“Makijaż”

Nie wiem czy to już podchodzi pod słowo makijaż, ale zazwyczaj moje oko wygląda tak (o ile wstanę na tyle wcześnie, że mam te 10 minut na takie zabiegi. Nadmienię, że zdarza się to dość rzadko:))


(do takiego kształtu brwi jednak chcę powrócić ;))W skrócie wygląda to tak : rozświetlam wewnętrzny kącik oka, malują cieniutką kreskę na górnej powiece i od 3/4dolnej rysuję delikatnie kolorową  kredką kreskę. Potem tylko tusz i już.

Zdjęcia wycinane z większych, więc kiepskiej jakości.

Naprawdę szkoda mi czasu na mazianie górnej powieki, skoro i tak przez 90 % czasu jej nie widać (zakładam, że na  mruganie i dziwienie się przeznaczam pozostałe 10%, snu nie wliczam :))


Jeśli ktoś wie jakie kolory pasują do mojej tęczówki, to byłam wdzięczna za rady 🙂 planuję zakup brązowego eyelinera i w zasadzie nie mam dalej pomysłów. A doszłam do wniosku, że powinnam się malować, chociażby ze względu na praktyki śródroczne – nauczyciel musi wyglądać schludnie, jest w pewnym sensie wzorem…

moje social media:  instagram aniamalujekanał youtube – aniamalujefanpage aniamaluje

0 0 vote
Article Rating
Uściski, Ania
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Let's Talk Beauty
8 lat temu

też się nie bawie w mizianie górnej powieki. normalnie mam tylko tusz i odrobinę czarnej kreski od wewnętrznego kącika oka gdzieś do połowy linii wodnej. Kreska na górnej powiece to już szczyt szaleństwa w moim wykonaniu, nie opłaca mi się robić więcej, bo u mnie z kolei zakrywają wszystko rzęsy.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Schludnie – to nie znaczy, że nie możesz trochę poszaleć z cieniami. Według mnie górną powiekę widać bardzo często – przecież nie utrzymujesz powiek wiecznie w tej samej pozycji. Do pomalowania Twoich oczu użyłabym cieni neutralnych, wzbogacając je o granat, zieleń, fiolet. Pozdrawiam ciepło 🙂

Ziemolina
8 lat temu

Haha, no goru makijazowym to Ty nie jestes:)

Ziemolina
8 lat temu
Reply to  Ziemolina

guru oczywiscie, przez to moderowanie nie widze swoich bledow.
Praktyka czyni mistrza zatem powodzenia:)

Previous
TAG: Tell Me About Yourself Award
“Makijaż”

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x