A tak sobie beztrosko chodziłam po bardziej dzikiej północy Bali😁Nocleg w bańce w dżungli przy wodospadzie to totalny sztos! 
Myślę, że można przyjechać na Bali, być tu i... w ogóle Bali nie doświadczyć. Widzę to rozmawiając z ludźmi, młodzi chłopcy z Australii przyjeżdzają tutaj surfować - siedzą cały czas w tym Canggu, nie mają żadnej ciekawości świata, jeżdżą jak kretyni bez kasków, cieszą się, że tu jest luźniej, że wszystko kosztuje dla nich „jakieś śmieszne pieniądze”, chociaż sami hajs mają od rodziców i nic o zarabianiu nie wiedzą😉O tym, że są chłopcami nie świadczy wiek, a sposób życia. Totalna beztroska.
Nie mówię, że to źle! Raz na jakiś czas sama mam ochotę nasmarować tyłek olejekiem i poleżeć nad basenem, ale świat jest taki ciekawy!!! Na Bali można robić wiele rzeczy. To jak go doświadczamy zależy bardziej od nas samych niż tego, jaka jest wyspa. Jeden będzie jadł codziennie tosty z awokado w fancy knajpkach i opowie, że wyspa jest turystyczna i komercyjna, drugi będzie biegać po szamanach i powie, że magiczna. W mojej ocenie Bali jest jak lustro, zobaczysz w nim to, co jest w Tobie☺️
Ja ledwie liznęłam wyspę, a już trzeba powoli pakować walizkę dalej. Mogłabym tu zrobić jeszcze mnóstwo rzeczy, ale wyrosłam z tego „jestem tu raz w życiu, muszę jeszcze to, to i to”. Nie muszę, może jeszcze wrócę, kto wie!
#indonezja #bali #aniamaluje #podróże #podróżemałeiduże #wakacje #solofemaletraveler #szczerze_pisząc #infinitydress #multiwaydress #dżungla

A tak sobie beztrosko chodziłam...

Ale się cieszę, że mogę pokazać Wam moją ulubioną część świata! Zieloną, barwną, zupełnie inną! Nabieram tutaj potrzebnego mi dystansu i pokory. Jest taka książka profesora Obuchowskiego „Galaktyka potrzeb” i oprócz tych znanych z klasycznej piramidy, opowiada właśnie o potrzebie dystansu. Mam dystans do siebie, do swoich wpadek, do życia. Bez niego bym zwariowała! Ale nigdzie nie nabieram takiego dystansu jak właśnie w Azji. Traktuję tutaj życie tak, że nie mam szczegółowego planu, mówię TAK! wszystkiemu, co do mnie przychodzi i na co moje ciało nie spięło się w obronnym NIE. Dziękuję, że śledzicie moje przygody, wkładam mnóstwo czasu w złożenie relacji, dlatego dziękuję za ich wyświetlanie! ♥️
I jaram się ogromnie, że jest Was już tutaj 50 TYSIĘCY🎈 dziękuję każdemu, kto podsyłał moje stories albo mój profil dalej - czuję radochę, że mogę pokazać Wam to, czego doświadczam i jeszcze większą na myśl, że powoli kończę ebooka ze wskazówkami jak zorganizować sobie do A do Z podróż na własną rękę. Wiem, że wielu z Was wybiera biura podróży bo nie wie jak. Pokażę! 
W końcu jestem pedagożką, moją życiową misją jest stawanie się tym mostem, po którym można przejść dalej, do przodu.
Tak mi kiedyś napisał Nietzsche, tego się trzymam!
Dzięki raz jeszcze, uwielbiam Was🥰
#redress #czerwonasukienka #aniamaluje #travelbloger #solofemaletraveler #bali #wakacje #podróże #podróżemałeiduże #blogerka #indonezja #azja #aniamaluje #szczerze_pisząc

Ale się cieszę, że mogę...

Ta #podróż jest fajna, bo nie wiem jaki będzie mój kolejny krok. Biorę, co daje mi życie. Nie oceniam, obserwuję. Jak zawsze założenia kompletnie rozjechały się z rzeczywistością - przez ten cały czas przeczytałam może ze 20 stron książki! Scenariusze pisane przez życie są ciekawsze. A ja jestem ciekawska. Pytam, dopytuję, wściubiam nos tam, gdzie nie powinnam. Szukam różnych perspektyw. Miałam odpocząć, a każdego dnia zasypiam kamiennym snem z nadmiaru wrażeń! I podoba mi się to bardzo. Jestem w Azji solo, bo chciałam wyjść poza swoją bańkę. Poznać ludzi z innych kultur, prowadzących inny styl życia niż ja, mających fajne pomysły. 
Często w DM-kach pytacie jak to jest, że poznaję tylu ludzi. Gdzie poznać przyjaciółkę, gdzie chłopaka.
Moja wskazówka? Wyjdź z tego domu sama, nie czekaj na towarzystwo. Jak wyjdziesz z koleżanką, to z dużym prawdopodobieństwem pozostaniesz w towarzystwie tej koleżanki. Pozbądź się tego myślenia „poszłabym na jogę, ale nie mam z kim” i idź! 
Ja idę!
#aniamamuje #szczerze_pisząc #podróże #podróżemałeiduże #blogerka #canggu #beach #plaża 
#solotraveler #travelblogger

Ta #podróż jest fajna, bo...

Wielu ludzi w moim wieku nie godzi się na scenariusz studia-kredyt na 30 lat- praca do śmierci i chce od życia czegoś innego. Taki scenariusz też jest bardzo ok, czasami sama bym chciała być w stanie wykonywać prostą pracę, o której nie będę myśleć jak z niej wyjdę! Mój mózg tak nie potrafi, zawsze coś kombinuję! W moim pokoleniu mnóstwo ludzi nie szuka mało uczęszczanych ścieżek. Tworzymy własne. Ja nigdy nie sądziłam, że będę mogła utrzymywać się z bycia Anią. Każdego dnia jestem za to wdzięczna!
To zdjęcie zrobił mi Varin. Blade Runner (kocham! Ale jeszcze bardziej ostre pióro Philipa K. Dicka) odcisnął na nim takie wrażenie, że zajął się fotografią, której motywem są neony. Podkłada lusterko pod obiektyw i bach - gotowe. Zabawa trwa godzinę, kosztuje ok. 150 zł. Ze mną był jeszcze chłopak ze Słowacji. Varin ma ok. 20 bookingów miesięcznie i jest w stanie utrzymać się w Bangkoku z takiego pstrykania. Oznaczam go wam na zdjęciu!
Gdyby można było utrzymywać się ze wszystkiego, za co chciałbyś otrzymywać wynagrodzenie? Ja zawsze chciałam żyć z pisania. Jestem szalenie wdzięczna, że sobie taką możliwość stworzyłam a XXI wiek mi to umożliwił. 
A Ty? Może wystawisz na Airbnb za 200 zł naukę lepienia pierogów dla turystów? Why not! #neonbangkok #neonphotography #aniamaluje #travelgirl #podróże #podróżemałeiduże

Wielu ludzi w moim wieku...

Dla kogoś być może kolejna instagramerka z dupą na wierzchu, dla mnie zdjęcie na pamiątkę zachwytu nad cudownym wodospadem💧Z ekscytacji drżała mi cały czas łydka! Natura potrafi być majestatyczna!🌱
Sama wyspa ma różne oblicza. Na razie doświadczyłam #Bali dla lekko aroganckich młodych ludzi z lepszego (finansowo) świata, bujających się po instagramowych knajpkach. Bali komercyjnego i turystycznego, Bali pełnego przepięknej, dzikiej przyrody, Bali cudownych miejscowych ludzi i Bali mistycznego. Z pewnością perspektyw jest dużo więcej! Staram się patrzeć na świat pod różnymi kątami i zadawać wiele (czasami może ciut zbyt wścibskich) pytań. Ile ja się podczas takich podróży uczę, to o jeju!

A odnośnie pupy w bikini, to nie wrzucając takiego zdjęcia sama bym przyznała, że kobieta w bikini popełnia jakiś grzech, w odróżnieniu od mężczyzn z gołymi klatami. Nie postrzegam tak świata!😉 Pięknego piątku🌸
Fot: @czula.kaminska (mały spoiler tego, co jutro na stories)
#podróże #podróżemałeiduże #blogerka #wodospad #waterfall #bali #travelgirl #travelblogger #aniamaluje #szczerze_pisząc

Dla kogoś być może kolejna...

Nie wszystkie zdjęcia muszą być wymuskane ;) 🌸Moja pogadanka na temat „chłopak by mnie nie puścił” wywołała spore zamieszanie! Opisujecie swoje toksyczne relacje z partnerami, którzy „zabraniali” wam przeróżnych rzeczy. Czasami toksyczne byłyście Wy, w ciągłym strachu, że partner zdradzi. Dzisiaj jesteście w innych relacjach i wiecie, że to nie powinno tak działać i wyglądać. I wspaniale! Lepiej przejrzeć na oczy późno, niż wcale!
Szkoda życia na kogoś, kto podcina Ci skrzydła. Jeśli masz coś, przed czym chcesz ostrzec inne dziewczyny - dawaj śmiało! Czasami zaczyna się od „nie podoba mi się jak chodzisz w sukienkach”
Pozdrowienia z #Bali! 
#aniamaluje #szczerze_pisząc #balibowlsandsmoothies #relacje

Nie wszystkie zdjęcia muszą być...

Wyprawa solo jak dotąd:
👉🏻Ani jednego dnia nie spędziłam zupełnie sama! Poznałam mnóstwo ludzi, z innymi polubiłam się bardziej, bo miałam okazję lepiej ich poznać. 👉🏻Popełniłam sporo błędów organizacyjnych. Np. teraz jestem na #Bali i już czuję, że bez skutera będzie ciężko (mam problem z błędnikiem, nie będę ryzykować), ale jestem dobrej myśli.
👉🏻Do tej pory nie udało mi się popracować! Spędziłam na pracy może godzinę, no chyba, że liczyć składanie relacji na insta, to wtedy pracowałam ze 3h dziennie. Byłaby to jednak najmniej płatna praca świata, bo nic nie zarobiłam🤣🙈
👉🏻Jestem zupełnie nieprzygotowana na #Wietnam! Poranki i wieczory są podobno chłodne (16 stopni). Z polskiej perspektywy to się wyda śmieszne, ale ja mam tu 35 stopni i takie właśnie ubrania.
👉🏻Możliwe więc, że zamiast 2 tygodni w Wietnamie zmyję się szybciej na jakąś wyspę w Tajlandii (Ko Chang albo Ko Samui) albo na Koh Rong w Kambodży :) Ogólnie mordka mi się śmieje cały czas, jest fajnie, jest dobrze!
Teraz pora się trochę opalić.
Mam nadzieję, że podobają Wam się moje przygody na stories! Wielu rzeczy i ludzi też nie pokazuję, ale może wykorzystam te historie w jakiś luźniejszy dzień. Dzisiaj np. chciałabym nagrać krótką pogadankę 😁

Uściski z Bali!

Wyprawa solo jak dotąd: 👉🏻Ani...

Wciąż nie mogę uwierzyć, że smakował mi wege boczek🤯
To były bardzo intensywne dni w Bangkoku, pora na kolejną przygodę - co powinnam zrobić na Bali?
Jakieś rekomendacje? Nie mogę prowadzić skutera, mój błędnik nie ogarnia, więc pewnie będzie ciężko, ale nastawiam się pozytywnie do całej przygody😊
Poleżałabym ze dwa dni na plaży z jakąś książką, bo z nadmiaru wrażeń i emocji moja czaszka dymi😁.
Zastanawiam się też, którego dnia dopadnie mnie kryzys tej podróży, ale czas pokaże!
Podrzućcie swoje rekomendacje a ja powalczę z walizką i idę spać 😘
#Bangkok #vege #foodie #podróże #podróżemałeiduże #aniamaluje

Wciąż nie mogę uwierzyć, że...

Jestem wkurzona. Że musimy udawać, że mamy mężów i nosić fejkowe obrączki, aby pozbyć się niechcianych adoratorów. Że samo „nie” nie wystarcza i żaden argument nie ma takiej mocy, jak bycie „przypisaną” do jakiegoś faceta. Jakbyśmy same się nie liczyły jako jednostki ludzkie.
Chciałabym mieć poczucie, że mogę robić swobodnie wszystko to, co mężczyźni.
Moim kolegom nikt nie radzi, by dla bezpieczeństwa wracali po ciemku w towarzystwie kobiety.
Nie zwraca uwagi, że przebijają im przez t-shirt sutki. Nie szukają w podróży hosteli z pokojami tylko dla mężczyzn, podczas gdy „female dormitory” to nie jest pomysł, który wziął się z powietrza, a realnej potrzeby.
Ja nie chcę pieprzonych przywilejów. Chcę mieć poczucie, że jesteśmy takimi samymi jednostkami ludzkimi. Ale jak się naczytałam o Waszych fejkowych obrączkach i pierścionkach, to zrobiło mi się naprawdę przykro łamane na jestem wkurzona.

Kobieto, co robisz dla swojego bezpieczeństwa i spokoju, czego nie robią mężczyźni? Wyjdźmy z priv, napisz tutaj!
#podróże #szczerze_pisząc #aniamaluje #kobieta #wkurw

Jestem wkurzona. Że musimy udawać,...

Śmiesznie tu stoję, ale mam nadzieję, że widzicie - jestem w Azji na maksa szczęśliwa, wszystko mnie cieszy! W tym klimacie oddycha mi się wspaniale (nawet w Bangkoku!) każda drobna rzecz jest przygodą! Mnóstwo nowych bodźców, smaków, tekstur, zapachów. Tym razem zamiast wygodnego mieszkania z dostępem do basenu i siłowni wybrałam hostel i zbieram inne przeżycia. Poznaję ludzi z taką samą zajawką na doświadczanie podróży jak ja. Wymieniam setki uśmiechów dziennie, próbuję mówić „dziękuję” po tajsku, unikać jednorazowego plastiku, zachwycać się myjącym pupę kibelkiem i cieszyć z masażu, po którym chodzę lekkim krokiem. Tak lekkim, że zrobiłam ich dzisiaj 25 tysięcy😊. Kocham #Bangkok, kocham tę część Azji, uwielbiam wieczorem składać dla Was relację z tego wszystkiego, co mnie spotyka. Moim marzeniem jest zachęcić innych do tego samego! Chcę rozwiać Twoje obawy i uprzedzenia, pokazać, że to jest proste i da się na własną rękę bez stresu!
#podróże #podróżemałeiduże #travelgirl #femalesolotraveler #solotravel #bangkok #wakacje #aniamaluje #blogerka #blogerkapodróżnicza #pieszopomieście

Śmiesznie tu stoję, ale mam...

3 NAJGŁUPSZE UTWORY MUZYCZNE

  No cóż. Muzyka w dzisiejszych czasach jest mocno zróżnicowana. Sama nie nadążam za trendami (i nie zamierzam tego zmieniać :)), ale czasami aż mną wstrząsa.
Mam wrażenie, że to, czego słuchają obecnie Polacy można podzielić na kilka głównych typów :

1) Kawałki wykonywane przez facetów  chłopców w śmiesznych bluzach, którzy narzekają na trudne dzieciństwo i kobiety. Uwaga : każdy z nich miał trudne dzieciństwo i zna “prawdziwe życie” bo siedział 24 h w areszcie za posiadanie śladowych ilości marihuany.

2) utwory opierające się na jednym zdaniu powtarzanym w kółko. W ekstremalnych przypadkach piosenkę buduje WYRAZ.( Ju ken stej ander maj ambrela-ela-ela-ela-eh).

3) Normalna muzyka

4) Utwory opierające się na bardziej rozbudowanych tekście który albo nie ma sensu, albo ja go nie łapię. Tematyka : zdrada, nieszczęśliwa miłość, szczęśliwa miłość, oraz utowry typu “jestem zajebisty, mogę mieć każdą”. Typowy “artysta” w wersji męskiej nosi marynarkę, t-shirt i tandetne kulary przeciwsłoneczne. Naprawdę nie orientuję się w trendach, ale ostatnio usłyszałam w radio takie kwiatki jak :
Nie był Ciebie nikt tak blisko

I nie poddał Twoim zmysłom


Jak jaJak można poddać (się) czyimś zmysłom? Zmysłowi węchu? Smaku? Wzroku? CUDZEMU zmysłowi? Nie łapię.


Brak mi Twego widoku,
Nieodporny mam rozum. (Mam rozum…)


 I ogólnie cały utwór. Laska która to śpiewa ma ładny głos a odnoszę wrażenie, jakbym słuchała “mhrrocznej” poezji z gimnazjum. 


Życie może być jak Babilon.
Nie pozwalaj by cię zwabił on. 


“W pustej szklance, Pomarańcze, To dobytek mój.”


Ostatnio obiło mi się o uszy też coś takiego :

“Siedzę w domu, przesłuchałem wszystkie płyty, spaliłem blanta, myślę: Włodi, co ty?”


No właśnie, co Ty?!

A teraz 3 utwory (potwory?) które TOTALNIE mnie zmasakrowały.
Dwa usłyszałam mimo woli (sąsiad koleżanki głośno słucha “muzyki”), na trzeci trafiłam sama w internecie. I od niego zacznę :O ile jeszcze nie brzmi to całkiem źle, to warstwa tekstowa jest dla mnie masakrą. Nie ma to jak obwiesić się złotem i śpiewać o swoim złotym łańcuchu z Castoramy. I pierścionku, zegarku, zębie, rowerze… normalnie Midas XXI wieku.

riki tiki bum. Tyle w temacie. Swoją drogą jak można “dać seks”? Je-e.

A to mój niekwestionowany faworyt. Sąsiad koleżanki puszczał to na tyle głośno, że mogę napisać Wam tekst. Jakby ktoś nie otworzył, to pierwsze 30 sekund brzmi tak : ustaaaa, ustaaaa, ustaaaa GUMA, PLASTIK, POWIETRZE, GUMA PLASTIK, POWIETRZE, GUMA PLASTIK, POWIETRZEEEE”.
I chyba się starzeje, bo dopiero jak to coś się skończyło, zorientowałam się, że to piosenka o gumowej lali. No tak, te ustaaaa.

Coś czuję, że jeszcze kilka podobnych wpisów się pojawi 😉

Uściski, Ania

60
Dodaj komentarz

avatar
35 Comment threads
25 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jamapi
Gość

A to znasz?
http://www.youtube.com/watch?v=6gUbflJm6qQ
To jest dopiero głupia piosenka 😀 😀
Tak głupia, że aż ma coś w sobie 😛

siempre
Gość

o nie… nieeeeee… spodziewałam się tragedii ale to mnie autentycznie skrzywdziło :p

Nadine
Gość

JAK JA NIENAWIDZĘ DISCOPOLO.
Ona tańczyyyyyy dlaaaaaaa mnieeee.

Beauty_Station
Gość

Polskie piosenki to nic. Wystarczy wsłuchać się w teksty tych anglojęzycznych. Przy tych twórczość naszych "artystów" to jest coś 😉 Prawda jest taka, że dziś nie chodzi o tekst, ale o to by utwór był melodyjny i łatwo zapadał w pamięć. Zresztą ja tam się nie wypowiadam, bo podobno też mam prosty gust muzyczny 😀 No może nie aż tak, bo Twoje "hiciory" jakoś do mnie nie trafiają na szczęście ;))))

Fanfan
Gość

Tak. Szczególnie jeśli chodzi o parodie. Tekst jest bez znaczenia ważne aby było śmiesznie.

ahneza
Gość
Wiktoria Ardilla
Gość

A słyszałaś "wzniosłe treści obcych pieśni" CeZika? http://www.youtube.com/watch?v=DYg1fAXHWmM
Nieźle się można ubawić. Niby zagraniczne piosenki są takie 'fajne', a jakby się przyjrzeć tekstom to… no, sama wiesz 🙂

*Natalia*
Gość

Aniu, właśnie miałam Ci pisać o tym kolesiu, czy kojarzysz Jona 😀 kocham jego parodie 😀

Weronika F.
Gość

dlatego właśnie często nie zwracam uwagi na tekst tylko na podkład muzyczny, no i nie wybieram polskich piosenek bo chcąc nie chcąc wiemy o czym śpiewają, a tak może coś nam umknie 😛

JelOlaJ
Gość

mam nadzieję, że pisząc o muzyce z pierwszego punktu nie masz na myśli CAŁEGO polskiego rapu? 🙂 "chłopcy" o których wspominasz to tylko malutka część tej muzyki. spora większość polskich raperów to mężczyźni, którzy znają się na rzeczy, nawijają z sensem. wiadomo, że nie wszyscy lubią rap, ale niektórym raperom naprawdę nie można zarzucić braku przekazu, bezsensownych tekstów… tu kilka przykładów, które akurat przyszły mi do głowy, jeżeli masz ochotę to przesłuchaj. https://www.youtube.com/watch?v=r8gMdypVKOc https://www.youtube.com/watch?v=1aEyR0rl5xQ https://www.youtube.com/watch?v=lpRlEFZ85fY https://www.youtube.com/watch?v=79icV_uAkaI https://www.youtube.com/watch?v=ng_l6IBekag kawałki o tak sensownej treści to naprawdę większość hiphopu:) trzeba odróżniać chłopców którzy w kółko nawijają o tym jakie to mają ciężkie życie,… Czytaj więcej »

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Nieźle się ubawiłam czytając ten wpis, uwielbiam Twoje poczucie humoru! ;d Najbardziej rozwalił mnie Midas XXI w. 😉 W moich stronach piosenki typu 2 i 3 niestety królują… tytuły: "stalowa rura", "petarda" i najnowszy hit… "Ula w golfie"… ;d TRAGEDIA ^^ jest jeszcze jedna, która po prostu zapiera mi dech w piersiach … http://www.youtube.com/watch?v=D3wqMCLNPvM
Pozdrawiam, Karola 😉

Mags
Gość

http://demotywatory.pl/3865259

I wszystko na temat;)

Mags
Gość

Widziałam kilka grafik z Freddiem na Twoim blogu więc pomyślałam, że i ta Ci się spodoba 🙂

Karolka
Gość

hahahahahha ale się uśmiałam!

No nie no takich piosenek jest na pęczki!

Weź sobie wpisz w youtube "Jan niezbędny" no normalnie to mój hicior!

Swoją drogą ja taką muzyką lubię się ogłupiać jak mam już dość uczenia się matematyki. 😀

Po za tym słucham czegoś normalniejszego.

Pozdrawiam!

Optymistyczna
Gość

Hahaha :DD Piosenki "genialne", ach ten tekst, po prostu czysta poezja 😀 A ta: powietrze, guma plastik to po prostu powaliła mnie na kolana, że ja tego wcześniej nie słyszałam :D.
(przepraszam za tak dużą ilość emotikonów, ale nie mogę opanować śmiechu i chcę go w jakiś sposób wyrazić)
Pozdrawiam, Optymistyczna 🙂

Kreatywna
Gość
Kreatywna

Co do ostatniego cytatu- po pierwsze oryginalnie jest tam Sokół nie Włodi. Po drugie, wątpie żeby tak pozująca na pseudointelektualistkę, która studiuje i usiłuje zmienić swoje życie poprzez prowadzenie bloga (to jest dopiero zabawne:D) wiedziała cokolwiek o życiu opisywanym przez polskich raperów. Jakkolwiek zawsze lubiłam Twojego bloga to w tym momencie zapozowałaś na panienkę, która siedzi pośrodku i kręci noskiem na jakikolwiek inny tryb życia niż ten, który prowadzi ona sama, w tym tryb życia jaki miał Sokół za czasów kiedy rapował w WWO i nagrał kawałek " Bezsenne noce" z którego pochodzi cytat o jakim wspomniałaś. Gdybyś raczyła zagłębić… Czytaj więcej »

Urocza
Gość

czyli rozumiem że Ty też bardzo dużo przeżyłaś w życiu? Racja… nie znamy Ani, wiemy sporo o jej chorobach, które lekkie nie są, i to nie jest całe jej życie! a teraz wyobraź sobie, że Ty tak chorujesz, i co teraz? zarzucam że 3/4 ludzi nie dałoby sobie rady z tym -,- i fajnie że jesteś fanką hh! i że tego bronisz! plus dla Ciebie za odwagę i determinację ale przecież Ania wyraziła tylko to co myśli a to przecież zabronione nie jest? zwłaszcza ze to jest blogosfera…..a poza tym BARDZO BARDZO ciężko przesłuchac wszystkie piosenki a internecie i nikt… Czytaj więcej »

Urocza
Gość

no jasne 🙂 jedno nas łączy: Freddie <3 (tak, nieco infantylne serduszka ale inaczej nie umiem xd )

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Kreatywna, autorka jako głupie wskazała tylko trzy piosenki, z czym trudno dyskutować, bo są bardzo głupie. Co tu dużo mówić 😀 Trochę za bardzo wzięłaś sobie do siebie ten opis. Cytowany fragment tego rapera (mniejsza o imię) nie jest zbyt bystry. Chciałam początkowo znaleźć fragment tego wpisu który pokazuje konkretnie drwienie, ale go nie ma. Jest za to odniesienie "znalazłam takie kwiatki" z tym też trudno dyskutować. Bardzo lubię Sokoła, także jego audycję w Roxy 🙂 z tą bezdomnością bym nie przesadzała, bo mieszkał głównie u kumpli 😛 Między innymi u Pona którego akurat nie lubię. Ale jeśli ktoś napisałby,… Czytaj więcej »

Vicky
Gość

Kreatywna chyba ma PMS haha

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Kreatywna,cytat który przytoczyła Ania to Molesta kawałek "Osiedlowe akcje",który byl wcześniej niż WWo "Bezsenne noce". Sprawdź zanim zaczniesz kogos pouczać:)

madzia monika
Gość

a mnie rozłożył na łopatki tekst " jesteś dla mnie prawdziwym powietrze" – mm słodki komplement niczym plastikowe usta

Agusiak747
Gość

co kryje się pod kategorią 'normalna muzyka'? xD

Zielonooka Jędza
Gość

Widzę, że masz podobne zdanie na temat muzyki i "muzyki" do mojego 😉

uroda i włosy
Gość

Taaa… pierwszy rodzaj to mój "ulubiony". A co do pustej szklanki w której są pomarańcze, to dobre kilka lat nie wiedziałam o tym, że ponoć mają to być pomarańcze, które zostały po wypitym drinku. Chyba w mocno swobodnej interpretacji 😀

Słonecznik
Gość

Ja pierniczę, guma-plastik-powietrze będą mi się śniły po nocach i jeszcze "jesteś śliska jak langusta" co za rym 😛

Olga!
Gość

właśnie to chciałam napisać:D raaaaany czad:D

Charlotte
Gość

Ewelina Lisowska – piosenki o niczym
Wyłoniłeś się z tłumu, gdy ulicą beztrosko szłam
Twoje światło poraziło mnie w dzień (?)
Twój oddech to mój tlen, który we mnie ma swe lokum (?)
A ja wpadłam w niepokój
No bo jak mogę chcieć myśleć o kimś kto nie zna mnie
Brak mi twego widoku
Nieodporny mam rozum (mam rozum) Gratulacje, że ma rozum :]

Przepraszam, ja z rozpaczy słucham tylko i wyłącznie Tedego – koleś mówi na głos to co ja gdzieś tam w sobie skrywam 🙂

vivamaja
Gość

przytoczyłaś tekst piosenki zespołu Feel, który "uwielbiam"

ode mnie masz z ich repertuaru:
http://www.youtube.com/watch?v=v6BYuccEvZ0

"Też czasami płaczę,
często zmieniam twarze,
waląc głową w stół."

okami
Gość

Wychodzę dziś z domu, przede mną parę ważnych spraw do załatwienia, a w słuchawkach "today I don't feel like doing anything"… Super, nie ma to jak demotywator na początek dnia – od razu zmieniłam stację na jakieś pozytywniejsze radio :p

Seanaith
Gość

Prozno wyczekiwac w MTV dawnych dobrych kawalkow,pieknej muzyki. Nigdy nie zapomne, jak jako smark zasiadalam przed szklanym ekranem i sluchalam metallici,queen, pink floydow wlasnie w tej stacji. Teraz 3/4 materialu puszczanego przez stacje, to glupawe programy rozrywkowe dla niedorozwojow. Wszedzie promuje sie zgnilizne, rozwiazlosc, nagosc, pustote, zas muzyka nie zostaje za "trendami" daleko w tyle i to samo soba reprezentuje. Katastrofa..

Kometa
Gość

Oj tak. Ja rozumiem, że są gusta i guściki. I np nie słucham rapu ale jestem w stanie zrozumieć zamiłowanie do takiej muzyki. Ale to, co nam tu przedstawiłaś? Nie czaje kompletnie.

"Nie był Ciebie nikt tak blisko
I nie poddał Twoim zmysłom
Jak ja" – to mnie wpienia normalnie, głupota ludzka mnie wpienia.

Kometa
Gość

Piosenka, nie Ty:) Piosenka, bo jakiś czas temu opanowała wszystkie stacje radiowe i chcąc nie chcąc i tak mam w głowie tą głupią melodię. Ehh…

🙂

Arivle
Gość

Ale fajny wpis, szczerze mówiąc jak wszystkie u Ciebie, ale uśmiałam się niesamowicie! 😀

Ilina Twinelm
Gość

No nareszcie ktos kto ma takie samo odczucie co ja do twórczości nie wszystkich oczywiście artystów polskiej estrady. Kobieto podziwiam Cie:D

ofetowa
Gość

moim faworytem w kategorii nagłupszych piosenek świata jest jednak ryba za funta: http://www.youtube.com/watch?v=G_miGclPFGs 😀 teledyst też niczego sobie! 😀

kosmetyczny-przekladaniec
Gość

W pustej szklance pomarańcze oraz jesteś sępem miłości, to dwa fragmenty, których interpretacji nigdy nie znajdziemy, bo sami autorzy się pogubili 😀 Wiśniewski świetnie się wypowiadał o sępie miłości – pierw wiedział o co mu rzekomo chodziło, a jak posłuchał innych interpretacji to zgłupiał i powiedział, że już sam nie wie, bo to dawno było 😉 (Program na Vivie – Kolejno odlicz, lubię go :))A co do głupich piosenek, to wiele jest takich, że naprawdę się zastanawiam DLACZEGO?? Np. Kaja Paschalska i mała Chinka cziku czikulinka, to jest obłęd, śpiewa o tym, że ową Chinkę eksmitowali, wijąc się do tego… Czytaj więcej »

lolita76548
Gość

Zycie może być jak Babilon to nie jest głupi tekst, a tekst inspiracja Bibliją ;p Mnie bardziej zdziwiło, że Mrozu coś wie o biblijnym Babilonie, ale widać wiele osób i tak nie ogranęło jego teksu;p Babilon było dawniej miastem rozpusty, ale nie tylko seksualnej ale też łamaniem wszelkich praw, a w ostatniej księdze czyli apokalipsy jest mowa o Babilonie Wielkim…. sory, ze tak się rozpisałam, ale to akurat bardzo mądry fragment piosenki wystarczy tylko pomyśleć 😉

Anonimowy
Gość
Anonimowy

A ja czekam na wpis o filozofii cruel-free : )

Seldirima
Gość

Kiedyś z ciekawości zarzuciliśmy sobie z facetem "Weekend" na Youtube (żeby usłyszeć w końcu to osławione "Ona tańczy dla mnie" ;P). Trafiliśmy na kawałek pt. "Jesteś zajebista" – pierwszy wers to "umiesz kręcić puuupą"…. Nawet nie wiem jak to skomentować 😉 W każdym razie wszystkie piosenki mają w takim stylu, masakra ;P (chociaż podejrzewam, że po paru głębszych dałoby się słuchać dla śmiechu 😉 )

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Z całego serca [za całokształt] polecam to:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AO990xVp-PM

/mo

Anonimowy
Gość
Anonimowy

http://www.youtube.com/watch?v=Cs2FUkHN-14 – nic mi tak nie zmieliło mózgu jak ten kawałek… zawsze śmieję się z chłopakiem i znajomymi, że śpiewa to nasz prezydent Komorowski ;-). podobna barwa głosu? nie wiem, ale ubzdurałam sobie i płaczę ze śmiechu z tej głupoty… pozdrawiam 😉

Robinsonowa
Gość

Ja nawet nie włączam radia, programów muzycznych itp. Słucham to czego lubię, czyli rocka. Ja muzykę traktuje bardzo poważnie, nie jest to coś co tylko brzęczy mi w uszach gdy np. sprzątam, najważniejszy jest dla mnie tekst piosenki. Nie lubię dzisiejszej muzyki, moim zdaniem nie ma ona sensu, przesłania i treści. Obecnie muzyka tworzona jest tylko dla kasy. Oczywiście teraz też powstają dobre zespoły, ale tworzą niszową muzykę, której nie usłyszmy w radiu, która nie sprzedaje się tak dobrze jak jakaś Rihanna czy Bieber.Ale z jednym się z Tobą nie mogę zgodzić, mianowicie z pierwszym punktem. Nie wiem czy odnosi… Czytaj więcej »

Robinsonowa
Gość

Skoro tak to okej 🙂

careaboutmyself
Gość

hahahah :D:D:D
dobrze napisane;)

Morning Crimson
Gość

zgwałciłaś moje uszy! 😀

Previous
Mój tablet – tani Go clever a93 – czy warto?
3 NAJGŁUPSZE UTWORY MUZYCZNE