Dziewczyno, jeśli czekasz jak na szpilkach czy chłopak odpisze- wyłącz te cholerne powiadomienia! Za każdym razem jak słyszysz charakterystyczny dźwięk🔔, uwalnia się kortyzol a ty masz reakcję stresową. A potem i tak jesteś rozczarowana, że to 20% rabatu na sandały, a nie książę z tindera💁🏻‍♀️ PLUM-stres-PLUM-stres-PLUM-stres - zwariować można!
Plus może warto przemyśleć, czy to właściwa relacja? Nie fajniej dostawać niespodziewane wiadomości od których się rumienisz, niż czekać aż ktoś odpisze?
Oczywiście dotyczy to relacji nazwijmy to... romantycznych, nie takich bez zobowiązań!😉 Piszę o tym przy okazji zadania numer 16 w ramach wyzwania. Dopóki nie oddałam tej działki mojemu przyjacielowi i menadżerowi @troyann (takie 2w1 bywa wygodne!), cały czas byłam w trybie stand-by czekając na umowę, ustalenia, akcept, dalsze negocjacje. Piątkowy wieczór, daleka podróż - wieczny podryg na dźwięk powiadomienia, bo może to akurat to, na które czekam... Zawsze na jakieś czekałam!😏
Maciek przekonał mnie w Gruzji, bym się ich pozbyła. Na bieżąco migają mi tylko podczas korzystania z instagrama, co jest wygodne, szczególnie gdy odpowiadam na pytania do wyzwania. Ale uwolniłam się od maila! Lubię kontakt z Wami, ale z umiarem!
Prawie w ogóle nie odpowiadam już na messengerze, jeśli mam do kogoś coś pilnego - dzwonię lub piszę SMS. Wiem, że jeśli ktoś będzie miał coś pilnego do mnie - też wybierze taką formę!
I jasne, pierwszą rzeczą, którą kupię w Bangkoku będzie karta SIM i internet (ostatnio też tak było🙈), ale zrobię to by ogarnąć transport i nocleg, a nie by sprawdzić czy przez moją nieobecność w sieci świat czasem nie spłonął ;) Jeśli nie jesteś gotowa na krok o którym mówię, pomyśl o tych wszystkich razach, gdy czekałaś na kuriera z paczką i specjalnie nie wychodziłaś z domu, a on cię olał i zostawił paczkę w punkcie, albo napisał, że przyjedzie jutro🙄
Dziewczyno! Życie Ci przelatuje przez palce na tym czekaniu!
Napisałam to pod wpływem wiadomości z uczestniczką wyzwania, której smartfon przyrósł do ręki bo wiecznie czeka! ;) zdjęcie zrobiłam 3 lata temu po Azji, kojarzy mi się z wolnością!
#szczerze_pisząc #motywacja #wyzwanie #aniamaluje #powiadomienia #stres

Dziewczyno, jeśli czekasz jak na...

Nie wiem jak szybki musiałby być aparat, aby uchwycić ten uśmiech na mojej twarzy😅 niestety mam domyślny bitch face, co nie znaczy, że odpowiada on temu co dzieje się u mnie w środku ;). Faktem jest jednak, że ludzie zawsze zauważają „ty się uśmiechasz” gdy się uśmiecham, bo jak ten uśmiech długo jest na mojej twarzy, to znaczy, że jest mi dobrze i błogo.
Ale dzisiaj to się śmieję cały dzień🤣 Nie dość, że wszystko mi fajnie wyszło, to jeszcze rozbawiły mnie do łez wasze wiadomości o tym, co dziwnego zrobiłyście podczas PMS🤪. Chodźcie na stories, jest fajnie! (Serio ten uśmiech jest rzadki, nie umiem się tak uśmiechnąć sztucznie, musi być totalnie autentyczny!)
#aniamaluje #szczerze_pisząc #zamioculcas #plantlady #crazyplantlady #pms #blogerka #uśmiech #radocha #frajda

Nie wiem jak szybki musiałby...

Ależ ja miałam od kilku dni podły humor! Niczym kiepski detektyw chwytałam się banalnych tropów, jak osłabienie i rozdrażnienie po chorobie, ciśnienie, pełnia księżyca, zły stan powietrza... Ten stan narastał od kilku dni, a ja miałam takie „wtf, o co ci chodzi dziewczyno?” Wszystko w życiu idzie jak trzeba, niektóre rzeczy nawet lepiej, skąd ten nastrój?
Zrzuciłam wszystko co mi leżało na wątrobie i co mnie gniotło w różnych sytuacjach, ale nie pomogło.
W życiu bym nie wpadła na to, że z opóźnieniem trzepnęła mnie książka i czytanie o szalenie skomplikowanej sytuacji w Myanmarze (Birmie).
Tak już czasami mam, że reaguję z opóźnieniem. 
Czasami zadziwia mnie z jaką lekkością jednego dnia przeżywam frustrację, bo w żaden sposób nie mogę spuścić napięcia, a drugiego mam wyborny humor, uśmiecham się szeroko i zaśmiewam z prymitywnych memów.
Tylko czemu zawsze to uwolnienie przychodzi wtedy, gdy pozwolę sobie na te brzydkie emocje i przestanę z nimi walczyć?
Pewnie z tego samego powodu, dla którego ludziom wychodzi podryw gdy odpuszczą, a nie desperacko próbują bardziej.
Ale mi teraz dobrze po pozbyciu się tego dziwnego ładunku! Uczucie jak zdjęcie niewygodnych butów po całym dniu! Albo jak dobiegnięcie do domu i zrobienie siusiu po godzinie wstrzymywania resztką woli🙃

Super ważna lekcja dla mnie: bardziej poddawać się falom, nie walczyć z nimi, bo się utopię!

#tajlandia #thailand #podróże #podróżemałeiduże #aniamaluje #szczerze_pisząc

Ależ ja miałam od kilku...

Którą Anią dzisiaj jesteś? 1 czy 2? I tak się zawsze kończy z nogami na ścianie🤣, ale taka mała refleksja, którą chcę się podzielić - jestem z siebie dumna! Kiedy bardziej chorowałam, wymyśliłam sobie, że muszę mieć w życiu coś, co da mi niezależność i pozwoli zarabiać nawet wtedy, gdy ja nie będę w stanie pracować. Aż do wczoraj nawalało mnie gardło, więc napakowałam czas spotkaniami towarzyskimi i nawet wciągnęłam serial, bo z pracką mimo chęci to jakoś nie szło. I super czuję się z tym, że:
- MOGŁAM.
Nie żyję bez poduszki finansowej, mogę powiedzieć sobie - Ania, teraz nie pracujesz, zluzuj
- nic nie robiąc* i tak zarabiałam. Moja wydana w 2013 książka, której w ogóle nie promuję bo mi się już nie podoba(!) jak co roku złapała się w styczniowe flow i dała mi hajs. 
I to jest super rzecz, za którą jestem bardzo wdzięczna, bo i tak pozwalam sobie na miesiąc w Azji (podczas którego nikt nie zwolni mnie z płacenia za mieszkanie itp), a tutaj niemiłe niespodzianki nie niszczą mojego komfortu.
Ogromnie mnie to cieszy, bo wiem, że wiele osób „nie może sobie pozwolić na L4” z grypą, bo niższa pensja oznacza kłopoty finansowe a normalnie jest na styk😪O ile w ogóle są ubezpieczonymi szczęśliwcami na etacie!
Cieszę się, że udało mi się od tego uchronić! *przesadziłam z tym „nic nie robiąc” bo believe me or not - pytania do wyzwania i wyzwanie sprawiają, że siedzę na IG 5h dziennie😰 ale robię to za darmo i od siebie, nigdy nie prosiłam o patronite itp, więc still - nie robię w styczniu nic zarobkowo.

Cholernie mnie to cieszy, że mam komfort życia bez strachu i chociaż nie zarabiam bardzo dużo, to mogę sobie pozwolić na luksus chorowania.
I przeraża mnie, że w 2020 chorowanie stało się luksusem. 
Strasznie! 
#aniamaluje #szczerze_pisząc #książka #czytam 
#parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #theparisguru #frenchvibes #parismood #modeaparis #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily

Którą Anią dzisiaj jesteś? 1...

Czy nie możemy próbować być TROSZKĘ lepsi bez tej całej napinki?
Bez zawstydzania nastolatek na utrzymaniu rodziców, że nie mają każdej jednej rzeczy eko i zero waste i w ogóle instagramowa policja approved?
Bez wytykania komuś lotu na chrzciny kuzynki, bo ślad węglowy i straszne zło?
Komuś, kto zaczął przygodę z byciem wege, że robi za mało?
 Nie podoba mi się napinka wyzwalająca poczucie, że jeśli stać cię tylko na malutki kroczek, to jesteś ZŁY I NIEDOBRY. Nie jesteś!
Wrzucając jakieś linki do swoich starych tekstów (powiedzmy do 2016) często zaznaczam: dzisiaj napisałabym to inaczej. Dlaczego? Bo jestem bardziej empatyczna i rozumiejąca, złagodniałam. Nie lubię rewolucji, wolę łagodną ewolucję i dojrzewanie do zmian. Dlatego chociaż sercem jestem np. za bardziej eko, tańszymi i zdrowszymi (może za rok ukażą się badania, że jednak nie!) kubeczkami menstruacyjnymi, to nie wyobrażam sobie zawstydzania kobiet, dla których ten krok to za dużo. Bo mogę edukować i wyjaśniać, ale jestem za wyborem. I rozumiem gdy jest inny niż mój!
Tak samo jak rozumiem, że ktoś kupi bikini za 50 zł, na aliexpress zamiast takiego samego za 150 w sieciówce, bo ma ogólnie po opłaceniu wszystkiego 400 zł w budżecie i o takim szytym w Polsce w duchu eko to może pomarzyć. 
Chciałabym abyśmy bardziej próbowali się rozumieć, a mniej oceniać i osądzać. Pokaz innym jak żyjesz, zainspiruj do czegoś fajnego, ale nie wywołuj poczucia, że jest gorszym człowiekiem. Po co?
Nie zawsze da się wybrać idealnie, warto pomyśleć, że inni dokonują najlepszych wyborów jakich potrafią.
#noshame #aniamaluje #szczerze_pisząc #piesek #dogsofinstagram #wakacje #lato #toniemojpies #niestety

Czy nie możemy próbować być...

Jakiś czas temu wróciłam do robienia sobie autoportretów. Kiedyś dawało mi to frajdę, potem uznałam za dziecinne i głupie. Dzisiaj uważam, że dziecinne to jest nazywanie rzeczy przynoszących frajdę dziecinnymi🙃

Gdyby nie samowyzwalacz i kilka serii, to pośród kilku całkiem niezamierzonych sexy póz, nie znalazłabym tej! Perełka🤣
Mama całe dzieciństwo mi mówiła: usiądź jak człowiek! 
Dzisiaj to samo mówi mi fizjoterapeuta. A moje nogi plączą się na przedziwne sposoby i na krześle i na tym legowisku, które zrobiłam sobie do czytania😅
Co jest ironiczne, bo mam szeroki parapet o którym zawsze marzyłam, że czytanie z kubkiem gorącej czekolady w oknie... kupiłam nawet piankę tapicerską na ten parapet by było miękko w tyłek i co? W ogóle na nim nie siadam! 
Fun fact: kiedyś potrafiłam założyć sobie nogi za głowę, ale raz nie mogłam się z tego potem rozplątać😅
Czy są tu jakieś osoby dzielące mój problem z nogami? Odezwijcie się, może moja mama zrozumie, że to nie jest moja złośliwość, że przy obiedzie zdarzyło mi się siedzieć po turecku🤦🏻‍♀️ #aniamaluje #szczerze_pisząc #czytanie #książka #nogi #autoportret #interiordesign #zamioculcas #plants

Jakiś czas temu wróciłam do...

No i jak, miała być realizacja postanowień „od nowego roku” a jakoś kacyk i zmęczenie nie sprzyjają treningowi a ze zdrowym odżywianiem też ciężko?
Startuję z czymś banalnym, bo cóż może być bardziej oklepanego niż wyzwanie styczniowe?🤪Ale na zachętę powiem, że miało wystartować rok temu, ale uznałam, że jest niedopracowane. Dałam je dziesięciu osobom, które przesłały mi swoje uwagi, podzieliły się trudnościami i je ulepszyłam.
UWAGA! To nie jest jedno z tych pięknych wyzwań, gdzie zapisujesz swoje wyniki w ślicznym notesie brokatowymi cienkopisami. Tu trzeba trochę pozasuwać w realu, nie w marzeniach!
Nie chciałam, by było jak te wszystkie rzeczy z pinteresta albo filmiki z pięciominutowymi DIY, które oglądasz, mówisz pod nosem, że fajne (a może nawet zapisujesz w zakładkach!) ale nigdy nie realizujesz🤫
Ono jest po prostu skuteczne.
30 zadań, na które jest 45 dni.
Lżejsze i trudniejsze.
Codziennie na stories! 
Aha, oczywiście wystartowałam z wyzwaniem, ale nie wymyśliłam nazwy, więc przygarnę propozycje 
#wyzwanie #nowyrok #motywacja #aniamaluje #szczerze_pisząc #nogi #nylons #rajstopy #kropki #kropeczki #polkadot #zamioculcas

No i jak, miała być...

Nadchodzi fala podsumowań od tych, którym wszystko się udało (i fajnie!👏🏻) a przyznam, że nie zrealizowałam żadnego kluczowego celu na 2019🤪
I nie jestem zła! Ani trochę!😲
Miałam jakieś założenia odnośnie tego, co bym chciała osiągnąć.
A potem poczułam, że sama kasa jest dla mnie za małą motywacja i mogę to zrobić, ale nie czuję z tego radochy. 
W 2019 dałam sobie plaska w twarz i zastanowiłam się , czego NAPRAWDĘ CHCĘ. Nie zawsze to były fajne myśli! ✅przestałam uciszać ten głos, który mówił czego pragnę, a który uciszałam, bo nie pasował mi do moich wyobrażeń o mnie samej.
Ale kiedy ich posłuchałam, to o jeju! Zaczęło mi być fajniej w życiu. ✅ Np. niedziele tylko dla mnie (dzisiaj to święto ruchome). Nie zdawałam sobie sprawy jak ja bardzo potrzebuję przestrzeni TYLKO dla siebie! ✅ Jestem asertywna bez poczucia winy i strachu przed tym, że ktoś uzna mnie za niemiłą (nie muszę być miła!)✅ Piszę bloga znowu dla przyjemności, bo choć Wasze propozycje tematów są super, to ja muszę czuć moment i dać myślom dojrzeć, nie jestem wyrobnikiem tworzącym na zawołanie. Nie chcę być!
✅ Przestałam patrzeć na liczby i zastanowiłam się, czy w ogóle chcę być instagramerką i blogerką. Nie chcę. Chcę być Anią, która ma bloga i instagrama.

To był naprawdę dobry rok, chociaż nie postawię spektakularnych ptaszków na kartce z celami! Jak ja mogłam w ogóle mieć cele, nie wiedząc czego chcę?🙈
To był mój taki gap year, w którym przypadkiem zarobiłam najwiecej w życiu (i większość przehulałam!) ale niczego nie żałuję!

#aniamaluje #szczerze_pisząc #barcelona #parkguell #sukienka #podróże #podróżemałeiduże #catalunya #cele #podsumowanieroku #podsumowanie2019 #motywacja

Nadchodzi fala podsumowań od tych,...

Święta święta i po świętach😅 zawsze chciałam wcisnąć gdzieś to zdanie🤭
Gdy powiedziałam, że spędzam sylwestra w wannie, zetknęłam się z dwoma typami reakcji:
👉🏻 zapraszam do mnie/do nas, co będziesz sama siedzieć!
👉🏻 też bym tak chciała, ale jakoś nie umiem odmówić i się wykręcić 
Ja akurat z odmawianiem czegoś, czego nie chcę, NIGDY nie miałam problemu. Dziadek mnie nauczył, że mam nie uszczęśliwiać nikogo swoim kosztem i jestem mu za to wdzięczna. 
Inna sprawa, że odmawiałam w tak fatalnym stylu, że o jeju. Dzisiaj nie szukam wymówek, nie mam problemu by zamiast wymyślać pogrzeb ciotki albo zapalenie gardła powiedzieć „dzisiaj mam potrzebę poczytać książkę, ale dzięki za zaproszenie”.
I tyle.
Więc tak zupełnie szczerze, to ja naprawdę nie kumam tych wszystkich tekstów o kulturowej presji by coś robić, bo ja nigdy nie pozwoliłam jej wejść na głowę🙈 Nie piszcie proszę, że wymaga to ode mnie jakiejś odwagi, bo co to za odwaga, gdy się nie boisz?🤪
Jestem jak ten egipski kapłan, który wiedział czym jest zaćmienie słońca, więc nie padał przestraszony na kolana. Zbyt wiele złych rzeczy na świecie dzieje się z powodu argumentu „bo tradycja”, bym uważała go za argument sensowny (niech obrzezanie dziewczynek tępymi żyletkami będzie przykładem).
Ciekawe jest też to, że wiele osób uważa, że ja będę w Sylwestra smutna i samotna😂 jeju, miałam w życiu kilka fajnych imprez, w tym zabawę na tajskiej plaży, po której wsiadłam w samolot i obudziłam się w Katarze. Ale nic nie przebije sylwestra z zeszłego roku, gdy leżałam w wannie z tak gorącą wodą, że aż parzyło, a po 5 minutach dolałam sobie jeszcze gorętszej. Cały dzień traktowałam się jak księżniczkę i rozkoszowałam się czasem ze sobą. Ale nie tak, że przeglądałam memy i chodziłam w rozciągniętym dresie, tylko jadłam pyszne rzeczy, paliłam pachnące świeczki, nałożyłam maseczkę na twarz i na włosy, delektowałam się książką.
Każdy ma swoją definicję radochy!
#grudzień #december #sukienka #sylwester #2020 #aniamaluje #szczerze_pisząc #presja #motywacja #radość #starezdjecie

Święta święta i po świętach😅...

Tak szczerze, to nigdy nie praktykowałam w sercu tej religijnej części świąt, bo najpierw byłam za mała, a potem mój dziecięcy umysł nie mógł uwierzyć w Boga, który pozwala mojemu dziadkowi umierać właśnie na raka.
Jeny, ja to umiem zrujnować atmosferę! 🤭
Więc tak wyszło, że ja się po prostu nigdy nie wkręciłam w religię i to się nie zmieniło. Trochę dziwią mnie te pytania o to, czy obchodzę święta. Robię tak jak zawsze! Lepię pierogi, robię sałatkę jarzynową, one nie mają wyznania😉 nie widzę powodu aby sprawić tego dnia przykrość babci i się z tego całkiem wymiksować. Podobnie jak wierzący ludzie chodzą przecież do lekarza, zamiast się jedynie modlić😊.
Jeśli dla kogoś święta to czas podziałów i rzuconego z pogardą „niewierzący nie powinni mieć wolnego”, to chyba źle zrozumiał coś z nauk Jezusa🤪
W każdym razie, ja mam wolne kiedy sobie wymyślę, bo taki sobie wykombinowałam styl pracy🤣

Dobra, wracając do milszych aspektów! Cieszycie się z małych rzeczy? Ostatnio widziałam filmik jak dziecko cieszyło się z zapakowanego w świąteczny papier banana🍌😅 jeju ja też taka byłam! Mój kochany dziadek dawał mi badziewne figurki albo paczkę żelków, a ja miałam radochę cały dzień. Dawał mi je z taką radością i całą celebracją, tym „zgaduj zgadula, w której ręce złota kula” albo „ence pence w której ręce”, że po prostu mordka sama się śmiała. 
Napisz mi tu proszę jaki prezent sprawił Ci największą radość w dzieciństwie.
Lubię czytać takie rzeczy!♥️
#święta #prezenty #radość #choinka #xmass #dzieciństwo #dziecko #aniamaluje #dziewczynka #dzieci

Tak szczerze, to nigdy nie...

Czerwiec w zdjęciach :)

Pod koniec każdego miesiąca postaram się zamieścić małe podsumowanie w formie miksu zdjęć i luźnych, krótkich opisów. Czerwiec pomógł mi dopiąć wiele ważnych spraw i był całkiem fajny. Życzę sobie, aby kolejny miesiąc był jeszcze lepszy! 🙂

1. Lody waniliowe, truskawki i samodzielnie nazbierane jagody 😉
2.I’m a man with a one track mindSo much to do in one life time

1. Tortellini z kapustą i grzybami 😉 Pycha!
2. Głupi pomysł na naukę w trakcie sesji
3. Bardzo dojrzałe banany. Ciężko takie upolować, a ja tylko takie mogę jeść…
4. Sałatka z pomidorami koktajlowymi i własną roszponką oraz rukolą
5. Taki stwór wyhodował się w piwnicy…
6. Śniadanko

1. Rodzę swoje pierwsze kociątko!
2. Jestę ogrodnikiem
3. Otwieram drugie oczko
4. Kierownik wodopoju
5. I weź tu kontroluj efekty hula-hoop jak nie masz  w pokoju lustra, tylko folię lustrzaną na drzwiach szafki 😛
6. Pyszna i niefotogeniczna zupa z cebulą, czyli leczymy się acetylcysteiną i kwercytyną 🙂


1. Kupiłam lustro i ćwiczę samojebki. Przed obroną.
2. Pożycz mamie jedyny kolorowy kosmetyk który używasz każdego dnia…
3. Lody + granola czekoladowa!
4. Trzymamy się razem!
5. Mam lustro od tygodnia i już jest brudne!
6. Jestem słodki
7. Bitch, I’m fabulous!


1.  Zdublowały mi się te jagody, ale były pyszne. I darmowe!
2. Wenecja… koło Żnina. 
3. Jakieś zawody skuterów wodnych, fajnie to wyglądało 🙂
4. Wenecja c.d
5. Obroniona na 5
6, 7 Wenecja 🙂


1. Kijanki, było ich bardzo dużo, wszystko jest nieskończone i kocham na to patrzeć 🙂
2. Sałatka
3. Noszę sukienki prawie cały miesiąc.
4. Chwila słabości przed egzaminem…
5. Moja temperatura stale rośnie! 🙂 Jestem coraz bliżej normalności, tutaj rekordzik czerwca
6. Jeszcze w trakcie opracowywania badań do licencjatu.To był jednak niezdrowy miesiąc 😛 Styl łajzy – męskie koszule i radlery, bo jednak staram się unikać alkoholu. Na marginesie – bardzo lubię męskie koszule. Jest w nich coś fajnego i zdarza mi się w nich chodzić na co dzień 😉
Ponadto :

 • Byłam na spotkaniu blogerek z kujawsko-pomorskiego
 • Założyłam stronkę na facebooku która ma skupiać osoby blogujące z mojego województwa (klik)
 • Byłam na szkoleniu dot. strategii wyprzedzającej w nauczaniu
 • (Współ)Prowadziłam Dzień Dziecka 🙂
 • Grzałam tyłek nad jeziorkiem w ramach relaksu przed obroną
 • Zmieniłam adres bloga
 • Zeszłam z czerni
 • Prawie do niej wróciłam, bo kolor trochę ściemniał 😛
 • Ścięłam ok. 8 cm włosów
 • Pracowałam nad swoją książką 😉
 • Znalazłam wreszcie wygodny stanik sportowy!
 • Przeczytałam dużo książek. Niestety, większość była słaba
 • Nie dobiłam do 1100 obserwatorów, a chciałam 😛
Jakość zdjęć słaba, w ogóle muszę zacząć lubić zdjęcia, bo większość była zrobiona z zaskoczenia ;). Pominęłam też sprawy osobiste, bo są osobiste.
Do poprawki – odżywianie. Sesja, jezioro… zawaliłam. Ciesze się, że skończyłam licencjat z piątką na dyplomie!
Jak Wasz czerwiec? 

Follow on Bloglovin
Uściski, Ania

54
Dodaj komentarz

avatar
27 Comment threads
27 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
SłonecznikAniamalujeAnonimowyRobinsonowaBogusiaM Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
coraz-mniej
Gość

Przecudowne kociaki! Chętnie przygarnę całą gromadkę!

Pająk okropny! Fe!

Anonimowy
Gość
Anonimowy

kotki śliczne, Ty też, talia i bioderka do pozazdroszczenia 😛

Anula Z.
Gość

kocham te Twoje kociaki 🙂 i jaka Ty chudzinka jesteś, ale talie to masz piękna 🙂
no i gratuluje 5 na obronie 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Kotki są cudowne ! Chciałabym mieć takie słodziaki w domu , musi być wesoło : )
Nienawidzę pająków .

Anonimowy
Gość
Anonimowy

co to za pajęcur? ja się ich tak boję… najgorsze że mieszkam tuż przy lesie praktycznie, i do domu mi podobny wszedł, był duży (łącznie z odnóżyskami) jak połowa buta rozmiaru 37…:( a codziennie widuję te takie z nogami długimi cienkimi, uprzedzam – to nie od zarośnięcia w kurzu:P) i najgorsze że nie mogę często zasnąć z nerwów że w nocy jakiegoś znajdę (a jak szukam to znajdę:/) ehh, nie ma na nie sposobu?haha cała się trzęsęjak jakiegokolwiek zobaczę, a w Twojego się wpatrzyłam i chyba nie zasnę jednak:P

Anonimowy
Gość
Anonimowy

no właśnie, piwnica to jeszcze nic, (ja nie mam piwnicy:P) ale DOM! to dopiero horror:P

Anonimowy
Gość
Anonimowy

super buty, skąd są? a spodnie to c&a? moja siostra ma podobne jak nie takie same właśnie z tego sklepu

Bebe
Gość

Sukienki prawie cały miesiąc? Wow 🙂

Weronika - FAJNY BLOG o podróżach
Gość
Weronika - FAJNY BLOG o podróżach

To pierwsze zdjęcie to jeszcze przed cięciem, rozumiem? :> 😉 A powiedz, co tam nieciekawego przeczytałaś, żebym sama się nie nacięła? 😉

Eternity
Gość

też mam rudą kotkę, która (o ile dobrze widzę u Ciebie 🙂 ) ma jednego rudzielca i 3 bure kociaki 😀 łączę się z Tobą w kociej radości 🙂 i gratuluję licencjatu!

KOSMETASIA
Gość

kociaczki! <3 marzę o rudym kotku 🙂 miałam kiedyś ale była czarno-ruda z odrobiną bieli, z tym że ta rudośc aż wpadała w czerwień – przepiękna kocica ale ktoś mi ją porwał. zawsze ludzie się nią zachwycali i w końcu jakiś bydlak mi ją porwał :/

Ewelina Rybczyńska
Gość

robiłam sporo zdjęć http://photoandinspiration.blogspot.com/, podjełam decyzję na jakie studia iść (stomatologię) – pozytywnie 😉
Zakochałam się w Twoich kotkach, sama mam roczną kocurkę, która teraz leży ze mną w łóżku 🙂 Pozdrawiam!

Booklover
Gość

Kociaki najlepsze! 🙂 I ta sukienka gdzie masz kurtkę dżinsową też super 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Oo widzę swój były dziekanat i uczelnię. A obrony gratuluję może nie samej obrony bo to mimo wszytko formalność ale przebrnięcia przez pisanie i różne potrzebne i mniej potrzebne utrudnianie życia promotorów 🙂

Yin Yang
Gość

Uwielbiam takie wpisy ze zdjęciami 😉
Figurę masz cudną ^^
Kotki cudne, zwłaszcza ten fabulous ;p

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Gratuluje obrony, ja mam dopiero 9 lipca.. Niesamowicie aktywny miesiąc, sama muszę zacząć prowadzić takie podsumowania, żeby wiedzieć co zmienić i jak mało/dużo robię 😉
Pozdrawiam Kochana i oby kolejny miesiąc był równie produktywny 😉

Remedy
Gość

Bardzo lubię takie posty 🙂 Jak wróci mi wena do pisania to chyba też spróbuję takie tworzyć 😀 Wszelkie powyższe sałaty/lody itp z wielką chęcią bym zjadła 😀 Jedynie słodycze bym odpuściła 😀 Kociaki cudne i aż miło na nie popatrzeć :)) Koszule też lubię, ale jestem mała (161cm) i strasznie chuda (jedyne 46kg..) i wyglądam w nich jak 7 nieszczęść 😀 Poza tym masz bardzo ładną figurę z tego co widzę 🙂 A 'mój' czerwiec skupiał się na szukaniu pracy oraz na poprawie wyglądu (tj tycie i rzeźbienie :D) Poza tym był taki troche nijaki, bo wydarzyło się w… Czytaj więcej »

kreconowlosa
Gość

jej, kociaki są przesłodkie 😉

Dzemper
Gość

Cudowne kociaki *.*

Lipstick
Gość

Fajne podsumowanie , kociaki słodkie a jedzenie wygląda bardzo apetycznie 😉 co do połamanego różu to wystarczy kilka kropli spirytusu i będzie jak nowy 😉

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Masz takie szczupłe nogi?*.*

Ania Katarzyna
Gość

o matko, jakie cudowne kicie *_* !!! oddaj figurę..

paranoJa
Gość

zupełnie inaczej wyglądasz na tych pozowanych zdjęciach, które robisz sobie sama, a zupełnie inaczej na tych np. z "Wenecji". 😛

BogusiaM
Gość

te kociaki to ja bym wyściskała wszystkie ! takie małe słodziki:)
uuu aż strach się bać tych Twoich efektów hula-hoop ja do swojego wracam:p bo z bieganiem muszę przystopować co nieco:p

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Kotyy, oczy mają niesamowite.<3 Aniu, jaką Ty masz świetną figurę! Bardzo podobają mi się Twoje leginsy (spodnie?) w kwiatki, cudne są!

Robinsonowa
Gość

Jak ja bym chciała mieć takiego kociaka. Tuliłabym go cały dzień 😉

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Aniu a jakiej firmy jest ta lustrzanka, jaki to model? Jestes z niej zadowolona? Bo zastanawiam sie nad kupnem.

Słonecznik
Gość

Śliczny naszyjnik ten co miałaś na obronie <3
A fotki może spróbuj podrasować jakimś programem graficznym?? 🙂

Previous
Jak pozbyć się migren raz na zawsze
Czerwiec w zdjęciach :)