Drugie okulary od FIRMOO :)

  Niedawno otrzymałam kolejnego maila od Firmoo – zaprosili mnie do napisania kolejnej recenzji dowolnie wybranej przeze mnie pary okularów. Było to miłe zaskoczenie!
Poprzednio wybrałam model z żółtymi detalami, tym razem zdecydowałam się na okulary do czytania. Mój wybór padł na mały model który nie zabiera zbyt dużo miejsca w torebce. Konkretnie ten : http://www.firmoo.com/eyeglasses-p-1980.html
Podobnie jak poprzednie okulary, te dotarły do mnie błyskawicznie, wraz z twardym i miękkim etui, ściereczką oraz breloczkiem-śrubokrętem wraz ze śrubkami.
Wyglądam w nich tak <-
Przy okazji zaznaczę, że zdjęcia robiłam bez makijażu, ale później go zrobiłam i sprostałam wyzwaniu
Nie wiem czy wiecie, ale fantastyczna promocja z darmową pierwszą parą okularów wciąż jest aktualna. Jedyne, co trzeba zrobić, to pokryć koszty przesyłki, ok. 19 USD co nie jest wygórowaną ceną jak za przesyłkę z Szanghaju 🙂 W ten sposób okulary dostaniemy za jakieś 60 zł :] Moim zdaniem to niezły deal 😉 Szczegóły tutaj :
http://www.firmoo.com/free-glasses.html

  O tym, że  poprzednią parą byłam u optyka już pisałam. Ponieważ nie miał zastrzeżeń, nie miałam żadnych wątpliwości co do jakości obecnej pary. Czyta się w nich świetnie. W zasadzie, to nie wiem jak mogłam wcześniej funkcjonować bez okularów do czytania 🙂
Są solidne, lekkie i wytrzymałe. Jestem bardzo zadowolona z drugiej propozycji firmoo, bo i tak przymierzałam się do zakupu kolejnej pary!
Serdecznie zapraszam Was do skorzystania z oferty póki trwa – 
http://www.firmoo.com/free-glasses.html
XOXO

Podziel się