Archive Pages Design$type=blogging$count=7

Większy biust i bezbolesne miesiączki - chińskie ćwiczenia, które stosuję

O tym, że wykonuję pewne ćwiczenia przebąkuję od dawna. Niosą one szereg korzyści - poprawiają wygląd biustu, zapewniają młody wygląd, lepsze życie seksualne oraz mogą pomóc kontrolować płodność.
Zawsze fascynowały mnie silne kobiety. Sprytne, bystre, inteligentne. Pisałam kiedyś tekst o tym, dlaczego nigdy nie chciałam być księżniczką, oraz czy takie zabawy są dobre dla dziewczynek. Ale chyba nigdy nie wspominałam, że inspirują mnie (rzeczywiste i fikcyjne) bohaterki takie jak Szeherezada, Kleopatra, Teodora (żona cesarza Justyniana) czy Aspazja, która wywołała wiele konfilktów zbrojnych :)).
Te kobiety stawiam w totalnej opozycji do takiej - dajmy na to - Marii Leszczyńskiej, żony Ludwika XV, który był w nią wpatrzony jak w obrazek a ona nie potrafiła ani go zatrzymać, ani wykorzystać najlepszych możliwych okoliczności w jakich się znalazła, zamieniając się w zdewociałą, przedwcześnie zestarzałą matkę-polkę.
Jak się pewnie niektórzy domyślają - te kobiety żyły w nieciekawych czasach i część z nich była kurtyzanami, ale w świecie w którym kobiety były tylko trofeum i kawałkiem mięsa wybiły się i wpływały na historię świata. No chyba, że były taką żoną Ludwika XV -.-.
Czytałam o takich kobietach zawsze z zaciekawieniem i podziwem. Nigdy nie umiałam oceniać ich źle, ze względu na profesję. Raczej fascynowało mnie to, że podczas gdy możni mężczyźni mogli przebierać w prywatnych prostytukach do woli, niektóre potrafiły ich usidlić i doprowadzić do mezaliasnu. Jak np. Teodora, żona cesarza Justyniana (swoją drogą - działała potem na rzecz praw kobiet, zakazła prostytucji itp.).
 Musiały mieć coś więcej niż ciało. Inteligencję. I wiem, że nie jestem jedyna z tą swoją ciekawością i zainteresowaniem, bo dzisiaj np. rekordy popularności wśród gospodyń domowych i kobiet siedzących w domu bije serial "Wspaniałe Stulecie", nomen omen - o kobiecie sprzedanej do haremu, która rozkochała w sobie Sulejmana.

Zdjęcie podchodzi z tekstu : kto jest największym wrogiem kobiety?

Nie zliczę ile razy ktoś mnie pytał co takiego robię, że mam biust mimo dość drobnej figury. Nie uważam aby był jakiś wielki, ale jak dla mnie - jest idealny. Nie muszę nosić stanika (jak wyżej) a znajduje się na tej wysokości co trzeba. Sekretem jest fakt, że buduje go głównie tkanka gruczołowa, a nie tłuszczowa. Zatem nie jest tak bardzo podatny na wahania wagi. Na zdjęciu tytułowym, pierwszym po lewej byłam grubsza a mój biust był w połowie wynikiem przybrania na wadze, stanika i pewnie ułożenia rąk, jednak bez przyglądania się widać, że był zupełnie inny kszatłatem i jakością.
Jeez, czuję się dziwnie pisząc tutaj takie rzeczy, ale próśb było bardzo wiele i pora spełnić Wasze życzenia :). Tyle osób mnie o to pytało, a wobec dzisiejszych debat o miejsce i prawa kobiet na świecie, czuję się w jakiś sposób zobowiązana do podzielenia się moimi największymi sekretami.
Nie wiem czy jesteście gotowi na "chińskie ćwiczenia".
Wschodnie podejście do zdrowia i ciała, całkowicie holistyczne jest również diametralnie inne od naszego. Moje ćwiczenia oddechowe ilustrowane są tak:

Krótko mówiąc - w odróżnieniu od pierwszej części, gdzie pisałam krok po kroku o tym co robię by być szczupłą , tym razem nie ma żadnych sekretów typu miksutra z imbirem, tylko wyłącznie ćwiczenia. Pomagające lepiej zrozumieć swoje ciało, ale też zaskakująco potężne.

Krążą anegdoty o tym, jak kurtyzany dostawały w ramach zapłaty tyle, ile były w stanie udźwignąć mięśniami pochwy. Były ponoć takie, które wynosiły tak rzeźby ze złota. Ale przedmiotem dzisiejszego tekstu nie jest kabazza, tylko inne ćwiczenie. (Ćwiczenia z ciężarkami też są opisane w książkach, które wam pokażę).

Mimo wielkich starań, nie znalazłam żadnych badań naukowych na temat skuteczności tych ćwiczeń. Nie ma też żadnych, które im zaprzeczają. Istnieją jedynie pozytywne relacje ćwiczących no i sam fakt, że te ćwiczenia dotrwały do dzisiaj, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Gdyby były nieskuteczne, zapewne nikt nie zadawałby sobie trudu w ich przekazywaniu.

Jak wiecie - bliskie jest mi podejście wschodnie. Znalazłam więc badania naukowe na to, że wierzący Chińczycy żyją dłużej od niewierzących (jeden, dwa), oraz badania pokazujące, że tradcyjna chińska medycyna (TCM) pomaga leczyć niepłodność (badania). Chciałam jedynie nadmienić, że ćwiczenia które opiszę są potężne i to nie jest zabawa.

Jednocześnie sam opis i filmik z ćwiczeniem bez podstaw teoretycznych jest zupełnie bezwartościowy.

Będę zachęcała do przeczytania całej książki o taoistycznym podejściu do seksualności (które różni się od modnej tantry). Niektóre rzeczy mogą wydać się lekko dziwne:
Np. tutaj autorzy przekonują, że obżarty lub pijany mężczyzna powinien stronić od seksu. W naszej kulturze rzecz dla wielu niepojęta. Z drugiej strony w tej kulturze istotne jest, że aby osiągnąć harmonię jin i jang obie strony muszą mieć orgazm. Kolejna różnica kulturowa ;-).

Albo tutaj, jedna z praktyk:

Ma to podstawy religijne. Dla mnie założenia taoizmu są logiczne, sensowne i wewnętrznie spójne na każdym poziomie. Z tego też powodu zachęcam do zapoznania się z całością.

Dlaczego?
Ćwiczenie, o którym opowiem pozwala naturalnie - zwiększyć lub zmniejszyć biust, poprawić życie seksualne, umożliwić szybki powrót do siebie po porodzie lub wcześniej - lekki poród, zachować młody wygląd, usunąć objawy menopauzy, zapobiegać ciąży, zmniejszyć bolesność miesiączek i wszystkie objawy PMS lub - zatrzymać menstruację w odwracalny sposób. Brzmi jak bajka i hokus-pokus. Ale to hokus-pokus nie jest.

Ponadto - jeśli powyższe nie jest zachętą, może kogoś zachęci to:

Jeśli zazwyczaj zatrzymujesz się na czwórce, rozważ ćwiczenia :).

Okej, zanim przejdziemy do sedna, chciałam też nadmienić że ponownie jak z całą figurą - o tym jaki wydaje się biust do reszty ciała decyduje talia. Warto więc generalnie ćwiczyć by ją mieć, a jak to robię - opisałam tutaj


Generalnie kluczem jest zdrowe podejście do swojego ciała. Kochanie go miłością bezwarunkową. Tak jak matka kocha brzydkie, pokryte krwią nowonarodzone dziecko i naprawdę jest dla niej idealne w każdym calu. Co do komórki. Stąd niezmiernie ważne jest podejście - ćwiczę nie dlatego, że nie lubię siebie (zobacz też: dlaczego nienawidzisz swojego ciała?), tylko dlatego, że chcę aby każda jedna komórka pełniła jak najlepiej swoją rolę. Miała uzasadnienie i wykorzystała swój potencjał. Ja ćwiczę, bo nie chcę być sobą. Chcę być najlepszą możliwą wersją siebie. Być możliwie najbardziej sprawna, mieć możliwie najlepsze ciało, na maksa wykorzystać swój potencjał.
Stąd szczerze uważam, że mały biust to nie jest problem, ale jeśli ma się naturalny potencjał na zdrowsze ciało - czemu nie?

Ćwiczenie można połączyć z samobadaniem piersi i poranną medytacją. Połowę można wykonywać przy okazji wszystkiego. Ja pracuję przed komputerem i bardzo często trenuję wykonując zwykłe obowiązki.

Pokażę to na filmiku:


Wideo nie pokazuje jednak całej zawiłości związanej z ćwiczeniem. Teoretycznie wystarczy usiąść na pięcie uciskając w ten sposób wejście pochwy, wyprostować się oraz nie myśląc o niczym (!) wykonać masaż piersi. Jednak zupełnie inny efekt daje masaż na zewnątrz. Istotne jest, by nie stymulować podczas ćwiczenia sutków. Zdaniem Chińczyków - ćwiczenie nie dokona cudów, a jedynie pomoże ustabilizować hormony i osiągnąć swój naturalnie zdefiniowany rozmiar.
Masowanie na zewnątrz zapobiega powstawaniu guzów, rakowi piersi oraz pomaga naturalnie zmniejszyć biust, który zrobił się za duży i zwiotczały. Z kolei masaż do środka stymuluje i pomaga naturalnie zwiększyć biust, który nie rozwinął się jak trzeba.

Zaleca się ćwiczenie dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Podobno historycznie to ćwiczenie wykonywały kobiety chcąc zachować młody wygląd oraz zdrowie, a także te, które urodziły już tyle dzieci ile chciały. Zdaniem autorów książek (o tym za moment) ćwiczenie działa w analogiczny sposób co karmienie piersią, zatrzymując płodność.
Ale!
36 powtórzeń rano i wieczorem działa normalnie, bez zatrzymania cyklu. Pomaga zachować zdrowie, złapać lepszy kontakt ze swoim ciałem a w czasie miesiączki złagodzić jej objawy (sprawdzone, działa). Natomiast często powtarzenie (300+ powtórzeń) potrafi zatrzymać miesiączki na dłużej.
Hmmm, tak, to brzmi tak samo wiarygodnie jak dieta zmieniająca rysy twarzy. Jeśli sa tutaj osoby, które czytają mojego bloga od dawna to wiedzą, że przez długi czas nie miałam miesiączek, za co winiłam (niesłusznie) sterydy. Mimo wzorowych wyników hormonów (Ćwiczenie jelenia ❤) okresu nie było. Mam spore zaufanie do Chińczyków, ale jednak niektóre rzeczy traktowałam z przymurżeniem oka i zupełnie  o tym efekcie zapomniałam. Dopóki nie kupiłam poduszki równoważnej, dzięki której chciałam wypracować prawidłową postawę kręgosłupa. Naturalnie przestałam wtedy siadać na pięcie (ja zawsze siedzę w ten sposób ;-). Okres wrócił. Potem pozbyłam się poduszki i znowu siadałam na pięcie i sytuacja znowu wróciła do poprzedniego stanu. Gdy w końcu połączyłam w głowie wszystkie kropki, zorientowałam się że to efekt ćwiczeń.
Ale bez obaw - trzeba naprawdę dużo i regularnie ćwiczyć, żeby pozbyć się okresu. Ogólnie nie umiem powiedzieć ile i jak często wykonuję ćwiczenie, ponieważ jest dokładnie tak, jak napisano - organizm doskonale wie ile estrogenu potrzebujesz.


Oto i mój sekret. Trochę mi z tym dziwnie, bo do tej pory nikt nie wiedział po co siadam na pięcie i nie zwracało to niczyjej uwagi...

Ponieważ to może brzmieć trochę dziwnie i niewiarygodnie, zalecam spróbowanie. Bo co ci szkodzi? W najgorszym razie nic się nie stanie (nie sądzę, aby najgorszy stan był możliwy). W lepszym - zrozumiesz lepiej swoje ciało, regularnie będziesz kontrolować piersi na obecność guzków oraz poprawisz ich jędrność.
Ćwiczenia nie moga wykonywać kobiety w ciąży. Ale dla nich jest kilka innych ćwiczeń.

Wszystkie grafiki na prawach cytatu wrzucam z książki doktora S.T.Changa " The Tao of sexuology. The book of infinite wisdom". Zupełnym przypadkiem znalazłam ją na czyimś koncie google w pliku .pdf. Takim samym przypadkiem znalazłam dwie słabsze, lecz również warte uwagi pozycje (jeden, dwa). Wiem, że takie rzeczy lubią znikać z sieci, więc zachęcam do tego, by korzystać z nich mądrze, a jeśli się sprawdzi...może warto kliknąć na amazonie?
W pierwszej książce (tej najbardziej wartościowej) opisano ćwiczenie znacznie bardziej szczegółowo, jest też cała masa innych technik oraz praktyk zapewniających zdrowie.  Jest też wiele dla mężczyzn. Wielki plus jest taki, że tutaj nie ma wymówek typu "nie mam czasu na ćwiczenia" bo spinanie mięśni można wykonywać zawsze i wszędzie, nawet robiąc coś przy dziecku czy gotując obiad. No excuses!

Jeszcze jedno - jestem pewna, że część z Was postukała się po czole albo zmarszczyła oczy z myślą, że jestem iodtką. Proponuję prosty test - w książce opisano przeróżne rzeczy, np. to jak poznać po palcach u dłoni jak będzie wyglądał penis mężczyzny. Można przyjerzeć się swojemu lub odpalić losowe 10 filmów porno i zweryfikować chińską mądrość.


Ja osobiście ćwiczenie jelenia szczerze polecam.
Zdaję sobie sprawę, że ciężko zalajkować taki materiał, ale lajki pozwalają zobaczyć go innym, np. cierpiącym na bolesne miesiączki. Z góry dziękuję odważnym oraz zachęcam do puszczenia linkiem choćby koleżance na priv ;).

A teraz biorę się odpowiadanie na komentarze pod pierwszą częścią :

Jak trzymam figurę bez wyrzeczeń? Mikstura z imbiru i inne sposoby 

edit: znalazłam też tłumaczenie na polski z innej książki Changa (klik), jednakże i tak uważam, że bez lektury całości nie jest to aż tak wartościowe :)

dopisek 2: przeciążyliście serwery LOL :D alternatywne linki do tłumaczenia (klik) (klik)


Bądź na bieżąco! 
  INSTAGRAM ❤ FACEBOOK 
❤ FACEBOOK MONIKI 
Niektóre teksty widzą tylko subskrybenci (nie lądują na "głównej") -
 jeśli chcesz być na bieżąco, zostań obserwatorem w google lub na bloglovin :) A jeśli dany tekst Ci pomógł, sprawisz mi przyjemność, jeśli klikniesz +1 w g+ pod tekstem :)
Follow on Bloglovin
Komentując oświadczasz, że znasz regulamin

KOMENTARZE

BLOGGER

ceneo

Nazwa

-40% drogeria natura -49% rossman -50% na kosmetyki #Koniecznie przeczytaj 100 dni bez spodni 15 hair project 2015 2016 2017 2018 2019 218 4-godzinny tydzień pracy 5+ 50 list afro akceptacja akcesoria aktualizacja włosów aktywne słuchanie aliexpress Amalfi Andrea anemia Angkor wat Ania poleca aniamaluje anime ankieta aplikacja aplikacje apple asertywność astor ateizm Avon Azja babcia bakterie bataty bądź duży bez pieczenia bezglutenowe biała czekolada biały laptop biblia bicie bieganie biel bingo spa biust biustonosz BLOG blogi blogowanie blond błędy bob body-shaming bohaterki botki boże narodzenie ból ucha - naturalne metody bridal hairstyles brwi buty cele cele życiowe celia ceny w Tajlandii cera Chiny chwalenie się ciało ciastka ciasto bez pieczenia ciasto francuskie ciasto kinder country ciasto snicker ciekawe blogi cienie cieniowane Claudia Shiffer co co było co jest za damo co kupić babci co kupić dziadkowi co kupić na dzień matki co kupić na promocji w rossmanie co kupić na wieczór panieński co na prezent co powiedzą inni co przywieźć z Ukrainy co przywieźć ze Lwowa co robić jesienią co robić w grudniu co robić w kwietniu co robić w lipcu co robić w listopadzie co robić w lutym co robić w maju co robić w marcu co robić w październiku co robić w sierpniu co robić w styczniu co robić we wrześniu co warto kupić na promocji rossman co warto kupić na promocji w drogerii natura co warto przeczytać co warto zrobić na studiach co zjeść w tajlandii co zobaczyć w londynie co zrobić by rude włosy nie płowiały co zrobić żeby włosy szybciej rosły creaclip cruelty-free curls Cypr cytaty czarna rzepa czas czasopisma czcionki czekolada czekolada z żelkami czekoladki czereśnie czerwiec czerwona królowa czkawka czy książki są drogie czy można narzucać wiarę czy można zmuszać do chodzenia na religię czy można zmuszać dziecko do chodzenia do kościoła czy warto lecieć na Cypr czy warto obchodzić halloween czy zapłacę cło czytanie czytnik za złotówkę ćwiczenia daktyle darmowe e-booki darmowy planer death note decubal delia demakijaż depilacja depilacja laserowa depilacja pach depresja deser desery design detoks dieta dieta śródziemnomorska diy dla dojrzałych kobiet dlaczego nie piję mleka dlaczego warto wyparzać i wymieniać szczoteczkę do zębów do 100 zł Dobre Bakterie dobre nawyki dobro dochód domodi domowe sposoby domowy sernik dowody naukowe drinki duplo dusza dzieci dzień babci dzień matki easy hairstyle edukacja egzamin egzaminy eksperci eksperymenty eld elfen lied emocje energia essence etykiety eyeliner fanatyzm FAQ farbowanie feminizm figa figi figura film filmy filozofia finanse first7jobs fit Fitocell freddie fryzura fryzura na ślub fryzury fryzury ślubne fryzury z grzywką gadżety gdańsk gdzie kupić biustonsz 65e gdzie pojechać w maju gdzie tanio kupować meble gliceryna golden blonde golden rose gotowanie Grecja gronkowiec złocisty gry grzywka gule podskórne gwiazda dnia hair trends hairstyles halloween a wszystkich świętych haloween hejt hemofobia henna historyjka motywacyjna Horchata Hot hotel hula-hoop humor hybrydy ile idzie przesyłka z Aliexpress imbir impreza inne inne. inni inspiracje inspiracje tygodnia instagram inteligencja iOS iphone iphone7 isadora italia jak aplikować wcierki jak być lepszym chrześcijaninem jak być sobą jak być szczęśliwym jak dorobić jak efektywnie czytać Jak efektywniej korzystać z sieci jak jeść figi jak kupić idealną ramoneskę jak kupować na aliexpress Jak łatwiej się skupić i wyeliminować rozpraszacze? jak mieć więcej przyjaciół jak napisać pracę licencjacką jak napisać pracę magisterską jak naturalnie wyleczyć anemię jak nauczyć się angielskiego jak nie chorować jak nie marnować czasu w sieci jak nie przejmować się zdaniem innych jak oszczędzać jak oszczędzać. jak ozdobić zeszyt jak pobrać the sims 2 za darmo jak pokonać strach przed tym jak pomóc dziecku molestowanemu seksualnie? jak poprawić koncentrację jak poradzić sobie ze złym dniem jak poszerzyć horyzonty jak powiększyć biust jak prawidłowo czyścić uszy jak przyspieszyć porost włosów jak radzić sobie z gniewem jak radzić sobie z krytyką jak radzić sobie ze stresem jak realizować cele jak rozładować napięcie jak się skupić jak się uczyć jak się wyspać jak skutecznie notować jak sprawić by inni nas lubili jak stać się bardziej lubianym jak stać się lubianym jak stać się optymistą jak stosować olej kokosowy jak stosować wcierki do włosów jak szybko podejmować decyzje jak szybko zapuścić włosy jak tanio czytać książki jak tanio podróżować jak tanio zorganizować wakacje Jak tanio zorganizować wycieczkę do Londynu Jak tanio zorganizować wyjazd do Lwowa jak uczyć się na własnych błędach jak usprawnić mózg jak utrzymać rudy kolor jak uzyskać loki jak wybrać tablet Jak wykorzystać instagram w rozwoju jak wzmocnić odporność jak zacząć zmieniać swoje życie jak zarobić jak zarobić na monetach jak zbudować dom z butelek jak zdać maturę jak zdobyć przyjaciół jak zmotywować się do nauki jak zmotywować się do pisania pracy jak zmotywować się do sprzątania jak znaleźć znajomych jak znaleźć życiową pasję jak zorganizować wypad na Maltę jak zrobić frytki z batatów jak zrobić loki jak zrobić rosół jak zrobić smoothie jak zrobić tortillę jak zrobić własną czekoladę jak zwalczyć ból ucha jak zwalczyć stres jak zwiększyć poczucie własnej wartości Jaka jest najlepsza dieta? Najzdrowsza dieta jaką książkę przeczytać jaką lokówkę wybrać jaki blender wybrać jaki film obejrzeć Jakie buty kupić na wiosnę? Przegląd wiosna/lato 2015 jakie właściwości ma figa jantar january to do list jednodniówka londyn jedzenie jesień języki joanna kalendarz kalendarz adwentowy kalendarze Kambodża kampania kampanie kanapki kasa kasza kasza jaglana kaszel kasztany katar Khao Sok kino klasyczny sernik kłos kobiecość kobiety kochamżycie komedia kompleksy koncentracja konkurs konkursy kontrowersje korektor kosmetyki koszule kot kotlety kotlety z kaszy jaglanej kozi ser kozieradka kreatywność kredki kremy krok po kroku krótka piłka krótkie fryzury krótkie włosy krytyka krzywe nogi książka książka do przeżycia książki ksometyki kuchnia kultura kwiecień kwiecień 2016 kwiecień 2017 lakier laminowane laptop laptop do 2000 zł Larnaka lato leczenie led legimi lekcje lemoniada lęk przed ludźmi lęk przed pobraniem krwi licencjat linki linki tygodnia lista lista życzeń listopad lob loczki lody loki loki bez lokówki loki bez użycia ciepła lokówka z biedronki Londyn ludzie luksus lumpeksy lunchbox luźne Lwów macbook macbook air 13 Magia sprzątania maj majówka makijaż makijaż oczu maliny Malta mały biust mam problem Mani manicure Marie Kondo marzec masaż mascarpone maska maść ichtiolowa maść z witaminą A matura maxi meble meddiet medycyna medytacja MEGAFON metale ciężkie meteoryty męskie miasta miesiąc migrena miód mleko mleko kokosowe mleko owsiane młodzież moda modne modne buty 2015 modne fryzury modne fryzury 2015 modne fryzury 2016 modne fryzury 2017 modne fryzury 2018 moja historia moje cechy moje ulubione produkty spożywcze moment.pl monety kolekcjonerskie morze motywaca motywacja mrożona kawa muffinki muzyka my secret myśli myśli rozwój na wesele na studniówkę nails najlepsza dieta najlepsza zupa NAJNOWSZE najzdrowsza dieta najzdrowszy olej świata naked 3 naked 3 podróbka naprawa zniszczonych włosów naturalna pielęgnacja naturalne metody naturalny makijaż nauka nauka języków obcych nawyki nie lubię sprzątać nieśmiałość nocleg notowanie nowe nuda nuggetsy o mnie obcasy obuwie oczy oczyszczanie odchudzanie odkładanie marzeń na później odrobaczanie odżywianie odżywienia oferty okazje okulary olej kokosowy olej rycynowy olejek olejek z drzewa herbacianego olejowanie opakowania opinia opinie optymalizm organizacja orszada oszczędzanie owoce pakowanie paletka pamiętniki z wakacji pancakes panini party Paryż pasje pastele paznokcie pedagogika penne all' arrabbiata perfumy pewność siebie pędzle pielęgnacja pieniądze pierogi piersi pies pilomax pisanie pizza placenta planer planer pdf planowanie pobierz organizer pobranie krwi poczucie własnej wartości podkład podpłomyk podróże podsumowanie podsumownaie Pogoda pokój polecane książki południowe włochy pomidorowa pomoc Pompeje pomysły poniedziałkowy motywator poradnik porost włosów post sponsorowany post we współpracy z marką postanowienia postanowienia noworoczne pot potliwość Poznań PR praca praca zdalna prawa człowieka presja prezenty profile które warto śledzić na instagramie prom promocja promocja rossman promocja super pharm promocje prostownica prywata przedłużane rzęsy przedłużanie rzęs przekąski przekąski do wódki przekąski na urodziny przemoc przemoc psychiczna przemoc symboliczna przepis przepis na pomidorówkę przepis na sernik przepis na tartę przepis na tartę z białą czekoladą i mascarpone przepis na zupę pomidorową przepisy przepisy na smoothie przepisy z figami przyrost przysmaki na imprezę psychologia pudelek pull through braid PUPA pycha pytania Qatar Airways queen quiz rabaty rady recenzja regeneracja regulamin reklamy relacje relaks religia remington resentyment retusz rimmel rok szkolny rosół rossmann rozdanie rozjaśnianie rozkiminki rozkminki rozrywka rozwoj rozwojowe czwartki rozwojownik rozwój równowaga rtęć ruch rude rude włosy rzesy jedwabne rzęsy Rzęsy 1:! rzęsy 2d rzęsy metoda objętościowa Bydgoszcz rzęsy przed i po Safari Salerno samodoskonalenie samoleczenie sandwich sandwicz Seboradin self-love sen Sensique sephora seriale sernik sesja shake Siem Reap się działo silikonowy lunchbox siwe włosy skorupki skupienie słoik z uchem i słomką słowiański blond smartfon smoothie snap snapchat softsticks soraya Soumda społeczne sport sposoby na odporność sposoby na wypadające włosy sposób na pryszcze sposób na tabliczkę mnożenia spotkanie sprytna dziewczyna sprzątanie sprzęt ssanie oleju stopy strach strach przed oceną strach przed pobraniem krwi stres studia studiowanie studniówka styl suche włosy sukces sukienka sukienki suknie ślubne syrop z pędów sosny szacunek szampon szczęście szkoła szminka szpilki szpotawe kolana sztuczki sztutowo ślimaczki ślub śmiech śniadanie średnie włosy święta tablet tablet do 500 zł tablet na studia tag Tajlandia tangle teezer tania lokówka tanie tanie buty tanie czytanie tanie dodatki do mieszkania tanie loty tanie zwiedzanie tarta tarta snickers tartinki tech Tekst powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Otwartym. tekst sponsorowany tekst we współpracy z marką GOSH telefon telewizja Tesori d'oriente test the sims todo torebka torebki tortilla toruń trendy triki trolling trwałe loki tusz twarz tydzień tygodnik tygodniowe love ubrania ubranie uczucia udawany warkocz Ukraina ulubieńcy updo upięcia upięcie urban decay urlop uroda urodzinowe menu urodziny usta venita vipera w co się ubrać w szystkie w11 wady wakacje wakacje jesienią walentynki Warszawa warsztaty wazelina ważne wcierka wdzięczność wegańskie wegetariańskie weltschemerz wiara wibo wieczór panieński więcej wigilia wilno wiosna wishlist Włochy włosy wnętrza wob woda woda brzozowa wolontariat worth following instagram profiles for better life wpływ wrapy wrażenia Wrocław wsparcie współpraca wszystkich świętych wszystkie wtyczki wybór wybrzeże amalfitańskie wychowanie wycieczka wydawnictwo wygodne wałki wymiary wyniki wypadanie włosów wyszukiwania wyzwania wyzwanie wyzwanie - bycie miłym wyzwanie30dni xiaomi youtube za darmo zabawy zaczrwienienia zakupy zakupy na Ali zapach zapalenie oskrzeli zarobki zawijaski zawiść zdejmowanie hybryd zdrowa dieta zdrowie zdupy zerowaste zeszyt zima zioła złoty blond zły humor znajomi zupa zupa dyniowa zupy zwierzęta zyski żółta sukienka życzenia życzenia noworoczne
false
ltr
item
Aniamaluje - blog o życiu po swojemu: Większy biust i bezbolesne miesiączki - chińskie ćwiczenia, które stosuję
Większy biust i bezbolesne miesiączki - chińskie ćwiczenia, które stosuję
Jak naturalnie powiększyć biust za pomocą Chińskich ćwiczeń? Naturalne sposoby na bezbolesne miesiączki oraz zatrzymanie płodności. Ćwiczenie jelenia.
https://2.bp.blogspot.com/-59hTcWsE-Uw/WBY2CbpuW_I/AAAAAAAAqOY/LkMgO_xmw9c2Vs6xfoRsMdomDNhxgrqLgCLcB/s1600/chinskie.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-59hTcWsE-Uw/WBY2CbpuW_I/AAAAAAAAqOY/LkMgO_xmw9c2Vs6xfoRsMdomDNhxgrqLgCLcB/s72-c/chinskie.jpg
Aniamaluje - blog o życiu po swojemu
http://www.aniamaluje.com/2016/10/wiekszy-biust-i-bezbolesne-miesiaczki.html
http://www.aniamaluje.com/
http://www.aniamaluje.com/
http://www.aniamaluje.com/2016/10/wiekszy-biust-i-bezbolesne-miesiaczki.html
true
3538531450758840466
UTF-8
Nic nie ma :( ZOBACZ WSZYSTKO Czytaj dalej Odpowiedz Anuluj Usuń By Główna STRONY POSTY ZOBACZ WSZYSTKO POLECANE TAGI ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE Nic nie ma :( Back Home NIEDZIELA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA PON WT ŚR CZW PT SO STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ Jan Feb Mar Apr MAJ Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec teraz minutę temu $$1$$ minutes ago godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago więcej niż 5 tygodni temu Followers Follow Artykuł premium Kliknij Share aby odblokować dostęp