Instagram has returned invalid data.

13

o nie, nie wierzę. to nie jest możliwe. W tej chwili wracasz na początek! Robisz wszystko od nowa. DAJ COŚ OD SIEBIE! Pasja sama się nie znajdzie. Wróć tu, jak NAPRAWDĘ będziesz chciał ją odnaleźć!
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
LandOfLaces
Gość

Aniu jesteś genialna! 😉
Szacun dla Twojej cierpliwości 😉
Specjalnie przeszłam wszystko na "nie" żeby sprawdzić, co wymyślisz, i stwierdzam, że nie da się przejść (tak naprawdę szukając) tego testu/gry/zabawy/wyzwań i dojść tutaj i naprawdę nic dla siebie nie znaleźć.
Przy okazji znalazłam sobie jeszcze jedną cechę:CIEKAWOŚĆ 😉
Chyba sobie wykorzystam te twoje wyzwania, ot tak dla urozmaicenia życia, mimo,że na brak pasji nie narzekam.
To wracam na początek… podlinkować 😉

Madeleine
Gość

Ha zrobiłam tak samo! 😀 chociaż na brak pasji nie narzekam,ale to ćwiczenie pomogło mi spojrzeć na to, co mi daje pasja oraz jak sprawdzić moją wytrwałość (w tym aspekcie wybrałam sobie 5 podpunktów,które mam zamiar zrealizować:). Dziękuję Aniu za ten rozwojowy czwartek, naprawdę dobra robota 🙂 Pozdrawiam cieplutko (:

Madeleine
Gość

ha, można powiedzieć,że już jestem "stałą czytelniczką" Twojego bloga,bo jestem na bieżąco z każdym postem 😀 uwielbiam tu zaglądać!:D a czytam Cię odkąd miałaś kiedyś photobloga atete(?) 😀

Kawaii-doll
Gość

Haha zrobiłam to samo co LandOfLaces 😀 Ania Kocham Cię, podziwiam to co robisz 🙂

Kawaii-doll
Gość

* podziwiam Cię za to co robisz 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Szukałam takiej strony! Dziękuję! Pani jest naprawdę wielką osobą! Podziwiam panią. ♥

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Oj Aniu ja też jestem pod wrażeniem. Kochana, to jest po prostu CUDOWNE! 🙂 Odkryłam kilka nowych pasji i jedną dzięki temu, że weszłam na "nie" 🙂 a jest to nowe, modne ubieranie, chodzenie po sklepach i szukanie sobie czegoś nowego i innego niż to co mam w szafie..:D
Mam wszystko na kartce, nawet nie zdążyłam kilku punktów dokończyć, ale jutro obiecuję wszystko dopiszę 😉
Pozdrawiam Aga 🙂

Smok
Gość

Widzę, że nie jestem jedyną ciekawską 😀 Aniu jesteś genialna, zostaję na dłużej! 🙂

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Droga Aniu!Robiłam Twój test wielokrotnie i zawsze trafiałam tutaj. Myślałam, że nie jest mi dane odkryć swojej pasji. W końcu tyle ludzi robi rzeczy, których nie lubi… I pewnego dnia mnie olśniło. W dzień, w którym miałam totalnego doła i dużo płakałam. Nie pytaj mnie jak, po prostu wpadłam na pomysł. Po tych kilku latach zastanawiania się nad swoimi studiami i przyszłością, wreszcie wymyśliłam, co chcę robić. Wiesz jak to jest, jedno szczęście pociąga drugie. Zdecydowałam się nawet na zrealizowanie jednego marzenia, zupełnie nawet niezwiązanego z tymi studiami i pracą! Czuję się szczęśliwsza. Wiem, że idę dokładnie tam, gdzie chciałabym… Czytaj więcej »