inne

W biegu...

13:09

  Kolejny dzień, kiedy wszystko dzieje się zbyt szybko. Byłoby dużo prościej, gdyby oskrzela nie nawalały akurat teraz :) Mam dosłownie 5 minut na dodanie wpisu, aż zagotuje mi się woda na herbatę. Potem trzy łyki i biegiem na autobus!
Praktyki w poradni są super, chociaż późne popołudnie to zdecydowanie nie moja pora na wydajną pracę. A w tym tygodniu jakoś wypadają też ranki, bo organizm woła o przerwę na regenerację. Od tego kaszlu mam tak czerwone gardło, że każde wypowiadane słowo powoduje ból. Eh... :D
Mam nadzieję, że jutro wystartuję z rozwojowym czwartkiem na czas! ;) O, już czajnik zaczyna dawać mi znać, że zaraz zagwiżdże ;)

Polubisz

6 komentarze

 1. rozumiem cię doskonale życie w ciągłym pośpiechu też nie jestem fanką pracy od południa do wieczora jeszcze jak jest brzydka pogoda to nic się nie chce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia! Mi też wiecznie brakuje na wszystko czasu... Ci ludzie, wciąż wszędzie się śpieszą. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. skąd ja to znam, chociaż dla mnie blogowanie to chociaż ta chwila oddechu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaa, myślałam, że to będzie wpis o byciu zorganizowanym mimo wszystko ;-) Ściskam mocno i życzę dużo energii żebyś dała radę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie no, ja też jestem człowiekiem i czasami nie daję rady ;))

   Usuń


 5. :)


  http://customlookink.blogspot.com/


  OdpowiedzUsuń

Cześć! Mam na imię Ania i Cieszę się, że Cię widzę.
To przyjazne miejsce i obowiązują tu proste zasady.
1. Blog jest strefą wolną od spamu.
2. Nie ma tu miejscu na defetyzm, przesadny determinizm i resentyment. Jeśli Twój komentarz zniknął, to zapewne z tego powodu. Jestem otwarta na inne opinie, ale blog ma być miejscem przyjaznym. Resztę napisz mi na priv ;-)
3. Krytyka mile widziana. Ale krytyka konstruktywna. Jeśli napiszesz "do dupy post", to usunę, bo to nic nie wnosi. Napisz co Ci się nie podoba i dlaczego, a chętnie przeczytam :)).

Jeśli nadal nie rozumiesz, czemu Twój komentarz zniknął, zerknij tutaj

Czasami moderuje za mnie kolega, więc nie wszystkie komentarze widzę.

Możesz używać kodu html.

Np. Mój blog

DQ

Like us on Facebook