Moje najlulubieńsze zdjęcie zrobione, gdy myślałam, że już po zdjęciach i się odwróciłam. Jak zawsze!

Miałam ostatnio potężny kryzys życiowy zupełnie bez powodu. Okoliczności nadal są takie same, nic się nie zmieniło, ale kryzys minął. I myślę, że to całkiem normalne, mamy różne etapy w życiu i czasem człowiek ma ochotę zwinąć się w kulkę i płakać, a czasem tańczyć. Wyjątkowo zmieniłam podejście i zamiast za wszelką cenę próbować wyjść z tego dołka, zaczęłam obserwować swoje potrzeby i za nimi podążać. Godzina leżenia i myślenia o niczym, zamiast wstania rano? Okej! Comfort food w środku nocy? Proszę bardzo. Trzy godziny w wannie i czytanie bardzo głupiej książki? Oczywiście.
Zamiast za wszelką cenę próbować poprawić swój humor, płakałam gdy miałam ochotę i wkurzałam się, gdy miałam taką potrzebę. I ojeny, czasami dobrze jest jednak poddać się fali i po prostu się na niej unieść.

Zdjęcie; @patabloguje 
#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis  #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily #sukienka

Moje najlulubieńsze zdjęcie zrobione, gdy...

Te kropki przy mojej twarzy to komary.
Komary są najbardziej śmiercionośnymi zwierzętami na świecie. Zabijają więcej ludzi niż rekiny, tygrysy, czy jadowite węże. Roznoszą malarię, dengę i wirusa Zika. Drugim największym mordercą jest człowiek. Pomijając już fakt, że mordujemy w imię „Boga” „granic” „honoru” siebie nawzajem urządzając krwawe wojny, to jeszcze jesteśmy pasożytem eksploatującym ziemię ponad miarę.

Ludziom, którzy z oszczędności i dla widoków kupili domy na wsi, śmierdzi nagle rzepak i domagają się, aby rolnicy zaprzestali uprawy. Usuwamy budki lęgowe dla Jerzyków, chociaż krzywdy nikomu nie robią. A jakieś dzbany na Mokotowie wytruły staw, bo żaby im skrzeczały i „rechot był nie do zniesienia”. O tym, że sami osiedlili się koło stawu i to był ich wybór już nie pomyśleli.

Chciałabym, żeby takie piękne widoki wciąż istniały za 20, 50 i 100 lat. Ten mały pies trzęsie się z radości jak może wytarzać się w trawie. My też tacy byliśmy, ze spodniami wiecznie zielonymi od wtartej w nie przy upadku trawy🌱
Co się nam stało?

#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily #sukienka #koszyk

Te kropki przy mojej twarzy...

Kiedyś miałam straszny ból tyłka o ludzi wychodzących na papierosa. Siedzenie długo w pomieszczeniu to dla mnie koszmar. Jak wychodzę z kina na powietrze, to czuję się jak ktoś, kto wyszedł z jaskini😅
O ile w gimnazjum i w liceum wychodziłam zawsze z palącymi znajomymi (sama nie palę) i praktycznie co przerwę byłam na powietrzu, o tyle później było z tym jakoś dziwniej.
W szkole to jedynie niektórzy nauczyciele brali mnie za palacza i patrzyli z pogardą.Ale jak uzasadnić wychodzenie gdy nie palisz?
Śmak, po prostu wychodziłam :D. A gdy ktoś mówił „ty palisz?” albo: „ale ty przecież nie palisz!” odpowiadałam „ale muszę się przewietrzyć”. I tyle! Nikt nie urwał mi głowy, nie krzyczał na mnie z powodu tych 5 minut co dwie godziny.

Zamiast pielęgnowania w sobie wkurzenia na innych, skupiłam się na sobie.
Wkurzało mnie za to poczucie, że pracując z ludźmi ktoś zawsze notuje skrzętnie w głowie jak często wychodzisz do toalety i unosi brew gdy odbierasz prywatny telefon. Nie czuję się dobrze w takiej atmosferze, jestem przerażona tym jak traktuje się pracowników w Polsce. Dlatego pracuję sobie jako freelancer na swoim.
Nigdy nie wyszło mi nic dobrego z tego pielęgnowania w głowie ukłucia „bo inni”.
I w ogóle to polecam książkę Helmuta Schoecka „Zawiść: źródło agresji, destrukcji i biedy”. Jest w niej masa socjologicznych ciekawostek i zrobiłam z niej całą masę notatek czytając za pierwszym razem. Bardzo otworzyła mi głowę!
#szczerze_pisząc #blogerka #czesc #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #kropki #sukienka #polkadots

Kiedyś miałam straszny ból tyłka...

Każdy czasami potrzebuje zmian, ja potrzebowałam takiej. Czuję się lekko i świeżo!
#aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily  #blogerka #włosy #zmiana #fryzura #polkadots #sukienka #kropki #haircut

Każdy czasami potrzebuje zmian, ja...

Zmęczona. Tak się ostatnio czuję. Nawet nie fizycznie, to inny rodzaj zmęczenia. Zmęczenie mnogością decyzji do podjęcia i wyborów do dokonania. Zmęczenie ilością rzeczy, walczących każdego dnia o moją uwagę. 
Kiedyś nie rozumiałam ludzi latających na all inclusive, mówiących fryzjerowi „rób co chcesz” albo wybierających buty w pierwszym sklepie, bez porównania oferty w 10 innych. Dzisiaj rozumiem. 
Każdy czasami potrzebuje odpoczynku umysłowego.

#lavieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #darlingdaily #szczerze_pisząc #discoverunder50k

Zmęczona. Tak się ostatnio czuję....

Szybciej, mocniej, więcej, bardziej. Postaraj się więcej, wstawaj wcześniej, kładź się później.
Nie wiem jak wy, ale ja nie kupuję tego bullshitu. Mam pracę, którą uwielbiam - copywriterka daje mi mnóstwo satysfakcji, lubię poprawiać wyniki i czuć, że moja praca pomaga komuś zwiększyć sprzedaż albo zredukować czas spędzany na odpowiadaniu na pytania klientów, bo zgrabnie naskrobałam wyczerpujący opis. Ale też potrzebuję przerwy. Nie powinniśmy żyć w świecie, w którym pracujących ludzi często nie stać na samodzielne wynajęcia  mieszkania,  albo jedna wizyta u dentysty wpędza ich w długi. Jeden pełny etat powinien zapewniać pieniądze na godne życie.

Pamiętam jak kiedyś chciałam podkręcić kartę graficzną, by pograć w grę.
Pograłam. Chwilę.
Karta się spaliła.

Uczę się pracować mniej. Poleżeć brzuchem do góry. Zabrać książkę do parku. Odpoczywać. 
____
#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily

Szybciej, mocniej, więcej, bardziej. Postaraj...

Kiedyś nie lubiłam swoich nóg , bo są krzywe. najkrótsze sukienki jakie nosiłam były za kolano. No i głównie wybierałam spodnie.
To było głupie, wyrosłam z tego.
Ale wiele moich koleżanek wciąż jest na tym etapie. Nie założą latem szortów bo mają nogi: za blade, za chude, za grube, z cellulitem na który na pewno wszyscy będą patrzeć, z siniakami, pajączkami albo wuj wie co jeszcze. 
Kobietom zdarza się też odmówić spontanicznego wyjścia na basen czy nad jezioro, bo się nie wydepilowały.

Hmm, chodziłam ostatnio w krótkich sukienkach, chociaż nóg nie goliłam dwa tygodnie. Zazwyczaj co niedzielę sięgam po depilator, ale jakoś jedna mi wyleciała, a w kolejną jak miałam czas na ogarnianie siebie, to zrobiła się trzecia w nocy. Nie chciałam budzić sąsiadów bo depilator chodzi jak kosiarka.
Rok temu zrobiło mi się słabo i zaliczyłam glebę. Najpierw chodziłam z dwoma dorodnymi strupami na kolanach, potem z białymi śladami po nich. I też chodziłam w krótkich sukienkach, walić to. Może ze dwa razy jakiś Janusz skomentował, że chyba był awans w pracy, ale kto rządzi moim życiem, ja, czy strach przed spojrzeniami Januszy?😉 Nieważne jak wyglądają Twoje nogi, masz prawo chodzić w czym tylko chcesz. Czy masz 45 kg czy 145, czy nogi blade czy opalone, gładkie czy owłosione, paznokcie pomalowane czy nie. Nieważne, czy masz siniaki, pajączki, strupa, mnóstwo bąbli od komarów czy cellulit. To Twoje ciało.
Rób z nim co zechcesz! 🤗

#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily #wbutachbrilu

Kiedyś nie lubiłam swoich nóg...

Kocham lato. Sporo rzeczy w nim mnie wkurza - komary i nagrzany beton, bo wycinka drzew pod nowy parking. Ale więcej zachwyca.
Zieleń. Polne kwiatki. Rumianek. Że kwitnie czarny bez, a syrop z bzu to najlepszy dodatek do lemoniady na świecie. Że rosną maki. I dmuchawce aż się proszą o zdmuchnięcie. Można nosić zwiewne sukienki. Najlepszy strój świata, majtki, sukienka, klapki i jesteś gotowa. Że można poczytać książkę w cieniu pod drzewem. Objadać się lodami i mówić, że to dla ochłody. Chodzić do kina plenerowego. Siedzieć nad Wisłą. Zajadać się mizerią. Albo truskawkami. 
Lada moment stanieje fasolka, i będę ją z lubością polewać bułką tartą na maśle. Przy obecnych cenach masła to będzie droższe niż kawałek schabu, ale to dla mnie smak lata. Tak samo jak kalafior.
Za co Ty kochasz lato? Tylko dobre rzeczy!
#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic  #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily

Kocham lato. Sporo rzeczy w...

Widzicie to białe pudełko na zdjęciu? Zrobiłam sobie w Tunezji małą symulację i nie spakowałam kosmetyków. Kupiłam je na lotnisku i wcale nie wydałam na to ogromnej kwoty - ja zapłaciłam taniej niż w sieciowych drogeriach. Dużo taniej za porządny zestaw - róż, maskara, pomada do brwi i rozświetlacz zapłaciłam 113 zł zamiast rynkowej ceny 310. Chodźcie na bloga zobaczyć jak to zrobiłam ;) Rozwiewam tam też  kilka mitów związanych z podróżowaniem, w które zadziwiająco często ludzie wierzą oraz mam dla Was super zniżkę - 20% na zakupy w @aelia_duty_free_polska - idealna okazja by kupić taniej swój ulubiony podkład albo perfumy.

#Tunezja #zakochaniwtunezji #discovertunisia #podróże #rabat #zakupy #kosmetyki #podróżemałeiduże #wakacje #sukienka #lato #girlsborntotravel #travelgirl 
Post we współpracy z @aelia_duty_free_polska 
Zdjęcie; @adriandmoch

Widzicie to białe pudełko na...

Kocham lato. Nazrywałam sobie kwiatków, kupiłam kilka przepysznych rzeczy. #szparagi i #pomidory (czekoladowe, moje ulubione!) skropione oliwą i przykre boczkiem pieką się właśnie w piekarniku. Z awokado zrobię przepyszne guacamole, które zjem z gruzińskim puri (na zdjęciu w papierowej torbie, do mojego woreczka na pieczywo się nie mieści). Jestem bardzo dumna z tych zakupów, bo dało się #bezplastiku i #zerowaste, chociaż kobiałka prawie mi się rozpadła w drodze ;). Ale jestem też przerażona kierunkiem, w którym zmierzamy. Ja miałam ogromny komfort, że mogłam czasowo pozwolić sobie na zakupy na bazarku. Że miałam też taki bazarek w rozsądnej odległości. Że nie byłam po pracy obładowana własnymi siatami, służbowym laptopem, na którym zabieram pracę do domu i torebką wypchaną pudełkiem w którym noszę lunch i butelką termiczną, więc miałam wolną rękę na kobiałkę. Że mam tyle przestrzeni w głowie, by dowiedzieć się trochę więcej o środowisku i działać, a nie zaprzątam myśli kalkulowaniem z którym rachunkiem bezpieczniej się spóźnić - czy lepiej mieć zaległości za prąd czy za telefon, bo akurat musiałam wydać pilnie na dentystę a nie miałam poduszki finansowej.
Ale i tak zaraz przyjdzie tu ktoś, kto nie pozwoli mi stawiać swoich małych kroczków i palcem wytknie 3 plastry boczku na szparagach albo zakup awokado, bo do jego produkcji zużywa się dużo wody.
Myślę, że z excela jasno wychodzi, że światu bardziej przyda się 100 osób ograniczających złe nawyki o 50%, niż 3 będące w 95% eko, ale osłabiające morale innych gdy tylko wdrożą jakąś mąłą zmianę.
#zakupy #eko #próbuję #szczerze_pisząc #aniamaluje #vintage #jedzenie #czystamicha

Kocham lato. Nazrywałam sobie kwiatków,...

Poziomica do włosów, czyli alternatywa Creaclip (szybkie podcinanie i cieniowanie)

Poziomica do włosów to prosty i bardzo przydatny gadżet dla każdej włosomaniaczki. Myślę, że przyda się także każdej mamie, szczególnie jeśli dziecko obawia się fryzjera 🙂 Ja się nie bałam, a i tak skończyłam z takim czymś :

(więcej na ten temat tu)
Wracając do tematu. Poziomicę do włosów widziałam kiedyś na Youtube. Bardzo rzadko jestem zadowolona z usług fryzjera, ale od kiedy chodzę do niego wyłącznie na podcinanie końcówek, nie kaprysiłam za bardzo. Mam odwieczny problem z końcówkami, więc mimo zainwestowania w nożyczki fryzjerskie, końcówki zawsze dwoiły się i troiły. I to już kilka dni po podcięciu! Miałam na głowie wszystkie rodzaje rozdwojeń z tej grafiki.  Koleżanka poleciła mi, abym ścinała końce maszynką, na sucho. Było to wybawienie! Z tym, że musiałam biegać na każde takie podcięcie do fryzjera. Nigdy nie rozumiałam dlaczego ścięcie końcówek na sucho (bez mycia) jest droższe przy włosach długich niż krótkich. Mnie ta przyjemność kosztowała zawsze 25 złotych, choć trwała chwilę ;))

Na creaclip wpadłam kiedyś na Youtubie. Byłam oczarowana! 
Oryginalny zestaw składa się z dwóch poziomic
To dwie podłużne spinki. Dłuższa służy do przycinania całych włosów, krótsza do mniejszych partii, np. grzywki. Obie wyposażone są w zamknięcia oraz zbiorniczki z płynem, czyli typową poziomicę 😉
Co można z tym zrobić?

Bardzo szybko pocieniować włosy bez straty na długości:
albo na kilka innych sposobów
ścinać grzywkę

boba


młodzieżową fryzurę

boba  z grzywką

czy po prostu podciąć włosy na równo


Lub w kształt Litery V (co przetestowałam)

Możliwości jest cała masa! Oficjalny kanał Creaclip na Youtubie tutaj
I wszystko było naprawdę piękne. Poza ceną – te dwa kawałki plastiku kosztowały 29.99 USD. Bez przesyłki. Czyli 100 zł plus ok. 20 złotych za przesyłkę z USA. Hmm, trochę za dużo. Zapomniałam o creaclip na jakieś dwa lata, ale trzymałam ją na swojej wishliście. A dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką odpowiednika. Prawo przyciągania czy co? :))

Wracając do poziomicy, jej cena wyniosła 90 CNY (juanów), czyli niecałe 15 dollarów. Na nasze – jakieś 47 złotych. Oglądałam te filmiki kilka razy, spinki różnią się chyba tylko brakiem napisu “creaclip” i opakowaniem z chińskimi napisami 🙂 Zdecydowałam się za nią zapłacić 50 złotych i była to dobra inwestycja ;))

Stosowanie jest dokładnie tak samo banalne jak na filmiku. Ja zdecydowałam się na opcję z cięciem V. Było to szybsze niż w metodzie z kitkami i przesuwaniem gumek. Ścinałam maszynką

Po prostu rozczesujesz włosy, robisz przedziałek na środku głowy i przyczepiasz klips. Ustawiasz poziomicę tak, żeby bąbelek był po środku i tniesz. Można nożyczkami, można maszynką (co osobiści wolę).
Podcinałam na mokro siostrze końcówki kręconych włosów i też była zadowolona 😉

Teraz korci mnie grzywka na bok (długa) i nie kryję – cieniowane włosy.

Przy okazji chciałam tylko napisać, że nie miałam kontaktu z oryginalnym produktem i nie wiem jak się sprawuje. Zachęcam do inwestowania w oryginalny zestaw i podzielenia się wrażeniami – jestem bardzo ciekawa jak się sprawdza ;))

Co sądzicie o takich gadżetach? 🙂

Uściski, Ania

70
Dodaj komentarz

avatar
42 Comment threads
28 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
AnonimowyAniamalujegorzkakokoszkaO PAIkupasi Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Balbina Ogryzek
Gość

ciekawe, wcześniej o tym nie słyszałam. Zwłaszcza, że nie lubię fryzjerów 😉 Wczoraj od jednego wróciłam i pozbyłam się ok 25 cm włosów, a może i więcej. Jestem prawie całkiem zadowolona, a to rzadkość 😀 Widzę, ze Ty też obcięłaś sporo 🙂

Kana
Gość

To jest genialne! 😀 muszę w to zainwestować 🙂 dzięki za taką informację 🙂

Kinga
Gość

Dobrze, ze o tym piszesz!

mamahelenki
Gość

uwielniam takie gadzety !!!! zachęciłas mnie ! 🙂

Anna
Gość

Ja tez 😛

hattu
Gość

Po Twoim poście zamówiłam odpowiednik TT, czekam niecierpliwie na przesyłkę ^^ Co do poziomic – bardzo, ale to baaardzo kuszące… 😀

hattu
Gość

jeśli faktycznie nie wyrywa włosów, to to czekanie jest drobnostką 🙂

Agnieszka Zyśk
Gość

Ja też czekam na swoją szczotę i też kupiłam po Twoim wpisie. Na razie jestem spłukana, ale jak nie sprzedasz spinek to chętnie kupię za jakiś czas:)

Agnieszka Zyśk
Gość

Dziękuję:* ale jak nie będziesz mogła to zrozumiem, bo na razie zapożyczyłam się na Kraków, więc to trochę potrwa;)

coraz-mniej
Gość

Świetna sprawa, muszę ją mieć. Jestem pewna, że znajdzie się u mnie za jakiś czas bo jest to genialna sprawa!!! 🙂

https://kosmetyczneblogerki.fora.pl/ zapraszam na pierwsze forum zrzeszające blogerki kosmetyczne, lakieromaniaczki, włosomaniaczki i nie tylko 🙂

Magdalena
Gość

ale cudeńko! balabym się scinac warstwy i boby, ale koncówki i grzywka jak najbardziej.

bloo.
Gość

Bardzo ładnie Ci to wyszło. Ja mam kręcone włosy i obawiam się, że potrzebowałabym pomocy drugiej osoby. Ale skoro u Twojej siostry dało radę… Może za jakiś czas będą jeszcze tańsze 🙂

Engine
Gość

z chęcią bym przygarnęła te cudo 😀 ale portfel piszczy :/

ona
Gość

Ciekawa byłam tego posta :), fajny wynalazek, do zabezpieczania końcówek włosów polecam serum Joanna rzepa, od kiedy stosuje, nie wiem co to rozdwojone końcówki i spokojnie sobie zapuszczam.
Wow świetny ten plecak. A ja czekam na zamówioną szczotkę do włosów 🙂
Nie wiedziałam, że jesteś z Bydgoszczy 🙂 ja wracam tam już w październiku.

Una
Gość

Jaki świetny wynalazek! Nigdy nie słyszałam o czymś takim. Chyba poszukam na eBayu!

Juszczak Kasia
Gość

Masz cudowny kolor:) Cóż to za farba?

Latika
Gość

Przemyślę to. Wygląda to bardzo praktycznie. Ilość, albo czas do kiedy można zamówić jest jakoś ograniczony?

Anonimowy
Gość
Anonimowy

O proszę co za cudaki.Fryzjerów też nie lubię bo często mają gdzieś to co mówię i robią po swojemu. Ale chodzić muszę.Dzisiaj byłam podciąć grzywkę i przy okazji z umyciem i prostowaniem włosów i zabuliłam za to 50zł no ale chociaż dobrze obcięta bo to i grzywkę często mi paprali ale dobrze że mi włosy szybko rosną. Z grzywką mogę ryzykować wizyty u fryzjerów ale jeżeli chodzi o całość to już od jakiegoś czasu chodzę tylko do jednego bo mam dość partaczenia.

marika
Gość

Oj kochana,oniemniałam z zachwytu!CUDO!Szkoda,że nie miałaś możliwości przetestowania.

Weronika - FAJNY BLOG o podróżach
Gość

ale śmieszny patent 😀 i fajnie, że w takim praktycznym kształcie, żeby przypadkiem nie wyszedł nam zbytni garnek ;)) mi by chyba mimo wszystko zadrżała ręka, jakbym miała sama obcinać włosy 😀 aha ! a na pierwszym zdjęciu wyglądasz prze słodko 🙂

wonka080
Gość

Szczerze mówiąc nie słyszałam o tym. Jestem cykor, jeśli chodzi o samodzielne strzyżenie włosów, ale wielokrotnie zdarzało się, że od fryzjera wychodziłam wpieniona 😉 Więc może warto się zaopatrzyć w coś takiego. Wydatek jednorazowy, nie trzeba czekać w kolejkach, tniesz kiedy chcesz 🙂 Produkt na pewno warty uwagi.

Seanaith
Gość

Od jakiś 2 lat samodzielnie sobie podcinam włosy z lepszym i gorszym skutkiem.
Tak samo sama sobie zrobiłam mniej/bardziej udaną grzywkę.
Nie ukrywam, że to cudo by mi ZNACZNIE ułatwiło życie i samodzielną pracę na włosach :))
Muszę się rozejrzeć i za tą poziomicą i trymerem/maszynką do podcinania:)
Pozdrawiam!

Lallane
Gość

Ta poziomica to mój ulubieniec:D Dostałam do testów i co chwile podcinam sobie włosy bo tak mi sie to spodobało ;d chyba zaraz bede łysa 😀

bognyprogram
Gość

Efekt fantastyczny! Tez zrezygnowałam z fryzjera i to już jakieś 5 lat temu:P Byłam zachwycona CreaClip, super, że pokazałaś nam jego tańszy odpowiednik:)

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Ja jestem bardzo zainteresowana 🙂 Napisałam już do Ciebie na tablicy. Może będę mieć farta i dla mnie starczy .

Lipstick
Gość

Powiem szczerze ,że pierwszy raz o tym słyszę ale jestem tym przyrządem bardzo zainteresowana i nie wykluczam jego zakupu 😉

Wdowa Po Stalinie
Gość

świetny bajer, przydałby mi się taki 🙂

lapetitesoleil
Gość

U mnie podcinanie włosów na sucho kosztuje jedyne 10zł 🙂 cena dot.zarówno długich jak i krótkich włosów.

Alieneczka
Gość

szukałam kiedyś tego! ale w naszych sklepach internet. nie widziałam
aż sie wkurzyłam i zaczęłam grzywkę zapuszczać 😉 już mi sięga do ucha prawie… więc wytrwam 😉

narja
Gość

Świetne, też sama podcinam włosy, wiec bardzo by mi się przydał taki wynalazek 🙂

Lena Mi
Gość

Wow, genialne!

mimblox.blogspot.com

Aleksandra
Gość

Jednak jestem nieco zacofana 😛 Nie słyszałam o tym!

BogusiaM
Gość

cieniować w ten sposób bym się bała, bo ja mam mega proste włosy i wszystkie schody na nich widać po niefortunnym cięciu, ale takie podcięcie końcówek w V przy długich włosach jak najbardziej spoko:)

Brzydkie kaczątko
Gość

Moje ciche marzenie się tego cudu dorobić. Nie mogę się doczekać większej dostępności w Polsce.

bialy krukk
Gość

z chęcią kupiłabym, uwielbiam cieniowane włosy, fryzjerom nie ufam, wiec sama probowałam wycieniować, pierwsze dwa razy nawet było ok, ale teraz ciężko mi podzielić włosy znowu na takie same równe pasma + to że strasznie dużo czasu pochłania takie podcinianie, a tutaj dzięki temu cudowi kilka sekund. marzenie:) jak będziesz miała więcej do sprzedania to koniecznie daj znać

Ikupasi
Gość

Ludzie coraz dziwniejsze rzeczy wymyślają

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Witam Cie Aniu 🙂
Mam takie pytanie, czy masz może jeszcze kilka tych komplecików? 🙂

O PA
Gość

Hej jestem z Torunia, masz jeszcze może te creaclip podróbki? chętnie bym kupiła 1 zestaw?!
ogłoszenie juz nie aktualne 🙁
Daj znać 🙂
Jola

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Witam,
Chciałam zapytać czy byłby ten odpowiednik creaclip dostępny na allegro??
Pozdrawiam 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

jest dostępny na chińskim allegro, czyli aliexpress.com

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Udało się! Przesyłka doszła w 2 tygodnie co uważam za sukces 🙂 Niestety sprzedawca u którego zamawiałam nie oferuje już tego produktu…

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Anonimowy z 17.04.2014 – czy jest taka mozliwość, abyś kupił/a jeszcze raz i wystawiła to na allegro/olx? Próbowałam na aliexpress.com, ale nie mam karty kredytowej, aby wysłać pieniądze. Ma ktoś jakiś inny pomysł? Fashion DIY Professional Bangs hair Cutting Clip Comb Hairstyle Typing Trim Tool, Set of 2

gorzkakokoszka
Gość

Chyba bym się bała sama tego używać 🙂 Tylko tyle, że mam dobrą fryzjerkę, której ufam. Zna moje włosy dosłownie od urodzenia (przyszywana ciotka) 🙂 I obcina mi wlosy tak jak chcę, boje się chodzić do innych fryzjerów. Musiałam parę razy skorzystać z usług innych fryzjerów i zazwyczaj bylam niezadowolna… Albo grzywka ścieta jak od garnka albo brzydkie cieniowanie… zawsze coś nie tak. Dobry fryzjer to skarb jakich mało 😉

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Czego to ludzie nie wymyślą 😀

Anonimowy
Gość
Anonimowy

pod jaka nazwa mozna znalezc ta chinska podrobke?

Anonimowy
Gość
Anonimowy

gdzie ta poziomice mozna kupic

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Yyyy, ale to chyba poziomuje ogólnie do gruntu, jak każda poziomica, a nie do osoby? Wystarczy, że ktoś lekko głowę przechyli na jedną stronę (a nieświadomie przechylam w lewo zawsze) i pomimo poziomicy i tak krzywo ciachnie, więc nie rozumiem idei wynalazku. Chyba jednak wolę wprawne oko fryzjera, który zawsze głowę "naprostuje" przed podcięciem 🙂 Pozdrawiam, Kinga

Anonimowy
Gość
Anonimowy

widziałam, że są dostępne na allegro po 49 zł, warto zakupić i mieć, bo przecież 49 zł to nie majątek, ja tyle płacę za jedną wizytę u fryca.

Previous
Zaległa aktualizacja włosowa (Garnier Olia i Szamponetka Marion + Creaclip !)
Poziomica do włosów, czyli alternatywa Creaclip (szybkie podcinanie i cieniowanie)