Moje najlulubieńsze zdjęcie zrobione, gdy myślałam, że już po zdjęciach i się odwróciłam. Jak zawsze!

Miałam ostatnio potężny kryzys życiowy zupełnie bez powodu. Okoliczności nadal są takie same, nic się nie zmieniło, ale kryzys minął. I myślę, że to całkiem normalne, mamy różne etapy w życiu i czasem człowiek ma ochotę zwinąć się w kulkę i płakać, a czasem tańczyć. Wyjątkowo zmieniłam podejście i zamiast za wszelką cenę próbować wyjść z tego dołka, zaczęłam obserwować swoje potrzeby i za nimi podążać. Godzina leżenia i myślenia o niczym, zamiast wstania rano? Okej! Comfort food w środku nocy? Proszę bardzo. Trzy godziny w wannie i czytanie bardzo głupiej książki? Oczywiście.
Zamiast za wszelką cenę próbować poprawić swój humor, płakałam gdy miałam ochotę i wkurzałam się, gdy miałam taką potrzebę. I ojeny, czasami dobrze jest jednak poddać się fali i po prostu się na niej unieść.

Zdjęcie; @patabloguje 
#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis  #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily #sukienka

Moje najlulubieńsze zdjęcie zrobione, gdy...

Te kropki przy mojej twarzy to komary.
Komary są najbardziej śmiercionośnymi zwierzętami na świecie. Zabijają więcej ludzi niż rekiny, tygrysy, czy jadowite węże. Roznoszą malarię, dengę i wirusa Zika. Drugim największym mordercą jest człowiek. Pomijając już fakt, że mordujemy w imię „Boga” „granic” „honoru” siebie nawzajem urządzając krwawe wojny, to jeszcze jesteśmy pasożytem eksploatującym ziemię ponad miarę.

Ludziom, którzy z oszczędności i dla widoków kupili domy na wsi, śmierdzi nagle rzepak i domagają się, aby rolnicy zaprzestali uprawy. Usuwamy budki lęgowe dla Jerzyków, chociaż krzywdy nikomu nie robią. A jakieś dzbany na Mokotowie wytruły staw, bo żaby im skrzeczały i „rechot był nie do zniesienia”. O tym, że sami osiedlili się koło stawu i to był ich wybór już nie pomyśleli.

Chciałabym, żeby takie piękne widoki wciąż istniały za 20, 50 i 100 lat. Ten mały pies trzęsie się z radości jak może wytarzać się w trawie. My też tacy byliśmy, ze spodniami wiecznie zielonymi od wtartej w nie przy upadku trawy🌱
Co się nam stało?

#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily #sukienka #koszyk

Te kropki przy mojej twarzy...

Kiedyś miałam straszny ból tyłka o ludzi wychodzących na papierosa. Siedzenie długo w pomieszczeniu to dla mnie koszmar. Jak wychodzę z kina na powietrze, to czuję się jak ktoś, kto wyszedł z jaskini😅
O ile w gimnazjum i w liceum wychodziłam zawsze z palącymi znajomymi (sama nie palę) i praktycznie co przerwę byłam na powietrzu, o tyle później było z tym jakoś dziwniej.
W szkole to jedynie niektórzy nauczyciele brali mnie za palacza i patrzyli z pogardą.Ale jak uzasadnić wychodzenie gdy nie palisz?
Śmak, po prostu wychodziłam :D. A gdy ktoś mówił „ty palisz?” albo: „ale ty przecież nie palisz!” odpowiadałam „ale muszę się przewietrzyć”. I tyle! Nikt nie urwał mi głowy, nie krzyczał na mnie z powodu tych 5 minut co dwie godziny.

Zamiast pielęgnowania w sobie wkurzenia na innych, skupiłam się na sobie.
Wkurzało mnie za to poczucie, że pracując z ludźmi ktoś zawsze notuje skrzętnie w głowie jak często wychodzisz do toalety i unosi brew gdy odbierasz prywatny telefon. Nie czuję się dobrze w takiej atmosferze, jestem przerażona tym jak traktuje się pracowników w Polsce. Dlatego pracuję sobie jako freelancer na swoim.
Nigdy nie wyszło mi nic dobrego z tego pielęgnowania w głowie ukłucia „bo inni”.
I w ogóle to polecam książkę Helmuta Schoecka „Zawiść: źródło agresji, destrukcji i biedy”. Jest w niej masa socjologicznych ciekawostek i zrobiłam z niej całą masę notatek czytając za pierwszym razem. Bardzo otworzyła mi głowę!
#szczerze_pisząc #blogerka #czesc #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #kropki #sukienka #polkadots

Kiedyś miałam straszny ból tyłka...

Każdy czasami potrzebuje zmian, ja potrzebowałam takiej. Czuję się lekko i świeżo!
#aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily  #blogerka #włosy #zmiana #fryzura #polkadots #sukienka #kropki #haircut

Każdy czasami potrzebuje zmian, ja...

Zmęczona. Tak się ostatnio czuję. Nawet nie fizycznie, to inny rodzaj zmęczenia. Zmęczenie mnogością decyzji do podjęcia i wyborów do dokonania. Zmęczenie ilością rzeczy, walczących każdego dnia o moją uwagę. 
Kiedyś nie rozumiałam ludzi latających na all inclusive, mówiących fryzjerowi „rób co chcesz” albo wybierających buty w pierwszym sklepie, bez porównania oferty w 10 innych. Dzisiaj rozumiem. 
Każdy czasami potrzebuje odpoczynku umysłowego.

#lavieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #darlingdaily #szczerze_pisząc #discoverunder50k

Zmęczona. Tak się ostatnio czuję....

Szybciej, mocniej, więcej, bardziej. Postaraj się więcej, wstawaj wcześniej, kładź się później.
Nie wiem jak wy, ale ja nie kupuję tego bullshitu. Mam pracę, którą uwielbiam - copywriterka daje mi mnóstwo satysfakcji, lubię poprawiać wyniki i czuć, że moja praca pomaga komuś zwiększyć sprzedaż albo zredukować czas spędzany na odpowiadaniu na pytania klientów, bo zgrabnie naskrobałam wyczerpujący opis. Ale też potrzebuję przerwy. Nie powinniśmy żyć w świecie, w którym pracujących ludzi często nie stać na samodzielne wynajęcia  mieszkania,  albo jedna wizyta u dentysty wpędza ich w długi. Jeden pełny etat powinien zapewniać pieniądze na godne życie.

Pamiętam jak kiedyś chciałam podkręcić kartę graficzną, by pograć w grę.
Pograłam. Chwilę.
Karta się spaliła.

Uczę się pracować mniej. Poleżeć brzuchem do góry. Zabrać książkę do parku. Odpoczywać. 
____
#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily

Szybciej, mocniej, więcej, bardziej. Postaraj...

Kiedyś nie lubiłam swoich nóg , bo są krzywe. najkrótsze sukienki jakie nosiłam były za kolano. No i głównie wybierałam spodnie.
To było głupie, wyrosłam z tego.
Ale wiele moich koleżanek wciąż jest na tym etapie. Nie założą latem szortów bo mają nogi: za blade, za chude, za grube, z cellulitem na który na pewno wszyscy będą patrzeć, z siniakami, pajączkami albo wuj wie co jeszcze. 
Kobietom zdarza się też odmówić spontanicznego wyjścia na basen czy nad jezioro, bo się nie wydepilowały.

Hmm, chodziłam ostatnio w krótkich sukienkach, chociaż nóg nie goliłam dwa tygodnie. Zazwyczaj co niedzielę sięgam po depilator, ale jakoś jedna mi wyleciała, a w kolejną jak miałam czas na ogarnianie siebie, to zrobiła się trzecia w nocy. Nie chciałam budzić sąsiadów bo depilator chodzi jak kosiarka.
Rok temu zrobiło mi się słabo i zaliczyłam glebę. Najpierw chodziłam z dwoma dorodnymi strupami na kolanach, potem z białymi śladami po nich. I też chodziłam w krótkich sukienkach, walić to. Może ze dwa razy jakiś Janusz skomentował, że chyba był awans w pracy, ale kto rządzi moim życiem, ja, czy strach przed spojrzeniami Januszy?😉 Nieważne jak wyglądają Twoje nogi, masz prawo chodzić w czym tylko chcesz. Czy masz 45 kg czy 145, czy nogi blade czy opalone, gładkie czy owłosione, paznokcie pomalowane czy nie. Nieważne, czy masz siniaki, pajączki, strupa, mnóstwo bąbli od komarów czy cellulit. To Twoje ciało.
Rób z nim co zechcesz! 🤗

#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily #wbutachbrilu

Kiedyś nie lubiłam swoich nóg...

Kocham lato. Sporo rzeczy w nim mnie wkurza - komary i nagrzany beton, bo wycinka drzew pod nowy parking. Ale więcej zachwyca.
Zieleń. Polne kwiatki. Rumianek. Że kwitnie czarny bez, a syrop z bzu to najlepszy dodatek do lemoniady na świecie. Że rosną maki. I dmuchawce aż się proszą o zdmuchnięcie. Można nosić zwiewne sukienki. Najlepszy strój świata, majtki, sukienka, klapki i jesteś gotowa. Że można poczytać książkę w cieniu pod drzewem. Objadać się lodami i mówić, że to dla ochłody. Chodzić do kina plenerowego. Siedzieć nad Wisłą. Zajadać się mizerią. Albo truskawkami. 
Lada moment stanieje fasolka, i będę ją z lubością polewać bułką tartą na maśle. Przy obecnych cenach masła to będzie droższe niż kawałek schabu, ale to dla mnie smak lata. Tak samo jak kalafior.
Za co Ty kochasz lato? Tylko dobre rzeczy!
#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic  #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily

Kocham lato. Sporo rzeczy w...

Widzicie to białe pudełko na zdjęciu? Zrobiłam sobie w Tunezji małą symulację i nie spakowałam kosmetyków. Kupiłam je na lotnisku i wcale nie wydałam na to ogromnej kwoty - ja zapłaciłam taniej niż w sieciowych drogeriach. Dużo taniej za porządny zestaw - róż, maskara, pomada do brwi i rozświetlacz zapłaciłam 113 zł zamiast rynkowej ceny 310. Chodźcie na bloga zobaczyć jak to zrobiłam ;) Rozwiewam tam też  kilka mitów związanych z podróżowaniem, w które zadziwiająco często ludzie wierzą oraz mam dla Was super zniżkę - 20% na zakupy w @aelia_duty_free_polska - idealna okazja by kupić taniej swój ulubiony podkład albo perfumy.

#Tunezja #zakochaniwtunezji #discovertunisia #podróże #rabat #zakupy #kosmetyki #podróżemałeiduże #wakacje #sukienka #lato #girlsborntotravel #travelgirl 
Post we współpracy z @aelia_duty_free_polska 
Zdjęcie; @adriandmoch

Widzicie to białe pudełko na...

Kocham lato. Nazrywałam sobie kwiatków, kupiłam kilka przepysznych rzeczy. #szparagi i #pomidory (czekoladowe, moje ulubione!) skropione oliwą i przykre boczkiem pieką się właśnie w piekarniku. Z awokado zrobię przepyszne guacamole, które zjem z gruzińskim puri (na zdjęciu w papierowej torbie, do mojego woreczka na pieczywo się nie mieści). Jestem bardzo dumna z tych zakupów, bo dało się #bezplastiku i #zerowaste, chociaż kobiałka prawie mi się rozpadła w drodze ;). Ale jestem też przerażona kierunkiem, w którym zmierzamy. Ja miałam ogromny komfort, że mogłam czasowo pozwolić sobie na zakupy na bazarku. Że miałam też taki bazarek w rozsądnej odległości. Że nie byłam po pracy obładowana własnymi siatami, służbowym laptopem, na którym zabieram pracę do domu i torebką wypchaną pudełkiem w którym noszę lunch i butelką termiczną, więc miałam wolną rękę na kobiałkę. Że mam tyle przestrzeni w głowie, by dowiedzieć się trochę więcej o środowisku i działać, a nie zaprzątam myśli kalkulowaniem z którym rachunkiem bezpieczniej się spóźnić - czy lepiej mieć zaległości za prąd czy za telefon, bo akurat musiałam wydać pilnie na dentystę a nie miałam poduszki finansowej.
Ale i tak zaraz przyjdzie tu ktoś, kto nie pozwoli mi stawiać swoich małych kroczków i palcem wytknie 3 plastry boczku na szparagach albo zakup awokado, bo do jego produkcji zużywa się dużo wody.
Myślę, że z excela jasno wychodzi, że światu bardziej przyda się 100 osób ograniczających złe nawyki o 50%, niż 3 będące w 95% eko, ale osłabiające morale innych gdy tylko wdrożą jakąś mąłą zmianę.
#zakupy #eko #próbuję #szczerze_pisząc #aniamaluje #vintage #jedzenie #czystamicha

Kocham lato. Nazrywałam sobie kwiatków,...

Jak szybko usunąć “Delta Search”? Krok po kroku

Krótko mówiąc – zgubiła mnie rutyna i instalując (legalny) program, klikałam tak, tak, dalej, dalej… no i zainstalowałam niechcący takie coś… Delta Search Toolbar. Wrąbało się to coś na stronę startową i żadnym sposobem nie chciało się usunąć. Wrrr. W panelu sterowania nie istniało. Potem okazało się, że paskudny szkodnik ukrył się pod nazwą Yontoo… odinstalowałam to i nic!
3 godziny zmarnowałam na poszukiwaniu rozwiązania. Znalazłam, więc dzielę się, bo być może – komuś to się przyda.

Potrzebny jest program AdwCleaner . Jest bezpłatny i mało waży. 

Tutaj screen z innej wersji językowej, ale to bez znaczenia

1.Tam gdzie masz do wyboru services, Internet Explorer itp., klikasz na przeglądarkę w której zagnieździł się ten pasek (u mnie Google Chrome)
2.klikasz Scanner (lupa)
3. następnie wybierasz to, co Ci ten skaner znalazl
4. Naciskasz Clean

Potwierdzasz i być może program powie Ci, że musi zrestartować komputer. Zrób to.
Po ponownym uruchomieniu komputera, wyświetli Ci się plik w notatniku z listą niechcianych wpisów które zrobiła ta paskudna Delta.

Gotowe, nie ma szkodnika! ;))
Na przyszłość będę pamiętać, żeby przy ściąganiu programu do czytania plików .pdf z dobreprogramy , nie klikac odruchowo tak tak, dalej, dalej..
Uściski, Ania

57
Dodaj komentarz

avatar
35 Comment threads
22 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
AniamalujeAnonimowyŻelikowskacoraz-mniejKasia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MyMirrorOfBeauty
Gość

Moja cudowna wybawczyni! You win a gold medal!

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Dziękuje!!!

Nadine
Gość

DZIĘKUJĘ! :D:D:D:D:D <3

Agnieszka Zyśk
Gość

spadłaś z nieba, mnie też to dotknęło:)

Magdalena
Gość

Niestety czytanie przy instalacji nic nie daje !! Ja zauważyłam, że chcą mi coś podstępnie doinstalować, odznaczyłam opcję dumna z siebie 😀 I tak się skurczybyk zainstalował… Usunęłam go dokładnie tym sposobem jaki podajesz 🙂
Ale teraz męczy mnie inne oprogramowanie LightiningNewTab, na niego adwCleaner nie działa…

Olgulka
Gość

LightiningNewTab powinien się teoretycznie dać odinstalować tym sposobem, ale sama nie próbowałam więc pewności nie mam (ja mam google chrome):
1. wchodzisz w ustawienia
2. z lewej strony wybierasz rozszerzenia i wchodzisz w to
3. przy ikonce LightiningNewTab klikasz śmietniczek
i tym sposobem powinno się usunąć, bo ja tak pozbyłam się innego dziadostwa tego typu 🙂

A co do Delta Search też mi się jakoś wkradło, a myślałam, że jestem ostrożna 🙂

Paulina C
Gość

Ja coś kiedyś podobnego zainstalowałam i nie mogłam się pozbyć, miałam ustawioną inną stronę startową, co mnie irytowało strasznie. Używałam programu CC cleaner? Coś takiego, dopiero za piątym razem się udało. Upierdliwe strasznie.

Marcepanka
Gość

mi też się to wkradło, jutro wykorzystam twój sposób 🙂

Keroina
Gość

to ostatnio jest jakieś paskudztwo.. u mnie się tak wżarł z wirusem, że kolega mi musiał komp naprawiać.

KOSMETASIA
Gość

dzięęęęki, też mi się to badziewie ściągnęło i nie mogłam tego za cholerę usunąc. Zaraz spróbuję z tym Twoim przepisem 🙂

wonka080
Gość

Ojjj tak, pałęta się to dziadostwo strasznie :/ Super poradnik! 😉

Maxi
Gość

Jest prostszy sposób:) W Chrome w ustawieniach jest taka zakładka Rozszerzenia:) wystarczyło to tam odinstalować:)

Wkradło mi się ostatnio i jakieś 5 minut zajęło mi dojście gdzie to może być i jak się pozbyć tego ustrojstwa:)

AniaNaWyspach
Gość

Też wyrzuciłam rozszerzenie, byłam wielce zadowolona z siebie i co? Delta non stop ustawia mi się jako moja główna strona do wyszukiwania o.O po powrocie z pracy zastosuję się do rad Ani i zobaczymy co z tego wyjdzie 😉

Maxi
Gość

Fakt musiałam jeszcze trochę pozmieniać ustawienia ale potem odinstalowałam i spokój:)

A w ustawieniach znajdziesz coś takiego jak ustaw stronę startową:) i tam trzeba zmienić na adres strony jaką chcesz mieć główną:)

AniaNaWyspach
Gość

też zmieniałam :/ niestety uczepiło się mnie świństwo!

Aleksandra
Gość

Heh.. Wyskoczył mi Twój post w bloggerze i czytam "Jak szybko usnąć.." Tylko to Delta Search mi nie pasowało ale myślę sobie wejdę, zobaczę co tam wymyśliłaś a tu takie zaskoczenie. Nie miałam tego programu ale teraz przynajmniej jak ktoś będzie szukać informacji w google to szybko go tu przekieruje.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Miałam ten program – niestety przy instalacji bez dokładnego czytania zawsze się coś przypałęta. Mi pomógł RevoUnistaler.

Panna Vejjs
Gość

Ja miałam ten problem jakiś czas temu, wyszukałam gdzieś jak to właśnie zrobić i się udało tym sposobem który opisałaś 😉

eweska
Gość

o dzięki, tez mi się niedawno to dziadostwo wkradło

eweska
Gość

No i tym sposobem właśnie się pozbyłam dziadostwa. Dzięki za informacje 🙂

Nuffin
Gość

Dlatego na dobreprogramy najlepiej klikać w link bezpośredni, bo ich instalator instaluje dodatkowo śmieci i wydluża cały ten proces.
Dobrym programem też jest np. Malwarebytes Anti-Malware 🙂

ania notuje
Gość

Moja siostra usunęła to w Google Chrome przez ustawienia. NA tyle fuksem, że za drugim razem nie pamiętała jak to zrobić 😉 Przydatny post, zdecydowanie!

thedarksideoflight
Gość

Też kupę czasu spędziłam próbując się tego pozbyć.. W końcu znalazłam adw cleaner i po pozbyciu się z komutera stacjonarnego, przejechałam jeszcze profilaktycznie netbooka i kazałam to samo zrobić mojemu S. Oboje mieliśmy jeszcze inne niespodzianki mimo regularnego skanowania komputerów antywirusami.

angees
Gość

Bardzo przydatny post! Bo akurat brat pożyczył sobie wczoraj laptopa na dwie godziny, dzisiaj załączam i niespodzianka ;/ Usunięcie poszło sprawnie, to dostanie mniejszy ochrzan:P

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Też miałam tą Deltę, ale odinstalowałam ją, bo siedziała w panelu sterowania. Tylko problem mam taki, bo na stronie startowej po każdym otwarciu przeglądarki pojawi sie inny program. Chciałam go usunąc tym AdwCleaner, ale tam nie ma przegladarki Opera. Masz na to jakis sposóbb ?

hattu
Gość

nie wierzę, u Ciebie też się to zagnieździło? 😀 wczoraj także zmarnowałam kilka godzin, walcząc z tą paskudą, aż w rezultacie przeinstalowałam Google Chrome… -.- to pomogło, ale ściągnę ten program, tak na wszelki wypadek 😀 dziekuuuuuję 😀 :*

kreconowlosa
Gość

U mnie się zagnieździło uri.pl i zmienianie strony startowej nie pomaga ;/

Catherine Wolf
Gość

Morduję się z tym od tygodnia. Dzięki wybawicielko 😀 Zaraz zaczyna usuwanie.

littlesurprises
Gość

dziękuję za ten post! 🙂

Czarownicująca
Gość

Można też ściągnąć program ze strony producenta – będzie tak samo bezpłatny a bez gratisów. Czasem uważne czytanie podczas instalacji nie wystarczy…

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Pomogło! Dziękuję 🙂

Carolline
Gość

dzięki :)) myślałam, że tylko u mnie się to przypętało, a tu istna plaga. dziękuję jeszcze raz 🙂

Magda Borkowska
Gość

Dzięki wielkie. Właśnie mi się to zainstalowało, a po usunięciu i tak zostało. Spadłaś mi z nieba 😉

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Ja jestem ekspertem w wywalaniu tego, już chyba z 10 razy miałam ;D

Anonimowy
Gość
Anonimowy

też ostatnio to usuwałam. 😀

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Też to miałam, strasznie podstępny śmieć, napsuł mi nerwów zanim się pozbyłam (już nawet nie pamiętam jak, bo próbowałam na tysiąc rożnych sposobów) ale mam mroczne podejrzenia, że nadal gdzieś tam siedzi.

Humorki Karolki
Gość

Jaaaa, też miałam takie dziadostwo tyle, że 'Toolbar Search', usunęło.
Dzięki wielkie za ten post :*

Kasia
Gość

Nienawidzę takich "cichych instalacji". U mnie na szczęście zapisało się pod normalną jego nazwą i szybko poszło usunięcie. Co nie zmienia faktu, że wrzucany jest przy okazji prawie każdej instalacji.

coraz-mniej
Gość

Kocham Cię za to

Żelikowska
Gość

To badziewie razem z dodatkowymi innymi badziewiami instaluje się regularnie na moim komputerze (tzn. on jest mojego mężą, mój jest czyściutki, ale nie ma nim internetu od jakiegoś czasu ^^). Niestety chłop mój regularnie ogląda mecze w internecie i te wszystkie transmisje sponsorują mi kilka godzin czyszczenia komputera.
Dobrze wiedzieć, że istnieje takie cudo!

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Dziękuje!!!

Previous
Kim jestem, jak wyglądam, czym się zajmuję ?
Jak szybko usunąć “Delta Search”?  Krok po kroku