Moje najlulubieńsze zdjęcie zrobione, gdy myślałam, że już po zdjęciach i się odwróciłam. Jak zawsze!

Miałam ostatnio potężny kryzys życiowy zupełnie bez powodu. Okoliczności nadal są takie same, nic się nie zmieniło, ale kryzys minął. I myślę, że to całkiem normalne, mamy różne etapy w życiu i czasem człowiek ma ochotę zwinąć się w kulkę i płakać, a czasem tańczyć. Wyjątkowo zmieniłam podejście i zamiast za wszelką cenę próbować wyjść z tego dołka, zaczęłam obserwować swoje potrzeby i za nimi podążać. Godzina leżenia i myślenia o niczym, zamiast wstania rano? Okej! Comfort food w środku nocy? Proszę bardzo. Trzy godziny w wannie i czytanie bardzo głupiej książki? Oczywiście.
Zamiast za wszelką cenę próbować poprawić swój humor, płakałam gdy miałam ochotę i wkurzałam się, gdy miałam taką potrzebę. I ojeny, czasami dobrze jest jednak poddać się fali i po prostu się na niej unieść.

Zdjęcie; @patabloguje 
#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis  #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily #sukienka

Moje najlulubieńsze zdjęcie zrobione, gdy...

Te kropki przy mojej twarzy to komary.
Komary są najbardziej śmiercionośnymi zwierzętami na świecie. Zabijają więcej ludzi niż rekiny, tygrysy, czy jadowite węże. Roznoszą malarię, dengę i wirusa Zika. Drugim największym mordercą jest człowiek. Pomijając już fakt, że mordujemy w imię „Boga” „granic” „honoru” siebie nawzajem urządzając krwawe wojny, to jeszcze jesteśmy pasożytem eksploatującym ziemię ponad miarę.

Ludziom, którzy z oszczędności i dla widoków kupili domy na wsi, śmierdzi nagle rzepak i domagają się, aby rolnicy zaprzestali uprawy. Usuwamy budki lęgowe dla Jerzyków, chociaż krzywdy nikomu nie robią. A jakieś dzbany na Mokotowie wytruły staw, bo żaby im skrzeczały i „rechot był nie do zniesienia”. O tym, że sami osiedlili się koło stawu i to był ich wybór już nie pomyśleli.

Chciałabym, żeby takie piękne widoki wciąż istniały za 20, 50 i 100 lat. Ten mały pies trzęsie się z radości jak może wytarzać się w trawie. My też tacy byliśmy, ze spodniami wiecznie zielonymi od wtartej w nie przy upadku trawy🌱
Co się nam stało?

#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily #sukienka #koszyk

Te kropki przy mojej twarzy...

Kiedyś miałam straszny ból tyłka o ludzi wychodzących na papierosa. Siedzenie długo w pomieszczeniu to dla mnie koszmar. Jak wychodzę z kina na powietrze, to czuję się jak ktoś, kto wyszedł z jaskini😅
O ile w gimnazjum i w liceum wychodziłam zawsze z palącymi znajomymi (sama nie palę) i praktycznie co przerwę byłam na powietrzu, o tyle później było z tym jakoś dziwniej.
W szkole to jedynie niektórzy nauczyciele brali mnie za palacza i patrzyli z pogardą.Ale jak uzasadnić wychodzenie gdy nie palisz?
Śmak, po prostu wychodziłam :D. A gdy ktoś mówił „ty palisz?” albo: „ale ty przecież nie palisz!” odpowiadałam „ale muszę się przewietrzyć”. I tyle! Nikt nie urwał mi głowy, nie krzyczał na mnie z powodu tych 5 minut co dwie godziny.

Zamiast pielęgnowania w sobie wkurzenia na innych, skupiłam się na sobie.
Wkurzało mnie za to poczucie, że pracując z ludźmi ktoś zawsze notuje skrzętnie w głowie jak często wychodzisz do toalety i unosi brew gdy odbierasz prywatny telefon. Nie czuję się dobrze w takiej atmosferze, jestem przerażona tym jak traktuje się pracowników w Polsce. Dlatego pracuję sobie jako freelancer na swoim.
Nigdy nie wyszło mi nic dobrego z tego pielęgnowania w głowie ukłucia „bo inni”.
I w ogóle to polecam książkę Helmuta Schoecka „Zawiść: źródło agresji, destrukcji i biedy”. Jest w niej masa socjologicznych ciekawostek i zrobiłam z niej całą masę notatek czytając za pierwszym razem. Bardzo otworzyła mi głowę!
#szczerze_pisząc #blogerka #czesc #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #kropki #sukienka #polkadots

Kiedyś miałam straszny ból tyłka...

Każdy czasami potrzebuje zmian, ja potrzebowałam takiej. Czuję się lekko i świeżo!
#aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily  #blogerka #włosy #zmiana #fryzura #polkadots #sukienka #kropki #haircut

Każdy czasami potrzebuje zmian, ja...

Zmęczona. Tak się ostatnio czuję. Nawet nie fizycznie, to inny rodzaj zmęczenia. Zmęczenie mnogością decyzji do podjęcia i wyborów do dokonania. Zmęczenie ilością rzeczy, walczących każdego dnia o moją uwagę. 
Kiedyś nie rozumiałam ludzi latających na all inclusive, mówiących fryzjerowi „rób co chcesz” albo wybierających buty w pierwszym sklepie, bez porównania oferty w 10 innych. Dzisiaj rozumiem. 
Każdy czasami potrzebuje odpoczynku umysłowego.

#lavieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #darlingdaily #szczerze_pisząc #discoverunder50k

Zmęczona. Tak się ostatnio czuję....

Szybciej, mocniej, więcej, bardziej. Postaraj się więcej, wstawaj wcześniej, kładź się później.
Nie wiem jak wy, ale ja nie kupuję tego bullshitu. Mam pracę, którą uwielbiam - copywriterka daje mi mnóstwo satysfakcji, lubię poprawiać wyniki i czuć, że moja praca pomaga komuś zwiększyć sprzedaż albo zredukować czas spędzany na odpowiadaniu na pytania klientów, bo zgrabnie naskrobałam wyczerpujący opis. Ale też potrzebuję przerwy. Nie powinniśmy żyć w świecie, w którym pracujących ludzi często nie stać na samodzielne wynajęcia  mieszkania,  albo jedna wizyta u dentysty wpędza ich w długi. Jeden pełny etat powinien zapewniać pieniądze na godne życie.

Pamiętam jak kiedyś chciałam podkręcić kartę graficzną, by pograć w grę.
Pograłam. Chwilę.
Karta się spaliła.

Uczę się pracować mniej. Poleżeć brzuchem do góry. Zabrać książkę do parku. Odpoczywać. 
____
#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily

Szybciej, mocniej, więcej, bardziej. Postaraj...

Kiedyś nie lubiłam swoich nóg , bo są krzywe. najkrótsze sukienki jakie nosiłam były za kolano. No i głównie wybierałam spodnie.
To było głupie, wyrosłam z tego.
Ale wiele moich koleżanek wciąż jest na tym etapie. Nie założą latem szortów bo mają nogi: za blade, za chude, za grube, z cellulitem na który na pewno wszyscy będą patrzeć, z siniakami, pajączkami albo wuj wie co jeszcze. 
Kobietom zdarza się też odmówić spontanicznego wyjścia na basen czy nad jezioro, bo się nie wydepilowały.

Hmm, chodziłam ostatnio w krótkich sukienkach, chociaż nóg nie goliłam dwa tygodnie. Zazwyczaj co niedzielę sięgam po depilator, ale jakoś jedna mi wyleciała, a w kolejną jak miałam czas na ogarnianie siebie, to zrobiła się trzecia w nocy. Nie chciałam budzić sąsiadów bo depilator chodzi jak kosiarka.
Rok temu zrobiło mi się słabo i zaliczyłam glebę. Najpierw chodziłam z dwoma dorodnymi strupami na kolanach, potem z białymi śladami po nich. I też chodziłam w krótkich sukienkach, walić to. Może ze dwa razy jakiś Janusz skomentował, że chyba był awans w pracy, ale kto rządzi moim życiem, ja, czy strach przed spojrzeniami Januszy?😉 Nieważne jak wyglądają Twoje nogi, masz prawo chodzić w czym tylko chcesz. Czy masz 45 kg czy 145, czy nogi blade czy opalone, gładkie czy owłosione, paznokcie pomalowane czy nie. Nieważne, czy masz siniaki, pajączki, strupa, mnóstwo bąbli od komarów czy cellulit. To Twoje ciało.
Rób z nim co zechcesz! 🤗

#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily #wbutachbrilu

Kiedyś nie lubiłam swoich nóg...

Kocham lato. Sporo rzeczy w nim mnie wkurza - komary i nagrzany beton, bo wycinka drzew pod nowy parking. Ale więcej zachwyca.
Zieleń. Polne kwiatki. Rumianek. Że kwitnie czarny bez, a syrop z bzu to najlepszy dodatek do lemoniady na świecie. Że rosną maki. I dmuchawce aż się proszą o zdmuchnięcie. Można nosić zwiewne sukienki. Najlepszy strój świata, majtki, sukienka, klapki i jesteś gotowa. Że można poczytać książkę w cieniu pod drzewem. Objadać się lodami i mówić, że to dla ochłody. Chodzić do kina plenerowego. Siedzieć nad Wisłą. Zajadać się mizerią. Albo truskawkami. 
Lada moment stanieje fasolka, i będę ją z lubością polewać bułką tartą na maśle. Przy obecnych cenach masła to będzie droższe niż kawałek schabu, ale to dla mnie smak lata. Tak samo jak kalafior.
Za co Ty kochasz lato? Tylko dobre rzeczy!
#lavieparisienne #vieparisienne #frenchfashion #howtobeparisian #takemetoparis #lestyleàlafrançaise #frenchstyle #parisvibes #neutralstyle #styledujour #lookdujour #parisianlifestyle #parisstyle #classicstyle #womenwithstyle #springoutfits #theparisguru #parisianblogger #frenchvibes #parismood #modeaparis #myparisstyle #parisianchic  #aestheticlypleasing #aestheticoutfit #postitfortheaesthetics #ootdsubmit #darlingdaily

Kocham lato. Sporo rzeczy w...

Widzicie to białe pudełko na zdjęciu? Zrobiłam sobie w Tunezji małą symulację i nie spakowałam kosmetyków. Kupiłam je na lotnisku i wcale nie wydałam na to ogromnej kwoty - ja zapłaciłam taniej niż w sieciowych drogeriach. Dużo taniej za porządny zestaw - róż, maskara, pomada do brwi i rozświetlacz zapłaciłam 113 zł zamiast rynkowej ceny 310. Chodźcie na bloga zobaczyć jak to zrobiłam ;) Rozwiewam tam też  kilka mitów związanych z podróżowaniem, w które zadziwiająco często ludzie wierzą oraz mam dla Was super zniżkę - 20% na zakupy w @aelia_duty_free_polska - idealna okazja by kupić taniej swój ulubiony podkład albo perfumy.

#Tunezja #zakochaniwtunezji #discovertunisia #podróże #rabat #zakupy #kosmetyki #podróżemałeiduże #wakacje #sukienka #lato #girlsborntotravel #travelgirl 
Post we współpracy z @aelia_duty_free_polska 
Zdjęcie; @adriandmoch

Widzicie to białe pudełko na...

Kocham lato. Nazrywałam sobie kwiatków, kupiłam kilka przepysznych rzeczy. #szparagi i #pomidory (czekoladowe, moje ulubione!) skropione oliwą i przykre boczkiem pieką się właśnie w piekarniku. Z awokado zrobię przepyszne guacamole, które zjem z gruzińskim puri (na zdjęciu w papierowej torbie, do mojego woreczka na pieczywo się nie mieści). Jestem bardzo dumna z tych zakupów, bo dało się #bezplastiku i #zerowaste, chociaż kobiałka prawie mi się rozpadła w drodze ;). Ale jestem też przerażona kierunkiem, w którym zmierzamy. Ja miałam ogromny komfort, że mogłam czasowo pozwolić sobie na zakupy na bazarku. Że miałam też taki bazarek w rozsądnej odległości. Że nie byłam po pracy obładowana własnymi siatami, służbowym laptopem, na którym zabieram pracę do domu i torebką wypchaną pudełkiem w którym noszę lunch i butelką termiczną, więc miałam wolną rękę na kobiałkę. Że mam tyle przestrzeni w głowie, by dowiedzieć się trochę więcej o środowisku i działać, a nie zaprzątam myśli kalkulowaniem z którym rachunkiem bezpieczniej się spóźnić - czy lepiej mieć zaległości za prąd czy za telefon, bo akurat musiałam wydać pilnie na dentystę a nie miałam poduszki finansowej.
Ale i tak zaraz przyjdzie tu ktoś, kto nie pozwoli mi stawiać swoich małych kroczków i palcem wytknie 3 plastry boczku na szparagach albo zakup awokado, bo do jego produkcji zużywa się dużo wody.
Myślę, że z excela jasno wychodzi, że światu bardziej przyda się 100 osób ograniczających złe nawyki o 50%, niż 3 będące w 95% eko, ale osłabiające morale innych gdy tylko wdrożą jakąś mąłą zmianę.
#zakupy #eko #próbuję #szczerze_pisząc #aniamaluje #vintage #jedzenie #czystamicha

Kocham lato. Nazrywałam sobie kwiatków,...

3 NAJGŁUPSZE UTWORY MUZYCZNE

autor Posted on 5 wizyt

  No cóż. Muzyka w dzisiejszych czasach jest mocno zróżnicowana. Sama nie nadążam za trendami (i nie zamierzam tego zmieniać :)), ale czasami aż mną wstrząsa.
Mam wrażenie, że to, czego słuchają obecnie Polacy można podzielić na kilka głównych typów :

1) Kawałki wykonywane przez facetów  chłopców w śmiesznych bluzach, którzy narzekają na trudne dzieciństwo i kobiety. Uwaga : każdy z nich miał trudne dzieciństwo i zna “prawdziwe życie” bo siedział 24 h w areszcie za posiadanie śladowych ilości marihuany.

2) utwory opierające się na jednym zdaniu powtarzanym w kółko. W ekstremalnych przypadkach piosenkę buduje WYRAZ.( Ju ken stej ander maj ambrela-ela-ela-ela-eh).

3) Normalna muzyka

4) Utwory opierające się na bardziej rozbudowanych tekście który albo nie ma sensu, albo ja go nie łapię. Tematyka : zdrada, nieszczęśliwa miłość, szczęśliwa miłość, oraz utowry typu “jestem zajebisty, mogę mieć każdą”. Typowy “artysta” w wersji męskiej nosi marynarkę, t-shirt i tandetne kulary przeciwsłoneczne. Naprawdę nie orientuję się w trendach, ale ostatnio usłyszałam w radio takie kwiatki jak :
Nie był Ciebie nikt tak blisko

I nie poddał Twoim zmysłom


Jak jaJak można poddać (się) czyimś zmysłom? Zmysłowi węchu? Smaku? Wzroku? CUDZEMU zmysłowi? Nie łapię.


Brak mi Twego widoku,
Nieodporny mam rozum. (Mam rozum…)


 I ogólnie cały utwór. Laska która to śpiewa ma ładny głos a odnoszę wrażenie, jakbym słuchała “mhrrocznej” poezji z gimnazjum. 


Życie może być jak Babilon.
Nie pozwalaj by cię zwabił on. 


“W pustej szklance, Pomarańcze, To dobytek mój.”


Ostatnio obiło mi się o uszy też coś takiego :

“Siedzę w domu, przesłuchałem wszystkie płyty, spaliłem blanta, myślę: Włodi, co ty?”


No właśnie, co Ty?!

A teraz 3 utwory (potwory?) które TOTALNIE mnie zmasakrowały.
Dwa usłyszałam mimo woli (sąsiad koleżanki głośno słucha “muzyki”), na trzeci trafiłam sama w internecie. I od niego zacznę :O ile jeszcze nie brzmi to całkiem źle, to warstwa tekstowa jest dla mnie masakrą. Nie ma to jak obwiesić się złotem i śpiewać o swoim złotym łańcuchu z Castoramy. I pierścionku, zegarku, zębie, rowerze… normalnie Midas XXI wieku.

riki tiki bum. Tyle w temacie. Swoją drogą jak można “dać seks”? Je-e.

A to mój niekwestionowany faworyt. Sąsiad koleżanki puszczał to na tyle głośno, że mogę napisać Wam tekst. Jakby ktoś nie otworzył, to pierwsze 30 sekund brzmi tak : ustaaaa, ustaaaa, ustaaaa GUMA, PLASTIK, POWIETRZE, GUMA PLASTIK, POWIETRZE, GUMA PLASTIK, POWIETRZEEEE”.
I chyba się starzeje, bo dopiero jak to coś się skończyło, zorientowałam się, że to piosenka o gumowej lali. No tak, te ustaaaa.

Coś czuję, że jeszcze kilka podobnych wpisów się pojawi 😉

Uściski, Ania

60
Dodaj komentarz

avatar
35 Comment threads
25 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jamapi
Gość

A to znasz?
http://www.youtube.com/watch?v=6gUbflJm6qQ
To jest dopiero głupia piosenka 😀 😀
Tak głupia, że aż ma coś w sobie 😛

siempre
Gość

o nie… nieeeeee… spodziewałam się tragedii ale to mnie autentycznie skrzywdziło :p

Nadine
Gość

JAK JA NIENAWIDZĘ DISCOPOLO.
Ona tańczyyyyyy dlaaaaaaa mnieeee.

Beauty_Station
Gość

Polskie piosenki to nic. Wystarczy wsłuchać się w teksty tych anglojęzycznych. Przy tych twórczość naszych "artystów" to jest coś 😉 Prawda jest taka, że dziś nie chodzi o tekst, ale o to by utwór był melodyjny i łatwo zapadał w pamięć. Zresztą ja tam się nie wypowiadam, bo podobno też mam prosty gust muzyczny 😀 No może nie aż tak, bo Twoje "hiciory" jakoś do mnie nie trafiają na szczęście ;))))

Fanfan
Gość

Tak. Szczególnie jeśli chodzi o parodie. Tekst jest bez znaczenia ważne aby było śmiesznie.

ahneza
Gość
Wiktoria Ardilla
Gość

A słyszałaś "wzniosłe treści obcych pieśni" CeZika? http://www.youtube.com/watch?v=DYg1fAXHWmM
Nieźle się można ubawić. Niby zagraniczne piosenki są takie 'fajne', a jakby się przyjrzeć tekstom to… no, sama wiesz 🙂

*Natalia*
Gość

Aniu, właśnie miałam Ci pisać o tym kolesiu, czy kojarzysz Jona 😀 kocham jego parodie 😀

Weronika F.
Gość

dlatego właśnie często nie zwracam uwagi na tekst tylko na podkład muzyczny, no i nie wybieram polskich piosenek bo chcąc nie chcąc wiemy o czym śpiewają, a tak może coś nam umknie 😛

JelOlaJ
Gość

mam nadzieję, że pisząc o muzyce z pierwszego punktu nie masz na myśli CAŁEGO polskiego rapu? 🙂 "chłopcy" o których wspominasz to tylko malutka część tej muzyki. spora większość polskich raperów to mężczyźni, którzy znają się na rzeczy, nawijają z sensem. wiadomo, że nie wszyscy lubią rap, ale niektórym raperom naprawdę nie można zarzucić braku przekazu, bezsensownych tekstów… tu kilka przykładów, które akurat przyszły mi do głowy, jeżeli masz ochotę to przesłuchaj. https://www.youtube.com/watch?v=r8gMdypVKOc https://www.youtube.com/watch?v=1aEyR0rl5xQ https://www.youtube.com/watch?v=lpRlEFZ85fY https://www.youtube.com/watch?v=79icV_uAkaI https://www.youtube.com/watch?v=ng_l6IBekag kawałki o tak sensownej treści to naprawdę większość hiphopu:) trzeba odróżniać chłopców którzy w kółko nawijają o tym jakie to mają ciężkie życie,… Czytaj więcej »

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Nieźle się ubawiłam czytając ten wpis, uwielbiam Twoje poczucie humoru! ;d Najbardziej rozwalił mnie Midas XXI w. 😉 W moich stronach piosenki typu 2 i 3 niestety królują… tytuły: "stalowa rura", "petarda" i najnowszy hit… "Ula w golfie"… ;d TRAGEDIA ^^ jest jeszcze jedna, która po prostu zapiera mi dech w piersiach … http://www.youtube.com/watch?v=D3wqMCLNPvM
Pozdrawiam, Karola 😉

Mags
Gość

http://demotywatory.pl/3865259

I wszystko na temat;)

Mags
Gość

Widziałam kilka grafik z Freddiem na Twoim blogu więc pomyślałam, że i ta Ci się spodoba 🙂

Karolka
Gość

hahahahahha ale się uśmiałam!

No nie no takich piosenek jest na pęczki!

Weź sobie wpisz w youtube "Jan niezbędny" no normalnie to mój hicior!

Swoją drogą ja taką muzyką lubię się ogłupiać jak mam już dość uczenia się matematyki. 😀

Po za tym słucham czegoś normalniejszego.

Pozdrawiam!

Optymistyczna
Gość

Hahaha :DD Piosenki "genialne", ach ten tekst, po prostu czysta poezja 😀 A ta: powietrze, guma plastik to po prostu powaliła mnie na kolana, że ja tego wcześniej nie słyszałam :D.
(przepraszam za tak dużą ilość emotikonów, ale nie mogę opanować śmiechu i chcę go w jakiś sposób wyrazić)
Pozdrawiam, Optymistyczna 🙂

Kreatywna
Gość

Co do ostatniego cytatu- po pierwsze oryginalnie jest tam Sokół nie Włodi. Po drugie, wątpie żeby tak pozująca na pseudointelektualistkę, która studiuje i usiłuje zmienić swoje życie poprzez prowadzenie bloga (to jest dopiero zabawne:D) wiedziała cokolwiek o życiu opisywanym przez polskich raperów. Jakkolwiek zawsze lubiłam Twojego bloga to w tym momencie zapozowałaś na panienkę, która siedzi pośrodku i kręci noskiem na jakikolwiek inny tryb życia niż ten, który prowadzi ona sama, w tym tryb życia jaki miał Sokół za czasów kiedy rapował w WWO i nagrał kawałek " Bezsenne noce" z którego pochodzi cytat o jakim wspomniałaś. Gdybyś raczyła zagłębić… Czytaj więcej »

Urocza
Gość

czyli rozumiem że Ty też bardzo dużo przeżyłaś w życiu? Racja… nie znamy Ani, wiemy sporo o jej chorobach, które lekkie nie są, i to nie jest całe jej życie! a teraz wyobraź sobie, że Ty tak chorujesz, i co teraz? zarzucam że 3/4 ludzi nie dałoby sobie rady z tym -,- i fajnie że jesteś fanką hh! i że tego bronisz! plus dla Ciebie za odwagę i determinację ale przecież Ania wyraziła tylko to co myśli a to przecież zabronione nie jest? zwłaszcza ze to jest blogosfera…..a poza tym BARDZO BARDZO ciężko przesłuchac wszystkie piosenki a internecie i nikt… Czytaj więcej »

Urocza
Gość

no jasne 🙂 jedno nas łączy: Freddie <3 (tak, nieco infantylne serduszka ale inaczej nie umiem xd )

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Kreatywna, autorka jako głupie wskazała tylko trzy piosenki, z czym trudno dyskutować, bo są bardzo głupie. Co tu dużo mówić 😀 Trochę za bardzo wzięłaś sobie do siebie ten opis. Cytowany fragment tego rapera (mniejsza o imię) nie jest zbyt bystry. Chciałam początkowo znaleźć fragment tego wpisu który pokazuje konkretnie drwienie, ale go nie ma. Jest za to odniesienie "znalazłam takie kwiatki" z tym też trudno dyskutować. Bardzo lubię Sokoła, także jego audycję w Roxy 🙂 z tą bezdomnością bym nie przesadzała, bo mieszkał głównie u kumpli 😛 Między innymi u Pona którego akurat nie lubię. Ale jeśli ktoś napisałby,… Czytaj więcej »

Vicky
Gość

Kreatywna chyba ma PMS haha

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Kreatywna,cytat który przytoczyła Ania to Molesta kawałek "Osiedlowe akcje",który byl wcześniej niż WWo "Bezsenne noce". Sprawdź zanim zaczniesz kogos pouczać:)

madzia monika
Gość

a mnie rozłożył na łopatki tekst " jesteś dla mnie prawdziwym powietrze" – mm słodki komplement niczym plastikowe usta

Agusiak747
Gość

co kryje się pod kategorią 'normalna muzyka'? xD

Zielonooka Jędza
Gość

Widzę, że masz podobne zdanie na temat muzyki i "muzyki" do mojego 😉

uroda i włosy
Gość

Taaa… pierwszy rodzaj to mój "ulubiony". A co do pustej szklanki w której są pomarańcze, to dobre kilka lat nie wiedziałam o tym, że ponoć mają to być pomarańcze, które zostały po wypitym drinku. Chyba w mocno swobodnej interpretacji 😀

Słonecznik
Gość

Ja pierniczę, guma-plastik-powietrze będą mi się śniły po nocach i jeszcze "jesteś śliska jak langusta" co za rym 😛

Olga!
Gość

właśnie to chciałam napisać:D raaaaany czad:D

Charlotte
Gość

Ewelina Lisowska – piosenki o niczym
Wyłoniłeś się z tłumu, gdy ulicą beztrosko szłam
Twoje światło poraziło mnie w dzień (?)
Twój oddech to mój tlen, który we mnie ma swe lokum (?)
A ja wpadłam w niepokój
No bo jak mogę chcieć myśleć o kimś kto nie zna mnie
Brak mi twego widoku
Nieodporny mam rozum (mam rozum) Gratulacje, że ma rozum :]

Przepraszam, ja z rozpaczy słucham tylko i wyłącznie Tedego – koleś mówi na głos to co ja gdzieś tam w sobie skrywam 🙂

vivamaja
Gość

przytoczyłaś tekst piosenki zespołu Feel, który "uwielbiam"

ode mnie masz z ich repertuaru:
http://www.youtube.com/watch?v=v6BYuccEvZ0

"Też czasami płaczę,
często zmieniam twarze,
waląc głową w stół."

okami
Gość

Wychodzę dziś z domu, przede mną parę ważnych spraw do załatwienia, a w słuchawkach "today I don't feel like doing anything"… Super, nie ma to jak demotywator na początek dnia – od razu zmieniłam stację na jakieś pozytywniejsze radio :p

Seanaith
Gość

Prozno wyczekiwac w MTV dawnych dobrych kawalkow,pieknej muzyki. Nigdy nie zapomne, jak jako smark zasiadalam przed szklanym ekranem i sluchalam metallici,queen, pink floydow wlasnie w tej stacji. Teraz 3/4 materialu puszczanego przez stacje, to glupawe programy rozrywkowe dla niedorozwojow. Wszedzie promuje sie zgnilizne, rozwiazlosc, nagosc, pustote, zas muzyka nie zostaje za "trendami" daleko w tyle i to samo soba reprezentuje. Katastrofa..

Kometa
Gość

Oj tak. Ja rozumiem, że są gusta i guściki. I np nie słucham rapu ale jestem w stanie zrozumieć zamiłowanie do takiej muzyki. Ale to, co nam tu przedstawiłaś? Nie czaje kompletnie.

"Nie był Ciebie nikt tak blisko
I nie poddał Twoim zmysłom
Jak ja" – to mnie wpienia normalnie, głupota ludzka mnie wpienia.

Kometa
Gość

Piosenka, nie Ty:) Piosenka, bo jakiś czas temu opanowała wszystkie stacje radiowe i chcąc nie chcąc i tak mam w głowie tą głupią melodię. Ehh…

🙂

Arivle
Gość

Ale fajny wpis, szczerze mówiąc jak wszystkie u Ciebie, ale uśmiałam się niesamowicie! 😀

Ilina Twinelm
Gość

No nareszcie ktos kto ma takie samo odczucie co ja do twórczości nie wszystkich oczywiście artystów polskiej estrady. Kobieto podziwiam Cie:D

ofetowa
Gość

moim faworytem w kategorii nagłupszych piosenek świata jest jednak ryba za funta: http://www.youtube.com/watch?v=G_miGclPFGs 😀 teledyst też niczego sobie! 😀

kosmetyczny-przekladaniec
Gość

W pustej szklance pomarańcze oraz jesteś sępem miłości, to dwa fragmenty, których interpretacji nigdy nie znajdziemy, bo sami autorzy się pogubili 😀 Wiśniewski świetnie się wypowiadał o sępie miłości – pierw wiedział o co mu rzekomo chodziło, a jak posłuchał innych interpretacji to zgłupiał i powiedział, że już sam nie wie, bo to dawno było 😉 (Program na Vivie – Kolejno odlicz, lubię go :))A co do głupich piosenek, to wiele jest takich, że naprawdę się zastanawiam DLACZEGO?? Np. Kaja Paschalska i mała Chinka cziku czikulinka, to jest obłęd, śpiewa o tym, że ową Chinkę eksmitowali, wijąc się do tego… Czytaj więcej »

lolita76548
Gość

Zycie może być jak Babilon to nie jest głupi tekst, a tekst inspiracja Bibliją ;p Mnie bardziej zdziwiło, że Mrozu coś wie o biblijnym Babilonie, ale widać wiele osób i tak nie ogranęło jego teksu;p Babilon było dawniej miastem rozpusty, ale nie tylko seksualnej ale też łamaniem wszelkich praw, a w ostatniej księdze czyli apokalipsy jest mowa o Babilonie Wielkim…. sory, ze tak się rozpisałam, ale to akurat bardzo mądry fragment piosenki wystarczy tylko pomyśleć 😉

Anonimowy
Gość
Anonimowy

A ja czekam na wpis o filozofii cruel-free : )

Seldirima
Gość

Kiedyś z ciekawości zarzuciliśmy sobie z facetem "Weekend" na Youtube (żeby usłyszeć w końcu to osławione "Ona tańczy dla mnie" ;P). Trafiliśmy na kawałek pt. "Jesteś zajebista" – pierwszy wers to "umiesz kręcić puuupą"…. Nawet nie wiem jak to skomentować 😉 W każdym razie wszystkie piosenki mają w takim stylu, masakra ;P (chociaż podejrzewam, że po paru głębszych dałoby się słuchać dla śmiechu 😉 )

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Z całego serca [za całokształt] polecam to:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AO990xVp-PM

/mo

Anonimowy
Gość
Anonimowy

http://www.youtube.com/watch?v=Cs2FUkHN-14 – nic mi tak nie zmieliło mózgu jak ten kawałek… zawsze śmieję się z chłopakiem i znajomymi, że śpiewa to nasz prezydent Komorowski ;-). podobna barwa głosu? nie wiem, ale ubzdurałam sobie i płaczę ze śmiechu z tej głupoty… pozdrawiam 😉

Robinsonowa
Gość

Ja nawet nie włączam radia, programów muzycznych itp. Słucham to czego lubię, czyli rocka. Ja muzykę traktuje bardzo poważnie, nie jest to coś co tylko brzęczy mi w uszach gdy np. sprzątam, najważniejszy jest dla mnie tekst piosenki. Nie lubię dzisiejszej muzyki, moim zdaniem nie ma ona sensu, przesłania i treści. Obecnie muzyka tworzona jest tylko dla kasy. Oczywiście teraz też powstają dobre zespoły, ale tworzą niszową muzykę, której nie usłyszmy w radiu, która nie sprzedaje się tak dobrze jak jakaś Rihanna czy Bieber.Ale z jednym się z Tobą nie mogę zgodzić, mianowicie z pierwszym punktem. Nie wiem czy odnosi… Czytaj więcej »

Robinsonowa
Gość

Skoro tak to okej 🙂

careaboutmyself
Gość

hahahah :D:D:D
dobrze napisane;)

Morning Crimson
Gość

zgwałciłaś moje uszy! 😀

Previous
Mój tablet – tani Go clever a93 – czy warto?
3 NAJGŁUPSZE UTWORY MUZYCZNE