Jestem prawie zdrowa!!!!!

Od zera do bohatera. Jak z nieuleczalnie chorej osóbki której mówili - ma Pani 5 lat lub - nic tylko przeszczepu wypatrywać a i to nic nie da, wskoczyłam na etap na jakim jestem dzisiaj. Ciepłym moczem olewając lekarzy.
Bardzo chciałam napisać ten tekst. Ogromnie. Nie mogłam się doczekać, aż nastanie moment, kiedy będę mogła to zrobić bez bycia hipokrytką. Nie mogę uwierzyć, że trwało to niewiele ponad rok! Niesamowity rok który sprawił, że jestem CAŁKOWICIE inną osobą niż byłam.

Jasne, moje oskrzela wciąż są aktywne jak elektrownia atomowa, ale kurczę - panuję nad tym! Albo raczej - handluję z tym :)

We wrześniu 2012 roku wypisałam Wam swoje objawy (nie wszystkie)
Krótki cytacik :
Moje objawy są następujące :
Stały repertuar (mam codziennie):
moje serce bije dużo wolniej (bradykardia), 
mam za mało żelaza (anemia), zanik miesiączki
moja temperatura jest niższa niż powinna (33-35,5, ale zdarza się 32...)
ból głowy
nadprodukcja śluzu w oskrzelach
odkrztuszanie powyższego w ogromnych ilościach
problemy z oddychaniem

3-4 razy w tygodniu i rzadziej :
- omdlenia
- robię się blada jak ściana
- senność
- refluks przełykowy
- duszenie się w nocy (nie, że się "duszę", tylko się DUSZĘ tak, że oczy wychodzą mi z orbit.
Oczywiście, miałam dużo więcej różnych objawów i patologii. To taki efekt kółek zębatych, jedno przestaje się kręcić, reszta też nie działa prawidłowo i cały mechanizm się psuje. Jak kostki domina, jedna się przewraca i ciągnie za sobą następne. Przepraszam, nie jestem fanką  Chłopców z zoologicznego, ale ten fragmencik z początku idealnie oddaje o co chodzi... po słówku "dancing" możecie zamknąć i zapomnieć (rzeczony fragmencik <- comment----="">

Yep, kiedy myślisz o kimś chorym "hipochondryk" bo wymyśla sobie ciągle nowe choroby, to może po prostu te kolejne są wynikiem poprzednich? A tak na marginesie - wiem, że wiele osób próbuje coś ugrać jadąc na litości i symulowaniu. Jest to dla mnie maksymalna żenada!

W grudniu miałam dość. Serio. Do tej pory lekarze odsyłali mnie od szpitala do szpitala, robili pierdyliard badań i nic  z tego nie wynikało. Poza tym, że po tych ich lekach i kuracjach moje ciało coraz smętniej kwiczało. Portfel też. Stanęło na tym, że mam objawy mukowiscydozy, ale mukowiscydozy chyba nie mam, bo mdlałam na badaniu chlorków w pocie (jonofreza pilokarpinowa)...a jeśli mam, to widocznie mutację której nie ma (opisanej), więc radź sobie człowieku sam. Skierowali mnie do kolejnego szpitala i... od nowa te same badania. To był ostatni szpital. Aha, skończyły się też choroby które lekarze mogli typować. Więc stanęło na genetycznie, nieuleczalne, będzie coraz gorzej, płucka nie wyrobią i sratatata typowe pierd#lenie lekarzy kiedy nie wiedzą o co chodzi. I w ogóle szkoda, bo taka pani młoda...
Postawili na mnie krzyżyk i mogli umyć ręce jak Rysiek z Klanu.

A potem prawie zdechłam dusząc się w nocy. Daruję sobie opis, bo jest w mojej książce, ale kurczę, to był najgorszy moment w moim życiu. Potworny ból, potworna rozpacz, niewyobrażalna walka o ten jeden, jedyny oddech którego potrzebowałam do życia...a z drugiej strony ogarniająca mnie błogość kiedy zaczynałam tracić przytomność. Błogość szepcząca podstępnie nie walcz, nie szarp się, błogość zapadająca się w dół i gwarantująca spokój...
W ogóle to nawet w książce opisałam to szczątkowo i nie wiem czy kiedykolwiek znajdę w sobie odwagę opisać te kilka minut mojego życia które były jednocześnie najgorszymi i najlepszymi w moim życiu i zmieniły mnie na zawsze.

Po tym wydarzeniu, napisałam Wam w grudniu 2012, że zmieniam podejście do zdrowia i rzucam WSZYSTKIE LEKI. Oczywiście jak to teraz czytam, myślę sobie What a fool I 've been... i nie, nie dlatego, że odstawienie leków było złe. Dlatego, że chciałam się uodpornić końskimi dawkami witaminy C :D
Odstawienie wszystkich leków było jedną z lepszych decyzji w moim życiu.
Kolejną było ZAUFANIE. Sobie (Bogu, bo każdy nim jest, jakkolwiek go nazywasz). Swoją drogą zabawne jest, że kiedyś poszukując wiedzy o różnych religiach trafiłam na tekst "TAO" (nie pamiętam nazwy, ale było o Tao ;)),  gdzie mistrz powiedział do ucznia - Tao jest wszędzie! A uczeń zapytał- wskazując na soczysty ekskrement pozostawiony przez psa - Nawet w tej kupie?  , po czym dostał odpowiedź twierdzącą. A powiedz w Polsce, że papież robi kupę i pierdzi - dowalą Ci karę jak Abelardowi G.

Sorki za offtop, musiałam ;-)))

Także w momencie, w którym zaufałam, wszystko potoczyło się samo. Nagle zamiast na newsy o witaminie C, zaczęłam natrafiać na interesujące badania. Pod wpływem impulsu sięgnęłam po jakąś książkę całkiem nie związaną z oskrzelami, znalazłam w niej szczątkową wzmiankę o kapsaicynie. Pod podobnym impulsem napisałam maila do profesora z UCLA (Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles) i...dostałam auto odpowiedź, że skrzynka nie istnieje, więc uderzyłam do PR-u uniwerku i przekazali mojego maila do kogoś, kto zna kogo, kto zna emerytowanego profesora... i...kilka tygodni później byłam już po konsultacjach na Skype! Pokaszlałam do kamerki i dowiedziałam się 100x więcej niż od "lekarzy" w Polszy.
A potem bez wahania wysłałam teczkę pełną oryginałów badań i innych takich wiedząc, że nie będę jej nigdy więcej potrzebować, a jeśli dla kogoś jestem interesting case, to czemu nie?

Lata faszerowano mnie sterydami, jak świnię przed ubojem. Odstawiłam je rok temu (stopniowo, coby ze świata nie zejść) a dopiero kilka dni temu pozbyłam się ich z krwi. Dopiero na nowo staję się sobą.

Spędziłam setki godzin nad książkami medycznymi i słownikami. Popełniłam milion błędów, ale żaden nie był tak dotkliwy jak skutki leków. Nie pominęłam sfery duchowej (wiecie, że większość kobiet na raka jajników/piersi miało jakieś doświadczenie kiedy ktoś nie uszanował ich seksualności? np. nie wiem, chłopak się urżnął i wymusił seks na który nie miały ochoty albo zostały zdradzone... daje do myślenia).

Odrzuciłam fałszywy pogląd, że istnieją choroby genetycznie. Nie istnieją (sama niby taką mam) ale twierdzę, że niet, nie ma czegoś takiego! I będę podrzucać Wam linki i teksty które to pokażą i udowodnią i wytłumaczą zjawisko pamięci komórkowej...

Poznałam masę naturalnych produktów które super działają i wcale nie musiałam bawić się w eko-terror i jakieś restrykcyjne diety. Odrzuciłam jedynie krowie mleko, mięso ssaków, ograniczyłam gluten, ale nie popadam w paranoję i lubię sobie czasem coś wszamać, nawet w macu/kfc/burger kingu/subwayu i innych takich. Jak równoważę to do super-foods to jest ok i wilk syty i owca cała i wszystko gra.

Dowiedziałam się wielu rzeczy, o których nie mówi się głośno, a jak się mówi, to ludzie aby się ochronić w nie nie wierzą. Bo kto uwierzy, że fakt, że jesteś chory to Twoja wina?
Trzeba znaleźć w sobie odwagę. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że jesteś chory na własne życzenie. Widocznie za mało szukasz rozwiązania, czekasz na mannę z nieba. Do zdrowia nie można podchodzić biernie.
Rozwiązanie SAMO nie przyjdzie, o ile nie uwierzysz w nie i nie zaufasz oraz nie podążysz za nim.
To, że nie jestem w 100% zdrowa to też moja wina, ale pracuję nad tym. I wypracuję to!!!!
( I nie ma to nic wspólnego z obwinianiem się, ale aby budować dom, musisz mieć fundamenty, pozbądź się kłamstwa, fałszu, poczucia winy, zganiania na innych i poczucia krzywdy, że spotkało to Ciebie. Był powód. koniec kropka!).


Profesor z UCLA jak dowiedział się, czym mnie od dzieciństwa faszerowano, zapytał, czy leczył mnie lekarz, czy rzeźnik. Wiecie, mam słabą jakość dźwięku w kamerce, nie byłam też pewna czy dobrze zrozumiałam, i musiałam dopytać, czy naprawdę powiedział butcher czy się przesłyszałam.

A potem kazał się przebadać na obecność metali ciężkich. Cóż, nie mylił się, miałam (mam) ich od cholery, z ołowiem i rtęcią na czele. A jak mówiłam lekarce, że z dnia na dzień czuję się coraz bardziej tępa, to mnie olała. Metale ciężkie wpływają na ociężałość umysłową. A także powodują/zaostrzają autyzm!

Jak zobaczył wyniki, to zapytał, czy nie piszczę na lotniskach przechodząc przez bramkę ;). Oczywiście, jak zawsze nie wyłapałam w porę żartu.

Niestety, u nas coś, co pomaga pozbyć się tych metali jest nie do zdobycia. Nie dawałam za wygraną i znalazłam naturalne metody. Niestety, co nagle to po diable - odtruwając się z rtęci trzeba to robić ostrożnie, bo zanim sobie pójdzie, to się musi uwolnić, więc masz objawy zatrucia.
Ale nie ma tego złego, bo wtedy wychodzi w badaniach/krwi moczu, więc co jakiś czas sprawdzam, czy wciąż wychodzi (normalnie te badania jej nie pokazują, bo mocno wchodzi w organy!)

Znalazłam sposoby na uwalnianie tego śluzu, na osuszania oskrzeli, podskoczyła moja temperatura a i serce bije normalniej. Dawno nie miałam omdleń, dawno nie zemdlałam. Miesiączki wciąż nie mam, ale nie wszystko na raz. Hormony unormuję sobie jak skończę z rtęcią. Nawet wiem już jak!

W tym momencie jestem na etapie ostrego detoksu który sama sobie wymyśliłam biorąc różne elementy z różnych zaskakujących terapii. Rozwaliło mi to uporządkowaną dobę (piszę ten tekst o drugiej w nocy, gdzie moje wczesne wstawanie? ), trochę mnie przytępia (ołów i rtęć powoli robią pa-pa), ale i tak jest lepiej niż na lekach, które zrobiły ze mnie ZOMBIE.

Czasami mam gorszy dzień, ale generalnie, NIGDY nie sądziłam, że będę w takim miejscu w jakim jestem. Że wyzwolę się z błędnych przekonań, że złapię życie za jaja.

Tymczasem wierzę, że maksymalnie za 6 lat będę w pełni zdrowym człowiekiem.
Jeszcze rok, abym była wolna od metali ciężkich. Potem biorę się za hormony a reszta zacznie powoli wskakiwać na swoje miejsce. Jak w mechanizmie kół zębatych.

Czuję się DUŻO lepiej , nie wiedziałam lekarza na oczy (poza skypem z profesorem badającym naturalne historyczne metody i weryfikującym ich prawdziwość), nie brałam leków i nie umarłam.

Chcę przesłać każdemu chorującemu kopa w dupę. Brać się za swoje drowie, ale już!!!

PS. dla tych co wychodzą z mądrymi tekstami pseudo-intelygentów , że źle się czułam po lekach przez placebo (jeśli już, to NOCEBO! ale i tak pudło), podsyłam zdjęcia jakie wysłała mi właścicielka psa Maxa, którego ponad dwa lata weterynarze nie uratowali od gronkowca.
Metoda którą opisałam tutaj, wyleczyła pieska w 10 dni!  A jak wiadomo, na zwierzaki placebo nie działa!Na ostatnim zdjęciu odrasta sierść i goją się ranki ;-)
Mam powera do pisania więcej o zdrowiu, bo dostaję o to multum maili, także będzie duuuuużo informacji.
BUZIAKI!
PS.... mam na skrzynce wiele maili które wyglądają na BARDZO długie. Radzicie się mnie o wszystko od pytań typu "rzucił mnie chłopak, co robić?" po prośby o konkretną motywację, opisy sytuacji życiowych, kuracje naturalne a ostatnio zostałam poproszona o określenie dziewczynie hipotez badawczych do licencjatu :D Kocham Wasze maile, ale na te długie muszę mieć nastrój i moment, coby po łepkach i nie potraktować. Na pewno przeczytam!
Pierwsze zdjęcie z tekstu pochodzi z 2008 roku, na zaliczeniowy projekt koleżanki, yep, to ja.
Będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz mnie na :
  Follow on Bloglovin
lub polubisz na fejsie ;-)

COMMENTS

BLOGGER: 185
Loading...
Nazwa

-40% drogeria natura,2,-49% rossman,5,-50% na kosmetyki,1,#Koniecznie przeczytaj,16,100 dni bez spodni,3,15 hair project,3,2015,6,2016,11,2017,12,2018,9,2019,3,218,1,4-godzinny tydzień pracy,1,5+,1,50 list,1,abody,1,afro,1,akceptacja,7,akcesoria,1,aktualizacja włosów,7,aktywne słuchanie,1,Alberobello,1,aliexpress,7,alkohol,1,aloes,1,Amalfi,1,Andrea,2,anemia,1,Angkor wat,1,Ania poleca,9,aniamaluje,1,anime,1,ankieta,1,aplikacja,2,aplikacje,2,apple,1,Apulia,1,asertywność,2,astor,1,ateizm,1,automistyfikacja,1,Avon,2,awokado,1,Azja,7,babcia,1,baczewski,1,bakterie,1,Barcelona,3,Bari,1,bataty,1,bądź duży,2,bez pieczenia,1,bezglutenowe,1,bezpieczeństwo,1,biała czekolada,1,biały laptop,1,biblia,1,bicie,1,bieganie,1,biel,1,bingo spa,2,biust,4,biustonosz,2,Black friday,1,bliskość,1,BLOG,535,blogi,3,blogowanie,4,blond,1,błędy,1,bob,5,boczek,2,body-shaming,1,bohaterki,1,bohemian rhapsody,1,botki,1,boty,1,boże narodzenie,1,ból ucha - naturalne metody,1,bridal hairstyles,1,bronde,1,brwi,5,buty,10,by nogi wydawały się dłuższe,1,cele,4,cele życiowe,1,celia,1,ceny w Tajlandii,1,cera,3,Cetaphil,1,Chiny,3,chwalenie się,1,ciało,41,ciastka,2,ciasto bez pieczenia,2,ciasto francuskie,1,ciasto kinder country,1,ciasto snicker,1,ciąża,1,Cicha noc,1,ciekawe blogi,4,cienie,1,cieniowane,1,ciepłe ubranie zimą,1,cinema city unlimited,1,Claudia Shiffer,1,co,1,co było,1,co jest za damo,1,co kupić babci,1,co kupić dziadkowi,1,co kupić na dzień matki,1,co kupić na promocji w rossmanie,3,co kupić na wieczór panieński,1,co na prezent,1,co powiedzą inni,1,co przywieźć z Ukrainy,1,co przywieźć ze Lwowa,1,co robić jesienią,3,co robić w grudniu,1,co robić w kwietniu,1,co robić w lipcu,1,co robić w listopadzie,1,co robić w lutym,1,co robić w maju,1,co robić w marcu,1,co robić w październiku,1,co robić w sierpniu,1,co robić w styczniu,1,co robić we wrześniu,1,co warto kupić na promocji rossman,1,co warto kupić na promocji w drogerii natura,1,co warto przeczytać,1,co warto zrobić na studiach,1,co zjeść w tajlandii,1,co zobaczyć w londynie,1,Co zrobić,1,co zrobić by rude włosy nie płowiały,1,co zrobić żeby włosy szybciej rosły,1,creaclip,1,cruelty-free,2,curls,1,Cypr,2,cytaty,1,czarna rzepa,1,czas,3,czasopisma,6,czcionki,1,czekolada,1,czekolada z żelkami,1,czekoladki,1,czereśnie,1,czerwiec,2,czerwona królowa,1,czkawka,1,czosnek,2,czuciowiec,1,czy książki są drogie,1,czy można narzucać wiarę,1,czy można zmuszać do chodzenia na religię,1,czy można zmuszać dziecko do chodzenia do kościoła,1,czy warto lecieć na Cypr,1,czy warto obchodzić halloween,1,czy zapłacę cło,1,czytanie,2,czytnik,1,czytnik za złotówkę,1,ćwiczenia,5,daktyle,1,darmowe e-booki,1,darmowy planer,1,death note,1,decubal,1,delia,1,demakijaż,2,depilacja,5,depilacja laserowa,1,depilacja pach,1,depresja,1,Dermedic,1,Dermedic Capilarte,1,deser,1,desery,1,design,21,detoks,1,dieta,15,dieta śródziemnomorska,1,diy,15,dla dojrzałych kobiet,1,dlaczego nie piję mleka,1,dlaczego warto wyparzać i wymieniać szczoteczkę do zębów,1,do 100 zł,1,Dobre Bakterie,1,dobre nawyki,11,dobro,1,dochód,1,domodi,1,domowe sposoby,3,domowy sernik,1,dowody naukowe,1,drinki,1,duplo,1,dusza,14,dzieci,17,dzień babci,1,dzień matki,1,easy hairstyle,1,edukacja,1,egzamin,1,egzaminy,1,eko,1,eksperci,1,eksperymenty,1,eld,1,elfen lied,1,emocje,6,energia,1,essence,1,etykiety,1,eyeliner,2,fanatyzm,1,FAQ,2,farbowanie,13,FAS,1,feminizm,1,fetysz stóp,1,fetyszysta stóp,1,figa,1,figi,1,figura,1,film,11,film o freddiem mercurym,1,filmy,11,filozofia,2,finanse,9,first7jobs,1,fit,13,Fitocell,1,freddie,3,Freddie Mercury,2,fryzura,6,fryzura na ślub,2,fryzury,28,fryzury ślubne,3,fryzury z grzywką,2,gadżety,10,gdańsk,2,gdy dasz plamę?,1,gdzie kupić biustonsz 65e,1,gdzie pojechać w maju,1,gdzie tanio kupować meble,1,girlpower,1,gliceryna,1,golden blonde,1,golden rose,1,gotowanie,2,granica,1,granica polska ukraina,1,Grecja,3,gronkowiec złocisty,1,gry,5,grzywka,1,gule podskórne,1,gwałt,1,gwiazda dnia,1,hair trends,1,hairstyles,3,halloween a wszystkich świętych,1,haloween,1,hejt,1,hemofobia,1,henna,5,historyjka motywacyjna,14,Horchata,1,Hot,136,hotel,1,hula-hoop,3,humor,1,hybrydy,3,ifluencer,1,ile idzie przesyłka z Aliexpress,1,imbir,1,impreza,5,infinity dress,1,influencerzy,1,inne,456,inne.,1,inni,1,innne,1,inspiracje,34,inspiracje tygodnia,31,instagram,2,instagram stories,1,inteligencja,1,iOS,1,iphone,1,iphone7,1,isadora,1,italia,3,Izrael,2,jajko w awokado,1,jak aplikować wcierki,2,jak być lepszym chrześcijaninem,1,jak być sobą,1,jak być szczęśliwym,2,jak dorobić,1,jak dostać się na Ukrainę,1,jak efektywnie czytać,1,Jak efektywniej korzystać z sieci,1,jak jeść figi,1,jak kupić idealną ramoneskę,1,jak kupować na aliexpress,3,Jak łatwiej się skupić i wyeliminować rozpraszacze?,1,jak mieć więcej przyjaciół,1,jak napisać pracę licencjacką,1,jak napisać pracę magisterską,1,jak naturalnie wyleczyć anemię,1,jak nauczyć się angielskiego,1,jak nie chorować,1,jak nie marnować czasu w sieci,1,jak nie przejmować się zdaniem innych,1,jak oszczędzać,1,jak oszczędzać.,1,jak ozdobić zeszyt,1,jak pobrać the sims 2 za darmo,1,jak pokonać strach przed tym,1,jak pomóc dziecku molestowanemu seksualnie?,1,jak poprawić koncentrację,2,jak poradzić sobie ze złym dniem,3,jak poszerzyć horyzonty,1,jak powiększyć biust,1,jak prawidłowo czyścić uszy,1,jak przyspieszyć porost włosów,5,jak radzić sobie z gniewem,2,jak radzić sobie z krytyką,1,jak radzić sobie ze stresem,1,jak realizować cele,1,jak rozładować napięcie,2,jak się nie przejmować,1,jak się skupić,1,jak się ubrać zimą,1,jak się uczyć,1,jak się wyspać,1,jak skutecznie notować,1,jak sprawić,1,jak sprawić by inni nas lubili,1,jak stać się bardziej lubianym,1,jak stać się lubianym,1,jak stać się optymistą,1,jak stosować olej kokosowy,1,jak stosować wcierki do włosów,1,jak szybko podejmować decyzje,1,jak szybko zapuścić włosy,2,jak tanio czytać książki,1,jak tanio podróżować,10,jak tanio zorganizować wakacje,4,Jak tanio zorganizować wycieczkę do Londynu,1,Jak tanio zorganizować wyjazd do Lwowa,1,jak uczyć się na własnych błędach,1,jak usprawnić mózg,1,jak utrzymać rudy kolor,1,jak uzyskać loki,2,jak wybrać tablet,1,Jak wykorzystać instagram w rozwoju,2,jak wypromować bloga,1,jak wzmocnić odporność,1,jak zacząć zmieniać swoje życie,1,jak zarobić,1,jak zarobić na monetach,1,jak zbudować dom z butelek,1,jak zdać maturę,1,jak zdobyć przyjaciół,1,jak zmotywować się do nauki,2,jak zmotywować się do pisania pracy,1,jak zmotywować się do sprzątania,1,jak znaleźć znajomych,1,jak znaleźć życiową pasję,1,jak zorganizować wypad na Maltę,1,jak zrobić frytki z batatów,1,jak zrobić loki,2,jak zrobić rosół,1,jak zrobić smoothie,1,jak zrobić tortillę,1,jak zrobić własną czekoladę,1,jak zwalczyć ból ucha,1,jak zwalczyć stres,3,jak zwiększyć poczucie własnej wartości,1,Jaka jest najlepsza dieta? Najzdrowsza dieta,1,jaką książkę przeczytać,1,jaką lokówkę wybrać,1,jaki blender wybrać,1,jaki film obejrzeć,1,Jakie buty kupić na wiosnę? Przegląd wiosna/lato 2015,1,jakie właściwości ma figa,1,jantar,2,january to do list,1,jednodniówka londyn,1,jedzenie,11,jej kosmetyczka,5,jesień,2,języki,1,joanna,4,kalendarz,1,kalendarz adwentowy,1,kalendarze,1,Kambodża,1,kampania,1,kampanie,1,kanapki,1,kapusta kiszona,1,kasa,1,kasza,1,kasza jaglana,1,kaszel,2,kasztany,2,Katania,1,katar,1,Khao Sok,1,Kijów,4,kinestetyk,1,kino,3,klasyczny sernik,1,kler,1,kłos,1,kobiecość,2,kobiety,3,kochamżycie,1,komedia,1,kompleksy,9,koncentracja,1,konkurs,38,konkursy,1,kontrowersje,1,korektor,1,kosmetyki,73,koszule,1,kościół,1,kot,1,kotlety,1,kotlety z kaszy jaglanej,1,kozi ser,1,kozieradka,1,kreatywność,13,kredki,1,kremy,1,krok po kroku,3,krótka piłka,2,krótkie fryzury,2,krótkie włosy,1,krytyka,3,krzywe nogi,2,książka,13,książka do przeżycia,1,książki,30,ksometyki,1,Kuala Lumpur,1,kuchnia,62,kultura,5,kupowanie lajków,1,kurki,1,kwiecień,1,kwiecień 2016,1,kwiecień 2017,1,lakier,21,laminowane,2,Langkawi,1,laptop,2,laptop do 2000 zł,1,Larnaka,1,lato,6,leczenie,3,led,1,legimi,2,lek na kaca,1,lekcje,2,lemoniada,1,lęk przed ludźmi,1,lęk przed pobraniem krwi,1,licencjat,2,linki,4,linki tygodnia,137,lista,5,lista życzeń,2,listopad,1,lob,1,loczki,3,lody,1,loki,6,loki bez lokówki,2,loki bez użycia ciepła,1,lokówka z biedronki,1,Londyn,2,Lublin,1,ludzie,1,luksus,1,lumpeksy,1,lunchbox,2,luz,1,luźne,17,Lviv,1,Lwów,5,macbook,1,macbook air 13,1,Magia sprzątania,1,maj,1,majówka,1,makaron,1,makijaż,40,makijaż oczu,1,Malezja,3,maliny,1,Malta,1,mały biust,2,mam problem,1,Mani,24,manicure,1,marakuja,1,Marie Kondo,1,marzec,1,masaż,2,masaż stóp,1,mascarpone,1,maska,1,masło czosnkowe,1,masło z pieczonego czosnku,1,maść ichtiolowa,1,maść z witaminą A,1,matura,1,maxi,2,meble,1,meddiet,1,medycyna,1,medyka,1,medytacja,1,MEGAFON,3,metale ciężkie,1,meteoryty,1,męskie,1,miasta,2,miesiąc,3,migrena,1,Mionetto,1,miód,1,miya,1,mleko,1,mleko kokosowe,1,mleko owsiane,1,młodzież,1,moda,30,modne,1,modne buty 2015,1,modne fryzury,3,modne fryzury 2015,4,modne fryzury 2016,8,modne fryzury 2017,4,modne fryzury 2018,8,modne fryzury 2019,1,modnef fryzury 2019,1,moja historia,4,moje cechy,1,moje ulubione produkty spożywcze,2,moment.pl,1,monety kolekcjonerskie,1,morze,1,morze martwe,1,motywaca,1,motywacja,27,mrożona kawa,1,muffinki,1,muzeum 3d art,1,muzyka,8,my secret,1,myśli,102,myśli rozwój,1,na co żel aloesowy,1,na oparzenia słoneczne,1,na porost włosów,1,na wesele na studniówkę,1,nails,2,najlepsza dieta,1,najlepsza zupa,1,NAJNOWSZE,8,najzdrowsza dieta,1,najzdrowszy olej świata,1,naked 3,1,naked 3 podróbka,1,naprawa zniszczonych włosów,2,naturalna pielęgnacja,1,naturalne metody,1,naturalny makijaż,1,nauka,13,nauka języków obcych,1,nawyki,4,nie lubię sprzątać,1,nieśmiałość,1,nocleg,1,nogi,1,notowanie,1,nowe,1,nuda,3,nuggetsy,1,o mnie,20,obcasy,1,obiad,3,obiad w 10 minut,2,obuwie,1,oczy,2,oczyszczanie,4,odchudzanie,2,odkładanie marzeń na później,1,odrobaczanie,1,odżywianie,17,odżywienia,1,oferty,1,okazje,1,okulary,5,olej kokosowy,1,olej rycynowy,5,olejek,2,olejek z drzewa herbacianego,2,olejowanie,1,opadająca powieka,1,opakowania,1,opalanie topless,1,opieka,1,opinia,2,opinie,3,optymalizm,1,organizacja,14,orszada,1,osobiste,1,Ostuni,1,oszczędzanie,1,oszukiwanie samego siebie,1,oszustwa,1,owoce,3,pakowanie,1,paletka,1,pamiętniki z wakacji,2,pancakes,1,panieński,1,panini,1,party,1,Paryż,3,pasje,1,pastele,1,paznokcie,31,pedagogika,1,pedofilia,1,penne all' arrabbiata,1,perfumy,1,pewność siebie,1,pędzle,1,pielęgnacja,3,pieniądze,12,pieniądze na podróże,1,pierogi,1,piersi,2,pies,1,pilomax,2,pisanie,1,pizza,1,placenta,1,planer,1,planer pdf,1,planowanie,1,pobierz organizer,1,pobranie krwi,1,pocketbook louch lux 3,1,poczucie własnej wartości,1,podkład,1,podpłomyk,1,podróże,49,podsumowanie,51,podsumownaie,1,Pogoda,1,pokój,2,POLECANE,4,polecane książki,1,południowe włochy,1,pomidorowa,1,pomoc,3,Pompeje,1,pomysły,1,poniedziałkowy motywator,15,poradnik,2,porost włosów,2,post sponsorowany,1,post we współpracy z marką,6,postanowienia,1,postanowienia noworoczne,2,pot,2,potliwość,1,Poznań,1,PR,4,praca,5,praca zdalna,1,prawa człowieka,1,presja,1,prezenty,8,profile które warto śledzić na instagramie,1,prom,1,promocja,2,promocja rossman,4,promocja super pharm,1,promocje,2,Prosecco,1,proste,1,prostownica,1,prywata,1,przedłużane rzęsy,1,przedłużanie rzęs,1,przekąski,4,przekąski do wódki,2,przekąski na imprezę,2,przekąski na urodziny,3,przemoc,3,przemoc psychiczna,1,przemoc symboliczna,1,przepis,32,przepis na pomidorówkę,1,przepis na sernik,1,przepis na tartę,1,przepis na tartę z białą czekoladą i mascarpone,1,przepis na zupę pomidorową,1,przepisy,8,przepisy na smoothie,1,przepisy z figami,1,przygody,1,przyrost,4,przysłiugi,1,przysmaki na imprezę,2,przytulanie,1,psychologia,7,pudelek,1,Puglia,1,pull through braid,1,pułapka zaangażowania,1,PUPA,2,pycha,3,pyszne,1,pytania,7,Qatar Airways,1,queen,1,quiz,1,rabaty,1,rady,1,recenzja,7,regeneracja,2,regulamin,1,reklamy,4,relacje,2,relaks,4,religia,3,remington,1,resentyment,1,retusz,1,rimmel,2,rok szkolny,1,rosół,1,rossmann,1,rozjaśnianie,6,rozkiminki,1,rozkminki,81,rozrywka,6,rozwoj,1,rozwojowe czwartki,74,rozwojownik,41,rozwój,159,równowaga,1,rtęć,1,ruch,1,rude,1,rude włosy,1,rzesy jedwabne,1,rzęsy,3,Rzęsy 1:!,1,rzęsy 2d,1,rzęsy metoda objętościowa Bydgoszcz,1,rzęsy przed i po,1,Safari,4,Salerno,3,samodoskonalenie,130,samoleczenie,7,samoocena,2,San Marino,1,sandwich,1,sandwicz,1,Seboradin,1,self-love,1,sen,3,Sensique,1,sephora,1,seriale,1,serki topione,1,sernik,1,sesja,1,shake,1,Siem Reap,1,się działo,15,silikonowy lunchbox,1,siwe włosy,1,skąd brać pieniądze,1,skąd brać ruch na bloga,1,skorupki,1,skupienie,1,słoik z uchem i słomką,1,słowiański blond,1,smartfon,1,smoothie,3,snap,1,snapchat,1,softsticks,1,sok z kapusty,1,soraya,2,Soumda,1,spanie,1,społeczne,4,sport,3,sposoby na odporność,1,sposoby na wypadające włosy,1,sposób na pryszcze,1,sposób na tabliczkę mnożenia,1,spotkanie,7,sprytna dziewczyna,1,sprzątanie,1,sprzęt,7,ssanie oleju,1,stopy,1,strach,3,strach przed oceną,1,strach przed pobraniem krwi,1,stres,4,studia,5,studiowanie,1,studniówka,3,styl,9,suche włosy,1,sukces,1,sukienka,4,sukienki,2,suknie ślubne,1,suplement,1,Sycylia,1,syrop z pędów sosny,1,szacunek,1,szampon,3,szczęście,8,szczotka,1,szeginia,1,szkoła,8,szminka,7,szpilki,2,szpotawe kolana,1,sztuczki,1,sztutowo,1,szybkie przekąski,2,ślimaczki,1,Śliwki w boczku,1,ślub,2,śmiech,1,śniadanie,3,śniadanie we Lwowie,1,średnie włosy,4,święta,2,tablet,1,tablet do 500 zł,1,tablet na studia,1,tag,26,Tajlandia,7,tangle teezer,3,tani obiad,1,tania lokówka,1,tanie,3,tanie buty,1,tanie czytanie,1,tanie dodatki do mieszkania,1,tanie loty,1,tanie podróżowanie,1,tanie zwiedzanie,1,tarta,2,tarta snickers,1,tartinki,1,tech,7,Tekst powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Otwartym.,1,tekst sponsorowany,3,tekst we współpracy z marką GOSH,2,Tel awiw,1,telefon,1,telewizja,1,Tesori d'oriente,1,test,20,the sims,1,todo,1,topless,1,torebka,2,torebki,1,tortilla,1,toruń,1,trendy,6,triki,31,trolling,1,troska,1,trwałe loki,1,tusz,1,twarz,2,tydzień,19,tygodnik,173,tygodniowe love,12,ubrania,2,ubranie,1,uczucia,1,udawany warkocz,1,Ukraina,4,ulubieńcy,8,upał,1,updo,1,upięcia,1,upięcie,1,urban decay,1,urlop,2,uroda,206,urodzinowe menu,1,urodziny,3,usta,10,venita,3,vipera,1,w co się ubrać,4,w szystkie,1,w11,1,wady,1,wakacje,13,wakacje jesienią,1,walentynki,1,Warszawa,4,warsztaty,1,wazelina,1,ważne,2,wcierka,2,wdzięczność,3,wegańskie,2,wegetariańskie,3,weltschemerz,1,wiara,2,wiarygodni influencerzy,1,wibo,4,wieczór panieński,1,wiedza,1,więcej,1,wigilia,2,wilno,2,wino,1,wiosna,1,wishlist,8,własne pieniądze kobiety,1,Włochy,8,włosy,130,wnętrza,2,wob,1,woda,2,woda brzozowa,1,wolontariat,2,worth following instagram profiles for better life,1,wpływ,1,wrapy,1,wrażenia,1,Wrocław,1,wsparcie,1,współpraca,38,współprace,1,wszystkich świętych,1,wszystkie,513,wtyczki,1,wybór,1,wybrzeże amalfitańskie,1,wychowanie,1,wycieczka,4,wydawnictwo,1,wygodne wałki,1,wymiary,1,wyniki,1,wypadanie włosów,4,wyszukiwania,2,wyzwania,5,wyzwanie,37,wyzwanie - bycie miłym,1,wyzwanie30dni,3,xiaomi,1,youtube,5,za darmo,3,zabawy,2,zaczrwienienia,1,zakupy,17,zakupy na Ali,2,zapach,1,zapalenie oskrzeli,1,zarabianie,1,zarobki,1,zawijaski,1,zawiść,1,zdejmowanie hybryd,1,zdjęcia,1,zdrowa dieta,1,zdrowie,71,zdupy,1,zero waste zerowaste,1,zerowaste,1,zeszyt,2,zima,1,zioła,1,złoty blond,1,zły humor,2,zmiana koloru włosów,1,zmysł dotyku,1,znajomi,1,zupa,3,zupa dyniowa,1,zupa krem,1,zupy,2,zwierzęta,5,zyski,1,źródła ruchu na bloga,1,żel aloesowy,1,żel aloesowy zastosowania,1,żółta sukienka,1,życzenia,1,życzenia noworoczne,1,
ltr
item
Aniamaluje - fajny blog ✅ Lifestyle ✅zdrowie ✅rozwój osobisty ✅uroda: Jestem prawie zdrowa!!!!!
Jestem prawie zdrowa!!!!!
http://4.bp.blogspot.com/-uSsCK-dM0NM/Ut8MXDgcrzI/AAAAAAAAK5c/RyJ1qoyMeko/s1600/0cb8e256339337d733a89810c3a9c1b0.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-uSsCK-dM0NM/Ut8MXDgcrzI/AAAAAAAAK5c/RyJ1qoyMeko/s72-c/0cb8e256339337d733a89810c3a9c1b0.jpg
Aniamaluje - fajny blog ✅ Lifestyle ✅zdrowie ✅rozwój osobisty ✅uroda
https://www.aniamaluje.com/2014/01/jestem-prawie-zdrowa.html
https://www.aniamaluje.com/
https://www.aniamaluje.com/
https://www.aniamaluje.com/2014/01/jestem-prawie-zdrowa.html
true
3538531450758840466
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy