Archive Pages Design$type=blogging$count=7

Jestem prawie zdrowa!!!!!

Od zera do bohatera. Jak z nieuleczalnie chorej osóbki której mówili - ma Pani 5 lat lub - nic tylko przeszczepu wypatrywać a i to nic nie da, wskoczyłam na etap na jakim jestem dzisiaj. Ciepłym moczem olewając lekarzy.
Bardzo chciałam napisać ten tekst. Ogromnie. Nie mogłam się doczekać, aż nastanie moment, kiedy będę mogła to zrobić bez bycia hipokrytką. Nie mogę uwierzyć, że trwało to niewiele ponad rok! Niesamowity rok który sprawił, że jestem CAŁKOWICIE inną osobą niż byłam.

Jasne, moje oskrzela wciąż są aktywne jak elektrownia atomowa, ale kurczę - panuję nad tym! Albo raczej - handluję z tym :)

We wrześniu 2012 roku wypisałam Wam swoje objawy (nie wszystkie)
Krótki cytacik :
Moje objawy są następujące :
Stały repertuar (mam codziennie):
moje serce bije dużo wolniej (bradykardia), 
mam za mało żelaza (anemia), zanik miesiączki
moja temperatura jest niższa niż powinna (33-35,5, ale zdarza się 32...)
ból głowy
nadprodukcja śluzu w oskrzelach
odkrztuszanie powyższego w ogromnych ilościach
problemy z oddychaniem

3-4 razy w tygodniu i rzadziej :
- omdlenia
- robię się blada jak ściana
- senność
- refluks przełykowy
- duszenie się w nocy (nie, że się "duszę", tylko się DUSZĘ tak, że oczy wychodzą mi z orbit.
Oczywiście, miałam dużo więcej różnych objawów i patologii. To taki efekt kółek zębatych, jedno przestaje się kręcić, reszta też nie działa prawidłowo i cały mechanizm się psuje. Jak kostki domina, jedna się przewraca i ciągnie za sobą następne. Przepraszam, nie jestem fanką  Chłopców z zoologicznego, ale ten fragmencik z początku idealnie oddaje o co chodzi... po słówku "dancing" możecie zamknąć i zapomnieć (rzeczony fragmencik <- comment----="">

Yep, kiedy myślisz o kimś chorym "hipochondryk" bo wymyśla sobie ciągle nowe choroby, to może po prostu te kolejne są wynikiem poprzednich? A tak na marginesie - wiem, że wiele osób próbuje coś ugrać jadąc na litości i symulowaniu. Jest to dla mnie maksymalna żenada!

W grudniu miałam dość. Serio. Do tej pory lekarze odsyłali mnie od szpitala do szpitala, robili pierdyliard badań i nic  z tego nie wynikało. Poza tym, że po tych ich lekach i kuracjach moje ciało coraz smętniej kwiczało. Portfel też. Stanęło na tym, że mam objawy mukowiscydozy, ale mukowiscydozy chyba nie mam, bo mdlałam na badaniu chlorków w pocie (jonofreza pilokarpinowa)...a jeśli mam, to widocznie mutację której nie ma (opisanej), więc radź sobie człowieku sam. Skierowali mnie do kolejnego szpitala i... od nowa te same badania. To był ostatni szpital. Aha, skończyły się też choroby które lekarze mogli typować. Więc stanęło na genetycznie, nieuleczalne, będzie coraz gorzej, płucka nie wyrobią i sratatata typowe pierd#lenie lekarzy kiedy nie wiedzą o co chodzi. I w ogóle szkoda, bo taka pani młoda...
Postawili na mnie krzyżyk i mogli umyć ręce jak Rysiek z Klanu.

A potem prawie zdechłam dusząc się w nocy. Daruję sobie opis, bo jest w mojej książce, ale kurczę, to był najgorszy moment w moim życiu. Potworny ból, potworna rozpacz, niewyobrażalna walka o ten jeden, jedyny oddech którego potrzebowałam do życia...a z drugiej strony ogarniająca mnie błogość kiedy zaczynałam tracić przytomność. Błogość szepcząca podstępnie nie walcz, nie szarp się, błogość zapadająca się w dół i gwarantująca spokój...
W ogóle to nawet w książce opisałam to szczątkowo i nie wiem czy kiedykolwiek znajdę w sobie odwagę opisać te kilka minut mojego życia które były jednocześnie najgorszymi i najlepszymi w moim życiu i zmieniły mnie na zawsze.

Po tym wydarzeniu, napisałam Wam w grudniu 2012, że zmieniam podejście do zdrowia i rzucam WSZYSTKIE LEKI. Oczywiście jak to teraz czytam, myślę sobie What a fool I 've been... i nie, nie dlatego, że odstawienie leków było złe. Dlatego, że chciałam się uodpornić końskimi dawkami witaminy C :D
Odstawienie wszystkich leków było jedną z lepszych decyzji w moim życiu.
Kolejną było ZAUFANIE. Sobie (Bogu, bo każdy nim jest, jakkolwiek go nazywasz). Swoją drogą zabawne jest, że kiedyś poszukując wiedzy o różnych religiach trafiłam na tekst "TAO" (nie pamiętam nazwy, ale było o Tao ;)),  gdzie mistrz powiedział do ucznia - Tao jest wszędzie! A uczeń zapytał- wskazując na soczysty ekskrement pozostawiony przez psa - Nawet w tej kupie?  , po czym dostał odpowiedź twierdzącą. A powiedz w Polsce, że papież robi kupę i pierdzi - dowalą Ci karę jak Abelardowi G.

Sorki za offtop, musiałam ;-)))

Także w momencie, w którym zaufałam, wszystko potoczyło się samo. Nagle zamiast na newsy o witaminie C, zaczęłam natrafiać na interesujące badania. Pod wpływem impulsu sięgnęłam po jakąś książkę całkiem nie związaną z oskrzelami, znalazłam w niej szczątkową wzmiankę o kapsaicynie. Pod podobnym impulsem napisałam maila do profesora z UCLA (Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles) i...dostałam auto odpowiedź, że skrzynka nie istnieje, więc uderzyłam do PR-u uniwerku i przekazali mojego maila do kogoś, kto zna kogo, kto zna emerytowanego profesora... i...kilka tygodni później byłam już po konsultacjach na Skype! Pokaszlałam do kamerki i dowiedziałam się 100x więcej niż od "lekarzy" w Polszy.
A potem bez wahania wysłałam teczkę pełną oryginałów badań i innych takich wiedząc, że nie będę jej nigdy więcej potrzebować, a jeśli dla kogoś jestem interesting case, to czemu nie?

Lata faszerowano mnie sterydami, jak świnię przed ubojem. Odstawiłam je rok temu (stopniowo, coby ze świata nie zejść) a dopiero kilka dni temu pozbyłam się ich z krwi. Dopiero na nowo staję się sobą.

Spędziłam setki godzin nad książkami medycznymi i słownikami. Popełniłam milion błędów, ale żaden nie był tak dotkliwy jak skutki leków. Nie pominęłam sfery duchowej (wiecie, że większość kobiet na raka jajników/piersi miało jakieś doświadczenie kiedy ktoś nie uszanował ich seksualności? np. nie wiem, chłopak się urżnął i wymusił seks na który nie miały ochoty albo zostały zdradzone... daje do myślenia).

Odrzuciłam fałszywy pogląd, że istnieją choroby genetycznie. Nie istnieją (sama niby taką mam) ale twierdzę, że niet, nie ma czegoś takiego! I będę podrzucać Wam linki i teksty które to pokażą i udowodnią i wytłumaczą zjawisko pamięci komórkowej...

Poznałam masę naturalnych produktów które super działają i wcale nie musiałam bawić się w eko-terror i jakieś restrykcyjne diety. Odrzuciłam jedynie krowie mleko, mięso ssaków, ograniczyłam gluten, ale nie popadam w paranoję i lubię sobie czasem coś wszamać, nawet w macu/kfc/burger kingu/subwayu i innych takich. Jak równoważę to do super-foods to jest ok i wilk syty i owca cała i wszystko gra.

Dowiedziałam się wielu rzeczy, o których nie mówi się głośno, a jak się mówi, to ludzie aby się ochronić w nie nie wierzą. Bo kto uwierzy, że fakt, że jesteś chory to Twoja wina?
Trzeba znaleźć w sobie odwagę. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że jesteś chory na własne życzenie. Widocznie za mało szukasz rozwiązania, czekasz na mannę z nieba. Do zdrowia nie można podchodzić biernie.
Rozwiązanie SAMO nie przyjdzie, o ile nie uwierzysz w nie i nie zaufasz oraz nie podążysz za nim.
To, że nie jestem w 100% zdrowa to też moja wina, ale pracuję nad tym. I wypracuję to!!!!
( I nie ma to nic wspólnego z obwinianiem się, ale aby budować dom, musisz mieć fundamenty, pozbądź się kłamstwa, fałszu, poczucia winy, zganiania na innych i poczucia krzywdy, że spotkało to Ciebie. Był powód. koniec kropka!).


Profesor z UCLA jak dowiedział się, czym mnie od dzieciństwa faszerowano, zapytał, czy leczył mnie lekarz, czy rzeźnik. Wiecie, mam słabą jakość dźwięku w kamerce, nie byłam też pewna czy dobrze zrozumiałam, i musiałam dopytać, czy naprawdę powiedział butcher czy się przesłyszałam.

A potem kazał się przebadać na obecność metali ciężkich. Cóż, nie mylił się, miałam (mam) ich od cholery, z ołowiem i rtęcią na czele. A jak mówiłam lekarce, że z dnia na dzień czuję się coraz bardziej tępa, to mnie olała. Metale ciężkie wpływają na ociężałość umysłową. A także powodują/zaostrzają autyzm!

Jak zobaczył wyniki, to zapytał, czy nie piszczę na lotniskach przechodząc przez bramkę ;). Oczywiście, jak zawsze nie wyłapałam w porę żartu.

Niestety, u nas coś, co pomaga pozbyć się tych metali jest nie do zdobycia. Nie dawałam za wygraną i znalazłam naturalne metody. Niestety, co nagle to po diable - odtruwając się z rtęci trzeba to robić ostrożnie, bo zanim sobie pójdzie, to się musi uwolnić, więc masz objawy zatrucia.
Ale nie ma tego złego, bo wtedy wychodzi w badaniach/krwi moczu, więc co jakiś czas sprawdzam, czy wciąż wychodzi (normalnie te badania jej nie pokazują, bo mocno wchodzi w organy!)

Znalazłam sposoby na uwalnianie tego śluzu, na osuszania oskrzeli, podskoczyła moja temperatura a i serce bije normalniej. Dawno nie miałam omdleń, dawno nie zemdlałam. Miesiączki wciąż nie mam, ale nie wszystko na raz. Hormony unormuję sobie jak skończę z rtęcią. Nawet wiem już jak!

W tym momencie jestem na etapie ostrego detoksu który sama sobie wymyśliłam biorąc różne elementy z różnych zaskakujących terapii. Rozwaliło mi to uporządkowaną dobę (piszę ten tekst o drugiej w nocy, gdzie moje wczesne wstawanie? ), trochę mnie przytępia (ołów i rtęć powoli robią pa-pa), ale i tak jest lepiej niż na lekach, które zrobiły ze mnie ZOMBIE.

Czasami mam gorszy dzień, ale generalnie, NIGDY nie sądziłam, że będę w takim miejscu w jakim jestem. Że wyzwolę się z błędnych przekonań, że złapię życie za jaja.

Tymczasem wierzę, że maksymalnie za 6 lat będę w pełni zdrowym człowiekiem.
Jeszcze rok, abym była wolna od metali ciężkich. Potem biorę się za hormony a reszta zacznie powoli wskakiwać na swoje miejsce. Jak w mechanizmie kół zębatych.

Czuję się DUŻO lepiej , nie wiedziałam lekarza na oczy (poza skypem z profesorem badającym naturalne historyczne metody i weryfikującym ich prawdziwość), nie brałam leków i nie umarłam.

Chcę przesłać każdemu chorującemu kopa w dupę. Brać się za swoje drowie, ale już!!!

PS. dla tych co wychodzą z mądrymi tekstami pseudo-intelygentów , że źle się czułam po lekach przez placebo (jeśli już, to NOCEBO! ale i tak pudło), podsyłam zdjęcia jakie wysłała mi właścicielka psa Maxa, którego ponad dwa lata weterynarze nie uratowali od gronkowca.
Metoda którą opisałam tutaj, wyleczyła pieska w 10 dni!  A jak wiadomo, na zwierzaki placebo nie działa!Na ostatnim zdjęciu odrasta sierść i goją się ranki ;-)
Mam powera do pisania więcej o zdrowiu, bo dostaję o to multum maili, także będzie duuuuużo informacji.
BUZIAKI!
PS.... mam na skrzynce wiele maili które wyglądają na BARDZO długie. Radzicie się mnie o wszystko od pytań typu "rzucił mnie chłopak, co robić?" po prośby o konkretną motywację, opisy sytuacji życiowych, kuracje naturalne a ostatnio zostałam poproszona o określenie dziewczynie hipotez badawczych do licencjatu :D Kocham Wasze maile, ale na te długie muszę mieć nastrój i moment, coby po łepkach i nie potraktować. Na pewno przeczytam!
Pierwsze zdjęcie z tekstu pochodzi z 2008 roku, na zaliczeniowy projekt koleżanki, yep, to ja.
Będzie mi miło, jeśli zaobserwujesz mnie na :
  Follow on Bloglovin
lub polubisz na fejsie ;-)

KOMENTARZE

BLOGGER: 185
Loading...

ceneo

Nazwa

-40% drogeria natura -49% rossman -50% na kosmetyki #Koniecznie przeczytaj 100 dni bez spodni 15 hair project 2015 2016 2017 2018 2019 218 4-godzinny tydzień pracy 5+ 50 list afro akceptacja akcesoria aktualizacja włosów aktywne słuchanie aliexpress Amalfi Andrea anemia Angkor wat Ania poleca aniamaluje anime ankieta aplikacja aplikacje apple asertywność astor ateizm Avon Azja babcia bakterie bataty bądź duży bez pieczenia bezglutenowe biała czekolada biały laptop biblia bicie bieganie biel bingo spa biust biustonosz BLOG blogi blogowanie blond błędy bob body-shaming bohaterki botki boże narodzenie ból ucha - naturalne metody bridal hairstyles brwi buty cele cele życiowe celia ceny w Tajlandii cera Chiny chwalenie się ciało ciastka ciasto bez pieczenia ciasto francuskie ciasto kinder country ciasto snicker ciekawe blogi cienie cieniowane Claudia Shiffer co co było co jest za damo co kupić babci co kupić dziadkowi co kupić na dzień matki co kupić na promocji w rossmanie co kupić na wieczór panieński co na prezent co powiedzą inni co przywieźć z Ukrainy co przywieźć ze Lwowa co robić jesienią co robić w grudniu co robić w kwietniu co robić w lipcu co robić w listopadzie co robić w lutym co robić w maju co robić w marcu co robić w październiku co robić w sierpniu co robić w styczniu co robić we wrześniu co warto kupić na promocji rossman co warto kupić na promocji w drogerii natura co warto przeczytać co warto zrobić na studiach co zjeść w tajlandii co zobaczyć w londynie co zrobić by rude włosy nie płowiały co zrobić żeby włosy szybciej rosły creaclip cruelty-free curls Cypr cytaty czarna rzepa czas czasopisma czcionki czekolada czekolada z żelkami czekoladki czereśnie czerwiec czerwona królowa czkawka czy książki są drogie czy można narzucać wiarę czy można zmuszać do chodzenia na religię czy można zmuszać dziecko do chodzenia do kościoła czy warto lecieć na Cypr czy warto obchodzić halloween czy zapłacę cło czytanie czytnik za złotówkę ćwiczenia daktyle darmowe e-booki darmowy planer death note decubal delia demakijaż depilacja depilacja laserowa depilacja pach depresja deser desery design detoks dieta dieta śródziemnomorska diy dla dojrzałych kobiet dlaczego nie piję mleka dlaczego warto wyparzać i wymieniać szczoteczkę do zębów do 100 zł Dobre Bakterie dobre nawyki dobro dochód domodi domowe sposoby domowy sernik dowody naukowe drinki duplo dusza dzieci dzień babci dzień matki easy hairstyle edukacja egzamin egzaminy eksperci eksperymenty eld elfen lied emocje energia essence etykiety eyeliner fanatyzm FAQ farbowanie feminizm figa figi figura film filmy filozofia finanse first7jobs fit Fitocell freddie fryzura fryzura na ślub fryzury fryzury ślubne fryzury z grzywką gadżety gdańsk gdzie kupić biustonsz 65e gdzie pojechać w maju gdzie tanio kupować meble gliceryna golden blonde golden rose gotowanie Grecja gronkowiec złocisty gry grzywka gule podskórne gwiazda dnia hair trends hairstyles halloween a wszystkich świętych haloween hejt hemofobia henna historyjka motywacyjna Horchata Hot hotel hula-hoop humor hybrydy ile idzie przesyłka z Aliexpress imbir impreza inne inne. inni inspiracje inspiracje tygodnia instagram inteligencja iOS iphone iphone7 isadora italia jak aplikować wcierki jak być lepszym chrześcijaninem jak być sobą jak być szczęśliwym jak dorobić jak efektywnie czytać Jak efektywniej korzystać z sieci jak jeść figi jak kupić idealną ramoneskę jak kupować na aliexpress Jak łatwiej się skupić i wyeliminować rozpraszacze? jak mieć więcej przyjaciół jak napisać pracę licencjacką jak napisać pracę magisterską jak naturalnie wyleczyć anemię jak nauczyć się angielskiego jak nie chorować jak nie marnować czasu w sieci jak nie przejmować się zdaniem innych jak oszczędzać jak oszczędzać. jak ozdobić zeszyt jak pobrać the sims 2 za darmo jak pokonać strach przed tym jak pomóc dziecku molestowanemu seksualnie? jak poprawić koncentrację jak poradzić sobie ze złym dniem jak poszerzyć horyzonty jak powiększyć biust jak prawidłowo czyścić uszy jak przyspieszyć porost włosów jak radzić sobie z gniewem jak radzić sobie z krytyką jak radzić sobie ze stresem jak realizować cele jak rozładować napięcie jak się skupić jak się uczyć jak się wyspać jak skutecznie notować jak sprawić by inni nas lubili jak stać się bardziej lubianym jak stać się lubianym jak stać się optymistą jak stosować olej kokosowy jak stosować wcierki do włosów jak szybko podejmować decyzje jak szybko zapuścić włosy jak tanio czytać książki jak tanio podróżować jak tanio zorganizować wakacje Jak tanio zorganizować wycieczkę do Londynu Jak tanio zorganizować wyjazd do Lwowa jak uczyć się na własnych błędach jak usprawnić mózg jak utrzymać rudy kolor jak uzyskać loki jak wybrać tablet Jak wykorzystać instagram w rozwoju jak wzmocnić odporność jak zacząć zmieniać swoje życie jak zarobić jak zarobić na monetach jak zbudować dom z butelek jak zdać maturę jak zdobyć przyjaciół jak zmotywować się do nauki jak zmotywować się do pisania pracy jak zmotywować się do sprzątania jak znaleźć znajomych jak znaleźć życiową pasję jak zorganizować wypad na Maltę jak zrobić frytki z batatów jak zrobić loki jak zrobić rosół jak zrobić smoothie jak zrobić tortillę jak zrobić własną czekoladę jak zwalczyć ból ucha jak zwalczyć stres jak zwiększyć poczucie własnej wartości Jaka jest najlepsza dieta? Najzdrowsza dieta jaką książkę przeczytać jaką lokówkę wybrać jaki blender wybrać jaki film obejrzeć Jakie buty kupić na wiosnę? Przegląd wiosna/lato 2015 jakie właściwości ma figa jantar january to do list jednodniówka londyn jedzenie jesień języki joanna kalendarz kalendarz adwentowy kalendarze Kambodża kampania kampanie kanapki kasa kasza kasza jaglana kaszel kasztany katar Khao Sok kino klasyczny sernik kłos kobiecość kobiety kochamżycie komedia kompleksy koncentracja konkurs konkursy kontrowersje korektor kosmetyki koszule kot kotlety kotlety z kaszy jaglanej kozi ser kozieradka kreatywność kredki kremy krok po kroku krótka piłka krótkie fryzury krótkie włosy krytyka krzywe nogi książka książka do przeżycia książki ksometyki kuchnia kultura kwiecień kwiecień 2016 kwiecień 2017 lakier laminowane laptop laptop do 2000 zł Larnaka lato leczenie led legimi lekcje lemoniada lęk przed ludźmi lęk przed pobraniem krwi licencjat linki linki tygodnia lista lista życzeń listopad lob loczki lody loki loki bez lokówki loki bez użycia ciepła lokówka z biedronki Londyn ludzie luksus lumpeksy lunchbox luźne Lwów macbook macbook air 13 Magia sprzątania maj majówka makijaż makijaż oczu maliny Malta mały biust mam problem Mani manicure Marie Kondo marzec masaż mascarpone maska maść ichtiolowa maść z witaminą A matura maxi meble meddiet medycyna medytacja MEGAFON metale ciężkie meteoryty męskie miasta miesiąc migrena miód mleko mleko kokosowe mleko owsiane młodzież moda modne modne buty 2015 modne fryzury modne fryzury 2015 modne fryzury 2016 modne fryzury 2017 modne fryzury 2018 moja historia moje cechy moje ulubione produkty spożywcze moment.pl monety kolekcjonerskie morze motywaca motywacja mrożona kawa muffinki muzyka my secret myśli myśli rozwój na wesele na studniówkę nails najlepsza dieta najlepsza zupa NAJNOWSZE najzdrowsza dieta najzdrowszy olej świata naked 3 naked 3 podróbka naprawa zniszczonych włosów naturalna pielęgnacja naturalne metody naturalny makijaż nauka nauka języków obcych nawyki nie lubię sprzątać nieśmiałość nocleg notowanie nowe nuda nuggetsy o mnie obcasy obiad obuwie oczy oczyszczanie odchudzanie odkładanie marzeń na później odrobaczanie odżywianie odżywienia oferty okazje okulary olej kokosowy olej rycynowy olejek olejek z drzewa herbacianego olejowanie opakowania opieka opinia opinie optymalizm organizacja orszada osobiste oszczędzanie owoce pakowanie paletka pamiętniki z wakacji pancakes panini party Paryż pasje pastele paznokcie pedagogika penne all' arrabbiata perfumy pewność siebie pędzle pielęgnacja pieniądze pierogi piersi pies pilomax pisanie pizza placenta planer planer pdf planowanie pobierz organizer pobranie krwi poczucie własnej wartości podkład podpłomyk podróże podsumowanie podsumownaie Pogoda pokój polecane książki południowe włochy pomidorowa pomoc Pompeje pomysły poniedziałkowy motywator poradnik porost włosów post sponsorowany post we współpracy z marką postanowienia postanowienia noworoczne pot potliwość Poznań PR praca praca zdalna prawa człowieka presja prezenty profile które warto śledzić na instagramie prom promocja promocja rossman promocja super pharm promocje prostownica prywata przedłużane rzęsy przedłużanie rzęs przekąski przekąski do wódki przekąski na urodziny przemoc przemoc psychiczna przemoc symboliczna przepis przepis na pomidorówkę przepis na sernik przepis na tartę przepis na tartę z białą czekoladą i mascarpone przepis na zupę pomidorową przepisy przepisy na smoothie przepisy z figami przyrost przysmaki na imprezę psychologia pudelek pull through braid PUPA pycha pytania Qatar Airways queen quiz rabaty rady recenzja regeneracja regulamin reklamy relacje relaks religia remington resentyment retusz rimmel rok szkolny rosół rossmann rozdanie rozjaśnianie rozkiminki rozkminki rozrywka rozwoj rozwojowe czwartki rozwojownik rozwój równowaga rtęć ruch rude rude włosy rzesy jedwabne rzęsy Rzęsy 1:! rzęsy 2d rzęsy metoda objętościowa Bydgoszcz rzęsy przed i po Safari Salerno samodoskonalenie samoleczenie sandwich sandwicz Seboradin self-love sen Sensique sephora seriale sernik sesja shake Siem Reap się działo silikonowy lunchbox siwe włosy skorupki skupienie słoik z uchem i słomką słowiański blond smartfon smoothie snap snapchat softsticks soraya Soumda społeczne sport sposoby na odporność sposoby na wypadające włosy sposób na pryszcze sposób na tabliczkę mnożenia spotkanie sprytna dziewczyna sprzątanie sprzęt ssanie oleju stopy strach strach przed oceną strach przed pobraniem krwi stres studia studiowanie studniówka styl suche włosy sukces sukienka sukienki suknie ślubne syrop z pędów sosny szacunek szampon szczęście szkoła szminka szpilki szpotawe kolana sztuczki sztutowo ślimaczki ślub śmiech śniadanie średnie włosy święta tablet tablet do 500 zł tablet na studia tag Tajlandia tangle teezer tania lokówka tanie tanie buty tanie czytanie tanie dodatki do mieszkania tanie loty tanie zwiedzanie tarta tarta snickers tartinki tech Tekst powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Otwartym. tekst sponsorowany tekst we współpracy z marką GOSH telefon telewizja Tesori d'oriente test the sims todo torebka torebki tortilla toruń trendy triki trolling troska trwałe loki tusz twarz tydzień tygodnik tygodniowe love ubrania ubranie uczucia udawany warkocz Ukraina ulubieńcy updo upięcia upięcie urban decay urlop uroda urodzinowe menu urodziny usta venita vipera w co się ubrać w szystkie w11 wady wakacje wakacje jesienią walentynki Warszawa warsztaty wazelina ważne wcierka wdzięczność wegańskie wegetariańskie weltschemerz wiara wibo wieczór panieński więcej wigilia wilno wiosna wishlist Włochy włosy wnętrza wob woda woda brzozowa wolontariat worth following instagram profiles for better life wpływ wrapy wrażenia Wrocław wsparcie współpraca wszystkich świętych wszystkie wtyczki wybór wybrzeże amalfitańskie wychowanie wycieczka wydawnictwo wygodne wałki wymiary wyniki wypadanie włosów wyszukiwania wyzwania wyzwanie wyzwanie - bycie miłym wyzwanie30dni xiaomi youtube za darmo zabawy zaczrwienienia zakupy zakupy na Ali zapach zapalenie oskrzeli zarobki zawijaski zawiść zdejmowanie hybryd zdjęcia zdrowa dieta zdrowie zdupy zerowaste zeszyt zima zioła złoty blond zły humor znajomi zupa zupa dyniowa zupa krem zupy zwierzęta zyski żółta sukienka życzenia życzenia noworoczne
false
ltr
item
Aniamaluje - blog o życiu po swojemu: Jestem prawie zdrowa!!!!!
Jestem prawie zdrowa!!!!!
http://4.bp.blogspot.com/-uSsCK-dM0NM/Ut8MXDgcrzI/AAAAAAAAK5c/RyJ1qoyMeko/s1600/0cb8e256339337d733a89810c3a9c1b0.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-uSsCK-dM0NM/Ut8MXDgcrzI/AAAAAAAAK5c/RyJ1qoyMeko/s72-c/0cb8e256339337d733a89810c3a9c1b0.jpg
Aniamaluje - blog o życiu po swojemu
http://www.aniamaluje.com/2014/01/jestem-prawie-zdrowa.html
http://www.aniamaluje.com/
http://www.aniamaluje.com/
http://www.aniamaluje.com/2014/01/jestem-prawie-zdrowa.html
true
3538531450758840466
UTF-8
Nic nie ma :( ZOBACZ WSZYSTKO Czytaj dalej Odpowiedz Anuluj Usuń By Główna STRONY POSTY ZOBACZ WSZYSTKO POLECANE TAGI ARCHIWUM SEARCH WSZYSTKIE Nic nie ma :( Back Home NIEDZIELA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA PON WT ŚR CZW PT SO STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ Jan Feb Mar Apr MAJ Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec teraz minutę temu $$1$$ minutes ago godzinę temu $$1$$ hours ago Wczoraj $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago więcej niż 5 tygodni temu Followers Follow Artykuł premium Kliknij Share aby odblokować dostęp