć składanie relacji na insta, to wtedy pracowałam ze 3h dziennie. Byłaby to jednak najmniej płatna praca świata, bo nic nie zarobiłam🤣🙈
👉🏻Jestem zupełnie nieprzygotowana na #Wietnam! Poranki i wieczory są podobno chłodne (16 stopni). Z polskiej perspektywy to się wyda śmieszne, ale ja mam tu 35 stopni i takie właśnie ubrania.
👉🏻Możliwe więc, że zamiast 2 tygodni w Wietnamie zmyję się szybciej na jakąś wyspę w Tajlandii (Ko Chang albo Ko Samui) albo na Koh Rong w Kambodży :) Ogólnie mordka mi się śmieje cały czas, jest fajnie, jest dobrze!
Teraz pora się trochę opalić.
Mam nadzieję, że podobają Wam się moje przygody na stories! Wielu rzeczy i ludzi też nie pokazuję, ale może wykorzystam te historie w jakiś luźniejszy dzień. Dzisiaj np. chciałabym nagrać krótką pogadankę 😁

Uściski z Bali!

Wyprawa solo jak dotąd: 👉🏻Ani...

Wciąż nie mogę uwierzyć, że smakował mi wege boczek🤯
To były bardzo intensywne dni w Bangkoku, pora na kolejną przygodę - co powinnam zrobić na Bali?
Jakieś rekomendacje? Nie mogę prowadzić skutera, mój błędnik nie ogarnia, więc pewnie będzie ciężko, ale nastawiam się pozytywnie do całej przygody😊
Poleżałabym ze dwa dni na plaży z jakąś książką, bo z nadmiaru wrażeń i emocji moja czaszka dymi😁.
Zastanawiam się też, którego dnia dopadnie mnie kryzys tej podróży, ale czas pokaże!
Podrzućcie swoje rekomendacje a ja powalczę z walizką i idę spać 😘
#Bangkok #vege #foodie #podróże #podróżemałeiduże #aniamaluje

Wciąż nie mogę uwierzyć, że...

Jestem wkurzona. Że musimy udawać, że mamy mężów i nosić fejkowe obrączki, aby pozbyć się niechcianych adoratorów. Że samo „nie” nie wystarcza i żaden argument nie ma takiej mocy, jak bycie „przypisaną” do jakiegoś faceta. Jakbyśmy same się nie liczyły jako jednostki ludzkie.
Chciałabym mieć poczucie, że mogę robić swobodnie wszystko to, co mężczyźni.
Moim kolegom nikt nie radzi, by dla bezpieczeństwa wracali po ciemku w towarzystwie kobiety.
Nie zwraca uwagi, że przebijają im przez t-shirt sutki. Nie szukają w podróży hosteli z pokojami tylko dla mężczyzn, podczas gdy „female dormitory” to nie jest pomysł, który wziął się z powietrza, a realnej potrzeby.
Ja nie chcę pieprzonych przywilejów. Chcę mieć poczucie, że jesteśmy takimi samymi jednostkami ludzkimi. Ale jak się naczytałam o Waszych fejkowych obrączkach i pierścionkach, to zrobiło mi się naprawdę przykro łamane na jestem wkurzona.

Kobieto, co robisz dla swojego bezpieczeństwa i spokoju, czego nie robią mężczyźni? Wyjdźmy z priv, napisz tutaj!
#podróże #szczerze_pisząc #aniamaluje #kobieta #wkurw

Jestem wkurzona. Że musimy udawać,...

Śmiesznie tu stoję, ale mam nadzieję, że widzicie - jestem w Azji na maksa szczęśliwa, wszystko mnie cieszy! W tym klimacie oddycha mi się wspaniale (nawet w Bangkoku!) każda drobna rzecz jest przygodą! Mnóstwo nowych bodźców, smaków, tekstur, zapachów. Tym razem zamiast wygodnego mieszkania z dostępem do basenu i siłowni wybrałam hostel i zbieram inne przeżycia. Poznaję ludzi z taką samą zajawką na doświadczanie podróży jak ja. Wymieniam setki uśmiechów dziennie, próbuję mówić „dziękuję” po tajsku, unikać jednorazowego plastiku, zachwycać się myjącym pupę kibelkiem i cieszyć z masażu, po którym chodzę lekkim krokiem. Tak lekkim, że zrobiłam ich dzisiaj 25 tysięcy😊. Kocham #Bangkok, kocham tę część Azji, uwielbiam wieczorem składać dla Was relację z tego wszystkiego, co mnie spotyka. Moim marzeniem jest zachęcić innych do tego samego! Chcę rozwiać Twoje obawy i uprzedzenia, pokazać, że to jest proste i da się na własną rękę bez stresu!
#podróże #podróżemałeiduże #travelgirl #femalesolotraveler #solotravel #bangkok #wakacje #aniamaluje #blogerka #blogerkapodróżnicza #pieszopomieście

Śmiesznie tu stoję, ale mam...

DIY Aqua Brow czyli COŚ do stylizacji brwi [FILM]

Tego filmu miało nie być ;-). Dosłownie WSZYSTKO sprzesięgło się przeciwko mnie i mi cały czas przeszkadzało. Wczoraj po postem o promocji w Naturze pojawiły się pytania o to, co sama sobie ukręciłam, więc postanowiałam mimo wszystko go wstawić. I wtedy posłuszeństwa odmówił mój internet :D.

Teoretycznie miało być krótko – instrukcja na to “COŚ”. W praktyce ciągle coś mnie rozpraszało, więc stwierdziałam, że postaram się wyczerpać temat do znudzenia i wykorzystam ten filmik, aby nauczyć się wycinać zbędne sceny. Nie nauczyłam się ;-)) Na koniec chciałam sprawić, aby film mniej ważył i cała jakość się zepsuła. Ech 😉


Jeśli znasz darmowy, intuicyjny program do edycji video, podziel się proszę w komentarzu :).

Składniki to brązowy eyeliner w żelu, ciemny tani podkład i trochę korektora.

Dlaczego takie kombinacje? Gdybym znalazła swój idealny odcień wśród cieni do powiek, nie musiałabym mieszać i się bawić. A o tym dlaczego nie znalazłam i musiałam, gadam od rzeczy przezpierwsze 5 minut filmu.


 Instrukcja ogranicza się do prostego słowa : mieszamy razem.
Ale jeśli  chcesz obejrzeć chaotyczny, dawno nagrany filmik, zapraszam do kliknięcia niżej.Pa 🙂


PS. brwiowe koszmary o których mówię w filmie mozna zobaczyć tu :

mój naturalny spoiler i zbyt rude. A tutaj koszmar henny


Niektóre teksty widzą tylko subskrybenci (nie lądują na “głównej”) –

 jeśli chcesz być na bieżąco, zostan obserwatorem w google lub na bloglovin 🙂

 

Follow on Bloglovin

Ilość lajków i plusów z google pod postem jest dla mnie znakiem,

 czy mam dawać teksty z takiej tematyki w przyszłości, 

a jeśli tak, to jak często. Lubisz – zalajkuj 😉

Uściski, Ania

55
Dodaj komentarz

avatar
28 Comment threads
27 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
AniamalujeMarzena TBaticaAnonimowySchlüsseldienst in Köln Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowy
Gość
Anonimowy

Dopiero na filmach widać, jaka jesteś ładna. Sympatycznie wyglądasz. Z programów polecam Sony Vegas, ale nie jest bezpłatny. Mam z torrentów 😛

Anonimowy
Gość
Anonimowy

zastanawia mnie, czy na filmie masz makijaż, czy nie masz 😀 coś z oczami?

Anonimowy
Gość
Anonimowy

pomyślałam, że ok, ale bez rewelacji, dopóki nie zobaczyłam twoich naturalnych brwi w linku. Więc jednak jest rewelacja 😀

Patrycja eM
Gość

Porywasz moje serce z każdym filmikiem 😀

Patrycja eM
Gość

pierwszymi minutami tego filmu najbardziej :):D Buszmenie 😀

Patrycja eM
Gość

Właśnie przekonałaś mnie do wyregulowania swoich 😀 Z pierwszym zdjęciem tej histori przypomniała mi się siostra i jej pierwsza regulacja..nożyczkami 😀

Szara Wiewiórka
Gość

Sympatyczny filmik 🙂 Fajny pomysł, nie wiem czy znajdę w UK podkład, który nie jest pomarańczowy, ale będę się starać. (Tak można podsumować moje przygotowania do egzaminów, które zaczynają się we wtorek: wczoraj nabyłam mnóstwo cennych umiejętności typu 'jak poskładać bluzkę w 2 sekundy' itp, a dzisiaj będę tworzyć kosmetyk do brwi).

Tyna Łatka
Gość

Muszę się przyznać, że oglądałam każdy z Twoich filmików po kilkanaście razy. Uwielbiam Twój głos! Od zawsze mam takie dziwne upodobania w głosach a Twój idealnie się w te moje upodobania wpisuje 😀 może to dziwne albo nawet dla niektórych chore. Ale oglądam je też bo bardzo fajne rzeczy mówisz 😉

tlusta_papuzka
Gość

Moim skromnym zdaniem masz śliczny wschodnioeuropejski akcent 🙂

margaritum
Gość

Filmik bardzo spójny, może poza dziką końcówką 😉
Dużo czasu zajmuje Ci makijaż brwi?

Bijum
Gość

Na filmie wyglądasz pięknie, naturalnie, a brwi tylko to podkreślają. 🙂 I faktycznie są dużo ładniejsze, niż w tych podlinkowanych postach. 🙂

Odnośnie programu do obróbki filmów: montowałam ostatnio niespodziankowy film dla chłopaka i też szukałam programów, szperałam, kombinowałam… Aż wreszcie się wkurzyłam, posłużyłam się windosowskim movie makerem i choć nie miałam żadnego doświadczenia z tym programem, to filmik wyszedł całkiem nieźle, niepotrzebne sceny da się wyciąć, jest ok 😀

Bijum
Gość

Nie wiem, jakiego masz Windowsa, bo na XP cały Movie Maker ma zupełnie inny wygląd, a z Windowsem 8 nie miałam do czynienia, ale na siódemce wygląda to tak:

http://www.iv.pl/images/36546878159687033085.png

Pokombinuj z tymi podcinaniami, dojdziesz do wprawy 🙂

Eternity
Gość

Masz tak przyjemny głos, że mogliby Cię zatrudnić do nagrywania e booków 😉 słuchałabym naprawdę z przyjemnością. 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

popieram i już teraz wiem, dlaczego Ania prowadzi terapie z dziećmi, prowadzący o łagodnym głosie to pół sukcesu 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Spróbuj sobie cień 560 z Inglota. Ja mam chłodne szaro-brązowe brwi. Ten cień jest nieco za ciepły dla moich brwi, ale pasuje do koloru moich włosów. 🙂

Ola Rosińska
Gość

haha, mam dokładnie to samo, mega długie włoski z którymi tak na prawdę nie wiadomo co zrobić :p

Anonimowy
Gość
Anonimowy

jesteś jedną z sympatyczniejszych blogerek, lubię jeszcze raspberry and red 🙂 macie inne typy sympatycznej energii, ale obie bardzo lubię 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

też mam mysi kolor brwi i używam grafitowej henny w proszku – jestem zadowolona! 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

siorbiesz;-p Pięknie wyglądasz taka naturalna;)

elmirkaxp
Gość

Jak zobaczyłam kolor tego DIY, to mi się jakoś skojarzył z Permanent Taupe z color tatoo, poszłam wypróbować na sobie (bo też mam takie mysie) i jednak troszkę za zimny jak dla mnie 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

hej a stosowałaś kiedykolwiek olej rycynowy?

Magda Kazimierczyk
Gość

Moja znajoma kiedyś coś kombinowała z brwiami bo miała jasne i takie lichawe. No i pewnego pięknego dnia przyszła, jeszcze wtedy do szkoły bez brwii, bo wszystkie a ja wtedy miałam okazję sprawdzić jak bardzo miła i opanowana by nie śmiać się potrafię być xd nie no, ale filmik nice, dla zainteresowanych na pewno ciekawy:)
Btw jak macie brwi za cienkie i zbyt liche, to wcierajcie ten caly olejek rycynowy, sprawia nawet takie cuda, że odrasta od zera!xd

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Wcieram ponad drugi miesiąc, a one jak zaczarowane nie chcą odrosnąć od nasady, nadal mam dziury. Zastanawiam się już na regenerum czy to coś warte.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Urośnie tylko ta ilość, która jest zapisana w genach, nowych mieszków, cebulek sobie nie dorobimy 🙁 a moje dziury to pewnie są małe blizny po ospie. Niewiele mi przyciemnił, całą sprawę załatwia brązowy tusz.

Fitterka
Gość

Fajne te brwi, takie naturalne. A Ty słodko mówisz 😀

Kasia
Gość

Aniu, postaraj się w filmiku patrzeć w obiektyw, a nie w podgląd, bo to dość nieprzyjemne, gdy mówiąc, patrzysz gdzieś w bok 🙂 a poza tym widać, że się rozkręcasz, na początku w filmiku wydawałaś się trochę speszona, a teraz jakoś tak… luźniej 🙂 to fajne!

paranoJa
Gość

"typowo polskie" mejd maj dej <3

Justinee
Gość
Justinee

Aniu, za każdym razem lubię Cię słuchać i oglądać, nieważne, co byś mówiła 😉 A pomysł jest świetny, pozdrawiam!

Maria Pereira
Gość

Świetna paletka!

Schlüsseldienst in Köln
Gość

A z pani to prawdziwa Prosumentka 🙂 Pozdrawiam 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

paleta no name czyli jaki sklep? 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Moje brwi to jest dopiero masakra. Nie są ani brązowe, ani czarne, takie coś szarawe. Trochę ciemniejsze od twoich. Mam długie włosy czyli wyrwanie włoska za dużo – prześwit. Plus nie rosną po środku dolnej części brwi, ponieważ mam tam bliznę (zderzyłam się z koleżanką w dzieciństwie i miałam jej zęby w tym miejscu ;p ) Każde pomalowanie kończy się karykaturalnie, dlatego sobie darowałam wszelkie próby. Brwi traktuje całkiem pobłażliwie, czasami je wydepiluje (na szczęście nie jestem posiadaczką buszu ;p ). Może jednak spróbuje zrobić podobną mieszankę ? ;] Plus mam pytanie – jak definiujesz swój kolor oczu? 😉 Ja… Czytaj więcej »

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Ale jesteś fajniutka 😉 Nagrywaj częściej!

Batica
Gość

Fajne te Twoje filmiki mozna sie z tego naprawde sporo dowiedziec ciekawych rzeczy 😉 przejrze cały blog 😉

Marzena T
Gość

Dawno nie widziałam tak uroczego uśmiechu 🙂 Jesteś naprawdę piękną kobietą 🙂

Previous
– 40% na kolorówkę w Naturze. Co kupię?
DIY Aqua Brow czyli COŚ do stylizacji brwi [FILM]