Ale się cieszę, że mogę pokazać Wam moją ulubioną część świata! Zieloną, barwną, zupełnie inną! Nabieram tutaj potrzebnego mi dystansu i pokory. Jest taka książka profesora Obuchowskiego „Galaktyka potrzeb” i oprócz tych znanych z klasycznej piramidy, opowiada właśnie o potrzebie dystansu. Mam dystans do siebie, do swoich wpadek, do życia. Bez niego bym zwariowała! Ale nigdzie nie nabieram takiego dystansu jak właśnie w Azji. Traktuję tutaj życie tak, że nie mam szczegółowego planu, mówię TAK! wszystkiemu, co do mnie przychodzi i na co moje ciało nie spięło się w obronnym NIE. Dziękuję, że śledzicie moje przygody, wkładam mnóstwo czasu w złożenie relacji, dlatego dziękuję za ich wyświetlanie! ♥️
I jaram się ogromnie, że jest Was już tutaj 50 TYSIĘCY🎈 dziękuję każdemu, kto podsyłał moje stories albo mój profil dalej - czuję radochę, że mogę pokazać Wam to, czego doświadczam i jeszcze większą na myśl, że powoli kończę ebooka ze wskazówkami jak zorganizować sobie do A do Z podróż na własną rękę. Wiem, że wielu z Was wybiera biura podróży bo nie wie jak. Pokażę! 
W końcu jestem pedagożką, moją życiową misją jest stawanie się tym mostem, po którym można przejść dalej, do przodu.
Tak mi kiedyś napisał Nietzsche, tego się trzymam!
Dzięki raz jeszcze, uwielbiam Was🥰
#redress #czerwonasukienka #aniamaluje #travelbloger #solofemaletraveler #bali #wakacje #podróże #podróżemałeiduże #blogerka #indonezja #azja #aniamaluje #szczerze_pisząc

Ale się cieszę, że mogę...

Ta #podróż jest fajna, bo nie wiem jaki będzie mój kolejny krok. Biorę, co daje mi życie. Nie oceniam, obserwuję. Jak zawsze założenia kompletnie rozjechały się z rzeczywistością - przez ten cały czas przeczytałam może ze 20 stron książki! Scenariusze pisane przez życie są ciekawsze. A ja jestem ciekawska. Pytam, dopytuję, wściubiam nos tam, gdzie nie powinnam. Szukam różnych perspektyw. Miałam odpocząć, a każdego dnia zasypiam kamiennym snem z nadmiaru wrażeń! I podoba mi się to bardzo. Jestem w Azji solo, bo chciałam wyjść poza swoją bańkę. Poznać ludzi z innych kultur, prowadzących inny styl życia niż ja, mających fajne pomysły. 
Często w DM-kach pytacie jak to jest, że poznaję tylu ludzi. Gdzie poznać przyjaciółkę, gdzie chłopaka.
Moja wskazówka? Wyjdź z tego domu sama, nie czekaj na towarzystwo. Jak wyjdziesz z koleżanką, to z dużym prawdopodobieństwem pozostaniesz w towarzystwie tej koleżanki. Pozbądź się tego myślenia „poszłabym na jogę, ale nie mam z kim” i idź! 
Ja idę!
#aniamamuje #szczerze_pisząc #podróże #podróżemałeiduże #blogerka #canggu #beach #plaża 
#solotraveler #travelblogger

Ta #podróż jest fajna, bo...

Wielu ludzi w moim wieku nie godzi się na scenariusz studia-kredyt na 30 lat- praca do śmierci i chce od życia czegoś innego. Taki scenariusz też jest bardzo ok, czasami sama bym chciała być w stanie wykonywać prostą pracę, o której nie będę myśleć jak z niej wyjdę! Mój mózg tak nie potrafi, zawsze coś kombinuję! W moim pokoleniu mnóstwo ludzi nie szuka mało uczęszczanych ścieżek. Tworzymy własne. Ja nigdy nie sądziłam, że będę mogła utrzymywać się z bycia Anią. Każdego dnia jestem za to wdzięczna!
To zdjęcie zrobił mi Varin. Blade Runner (kocham! Ale jeszcze bardziej ostre pióro Philipa K. Dicka) odcisnął na nim takie wrażenie, że zajął się fotografią, której motywem są neony. Podkłada lusterko pod obiektyw i bach - gotowe. Zabawa trwa godzinę, kosztuje ok. 150 zł. Ze mną był jeszcze chłopak ze Słowacji. Varin ma ok. 20 bookingów miesięcznie i jest w stanie utrzymać się w Bangkoku z takiego pstrykania. Oznaczam go wam na zdjęciu!
Gdyby można było utrzymywać się ze wszystkiego, za co chciałbyś otrzymywać wynagrodzenie? Ja zawsze chciałam żyć z pisania. Jestem szalenie wdzięczna, że sobie taką możliwość stworzyłam a XXI wiek mi to umożliwił. 
A Ty? Może wystawisz na Airbnb za 200 zł naukę lepienia pierogów dla turystów? Why not! #neonbangkok #neonphotography #aniamaluje #travelgirl #podróże #podróżemałeiduże

Wielu ludzi w moim wieku...

Dla kogoś być może kolejna instagramerka z dupą na wierzchu, dla mnie zdjęcie na pamiątkę zachwytu nad cudownym wodospadem💧Z ekscytacji drżała mi cały czas łydka! Natura potrafi być majestatyczna!🌱
Sama wyspa ma różne oblicza. Na razie doświadczyłam #Bali dla lekko aroganckich młodych ludzi z lepszego (finansowo) świata, bujających się po instagramowych knajpkach. Bali komercyjnego i turystycznego, Bali pełnego przepięknej, dzikiej przyrody, Bali cudownych miejscowych ludzi i Bali mistycznego. Z pewnością perspektyw jest dużo więcej! Staram się patrzeć na świat pod różnymi kątami i zadawać wiele (czasami może ciut zbyt wścibskich) pytań. Ile ja się podczas takich podróży uczę, to o jeju!

A odnośnie pupy w bikini, to nie wrzucając takiego zdjęcia sama bym przyznała, że kobieta w bikini popełnia jakiś grzech, w odróżnieniu od mężczyzn z gołymi klatami. Nie postrzegam tak świata!😉 Pięknego piątku🌸
Fot: @czula.kaminska (mały spoiler tego, co jutro na stories)
#podróże #podróżemałeiduże #blogerka #wodospad #waterfall #bali #travelgirl #travelblogger #aniamaluje #szczerze_pisząc

Dla kogoś być może kolejna...

Nie wszystkie zdjęcia muszą być wymuskane ;) 🌸Moja pogadanka na temat „chłopak by mnie nie puścił” wywołała spore zamieszanie! Opisujecie swoje toksyczne relacje z partnerami, którzy „zabraniali” wam przeróżnych rzeczy. Czasami toksyczne byłyście Wy, w ciągłym strachu, że partner zdradzi. Dzisiaj jesteście w innych relacjach i wiecie, że to nie powinno tak działać i wyglądać. I wspaniale! Lepiej przejrzeć na oczy późno, niż wcale!
Szkoda życia na kogoś, kto podcina Ci skrzydła. Jeśli masz coś, przed czym chcesz ostrzec inne dziewczyny - dawaj śmiało! Czasami zaczyna się od „nie podoba mi się jak chodzisz w sukienkach”
Pozdrowienia z #Bali! 
#aniamaluje #szczerze_pisząc #balibowlsandsmoothies #relacje

Nie wszystkie zdjęcia muszą być...

Wyprawa solo jak dotąd:
👉🏻Ani jednego dnia nie spędziłam zupełnie sama! Poznałam mnóstwo ludzi, z innymi polubiłam się bardziej, bo miałam okazję lepiej ich poznać. 👉🏻Popełniłam sporo błędów organizacyjnych. Np. teraz jestem na #Bali i już czuję, że bez skutera będzie ciężko (mam problem z błędnikiem, nie będę ryzykować), ale jestem dobrej myśli.
👉🏻Do tej pory nie udało mi się popracować! Spędziłam na pracy może godzinę, no chyba, że liczyć składanie relacji na insta, to wtedy pracowałam ze 3h dziennie. Byłaby to jednak najmniej płatna praca świata, bo nic nie zarobiłam🤣🙈
👉🏻Jestem zupełnie nieprzygotowana na #Wietnam! Poranki i wieczory są podobno chłodne (16 stopni). Z polskiej perspektywy to się wyda śmieszne, ale ja mam tu 35 stopni i takie właśnie ubrania.
👉🏻Możliwe więc, że zamiast 2 tygodni w Wietnamie zmyję się szybciej na jakąś wyspę w Tajlandii (Ko Chang albo Ko Samui) albo na Koh Rong w Kambodży :) Ogólnie mordka mi się śmieje cały czas, jest fajnie, jest dobrze!
Teraz pora się trochę opalić.
Mam nadzieję, że podobają Wam się moje przygody na stories! Wielu rzeczy i ludzi też nie pokazuję, ale może wykorzystam te historie w jakiś luźniejszy dzień. Dzisiaj np. chciałabym nagrać krótką pogadankę 😁

Uściski z Bali!

Wyprawa solo jak dotąd: 👉🏻Ani...

Wciąż nie mogę uwierzyć, że smakował mi wege boczek🤯
To były bardzo intensywne dni w Bangkoku, pora na kolejną przygodę - co powinnam zrobić na Bali?
Jakieś rekomendacje? Nie mogę prowadzić skutera, mój błędnik nie ogarnia, więc pewnie będzie ciężko, ale nastawiam się pozytywnie do całej przygody😊
Poleżałabym ze dwa dni na plaży z jakąś książką, bo z nadmiaru wrażeń i emocji moja czaszka dymi😁.
Zastanawiam się też, którego dnia dopadnie mnie kryzys tej podróży, ale czas pokaże!
Podrzućcie swoje rekomendacje a ja powalczę z walizką i idę spać 😘
#Bangkok #vege #foodie #podróże #podróżemałeiduże #aniamaluje

Wciąż nie mogę uwierzyć, że...

Jestem wkurzona. Że musimy udawać, że mamy mężów i nosić fejkowe obrączki, aby pozbyć się niechcianych adoratorów. Że samo „nie” nie wystarcza i żaden argument nie ma takiej mocy, jak bycie „przypisaną” do jakiegoś faceta. Jakbyśmy same się nie liczyły jako jednostki ludzkie.
Chciałabym mieć poczucie, że mogę robić swobodnie wszystko to, co mężczyźni.
Moim kolegom nikt nie radzi, by dla bezpieczeństwa wracali po ciemku w towarzystwie kobiety.
Nie zwraca uwagi, że przebijają im przez t-shirt sutki. Nie szukają w podróży hosteli z pokojami tylko dla mężczyzn, podczas gdy „female dormitory” to nie jest pomysł, który wziął się z powietrza, a realnej potrzeby.
Ja nie chcę pieprzonych przywilejów. Chcę mieć poczucie, że jesteśmy takimi samymi jednostkami ludzkimi. Ale jak się naczytałam o Waszych fejkowych obrączkach i pierścionkach, to zrobiło mi się naprawdę przykro łamane na jestem wkurzona.

Kobieto, co robisz dla swojego bezpieczeństwa i spokoju, czego nie robią mężczyźni? Wyjdźmy z priv, napisz tutaj!
#podróże #szczerze_pisząc #aniamaluje #kobieta #wkurw

Jestem wkurzona. Że musimy udawać,...

Śmiesznie tu stoję, ale mam nadzieję, że widzicie - jestem w Azji na maksa szczęśliwa, wszystko mnie cieszy! W tym klimacie oddycha mi się wspaniale (nawet w Bangkoku!) każda drobna rzecz jest przygodą! Mnóstwo nowych bodźców, smaków, tekstur, zapachów. Tym razem zamiast wygodnego mieszkania z dostępem do basenu i siłowni wybrałam hostel i zbieram inne przeżycia. Poznaję ludzi z taką samą zajawką na doświadczanie podróży jak ja. Wymieniam setki uśmiechów dziennie, próbuję mówić „dziękuję” po tajsku, unikać jednorazowego plastiku, zachwycać się myjącym pupę kibelkiem i cieszyć z masażu, po którym chodzę lekkim krokiem. Tak lekkim, że zrobiłam ich dzisiaj 25 tysięcy😊. Kocham #Bangkok, kocham tę część Azji, uwielbiam wieczorem składać dla Was relację z tego wszystkiego, co mnie spotyka. Moim marzeniem jest zachęcić innych do tego samego! Chcę rozwiać Twoje obawy i uprzedzenia, pokazać, że to jest proste i da się na własną rękę bez stresu!
#podróże #podróżemałeiduże #travelgirl #femalesolotraveler #solotravel #bangkok #wakacje #aniamaluje #blogerka #blogerkapodróżnicza #pieszopomieście

Śmiesznie tu stoję, ale mam...

Kiedyś miałam problem ze znalezieniem towarzystwa do podróżowania - ja pracuję skąd chcę, innych ogranicza urlop. Szybciutko się to zmieniło i teraz nie mam najmniejszego problemu z ogarnięciem towarzystwa. I co zabawne - gdy jest w zasięgu ręki, mam ogromną potrzebę podróży solo. To zupełnie inny vibe, inne przygody, inny rodzaj doświadczenia!
Kiedyś bardzo chciałam wydać książkę z wydawnictwem. Dzisiaj co miesiąc jakieś  mi to proponuje. Wolę sama. I bardzo często gdy podobał mi się jakiś chłopak i okazało się, że z wzajemnością - automatycznie traciłam nim zainteresowanie🙈. To okropny sposób życia, wiecznie chcę tego, czego nie mam, a gdy mam, to już nie chcę😏. Staram się z tym walczyć, ale tez obserwować bacznie z czego wynikają te moje pragnienia.
Wow, dzisiaj zaczyna się moja podróż. Spędzę w niej 35 dni, planuję odwiedzić 3 kraje, w których jeszcze nie byłam i do jednego wrócić. Jak wyjdzie? Czas pokaże. Jedno jest pewne - ja zawsze sobie poradzę i zawsze znajdę sposób by mieć to, czego chcę. Tutaj np. chciałam zjeść śniadanie z widokiem na morze, ale nie było sensownej knajpy więc... przytargałam z @aleksandranajda stół i krzesła z mieszkania. 
Najbliższe 24h spędzę pewnie offline, bo mam cholernie długą przesiadkę, którą zamierzam przeznaczyć na zwiedzanie... sami zgadnijcie jakiego miasta 😉 mam czas aby wykombinować w jaki sposób chcę zamieszczać relacje i jednocześnie zachować bezpieczeństwo nie oznaczając się w czasie rzeczywistym😊 
Trzymajcie za mnie kciuki! #podróże #girlswhotravel #solotravel #solofemaletraveler #aniamaluje #karaiby #podróżemałeiduże

Kiedyś miałam problem ze znalezieniem...

Akcja organizacja!

 Przez kilka dni nie miałam internetu – chciałam zwiększyć prędkość z 6mb do 10…Orange się nie popisało i nie było ani internetu, ani telefonu. Obecnie mam tylko to pierwsze 😀 
W każdym razie miałam więcej czasu na przemyślenie kilku spraw i doszłam do wniosku, że jestem fatalnie zorganizowana.
Niby wszystko mam na miejscu, ale jakoś nic nie jest pod ręką. Od dawna regularnie pobierałam sobie na dysk różne inspiracje na lepsze zarządzanie przestrzenią i przedmiotami, dlatego w tym wpisie znajdzie się cała masa pomysłów.
Enjoy!

genialny pomysł na przechowywanie butów
takie coś na wewnętrznej stronie drzwi szafki łatwo zrobić samemu! I like it!

35 zł od poniedziałku w Lidlu. Myślałam nad zakupem, ale nie mam małych rzeczy do pochowania. 


wystarczy powyginać wieszaki. Nie noszę co prawda japonek, ale teraz większość czółenek ma wszyte tasiemki do wieszania. Bardziej przekonuje mnie chyba jednak pomysł numer jeden 🙂


niekoniecznie te kolory, ale absolutnie genialne! Po pracy zamyka się szafę i zostawia się obowiązki za sobą.


Intensywnie myślę nad zagospodarowaniem wewnętrznych drzwi szaf i szafek.


czyli jak sprawić, aby buty nie zajmowały przestrzeni…

na zabawki


genialny pomysł na stylowe opanowanie setki kabli od ładowarek <3
rajstopy

wizualnie do dopracowania, ale mam bałagan w torbach…


podrzucajcie inne fajne pomysły 😉

kilka fantastycznych propozycji padło w komentarzach pod tym wpisem, ale piszecie też pod innymi, np. tutaj :
potężna dawka inspiracji 🙂
Uściski, Ania

83
Dodaj komentarz

avatar
51 Comment threads
32 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
NiedopowiedzianeAnonimowythedarksideoflightArtinowy ŚwiatAniamaluje Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
la6
Gość

dorbne kosmetyki trzymałam w szufladzie komody w przegródce na sztućce z Ikei 🙂 dawno temu też wieszałam kolczyki na wewnętrznej stronie drzwi od szafy na powbijanych gwożdzio-haczykach 🙂

angees
Gość

Fajny pomysł na kable 🙂 U nas Orange też się nie popisało ostatnio.

Mudi
Gość

Z kablami w pudle genialny pomysł! W najbliższym czasie szukam puddełka i tworzę taki bajer bo mam taki bałagan pod biurkiem w kablach że…
Miejsce do pracy w szafie też świetny pomysł! Ja zawsze chciałam mieć tak jakby łóżko w szafie, w sensie że jest sobie jakby szafa otwiera się drzwiczki a tam łóżko i okno i półeczki ;D Taka trochę Narnia ;D
Chociaż kiedyś miałam łóżko wyciagane ze ściany i to nie były spoko.

katarina555
Gość

Niektóre pomysły dość praktyczne, pozdrawiam.

karminowe.usta
Gość

Pomysł z komputerem zamykanym w szafie genialny:)

Kinga
Gość

Genialne pomysły. Szczególnie podoba mi się "pracowania" w szafie

eve
Gość

Niektore pomysly sa swietne i pewnie przydatne, zwlaszcza dla takich malych mieszkan jak moje 😉

Gośka
Gość

Ten pierwszy pomysł z butami fajny,ale pod warunkiem,że buty maja czyste podeszwy.
Mam cały folder takich zdjęć:) Tutaj parę ciekawych: (mam nadzieję,że linki działaj,najlepiej kliknąć prawym przyciskiem i otworzyć w nowym oknie)

link1

link2

link3

link4

link5

link6

link7

link8

link9

Gośka
Gość

Mi też one najbardziej się podobają 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

ja wszystkie chustki i apaszki wieszam jak rajstopki na przedostatnim zdjęciu 🙂
pracownia w szafie – pomysł rewelacyjny, gdybym miała taką przestrzeń z wielką chęcią urządziłabym sobie takie ,,gniazdko'' 🙂
ogólnie masa genialnych pomysłów, z tym że to chyba jednak nie dla mnie, watpie ze umiałabym się w tym odnaleźć.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

to dokładnie tak jak ja! 🙂

Potworek
Gość

Genialnie rozwiązanie miejsca na ładowarki, co niestety mi przypomina o zaginięciu mojego ukochanego ipoda :< Najbardziej podoba mi się rozwiązanie przestrzeni do pracy i narzędzi artystycznych z pierwszego zdjęcia <3

M.ina
Gość

Rewelacja, zwłaszcza szafa-pracownia. Chciałabym mieć kiedyś coś takiego 😉

napołudnieodkrakowa
Gość

Super pomysły, inspirujące. A szafo-pracownia wygląda ja z domku dla lalek. 🙂

martika
Gość

Fajnie to zebrałaś!:) Lubię oglądać zdjęcia z aranżacji przestrzeni domowej, ale niestety na wcielenie takich pomysłów w życie muszę jeszcze trochę poczekać:(
Pozdrawiam:)

Mała Mi
Gość

Wiszące słoiki – wspaniałe 🙂 jeśli zaś chodzi o buty… co zrobić z balerinami? ;p ta "guma" mnie nie przekonała…

Miłego wieczoru 🙂

Panna-Kokosowa
Gość

Niektóre pomysły naprawdę genialne. Podobają mi się szczególnie te z zagospodarowaniem drzwiczek szafek:)

Agata
Gość
Agata
Gość

nie ma za co 🙂 jeśli masz jakieś podobne strony w zanadrzu to chętnie popatrzę 😉

Homeostasis
Gość

Genialne zagospodarowanie drzwi szafek 🙂

Moze pomyśl jeszcze o przegródkach do szuflad: http://www.dacroxa.shop-it.pl/index.php?kat=76&pages=2&start=0&ord=2&prod=2373

shellmua
Gość

Świetne pomysły 😀
Jak będziesz miała ochotę zapraszam do siebie na bloga:
http://www.shellmua.blogspot.com

Czarownicująca
Gość

Kolczyki – grzbiet z bindowania podklejony do półeczki w szafie, kolczyki pozawieszane co drugie "uszko"

Czytelnik
Gość

Ja też niedługo zabieram się za generalne porządki 🙂
Podoba mi się pomysł z zamocowaniem uchwytów na drzwiach od szafek oraz to biurko w szafie. Kiedyś na pewno takie sobie zrobię 🙂 I nie ma problemu z bałaganem. Gość przychodzi za 5 minut, więc tylko zamykam szafkę i po problemie 🙂

okami
Gość

Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym przy wprowadzaniu zmian w łączu nie miała przerwy w dostępie do niego… Tak postępują nasi dostawcy, czy to tepsa, czy inni ;P

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Mój wujek (stolarz) od paru ładnych lat ma w swojej "budzie" wszystkie wkrętaki, gwoździe itd poprzyczepiane w takich słoikach 😛 Ja sama staram się być zorganizowana, ale po jakimś czasie i tak mam syf. W moim "przyszłym" domu/mieszkaniu postaram się jak najlepiej poukładać przestrzeń. Teraz nie ma co w akademiku wiercić dziur w półkach ;PP /MO

Alena
Gość

Też mi się podoba pomysł na ładowarki, tylko np ta od laptopa się grzeje (bo w sumie oprócz wyjazdów nie wylączam, jest w trybie uśpienia) i nie wiem czyy to dobry pomysl pakować do pudelka.

Szafy mam z przesuwanymi drzwiami wszystkie, jedynie w kuchni mogę coś pokombinować.

Berciuch
Gość

Ja bym nie powiesiła butów na ścianie w obawie, że podeszwy mi ją zabrudzą 😀 A co do zarządzania kablami – http://produktywnie.pl/wp-content/uploads/2011/06/4849157780_5a40fbaa33.jpg 🙂 Próbowałam sama to zrobić, ale ale… u mnie nie dało rady, mam zbyt kanciasty stolik, a za małe klipy… i stanowczo za dużo kabli 😛 Facet mi się rozpanoszył na moim stoliczku, stąd też mam kable od myszki, zasilacza od laptopa, sześciu głośników rozmieszczonych po całym pokoju… i nie mam zielonego pojęcia, jak nad tym wszystkim zapanować, bo to wszystko wystaje z tysiąca stron 😛 niby coś tam pospinałam i schowałam za firankę, ale i tak wygląda… Czytaj więcej »

Anonimowy
Gość
Anonimowy

http://scraphacker.com/
Myślę, że na tej stronie można by wykopać masę podobnych pomysłów i inspiracji
Pozdrawiam, Elżbieta 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

No właśnie mnie też, ale przecież nie pozbędę się nagle z domu np. łóżka, żeby zastąpić je paletami 😉 Ale trzeba o tym pamiętać, kiedy przyjdzie kiedyś zacząć wyposażać własne gniazdko!

Karina Katarzyna
Gość

Aniu,

wybacz wyjątkowo egoistyczny komentarz nie na temat:
chciałabym subskrybować Twoje posty – myślałaś o uruchomieniu kanału RSS?

Karina Katarzyna
Gość

rzeczywiście – zupełnie przeoczyłam! dziękuję. niniejszym subskrybuję 😉

Jessie
Gość

Z tymi pomyslami na kale to z nieba mi spadlas doslownie borykam sie z takim prokemem od jakiegos czasu – dzieki wielkie 🙂 swietny pomysl na post 😉 jutro zaczynam robic moja skrzyneczke na kabelki 😉 pozdrowionka no i masz piekne wlosy

Dorartthea
Gość

Fajnie takie rzeczy oglądać,czasem się przydają!
Podrzucam moją kolekcję zebraną w jednym miejscu:
http://pinterest.com/dorartthea/crafty-space-ideas/
i idę czytać dalej o włoskach;-)

Karina Katarzyna
Gość

dzięki za wizytę na podupadającym idepozdrewnakladce 🙂
(sama nie przepadam za Masłowską, ale ten cytat wydał mi się przeraźliwie bliski)

Margolcia
Gość

Bardzo fajne jest to pudełko na kable, ładowarki itp ale ja mam wszystko gdzie indziej po podłączane, z laptopem wędruje po domu, więc w moim przypadku nie praktyczne 😉 teraz wybieram się na studia, chce mieć mały, pojedynczy pokój to może niektóre rzeczy wykorzystam 🙂 !

Margolcia
Gość

Ps. Teraz zauważyłam, że studiujesz pedagogikę wczesnoszkolną 😀 tez się na to wybieram 😀

Margolcia
Gość

ZŁożyłam dokumenty na UKW, ale zabrałam i idę na UMK 😉 wczesnoszkolna i przedszkolna 🙂

Lallane
Gość

łaa pracownia w szafie! widziałam taką w anglii ale starszego pana więc mnie tak nie urzekła 😀 Przeglądam codziennie zszywkę i się tam inspiruję ale bardziej w kwestiach dekoracyjnych bo z organizacją nie mam problemu ;d

Lallane
Gość

O to, to też! Nawet już parę DIY wyczarowałam;d

Lallane
Gość

Nie głupi pomysł 😉 Tylko skończę remont, bo mam ochotę coś zmajstrować w pokoju sasasa;d

beauty-and-hair-care
Gość

świetny post, przyda mi się, bo akurat się przeprowadzam 🙂 a co do nożyczek to zaskoczę Cię i powiem, że kupiłam swoje w Carrefourze 🙂 porównywałam z fryzjerskimi z salonu koleżanki i moim zdaniem nie ustępują im, są ostre i nie mają tej nieszczęsnej szparki, dzięki czemu tną a nie szarpią, polecam 🙂

Margolcia
Gość

Dzięki za rady 😉 ale właśnie tak myślę i jak ktoś odradza to mówie, że będe robić różne kursy itp 😉

Ania.
Gość

fajne pomysły ;D

Carolina
Gość

najbardziej spodobała mi się szafa i ładowarki 😀

madzia
Gość
madzia

Zajebiaszcze pomysły! Uwielbiam:)))

Nancy Irving
Gość

Twój wpis jest niesamowicie inspirujący! cenie sobie porządek i organizacje przestrzeni, fobicznie wrecz przestrzegam zasad ograniczania posiadanych przedmiotów, ale niektóre pomysły wyszukane przez Ciebie w sieci po prostu mnie zszokowały! genialny jest ten chlebak – na telefony!!!! bajka! i szafka w łazience z dodatkowymi półeczkami – szok!

pozdrawiam ciepło trzymam kciuki za Toja organizacje przestrzeni, daj znac jakie sa ostatecznie rezultaty!

kwietniowy-śnieg
Gość

Całkiem ciekawe pomysły. Też nie należę do osób szczególnie zorganizowanych. Tylko teraz rodzi kto to wszystko przymocuje te pojemniczki. Trzeba by kogoś pomysłowego, najlepiej płci męskiej

Happier at Life
Gość

Bardzo podoba mi się pudełko na kable. 🙂 Ja w ogóle uwielbiam różnego rodzaju pudełka. Jeśli chodzi o moje pomysły – największym ułatwieniem dla mnie jest wieszanie kolczyków na lampce do wina.

Agata
Gość
mamszczescie
Gość
mamszczescie

Cenię praktyczne osoby i chętnie czerpię z ich pomysłów.Pozdrawiam i polecam www. mamszczescie.blogspot.com

Artinowy Świat
Gość

Z tymi butami na gumie i na ramie to nie taki dobry pomysł ;x ściana zaraz będzie cała uwalona ;x

thedarksideoflight
Gość

Mam coś podobnego do tego organizera z Lidla, ale moim zdaniem wygodniejsze i praktyczniejsze bo każda szufladka jest jakby osobno i można układać wedle upodobań. Ja mam dwa takie zestawy i nie dość że w środku trzymam rzeczy do szycia, biżuterię itp to jeszcze porobiłam sobie w tym dwie półeczki i je też zagospodarowałam 🙂 Mam w planach napisać posta właśnie o tym jak zagospodarowałam sobie biurko, ale chyba jeszcze trochę czasu minie bo dużo jeszcze zmieniam żeby jak najlepiej wykorzystać każdy centymetr 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Most said their weight loss did not slow down as much.
It was a happy accident to be sure, but still an accident.
Go ahead and find out if you're pregnant early; you will
be glad you did.

Feel free to surf to my website hcg weight loss indianapolis

Previous
Cel : jędrne pośladki!
Akcja organizacja!