Moje najlulubieńsze zdjęcie zrobione, gdy myślałam, że już po zdjęciach i się odwróciłam. Jak zawsze!

Miałam ostatnio potężny kryzys życiowy zupełnie bez powodu. Okoliczności nadal są takie same, nic się nie zmieniło, ale kryzys minął. I myślę, że to całkiem normalne, mamy różne etapy w życiu i czasem człowiek ma ochotę zwinąć się w kulkę i płakać, a czasem tańczyć. Wyjątkowo zmieniłam podejście i zamiast za wszelką cenę próbować wyjść z tego dołka, zaczęłam obserwować swoje potrzeby i za nimi podążać. Godzina leżenia i myślenia o niczym, zamiast wstania rano? Okej! Comfort food w środku nocy? Proszę bardzo. Trzy godziny w wannie i czytanie bardzo głupiej książki? Oczywiście.
Zamiast za wszelką cenę próbować poprawić swój humor, płakałam gdy miałam ochotę i wkurzałam się, gdy miałam taką potrzebę. I ojeny, czasami dobrze jest jednak poddać się fali i po prostu się na niej unieść.

Zdjęcie; @patabloguje 
#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis  #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily #sukienka

Moje najlulubieńsze zdjęcie zrobione, gdy...

Te kropki przy mojej twarzy to komary.
Komary są najbardziej śmiercionośnymi zwierzętami na świecie. Zabijają więcej ludzi niż rekiny, tygrysy, czy jadowite węże. Roznoszą malarię, dengę i wirusa Zika. Drugim największym mordercą jest człowiek. Pomijając już fakt, że mordujemy w imię „Boga” „granic” „honoru” siebie nawzajem urządzając krwawe wojny, to jeszcze jesteśmy pasożytem eksploatującym ziemię ponad miarę.

Ludziom, którzy z oszczędności i dla widoków kupili domy na wsi, śmierdzi nagle rzepak i domagają się, aby rolnicy zaprzestali uprawy. Usuwamy budki lęgowe dla Jerzyków, chociaż krzywdy nikomu nie robią. A jakieś dzbany na Mokotowie wytruły staw, bo żaby im skrzeczały i „rechot był nie do zniesienia”. O tym, że sami osiedlili się koło stawu i to był ich wybór już nie pomyśleli.

Chciałabym, żeby takie piękne widoki wciąż istniały za 20, 50 i 100 lat. Ten mały pies trzęsie się z radości jak może wytarzać się w trawie. My też tacy byliśmy, ze spodniami wiecznie zielonymi od wtartej w nie przy upadku trawy🌱
Co się nam stało?

#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily #sukienka #koszyk

Te kropki przy mojej twarzy...

Kiedyś miałam straszny ból tyłka o ludzi wychodzących na papierosa. Siedzenie długo w pomieszczeniu to dla mnie koszmar. Jak wychodzę z kina na powietrze, to czuję się jak ktoś, kto wyszedł z jaskini😅
O ile w gimnazjum i w liceum wychodziłam zawsze z palącymi znajomymi (sama nie palę) i praktycznie co przerwę byłam na powietrzu, o tyle później było z tym jakoś dziwniej.
W szkole to jedynie niektórzy nauczyciele brali mnie za palacza i patrzyli z pogardą.Ale jak uzasadnić wychodzenie gdy nie palisz?
Śmak, po prostu wychodziłam :D. A gdy ktoś mówił „ty palisz?” albo: „ale ty przecież nie palisz!” odpowiadałam „ale muszę się przewietrzyć”. I tyle! Nikt nie urwał mi głowy, nie krzyczał na mnie z powodu tych 5 minut co dwie godziny.

Zamiast pielęgnowania w sobie wkurzenia na innych, skupiłam się na sobie.
Wkurzało mnie za to poczucie, że pracując z ludźmi ktoś zawsze notuje skrzętnie w głowie jak często wychodzisz do toalety i unosi brew gdy odbierasz prywatny telefon. Nie czuję się dobrze w takiej atmosferze, jestem przerażona tym jak traktuje się pracowników w Polsce. Dlatego pracuję sobie jako freelancer na swoim.
Nigdy nie wyszło mi nic dobrego z tego pielęgnowania w głowie ukłucia „bo inni”.
I w ogóle to polecam książkę Helmuta Schoecka „Zawiść: źródło agresji, destrukcji i biedy”. Jest w niej masa socjologicznych ciekawostek i zrobiłam z niej całą masę notatek czytając za pierwszym razem. Bardzo otworzyła mi głowę!
#szczerze_pisząc #blogerka #czesc #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #kropki #sukienka #polkadots

Kiedyś miałam straszny ból tyłka...

Każdy czasami potrzebuje zmian, ja potrzebowałam takiej. Czuję się lekko i świeżo!
#aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily  #blogerka #włosy #zmiana #fryzura #polkadots #sukienka #kropki #haircut

Każdy czasami potrzebuje zmian, ja...

Zmęczona. Tak się ostatnio czuję. Nawet nie fizycznie, to inny rodzaj zmęczenia. Zmęczenie mnogością decyzji do podjęcia i wyborów do dokonania. Zmęczenie ilością rzeczy, walczących każdego dnia o moją uwagę. 
Kiedyś nie rozumiałam ludzi latających na all inclusive, mówiących fryzjerowi „rób co chcesz” albo wybierających buty w pierwszym sklepie, bez porównania oferty w 10 innych. Dzisiaj rozumiem. 
Każdy czasami potrzebuje odpoczynku umysłowego.

#lavieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #darlingdaily #szczerze_pisząc #discoverunder50k

Zmęczona. Tak się ostatnio czuję....

Szybciej, mocniej, więcej, bardziej. Postaraj się więcej, wstawaj wcześniej, kładź się później.
Nie wiem jak wy, ale ja nie kupuję tego bullshitu. Mam pracę, którą uwielbiam - copywriterka daje mi mnóstwo satysfakcji, lubię poprawiać wyniki i czuć, że moja praca pomaga komuś zwiększyć sprzedaż albo zredukować czas spędzany na odpowiadaniu na pytania klientów, bo zgrabnie naskrobałam wyczerpujący opis. Ale też potrzebuję przerwy. Nie powinniśmy żyć w świecie, w którym pracujących ludzi często nie stać na samodzielne wynajęcia  mieszkania,  albo jedna wizyta u dentysty wpędza ich w długi. Jeden pełny etat powinien zapewniać pieniądze na godne życie.

Pamiętam jak kiedyś chciałam podkręcić kartę graficzną, by pograć w grę.
Pograłam. Chwilę.
Karta się spaliła.

Uczę się pracować mniej. Poleżeć brzuchem do góry. Zabrać książkę do parku. Odpoczywać. 
____
#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily

Szybciej, mocniej, więcej, bardziej. Postaraj...

Kiedyś nie lubiłam swoich nóg , bo są krzywe. najkrótsze sukienki jakie nosiłam były za kolano. No i głównie wybierałam spodnie.
To było głupie, wyrosłam z tego.
Ale wiele moich koleżanek wciąż jest na tym etapie. Nie założą latem szortów bo mają nogi: za blade, za chude, za grube, z cellulitem na który na pewno wszyscy będą patrzeć, z siniakami, pajączkami albo wuj wie co jeszcze. 
Kobietom zdarza się też odmówić spontanicznego wyjścia na basen czy nad jezioro, bo się nie wydepilowały.

Hmm, chodziłam ostatnio w krótkich sukienkach, chociaż nóg nie goliłam dwa tygodnie. Zazwyczaj co niedzielę sięgam po depilator, ale jakoś jedna mi wyleciała, a w kolejną jak miałam czas na ogarnianie siebie, to zrobiła się trzecia w nocy. Nie chciałam budzić sąsiadów bo depilator chodzi jak kosiarka.
Rok temu zrobiło mi się słabo i zaliczyłam glebę. Najpierw chodziłam z dwoma dorodnymi strupami na kolanach, potem z białymi śladami po nich. I też chodziłam w krótkich sukienkach, walić to. Może ze dwa razy jakiś Janusz skomentował, że chyba był awans w pracy, ale kto rządzi moim życiem, ja, czy strach przed spojrzeniami Januszy?😉 Nieważne jak wyglądają Twoje nogi, masz prawo chodzić w czym tylko chcesz. Czy masz 45 kg czy 145, czy nogi blade czy opalone, gładkie czy owłosione, paznokcie pomalowane czy nie. Nieważne, czy masz siniaki, pajączki, strupa, mnóstwo bąbli od komarów czy cellulit. To Twoje ciało.
Rób z nim co zechcesz! 🤗

#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily #wbutachbrilu

Kiedyś nie lubiłam swoich nóg...

Kocham lato. Sporo rzeczy w nim mnie wkurza - komary i nagrzany beton, bo wycinka drzew pod nowy parking. Ale więcej zachwyca.
Zieleń. Polne kwiatki. Rumianek. Że kwitnie czarny bez, a syrop z bzu to najlepszy dodatek do lemoniady na świecie. Że rosną maki. I dmuchawce aż się proszą o zdmuchnięcie. Można nosić zwiewne sukienki. Najlepszy strój świata, majtki, sukienka, klapki i jesteś gotowa. Że można poczytać książkę w cieniu pod drzewem. Objadać się lodami i mówić, że to dla ochłody. Chodzić do kina plenerowego. Siedzieć nad Wisłą. Zajadać się mizerią. Albo truskawkami. 
Lada moment stanieje fasolka, i będę ją z lubością polewać bułką tartą na maśle. Przy obecnych cenach masła to będzie droższe niż kawałek schabu, ale to dla mnie smak lata. Tak samo jak kalafior.
Za co Ty kochasz lato? Tylko dobre rzeczy!
#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic  #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily

Kocham lato. Sporo rzeczy w...

Widzicie to białe pudełko na zdjęciu? Zrobiłam sobie w Tunezji małą symulację i nie spakowałam kosmetyków. Kupiłam je na lotnisku i wcale nie wydałam na to ogromnej kwoty - ja zapłaciłam taniej niż w sieciowych drogeriach. Dużo taniej za porządny zestaw - róż, maskara, pomada do brwi i rozświetlacz zapłaciłam 113 zł zamiast rynkowej ceny 310. Chodźcie na bloga zobaczyć jak to zrobiłam ;) Rozwiewam tam też  kilka mitów związanych z podróżowaniem, w które zadziwiająco często ludzie wierzą oraz mam dla Was super zniżkę - 20% na zakupy w @aelia_duty_free_polska - idealna okazja by kupić taniej swój ulubiony podkład albo perfumy.

#Tunezja #zakochaniwtunezji #discovertunisia #podróże #rabat #zakupy #kosmetyki #podróżemałeiduże #wakacje #sukienka #lato #girlsborntotravel #travelgirl 
Post we współpracy z @aelia_duty_free_polska 
Zdjęcie; @adriandmoch

Widzicie to białe pudełko na...

Kocham lato. Nazrywałam sobie kwiatków, kupiłam kilka przepysznych rzeczy. #szparagi i #pomidory (czekoladowe, moje ulubione!) skropione oliwą i przykre boczkiem pieką się właśnie w piekarniku. Z awokado zrobię przepyszne guacamole, które zjem z gruzińskim puri (na zdjęciu w papierowej torbie, do mojego woreczka na pieczywo się nie mieści). Jestem bardzo dumna z tych zakupów, bo dało się #bezplastiku i #zerowaste, chociaż kobiałka prawie mi się rozpadła w drodze ;). Ale jestem też przerażona kierunkiem, w którym zmierzamy. Ja miałam ogromny komfort, że mogłam czasowo pozwolić sobie na zakupy na bazarku. Że miałam też taki bazarek w rozsądnej odległości. Że nie byłam po pracy obładowana własnymi siatami, służbowym laptopem, na którym zabieram pracę do domu i torebką wypchaną pudełkiem w którym noszę lunch i butelką termiczną, więc miałam wolną rękę na kobiałkę. Że mam tyle przestrzeni w głowie, by dowiedzieć się trochę więcej o środowisku i działać, a nie zaprzątam myśli kalkulowaniem z którym rachunkiem bezpieczniej się spóźnić - czy lepiej mieć zaległości za prąd czy za telefon, bo akurat musiałam wydać pilnie na dentystę a nie miałam poduszki finansowej.
Ale i tak zaraz przyjdzie tu ktoś, kto nie pozwoli mi stawiać swoich małych kroczków i palcem wytknie 3 plastry boczku na szparagach albo zakup awokado, bo do jego produkcji zużywa się dużo wody.
Myślę, że z excela jasno wychodzi, że światu bardziej przyda się 100 osób ograniczających złe nawyki o 50%, niż 3 będące w 95% eko, ale osłabiające morale innych gdy tylko wdrożą jakąś mąłą zmianę.
#zakupy #eko #próbuję #szczerze_pisząc #aniamaluje #vintage #jedzenie #czystamicha

Kocham lato. Nazrywałam sobie kwiatków,...

Mój pierwszy film na youtube! :)

autor Posted on 10 wizyt

Hej! Po wielu przygodach w końcu udało mi się założyć kanał i wrzucić film. Niestety gdybym nie obniżyła jakości, ładowałby się 10 godzin 😀 Następnym razem będę ustawiać ładowanie na noc 🙂
Nie wiem co więcej napisać, liczę na szczere opinie 😉 Filmik trochę spontaniczny, kolejne będą bardziej składne i uporządkowane.


Tekst z opisem słoikowej metody od dawna wisi na blogu 😉


Będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz mnie na :

 

Follow on Bloglovin

lub polubisz na fejsie 😉

PS. Zachęcam do głosowania na moją książkę, to jeden klik 😉 tytuł “Jak stać się szczęśliwym człowiekiem”, pierwsza na liście 🙂

Uściski, Ania

133
Dodaj komentarz

avatar
74 Comment threads
59 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Michal ZbrojnikAniamalujeAnonimowyFreewolnaMaria Pereira Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowy
Gość
Anonimowy

Bardzo przyjemnie się Ciebie slucha jestes naturalna i niezmanierowana 🙂

Szara Wiewiórka
Gość

Bardzo przyjemnie się ogląda 🙂 Czekam na więcej. Tak sobie myślę, że dla mnie najlepsze na zwiększenie pewności siebie byłoby chyba kręcenie filmików, nawet dla siebie, bo ja naprawdę nie umiem się wysławiać, prezentacje na uczelni to koszmar. Ale słoik to też fajny pomysł 😀

Fanaberie Polki
Gość

Ciekawy filmik;) Świetnie się Ciebie ogląda, fajnie że wkraczasz też na Youtube 😉 A metoda pozwala zwizualizować to co nam się udało i pokazuje nam że życie nie zawsze jest do kitu 😀 Chyba ją uskutecznię u siebie, bo czasami brakuje siły do działania, a wydaje mi się że to by napędzało nasze motorki 😀

Agata T
Gość

Bardzo się cieszę, że będziesz nagrywać na YT. Chyba mnie przekonałaś z tą metodą słoikową 🙂 Z kwestii czysto technicznych to wydaje mi się że trochę się wiercisz na tym krzesełku 😉 Pozdrawiam i życzę sukcesów 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Moim zdaniem trochę za bardzo się kręcisz ( na początku), rozprasza mnie też jak poprawiasz sobie ubranie, itp. Poza tym wolałabym widzieć Twoje ręce na tym filmiku, to co robisz.

Ale ogląda się Ciebie bardzo miło. I masz taki cudowny, ciepły głos:)

Natalia
Gość

Na żywo głos jest jeszcze ładniejszy i cieplejszy 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Siniak zejdzie, będzie lepiej:d. Bardzo się cieszę, że zaczęłaś kręcić też filmiki:) myślę, że z kadym następnym będzie lepiej:)

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Nie wiem dlaczego, ale dopiero po obejrzeniu tego filmiku postanowiłam mieć taki słoik (mimo, iż wcześniej czytałam o tej metodzie na Twoim blogu).
Jeśli mogę coś doradzić – następnym razem zwróć uwagę jak masz ustawioną ostrość, bo przez cały filmik byłaś trochę "rozmyta" 😉 Gdybyś usiadła bliżej aparatu, byłoby ok, bo gdy pokazywałaś z bliska słoik był on wyostrzony. Ale następnym razem z miejsca, z którego siedzisz ustaw sobie ostrość, w podglądzie aparatu bez problemu zauważysz różnicę 🙂

Pozdrawiam Cię ciepło!
Justyna

Bijum
Gość

Prześliczna jesteś! 🙂

Lena Poleska
Gość

"(…) jak opanuję Youtube'a (…) 😀 Pierwszy krok poczyniony!

MalinowaPanna
Gość

Aniu, miło się Ciebie ogląda, choć chyba jeszcze czujesz lekką tremę przed obiektywem, co? 🙂 To i tak nieważne, bo bije od Ciebie bardzo pozytywna energia! Ściskam i życzę sobie więcej filmików :*

Anonimowy
Gość
Anonimowy

nawet nie wiesz jak się cieszę, że mogę Cię posłuchać 🙂

Blunotte
Gość

Aniu, szczerze mówiąc ten filmik uratuje prawdopodobnie moją maturę! 😀 Słyszałam o tej metodzie, ale jakoś tekst nigdy do mnie nie przemawia, wolę jak ktoś mi coś pokarze, opowie… Dzięki Twojemu przykładowi z pracą magisterską w końcu zabiorę się za porządne przygotowanie do matury ustnej (polski) i pisemnej (chemia), bo gdy nie mam motywacji czuję się jakby czynności związane z poczynaniem postępów w związku z tymi rzeczami po prostu gryzą mnie w palce. Za każdy zrealizowany punkt w prezentacji – karteczka, opracowane 2-3 rozdziały z chemii – karteczka. Widząc, że ma to sens, że nie jest to zwykłe robienie na… Czytaj więcej »

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Bardzo fajnie się ciebie słucha. Czekam na dalsze filmiki bo ,,masz w sobie to coś" i przyciągasz do wcielenia w życie twoich rad. Pozdrawiam 🙂 Karola

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Przepraszam, że nie na temat, ale muszę, masz piękny nosek, zgrabny i prosty 😉 Kasia

pidzamowa
Gość

gratuluję filmiku 🙂 idziesz do przodu z blogiem!
jeśli mogłabym coś podpowiedzieć to wydaje mi się, że jak już opanujesz sztukę montażu to mogłabyś trochę przycinać filmiki (np rolowanie karteczki) 😉 bardziej dynamiczne się staną 😉
poza tym- wow! 🙂 działaj dalej!

Karola S.
Gość

Bardzo fajny filmik 🙂 Masz ładne oczy i sporo uroku osobistego. Po postach wyobrażałam sobie taką "ostrą i bezkompromisową laskę", a tu wyskakuje fajna luzacka dziewczyna 🙂
A co do pewności siebie, to w moim przypadku kluczem do niej było zakończenie porównywania się do innych (czy raczej zadręczania tym kto jest lepszy, ładniejszy, bogatszy, fajniejszy itd.). Niesamowita ulga i koniec przynajmniej 80% kompleksów.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

JAK tego dokonałaś ???? ja nie mogę przestać, często obsesyjnie nachodzą mnie takie porównania i do tego dochodzi paląca zazdrość… będę wdzięczna za KAŻDĄ radę 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

o dobry pomysł 🙂 zaszaleje i sobie kupię!:) wszelakie psychologiczne wskazówki mają to do siebie, że czasem w codziennym szale się o nich zapomina i do dobrych psychologicznych tekstów warto wracać w gorsze dni tak jak do tych karteczek ze słoiczka 🙂 Pozdrawiam !

Anka W
Gość

Masz coś nie tak z linkiem do słoikowej metody.
"404 Oops.O kurczę! Coś nie wyszło. Wróć na stronę główną i skorzystaj z wyszukiwarki."

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Fajny filmik. Trochę inaczej sobie Ciebie wyobrażałam, ale jestem zaskoczona pozytywnie – jesteś taka normalna i przyjemnie się Ciebie słucha/ogląda:)

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Aniu miło się Ciebie ogląda, jeszcze przyjemniej słucha, tylko czekać na więcej! 🙂

Nulsar
Gość

Masz bardzo spokojny, miły dla ucha i mam wrażenie nieco ostrożny głos 😉 Oby więcej filmików, gdyż słowo powiedziane potrafi nieraz lepiej trafić niż napisane.

Magdalena B.
Gość

Zacznę od tego, że masz niesamowicie przyjazną aparycję. Cały czas oglądając filmik uśmiechałam się 🙂 Cieszę się, że będą filmiki. Co do samej metody- stosuję ją od dawna i jest bardzo efektowna. Pozdrawiam ciepło!

Anonimowy
Gość
Anonimowy

hej.Możę zacznę od tego, że dzisiaj znalazłam blog, a już przeczytałam masę wpisów i wiem, że chcę coś zrobić z sobą, swoim życiem, serio. I dziękuję ci za to.Cóż, nie chce wyjść na kogoś liżącego dupę na początku mojego komentowania, które pewnie nie będzie regularne, przez to, iż czytam na telefonie wiele postów, ale od czasu do czasu coś po sobie tu zostawię.Wykonałam już poradnik o pasji życiowej, chociaż w moim przypadku to pewnie jest pasja na jakiś czas. Jestem jeszcze gimbazą, a konkretnie jestem w 3 klasie gimnazjum, ale jestem totalnie zakompleksioną bez pewności siebie osobą, no i cóż… Czytaj więcej »

Dora L.
Gość

Ania!
Świetnie 🙂 Jeśli mam być szczera to mam jedno "ale" Mogłabyś mówić trochę głośniej?Na początku musiałam o wiele zwiększyć głośność -tak cichutko mówiłaś, potem było już lepiej.
Co do tematu, właśnie idę po słoik po kawie który miałam wyrzucić już 3 dni temu ale jakoś nie po drodze było mi do kontenera na szkło.Wierzę że to nie przypadek że go nie wyrzuciłam- teraz przyda się o wiele bardziej.

Joanna
Gość

wyglądasz dużo lepiej niż na zdjęciach 🙂

tylko szkoda, że filmik nie o czymś nowym, bo o tym to już czytaliśmy. jestem przekonana, że masz tysiąc pomysłów 🙂

M.Ortycja
Gość

Dopiero zaczęłam oglądać, ale muszę już skomentować! Jesteś totalnie urocza 😀 I ten lekki początkowy nieogar tak słodko w twoim wykonaniu wyszedł 😀

margaritum
Gość

Jesteś znacznie bardziej spokojna i wyważona niż się spodziewałam, miłe zaskoczenie:)
Dla mnie filmik mógłby być nieco krótszy i bardziej skondensowany.
Super że to robisz! Gratuluję i trzymam kciuki:-)

Aleksandra Niemiecka Sofa
Gość

Aniu, świetny filmik. Powtórzę za innymi: dobrze się Ciebie słucha 🙂

Z uwag technicznych, nie poprawiaj (nie podnoś) się tak ciągle 😉 lub ustaw kamerę trochę dalej.Mnie to troszkę rozpraszało.

Metoda ze słoikiem bardzo ciekawa 🙂

Paulina C
Gość

Ależ masz wspaniały głos *.*

q bozenka
Gość

Chyba jestem jedyną osobą tutaj, która woli czytać posty niż oglądać filmiki 😀 Ten wyłączyłam po 2 minutach – po prostu nie lubię takiej formy przekazywania informacji. Mam nadzieję, że nie przestaniesz pisać! 😀

BlingAlley
Gość

Bardzo sympatycznie oglądało się twój filmik.:) Sama chętnie skorzystam z twojej rady i zaopatrzę się w taki słoik.

Lady Lukrecja
Gość

Aniu, miło Cię posłuchać i pooglądać. Czekam na więcej filmików. 🙂

kreconowlosa
Gość

Jesteś przesłodka – to moje pierwsze wrażenie po obejrzeniu filmu 😉
Metoda mega mi się podoba i zaczęłam szperać w szafkach w poszukiwaniu słoika 😀

bez senność
Gość

świetnie, że nagrywasz. Bardzo motywujące:))

Medexa
Gość

Ja mam tylko taką techniczną uwagę, że moim zdanie mówisz trochę za cicho : )
Słoikową metodę widziałam już jakiś czas temu właśnie na blogu, ale z jakiegoś powodu jeszcze jej nie zastosowałam. W sumie sama nie wiem czemu. Pewnie z braku czasu. Na szczęście jakoś od tygodnia znowu mam duużo wolnego czasu, więc zabiorę się i za to 😀

Karina
Gość

ekstremalnie naturalna! ; ) czekam na więcej!

Aleksandra Anna
Gość

świetna metoda 🙂 gratulacje pierwszego filmiku i powodzenia dalej 🙂

Karolka
Gość

Już dawno się zbierałam, żeby coś napisać Ci w komentarzu i chyba przyszedł odpowiedni moment 😀
Filmik jest świetny – słucha się Ciebie wspaniale, bardzo ciekawie opowiadasz i się uśmiechasz. Tę metodę już znałam i chciałam zastosować, ale zawsze brakowało mi motywacji – u Ciebie ją znalazłam i lecę szukać słoika! Dziękuję! <3

I w ogóle to chciałabym Ci jeszcze napisać, że czytam twojego bloga już kilka miesięcy i naprawdę go uwielbiam! Piszesz tak świetnie i przede wszystkim – mądrze oraz motywująco, że za każdym razem jestem pod wrażeniem, serio 😀 Dziękuję za wszystko!

fellogen
Gość

Akurat wyrzuciłam słoik po kawie 🙁 Jutro przejdę się do Pepco i poszukam jakiegoś ładnego naczynia 🙂 oraz innych akcesoriów
Trafiłaś z tym filmikiem w dobrym momencie! Akurat przyszły wyniki i jako jedna z 8 osób na 29 zdałam trudne kolokwium. Jestem z siebie szatańsko dumna! Dzisiaj zapiszę już na karteczce pierwszy "słoikowy" sukces, chociaż mogłabym wymienić ich już 5 z tego tygodnia hihi

Lucyna M
Gość

Nie przejmuj się, jak to niektórzy mówią "wszystkiego można się nauczyć". Z czasem przestaniesz mieć tremę, filmy będą lepszej jakości itp itd Wiele vlogerek, które oglądam na youtube z upływem czasu zrobiło taki progres, że szok:-) Fajnie by było jakbyś utworzyła taki motywujący kanał:-) Trzymam kciuki:-)

ania notuje
Gość

Masz bardzo przyjemny głos, mogłabyś audycje radiowe prowadzić 🙂

Olfaktoria
Gość

Mam jedną uwagę – mówisz za cicho – mimo że mam ustawioną głośność na maksa, słyszę nienajlepiej (chyba się starzeję 😉 Ciekawi mnie, dlaczego wyłączyłaś możliwość komentowania pod filmem?

Sandra
Gość
Sandra

Masz bardzo ciepły i przyjemny głos. Mogłabym Ciebie słuchać na okrągło 😉 Serio, jesteś urocza i genialna!
A jedyne co mnie troszkę denerwowało to ten szum (samochodów?) w tle, i bransoletka, ale to tylko drobnostki. Uważam, że jesteś niesamowita. 🙂

Potworek
Gość

Kurcze przezylam szok. Czytajac Twoje teksty w glowie czytala lektorka z wyzszym glosem xD ale to nic, nawet lepiej. Jestes taka cichutka, myslalam, ze wielki zbCiebie szaleniec a tu zonk 😀

Magda
Gość

Dosyć długo czytam Twojego bloga i bardzo się cieszę, że zaczęłaś nagrywać filmiki na YouTube. Powodzenia! Ps też mam panele na ścianie 🙂

lowbret
Gość

Jak na pierwszy raz przed kamerą, moim zdaniem jest super. Mówisz na tyle płynnie, że filmik nie potrzebował cięć. Moim zdaniem to właśnie zbyt duża ilość cięć utrudnia oglądanie. Wyszło bardzo naturalnie, szczególnie końcówka. 😉

Izabela
Gość

Bardzo się cieszę że zdecydowałaś się nagrywać! Super pomysł no i powtórzę się ale masz bardzo przyjemny i ciepły głos! Aż chce się słuchać! 🙂

hellhounds chasin
Gość

Nie pisałam tu jeszcze nigdy, czytam Cię od jakiegoś czasu i bardzo polubiłam, jesteś taką ciepłą, nieskomplikowaną osobą i moją rówieśniczką 🙂 Zmagam się teraz z praca licencjacką, pisanie o gramatyce konceptualnej po angielsku idzie jak po grudzie… Więc za każdą stronę będzie karteczka! Jutro zorganizuję sobie super-słodki słoik, też sądzę, że trzeba się otaczać ładnymi rzeczami 🙂 Nagrywaj dalej, jak się przyzwyczaisz i wszystko opanujesz to będziesz nagrywać świetne filmy! Pozdrawiam ciepło 🙂
Agata

unusualblog.pl
Gość

wiercipięta 😛
reszta super!!!

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Masz świetny głos, bardzo przyjemnie się ciebie słucha (i ogląda!). W takich filmikach nagrywanych przez innych użytkowników zawsze denerwowało mnie to, że się powtarzają, mówią nieskładnie i często się zacinają, ale ciebie to w ogóle nie dotyczy 😀 Chyba masz jakieś doświadczenie z dłuższymi przemowami, co? 😉 Mam nadzieję, że będziesz kontynuować nagrywanie, dajesz mi niezłego kopa i motywujesz. Z metody słoika korzystam już od jakiegoś czasu, ale w nieco zmodyfikowanej formie- przyrzekłam sobie, że zaczynam jeść zdrowo i ćwiczyć, stąd każdego dnia, w którym udało mi się spełnić postanowienie wrzucam karteczkę do naczynia 😀 A kiedy już mi się… Czytaj więcej »

Elżbieta Haque
Gość

Bardzo przyjemny debiut.
Tylko niestety muszę wytknąć Ci kłamstwo. Pisałaś, że nie masz twarzy jak z żurnala. Nieładnie tak ściemniać 😉

Previous
Dlaczego nikt nie czyta Twojego bloga?
Mój pierwszy film na youtube! :)