Moje najlulubieńsze zdjęcie zrobione, gdy myślałam, że już po zdjęciach i się odwróciłam. Jak zawsze!

Miałam ostatnio potężny kryzys życiowy zupełnie bez powodu. Okoliczności nadal są takie same, nic się nie zmieniło, ale kryzys minął. I myślę, że to całkiem normalne, mamy różne etapy w życiu i czasem człowiek ma ochotę zwinąć się w kulkę i płakać, a czasem tańczyć. Wyjątkowo zmieniłam podejście i zamiast za wszelką cenę próbować wyjść z tego dołka, zaczęłam obserwować swoje potrzeby i za nimi podążać. Godzina leżenia i myślenia o niczym, zamiast wstania rano? Okej! Comfort food w środku nocy? Proszę bardzo. Trzy godziny w wannie i czytanie bardzo głupiej książki? Oczywiście.
Zamiast za wszelką cenę próbować poprawić swój humor, płakałam gdy miałam ochotę i wkurzałam się, gdy miałam taką potrzebę. I ojeny, czasami dobrze jest jednak poddać się fali i po prostu się na niej unieść.

Zdjęcie; @patabloguje 
#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis  #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily #sukienka

Moje najlulubieńsze zdjęcie zrobione, gdy...

Te kropki przy mojej twarzy to komary.
Komary są najbardziej śmiercionośnymi zwierzętami na świecie. Zabijają więcej ludzi niż rekiny, tygrysy, czy jadowite węże. Roznoszą malarię, dengę i wirusa Zika. Drugim największym mordercą jest człowiek. Pomijając już fakt, że mordujemy w imię „Boga” „granic” „honoru” siebie nawzajem urządzając krwawe wojny, to jeszcze jesteśmy pasożytem eksploatującym ziemię ponad miarę.

Ludziom, którzy z oszczędności i dla widoków kupili domy na wsi, śmierdzi nagle rzepak i domagają się, aby rolnicy zaprzestali uprawy. Usuwamy budki lęgowe dla Jerzyków, chociaż krzywdy nikomu nie robią. A jakieś dzbany na Mokotowie wytruły staw, bo żaby im skrzeczały i „rechot był nie do zniesienia”. O tym, że sami osiedlili się koło stawu i to był ich wybór już nie pomyśleli.

Chciałabym, żeby takie piękne widoki wciąż istniały za 20, 50 i 100 lat. Ten mały pies trzęsie się z radości jak może wytarzać się w trawie. My też tacy byliśmy, ze spodniami wiecznie zielonymi od wtartej w nie przy upadku trawy🌱
Co się nam stało?

#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily #sukienka #koszyk

Te kropki przy mojej twarzy...

Kiedyś miałam straszny ból tyłka o ludzi wychodzących na papierosa. Siedzenie długo w pomieszczeniu to dla mnie koszmar. Jak wychodzę z kina na powietrze, to czuję się jak ktoś, kto wyszedł z jaskini😅
O ile w gimnazjum i w liceum wychodziłam zawsze z palącymi znajomymi (sama nie palę) i praktycznie co przerwę byłam na powietrzu, o tyle później było z tym jakoś dziwniej.
W szkole to jedynie niektórzy nauczyciele brali mnie za palacza i patrzyli z pogardą.Ale jak uzasadnić wychodzenie gdy nie palisz?
Śmak, po prostu wychodziłam :D. A gdy ktoś mówił „ty palisz?” albo: „ale ty przecież nie palisz!” odpowiadałam „ale muszę się przewietrzyć”. I tyle! Nikt nie urwał mi głowy, nie krzyczał na mnie z powodu tych 5 minut co dwie godziny.

Zamiast pielęgnowania w sobie wkurzenia na innych, skupiłam się na sobie.
Wkurzało mnie za to poczucie, że pracując z ludźmi ktoś zawsze notuje skrzętnie w głowie jak często wychodzisz do toalety i unosi brew gdy odbierasz prywatny telefon. Nie czuję się dobrze w takiej atmosferze, jestem przerażona tym jak traktuje się pracowników w Polsce. Dlatego pracuję sobie jako freelancer na swoim.
Nigdy nie wyszło mi nic dobrego z tego pielęgnowania w głowie ukłucia „bo inni”.
I w ogóle to polecam książkę Helmuta Schoecka „Zawiść: źródło agresji, destrukcji i biedy”. Jest w niej masa socjologicznych ciekawostek i zrobiłam z niej całą masę notatek czytając za pierwszym razem. Bardzo otworzyła mi głowę!
#szczerze_pisząc #blogerka #czesc #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #kropki #sukienka #polkadots

Kiedyś miałam straszny ból tyłka...

Każdy czasami potrzebuje zmian, ja potrzebowałam takiej. Czuję się lekko i świeżo!
#aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily  #blogerka #włosy #zmiana #fryzura #polkadots #sukienka #kropki #haircut

Każdy czasami potrzebuje zmian, ja...

Zmęczona. Tak się ostatnio czuję. Nawet nie fizycznie, to inny rodzaj zmęczenia. Zmęczenie mnogością decyzji do podjęcia i wyborów do dokonania. Zmęczenie ilością rzeczy, walczących każdego dnia o moją uwagę. 
Kiedyś nie rozumiałam ludzi latających na all inclusive, mówiących fryzjerowi „rób co chcesz” albo wybierających buty w pierwszym sklepie, bez porównania oferty w 10 innych. Dzisiaj rozumiem. 
Każdy czasami potrzebuje odpoczynku umysłowego.

#lavieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #darlingdaily #szczerze_pisząc #discoverunder50k

Zmęczona. Tak się ostatnio czuję....

Szybciej, mocniej, więcej, bardziej. Postaraj się więcej, wstawaj wcześniej, kładź się później.
Nie wiem jak wy, ale ja nie kupuję tego bullshitu. Mam pracę, którą uwielbiam - copywriterka daje mi mnóstwo satysfakcji, lubię poprawiać wyniki i czuć, że moja praca pomaga komuś zwiększyć sprzedaż albo zredukować czas spędzany na odpowiadaniu na pytania klientów, bo zgrabnie naskrobałam wyczerpujący opis. Ale też potrzebuję przerwy. Nie powinniśmy żyć w świecie, w którym pracujących ludzi często nie stać na samodzielne wynajęcia  mieszkania,  albo jedna wizyta u dentysty wpędza ich w długi. Jeden pełny etat powinien zapewniać pieniądze na godne życie.

Pamiętam jak kiedyś chciałam podkręcić kartę graficzną, by pograć w grę.
Pograłam. Chwilę.
Karta się spaliła.

Uczę się pracować mniej. Poleżeć brzuchem do góry. Zabrać książkę do parku. Odpoczywać. 
____
#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily

Szybciej, mocniej, więcej, bardziej. Postaraj...

Kiedyś nie lubiłam swoich nóg , bo są krzywe. najkrótsze sukienki jakie nosiłam były za kolano. No i głównie wybierałam spodnie.
To było głupie, wyrosłam z tego.
Ale wiele moich koleżanek wciąż jest na tym etapie. Nie założą latem szortów bo mają nogi: za blade, za chude, za grube, z cellulitem na który na pewno wszyscy będą patrzeć, z siniakami, pajączkami albo wuj wie co jeszcze. 
Kobietom zdarza się też odmówić spontanicznego wyjścia na basen czy nad jezioro, bo się nie wydepilowały.

Hmm, chodziłam ostatnio w krótkich sukienkach, chociaż nóg nie goliłam dwa tygodnie. Zazwyczaj co niedzielę sięgam po depilator, ale jakoś jedna mi wyleciała, a w kolejną jak miałam czas na ogarnianie siebie, to zrobiła się trzecia w nocy. Nie chciałam budzić sąsiadów bo depilator chodzi jak kosiarka.
Rok temu zrobiło mi się słabo i zaliczyłam glebę. Najpierw chodziłam z dwoma dorodnymi strupami na kolanach, potem z białymi śladami po nich. I też chodziłam w krótkich sukienkach, walić to. Może ze dwa razy jakiś Janusz skomentował, że chyba był awans w pracy, ale kto rządzi moim życiem, ja, czy strach przed spojrzeniami Januszy?😉 Nieważne jak wyglądają Twoje nogi, masz prawo chodzić w czym tylko chcesz. Czy masz 45 kg czy 145, czy nogi blade czy opalone, gładkie czy owłosione, paznokcie pomalowane czy nie. Nieważne, czy masz siniaki, pajączki, strupa, mnóstwo bąbli od komarów czy cellulit. To Twoje ciało.
Rób z nim co zechcesz! 🤗

#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily #wbutachbrilu

Kiedyś nie lubiłam swoich nóg...

Kocham lato. Sporo rzeczy w nim mnie wkurza - komary i nagrzany beton, bo wycinka drzew pod nowy parking. Ale więcej zachwyca.
Zieleń. Polne kwiatki. Rumianek. Że kwitnie czarny bez, a syrop z bzu to najlepszy dodatek do lemoniady na świecie. Że rosną maki. I dmuchawce aż się proszą o zdmuchnięcie. Można nosić zwiewne sukienki. Najlepszy strój świata, majtki, sukienka, klapki i jesteś gotowa. Że można poczytać książkę w cieniu pod drzewem. Objadać się lodami i mówić, że to dla ochłody. Chodzić do kina plenerowego. Siedzieć nad Wisłą. Zajadać się mizerią. Albo truskawkami. 
Lada moment stanieje fasolka, i będę ją z lubością polewać bułką tartą na maśle. Przy obecnych cenach masła to będzie droższe niż kawałek schabu, ale to dla mnie smak lata. Tak samo jak kalafior.
Za co Ty kochasz lato? Tylko dobre rzeczy!
#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic  #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily

Kocham lato. Sporo rzeczy w...

Widzicie to białe pudełko na zdjęciu? Zrobiłam sobie w Tunezji małą symulację i nie spakowałam kosmetyków. Kupiłam je na lotnisku i wcale nie wydałam na to ogromnej kwoty - ja zapłaciłam taniej niż w sieciowych drogeriach. Dużo taniej za porządny zestaw - róż, maskara, pomada do brwi i rozświetlacz zapłaciłam 113 zł zamiast rynkowej ceny 310. Chodźcie na bloga zobaczyć jak to zrobiłam ;) Rozwiewam tam też  kilka mitów związanych z podróżowaniem, w które zadziwiająco często ludzie wierzą oraz mam dla Was super zniżkę - 20% na zakupy w @aelia_duty_free_polska - idealna okazja by kupić taniej swój ulubiony podkład albo perfumy.

#Tunezja #zakochaniwtunezji #discovertunisia #podróże #rabat #zakupy #kosmetyki #podróżemałeiduże #wakacje #sukienka #lato #girlsborntotravel #travelgirl 
Post we współpracy z @aelia_duty_free_polska 
Zdjęcie; @adriandmoch

Widzicie to białe pudełko na...

Kocham lato. Nazrywałam sobie kwiatków, kupiłam kilka przepysznych rzeczy. #szparagi i #pomidory (czekoladowe, moje ulubione!) skropione oliwą i przykre boczkiem pieką się właśnie w piekarniku. Z awokado zrobię przepyszne guacamole, które zjem z gruzińskim puri (na zdjęciu w papierowej torbie, do mojego woreczka na pieczywo się nie mieści). Jestem bardzo dumna z tych zakupów, bo dało się #bezplastiku i #zerowaste, chociaż kobiałka prawie mi się rozpadła w drodze ;). Ale jestem też przerażona kierunkiem, w którym zmierzamy. Ja miałam ogromny komfort, że mogłam czasowo pozwolić sobie na zakupy na bazarku. Że miałam też taki bazarek w rozsądnej odległości. Że nie byłam po pracy obładowana własnymi siatami, służbowym laptopem, na którym zabieram pracę do domu i torebką wypchaną pudełkiem w którym noszę lunch i butelką termiczną, więc miałam wolną rękę na kobiałkę. Że mam tyle przestrzeni w głowie, by dowiedzieć się trochę więcej o środowisku i działać, a nie zaprzątam myśli kalkulowaniem z którym rachunkiem bezpieczniej się spóźnić - czy lepiej mieć zaległości za prąd czy za telefon, bo akurat musiałam wydać pilnie na dentystę a nie miałam poduszki finansowej.
Ale i tak zaraz przyjdzie tu ktoś, kto nie pozwoli mi stawiać swoich małych kroczków i palcem wytknie 3 plastry boczku na szparagach albo zakup awokado, bo do jego produkcji zużywa się dużo wody.
Myślę, że z excela jasno wychodzi, że światu bardziej przyda się 100 osób ograniczających złe nawyki o 50%, niż 3 będące w 95% eko, ale osłabiające morale innych gdy tylko wdrożą jakąś mąłą zmianę.
#zakupy #eko #próbuję #szczerze_pisząc #aniamaluje #vintage #jedzenie #czystamicha

Kocham lato. Nazrywałam sobie kwiatków,...

Filmik ze mną, kto wygrał w konkursie i inne ciekawe znaleziska

autor Posted on 19 wizyt
anna kęska, aniamaluje, hat, kapelusz, dziewczyna w kapeluszu aniamaluje blog

Cześć! Zwyczajowo podsumowuję tydzień w poniedziałki, ale tym razem…nie dało rady.W zamian za to wrzucę wyniki konkursu, wstawię filmik w którym możecie mnie zobaczyć (i posłuchać), opowiem kogo spotkałam i dlaczego nie wyrabiam ostatnio z “czasem”.

Zdjęcie wyżej pochodzi ze środowego eventu w Tk Maxx w Warszawie. Dostałam zaproszenie na wydarzenie związane z kampanią Me by me. O co chodzi? Tk Maxx łowił swoich klientów podczas zakupów i zaprosił ich do kampanii reklamowej – główna bohaterka w ten sposób pojechała do Londynu, a potem do Kapsztadu. Fajnie, co? 😉

Blogerzy oglądali efekty tej kampanii i mogli sobie wszystko poprzymierzać, porobić zdjęcia na ściance, posłuchać podpowiedzi stylistki Glamour i takie tam.

Nie jestem wielką fanką “ścianek”, więc ograniczyłam się do tego, co pokazałam na Instagramie 😉

Cieszę się, że przed spotkaniem mogłam poznać Dorotę z bloga Olfaktoria, która była wcześniej bohaterką historii motywacyjnej – od patologii do sukcesu, a także przesympatyczną Martę z bloga Smallrosie  z którą chciałam spotkać się od dawna ;-))

Na evencie TkMaxx dostaliśmy między innymi bony na zakupy, ja wybrałam się w weekend do bydgoskiego Tikeja i…jak zawsze – kupiłam coś siostrze 😉 Tzn – sama sobie kupiła, ja tylko użyczyłam karty 😉

kamizelka jeansowa jeans Levis, Levis jeans vest
kamizelka jeansowa jeans Levis, Levis jeans vest

Moja siostra ma 12 lat i strasznie ją rozpieszczam 😉 mam wrażenie, że więcej rzeczy kupuję Jej niż sobie 🙂

Podsumowując – Tk Maxx to sklep w którym może ubrać się tak naprawdę każdy, myślę, że znalazłaby tam coś dla siebie nawet moja babcia 😀 Serio. 

Wypad na event do tikeja był drugim w tym miesiącu do Warszawy, o pierwszym pisałam tutaj 🙂

Kupiłam też w końcu aparat i mam nadzieję, że wygrzebię w tym tygodniu trochę czasu na poznanie jego możliwości 🙂

#Dary losu przekazał mi Avon, jestem najbardziej ciekawa kremu CC i matowej pomadki. Jeden “dar losu”, a w zasadzie zestaw dwóch książek poleci do autorki tego komentarza:

O co chodzi? Napisałam ostatnio tekst: Jak szybko nauczyć się angielskiego, komentarze były ciekawsze od moich wypocin. Miałam wybrać jeden, który wygra nagrodę i…było bardzo ciężko. Dlaczego wygrała Paula? Bo tym czerwonym telefonem przypomniała mi pewną sytuację. Kiedyś w szkole nauczycielka nie uznała mi na sprawdzianie jednego zadania – polecenie brzmiało “wymień”, nauczycielce chodziło o wymień i opisz. Na następnym sprawdzianie postanowiłam być nadgorliwa i kiedy było trzeba wymienić, wymieniałam więcej i opisywałam. Znowu było źle. Dostałam na czerwono napis – czytaj polecenia. To się wkurzyłam i następnym razem…poczekajcie zmienię, to tak, żeby ukryć prawdziwy przedmiot  ale zachować sens. Więc wymyślmy, że to była historia i na pytania “jaki król zrobił coś tam” odpowiadałam “brzydki” albo “brodaty”  bo nauczycielka pytając “jaki?” pytała o przymiotnik 😀 Wkurzyła mnie wtedy ta zołza, bo nie chodziło o moje odpowiedzi, tylko o MNIE. Podsumowując – nauczyciele nie potrafią często zadawać pytań!

Paula, odezwij się na maila z danymi do wysyłki nagród 🙂

Przyłapałam w piwnicy kota mojej babci jak ocierał się głową o krzesło, robi to bardzo mocno 😀

Zaproponowałam też wyzwanie 100 dni bez spodni do którego serdecznie zachęcam 😉


Piekłam też karpatkę z paczki (dwóch paczek), która jest bardzo smacznym i bardzo niefotogenicnzym ciastem:

Wyrosła wielka a ja nie dopilnowałam kota i wyczyścił mi garnek z kremem zanim wstawiłam go do zlewu.

A teraz zapraszam na kubek gorącej czekolady i wrzucam link do filmu  z nagraniem mojego “wywiadu” – zostałam wczesną jesienią (więc dawno temu) zaproszona do swoje gobyłe liceum na dwie lekcje gdzie odpowiadałam na pytania licealistów, z dwóch godzin zrobiono 10 minut materiałów i niestety zapomniano o autoryzacji, ale nie czepiam się szczegółów tylko odsyłam, jak ktoś ma ochotę obejrzeć : link. Proszę przy okazji o jakieś sugestie, bo zamierzam niebawem ruszyć z kanałem na youtube 😉
Możecie też kliknąć na obrazek 😉


A, jeszcze jedna z lokalnych gazet wrzuciła mnie do rubryki bohater dnia. Więcej takich smaczków zawsze na instagramie, który jest powiązany z blogiem od tego tygodnia ;-))

Buziaki!


Mam nadzieję, że ruszę niebawem z dawnym tempem jeśli chodzi o teksty, teraz był zastój, bo w weekend czułam się fatalnie, obrazowo mówiąc “intensywnie się oczyszczałam”. Jeśli ktoś nie wie co to znaczy, niech zaznaczy teskt, bo odpowiedź napisałam za tymi słowami białą czcionką. Kolokwialnie i wprost – cały weekend rzygałam obejmując muszlę klozetową i śpiąc nieprzytomnym snem. Taka przeplatanka. Koniec obrzydliwości 🙂 Jeszcze dochodzę do siebie. 😉


Buziak!

Będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz mnie na :

 

Follow on Bloglovin

lub polubisz na fejsie 😉

Uściski, Ania

66
Dodaj komentarz

avatar
36 Comment threads
30 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Patty13DagmaraAnonimowybumi bubiszanti Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowy
Gość
Anonimowy

Po pierwsze jesteś śliczna, po drugie rozbawiła mnie ta słuchawka, po trzecie, świetnie się Ciebie słucha! 🙂 Chudzielec z Ciebie, koniecznie otwieraj kanał na YT 🙂

Kasia
Gość

To bardzo proste. Musisz mieć włączony AF na obiektywie. 😉 A jeśli chodzi o wybranie punktów ostrości to po prawej stronie na body masz dwa guziki, pod nimi są lupki z + i -. Gdy naciśniesz ten nad lupką z + i spojrzysz w wizjer to pojawią Ci się punkty ostrości. Na prawo masz przyciski do "nawigacji" i nimi wybierasz interesujący Cię punkt ostrości. Jeśli chcesz włączyć z powrotem wszystkie punty ostrości (i aparat wtedy łapię ostrość na najbliższy przedmiot) musisz nacisnąć SET (okrągły klawisz, na środku w przyciskach "nawigacji"). Tak jest przynajmniej w 450D, ale wątpię żeby w 600D… Czytaj więcej »

Anonimowy
Gość
Anonimowy

W filmach kręconych lustrzanką autofocus niestety nie działa (tzn działa, ale nie tak jak w kamerach, nie nadaje się do użytku podczas filmowania), musisz zdać się na ustawienia manualne.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

miło Cię było wreszcie usłyszeć i zobaczyć , słucha się równie przyjemnie co czyta 🙂 jesteś moją ulubioną blogerką;)

Anonimowy
Gość
Anonimowy

jesteś fantastyczna. koniec kropka.

Oleandrra
Gość

Też zauważyłam, że nie tylko nauczyciele, ale też wykładowcy itp. nie potrafią sformułować pytań. Przykładowo "pytanie" brzmi: 1. Formy internacjonalizacji – strategie wejścia na rynek zagraniczny. Na upartego mogłabym tutaj wymienić po kolei "eksport", "kontrakty" itd., po czym przejść do następnego pytania. Dlaczego mam się domyślać, że miałam je omówić? Tylko dlatego, że ostatecznie błąd jest przypisany mnie, a nie temu, kto źle sprecyzował pytania… Trzymam kciuki, żebyś wróciła do formy i mogła pisać z taką częstotliwością, jak wcześniej. I chętnie zobaczę cię w roli vlogerki. Szkoda, że mam ograniczony transfer internetu, bo nie mogę oglądać filmików, dlatego też nie… Czytaj więcej »

Blunotte
Gość

Nie no kto wygrał wszystko. 😀

Pamiętasz może gdzie kupiłaś koszulę, bo poluję na taką na maturę. :3

Blunotte
Gość

Miało być kot. :C

Paula eM
Gość

Dzięki! 🙂
jej i od razu mam lepszy dzień 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Podoba mi się Twoja dykcja i pewność z jaką mówisz ,szybko odpowiadasz na pytania, konkretnie. Niby nic a jednak usłyszenie Twojego głosu jest kropką nad ,,i" do przeczytanej książki. Teraz jak będe czytać notki na blogu to z Twoim pewnym głosem w myślach. A nie swoim pesymistycznym, sceptycznym 😉

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Mnie najbardziej wkurzało jak w liceum było polecnie "wymień" a ktoś nadgorliwy zgłaszał się z pytaniem "mamy tylko wymienić, czy też opisać?!". Na szczęście bardzo szybko uzgodniliśmy, ze jak jest "wymień" to nikt się nie wychyla i nie opisuje (zawsze jednak były 1-2 osoby, które MUSIAŁY dopisać coś od siebie, ale to nadal było za mało, żeby innym obniżyć ocenę).

Safona
Gość
Safona

Jakoś zupełnie inaczej wyobrażalamm sobie Twój głos…heh ale wszystko bardzo pozytywnie wypadło 🙂 fajnie ze myślisz o nagrywaniu filmików, będę oglądać.

vivamaja
Gość

Jak coś możemy razem rozbroić ten aparat! 😉 Super, że masz lepszy sprzęt, co oznacza dalszy rozwój.
Zaniepokoiła mnie wzmianka o Twoim weekendzie, ale cieszę się, że wyszłaś z tego! 🙂
Nooo i nagrywaj filmiki, pewnie! Jak coś mam dwa statywy, więc jak coś nie musisz się o to martwić ;d

Ten kapelusz jest boski! Zaczynam polować na taki, który będzie do mnie pasował.. bo Twój dla Ciebie jest idealny! 🙂

illonky
Gość

Kot pierwsza klasa! Moja kocica dziś postanowiła ponaciskać mi pazurkami brzuch, bo miękko jej było, niezbyt przyjemne uczucie. Powiem szczerze, że też mam takie przeżycia z nauczycielami, najpierw zadają pytanie wymień, a oczekuję opisania. Sama jestem nauczycielem i mówię moim podopiecznym, wymień i opisz lub wymień, a gdy widzę, że opisują coś, mówię że prosiłam o wymienienie czegośtam. Tak samo z pytaniami pytam czym jest coś, a odpowiedź brzmi to jest takie, siakie – z obu stron brak zrozumienia, ale pracuje nad tym.Czego nauczyłam się na studiach – należy zadawać konkretne pytania i mieć konkretne wymagania, wypowiedzi albo pytania muszą… Czytaj więcej »

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Jesteś super! Pięknie mówisz, ślicznie wyglądasz i masz ekstra dekolt! :))))) Koala

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Jesteś przeciwniczką spożywania mleka krowiego przez ludzi, więc jak zrobiłaś to ciasto? ;p

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Użyj innego mleka. Po prostu 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

ależ ty pięknie wyglądasz na żywo. zupełnie inaczej, niż na zdjęciach. ucieleśnienie moich ideałów.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Aniu, pięknie wyglądałaś, a jeszcze przyjemniej było Cię słuchać 🙂 Pozdrawiam!

Słonecznik
Gość

Fajnie jest usłyszeć Twój głos 🙂 Kanał na YT jak najbardziej zakładaj 😀

paranoJa
Gość

ale mi narobiłaś chęci na karpatkę. <3

Aleksandra Anna
Gość

śliczny kotek 🙂 nowy aparat to wielka frajda 😉

Lekko Chaotyczna
Gość

Masz fajny głos. Zakładaj vloga 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

hey there and thank you for your information – I've definitely picked up anything new from right here. I did however expertise a few technical points using this website, since I experienced to reload the website lots of times previous to I could get it to load properly.I had been wondering if your web hosting is OK? Not that I am complaining, but sluggish loading instances times will sometimes affect your placement in google and can damage your quality score if advertising and marketing with Adwords.Well I am adding this RSS to my e-mail and can look out for much… Czytaj więcej »

LandOfLaces
Gość

Jestem ciekawa, co spowodowało, że głos i ruchy ust kompletnie nie współgrały ze sobą. Całkiem jakby ktoś, kto robił ten film, wybrał ładne ujęcia ciebie mówiącej i najlepiej nagrane odpowiedzi i posklejał na chybił trafił. Myślę, że nagrywając sama siebie unikniesz takich sytuacji. Dawaj znać, jak idzie poskramianie aparatu, i czekam na filmową wersję bloga 🙂

szanti
Gość
szanti

Od pewnego czasu zastanawiam się dlaczego Anna nie nagrała jeszcze żadnego filmiku.
A tu proszę …
Rozsiewasz wokół siebie bardzo pozytywną aurę.
Czekam z ciekawością na Twój vlog … aniołku 🙂

szanti
Gość
szanti

Hej Ania 🙂 ! Bycie aniołem to powód do dumy a nie do wstydu.
Życzę Ci wielkich skrzydeł !

wielokropka
Gość

TkMaxx to prawdziwa kopalnia! Ja się czuję tam nieswojo, ale moja mama ma zdolności do znajdowania świetnych ubrań w niskiej cenie. Muszę powiedzieć, że "100 dni bez spodni" mocno zakorzeniło mi się w głowie i nie chce wyjść. Do tego stopnia, że zaczęłam zwracać uwagę na dziewczyny w spodniach, że mogłyby w tą spódniczkę wejść i sama kupiłam sobie taką, w której na pewno całe lato będę paradować. Kurczę, to jest racja, że kobiety powinny unikać spodni! Nie mówię, że to coś złego – sama przecież noszę cały czas, ale ile można! Od tego się jest płci żeńskiej, żeby ubierać… Czytaj więcej »

Mademoiselle Magdalene
Gość

Ale jesteś śliczna! Obejrzałam film z dużym zaciekawieniem i odczucia są bardzo pozytywne. Masz swoją wizję świata, masz swoje zdanie i je wyrażasz. Super! 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Jaką masz fajną wymowę! Coś zabawnego dzieje się przy "cz" i "sz" 🙂 zawsze lubilam sluchać ludzi, którzy mówią z jakąś "wariacją" wymowy, a oni nigdy nie wiedzą o co mi chodzi 😉 i zauważylam jak różnie wyglądasz porównując zdjęcie np. to z tekstu o makijażu i na żywo w filmiku, jakby inna osoba, jak to robisz…? chcialoby się zapytać. Ale już wiadomość o tym jak bardzo cierpialaś przez caly weekend jest niepokojąca… (tak to jest zaangażować emocjonalnie czytelników, to ci później zadają niewygodne pytania, opisują swoje urzekające historie i każą to czytać ;)) zastanawialaś co może być tego przyczyną?… Czytaj więcej »

ona
Gość

Aniu, kamera cię kocha,nawet tak amatorska, kręć dla nas, z takim sprzętem nie masz już żadnej wymówki, zazdroszczę, mam nadzieję, że mi też uda się, wkrótce kupić coś lepszego. Cudownie wyglądasz w tym kapeluszu ;).

Polka w UK
Gość

nom noooom!!!!! jak ja luuubie karaptke!!! ale mi zrobilas smaka 😛 A na Canona mam ochote od dawna tylko na model nie moge sie zdecydowac…

Polka w UK
Gość

wlasnie zobaczylam filmik, jestes niesamowita!!!

Lusterko Em
Gość

Ania, zajrzyj do mojej ostatniej notki, jest tam przekaz dla Ciebie! 🙂

2PlanetFromSun
Gość

Dobre to z czerwonym telefonem :))).
Autorce gratuluję i życzę odwagi by powrócić do nauki języków.

Lucyna M
Gość

Sympatyczna c Cb dziewczyna:-) Może pomyśl o założeniu kanału na youtube. Myślę, że odniosłabyś sukces:-)

littlebaby
Gość

lubię czytać Twojego bloga ale jedno mnie zawsze zastanawia w tym proszeniu blogerów o głosy, co to za satysfakcja wygrania konkursu na e-booka skoro większość osób go nie czyta a głosuje bo są czytelnikami bloga? Wygrana nie będzie przecież świadczyła o tym, ze ten e-book był najlepszy (nie wątpię, ze tak jest) ale o tym który startujący namówił więcej osób do głosowania.. przynajmniej ja tak to widzę.

bumi bubi
Gość

Wiesz, czytając Twojego bloga, zawsze czułam się tak blisko Twojej osoby. Ba. Podczas czytania i oglądania Twoich zdjęć moja wyobraźnia była tak pobudzona do działania. Do chwili, gdy obejrzałam filmik, przedstawiłabym Cię, jako wprost idealną osobę, która nawet z swoich niedoskonałości potrafi zrobić atut. Byłaś prze zemnie postrzegana jako osoba zabawna, potrafiąca zgubić rozmówcę. Tak idealna kobieta z pazurkami. Twój głos był dla mnie bardzo kobiecy, mówiłaś głośno z taką energią jaką nie powstydziłyby się dzieci z przedszkola, wszystkie razem bawiące się. Byłaś tą dziewczyną, do której bym nie podeszła. Bo uważałby, że jesteś ode mnie dużooo fajniejsza. A w… Czytaj więcej »

Dagmara
Gość

Fajnie Cię zobaczyć, Aniu, choćby tak wirtualnie 🙂

Patty13
Gość

jestem pod mega wrażeniem 😀 jesteś wspaniała 😉

Previous
Jak szybko nauczyć się języka angielskiego? +KONKURS
Filmik ze mną, kto wygrał w konkursie i inne ciekawe znaleziska